Sezóna 2021

Družstva


Kliknutím na družstvo se otevře tabulka se všemi výsledky daného družstva na stránkách Českého tenisového svazu.

​​​​Minitenis
A - jednotná krajská soutěž - 2. místo ve skupině (postup na krasjké finále) a následně 3. místo na krajském finále
B - jednotná krajská soutěž - 5 místo

Střední kurt
A - jednotná krajská soutěž - 1. místo

Babytenis (všechna babytenisová družstva hrají pod TC-ŽLTC)
A - liga - 2. místo ve skupině a 5. místo na Mistrovství České republiky družstev
B - liga - 3. místo ve skupině (postup na krajské finále) a následně 2. místo na krajském finále
C - liga
 - 5.  místo ve skupině (postup na krajské finále) a následně 6. místo na krajském finále
D - 1. třída - 1. místo ve skupině (postup na krajské finále) a následně 4. místo na krajském finále
E - 1. třída - 5. místo
F - 1. třída
 - 2. místo
G - 1. třída - 6. místo

Mladší žactvo
A - liga - 5. místo
B - 1. třída - 4. místo
C - 3. třída - 1. místo (postup do 2. třídy)

Starší žactvo
A TC-ŽLTC - liga - 1. místo ve skupině a 9. místo na Mistrovství republiky družstev
A - liga - 8. místo
B - 1. třída - 4. místo
C - 3. třída - 2. místo
D - 3. třída - 5. místo

Dorost
A TC-ŽLTC - liga - 2. místo
A - liga - 8. místo
B - 1. třída - 3. místo
C - 2. třída - 5. místo
D - 3. třída - 3. místo

Dospělí
A - 2. liga - 3. místo
B - divize - 7. místo
C - 1. třída - 4. místo
D - 4. třída - 1. místo (postup do 3. třídy)


Výsledky našich družstev v předchozích sezónách jsou v odkazu HISTORIE.

Jednotlivci


V tabulce jsou medailová umístění našich hráčů v sezóně 2021

Tabulky z předchozích sezón jsou v odkazu historie.

Jméno hráče, dvojiceTurnajKategorieUmístění
Šnajdr D.-(Kral)září-Slovenská LupčaTEJT 14/31.
Hrádek M.září-Raškoviceminitenis2.
Mrázek A.září-Tišnovminitenis2.
Hrádek O.září-Písekbabytenis1.
Šoukal M.září-Brnodospělí-B/81.
Šoukal M.-Skácel D.září-Brnodospělí-B/81.
Bartoněk J.září-Brnodospělí-C/42.
Tesař P.září-Brnodospělí-C/43.
Bartoněk J.-Komrska O.září-Brnodospělí-C/42.
Bartoněk J.září-Brnodospělí-C/42.
Klakurka L.září-Brnodospělí-C/43.
Klakurka L.-(Alan)září-Brnodospělí-C/41.
Bartoněk J.-(Nerud)září-Brnodospělí-C/43.
Stryková J.září-Hrušovanydorost-C/43.
Stryková J.-(Chytilová)září-Hrušovanydorost-C/41.
Stryková J.září-Otrokovicedorost-C/43.
Ferdusová M. V.září-TC Brnodorost-C/43.
Ferdusová M. V.-(Navrátilová)září-TC Brnodorost-C/43.
Pytel Š.září-Hrušovanydorost-C/41.
Pytel Š.-(Duchoň)září-Hrušovanydorost-C/43.
Pytel Š.září-Prahadorost-C/43.
Pytel Š.-Krňávek st.září-Prahadorost-C/41.
Matouš F.-(Vařílek)září-Čebíndorost-D/23.
Pytel Š.září-TC Brnodorost-C/43.
Pytel Š.-Klim D.září-TC Brnodorost-C/43.
Nerudová E.září-Čebínst. žactvo-C/41.
Nerudová E.-(Míšková)září-Čebínst. žactvo-C/41.
Hubáčková K.-Nerudová E.září-Přerovst. žactvo-B/81.
Lyčka T.-(Nevrlý)září-Drnovicest. žactvo-C/43.
Vondráček R.-(Kněžínek)září-Břeclavst. žactvo-C/43.
Zerai R.-(Čank)září-Prahast. žactvo-A/122.
Vondráček R.-(Mudra)září-Brnost. žactvo-C/43.
Zerai R.září-Frýdek-Mýstekst. žactvo-B/83.
Zerai R.-(Macháček)září-Frýdek-Místekst. žactvo-B/81.
Vondráček T.září-ŽLTC Brnoml. žactvo-C/43.
Vondráček T.-Vondráček R.září-ŽLTC Brnoml. žactvo-C/43.
Landová K.září-Benátky nad Jizerouml. žactvo-C/42.
Landová K.-(Matoušková)září-Benátky nad Jizerouml. žactvo-C/41.
Čoupková A.září-Brnoml. žactvo-C/41.
Langášová Z.září-Brnoml. žactvo-C/43.
Langášová Z.-Kučerová E.září-Brnoml. žactvo-C/41.
Kučerová E.září-TC Brnoml. žactvo-C/41.
Langášová Z.září-TC Brnoml. žactvo-C/42.
Landová K.září-TC Brnoml. žactvo-C/43.
Čoupková A.-(Bartoňková)září-TC Brnoml. žactvo-C/41.
Langášová Z.-Kučerová E.září-TC Brnoml. žactvo-C/42.
Landová K.-(Štěrbová)září-TC Brnoml. žactvo-C/43.
Langášová Z.září-Brnoml. žactvo-C/42.
Kučerová E.září-Brnoml. žactvo-C/43.
Langášová Z.-Kučerová E.září-Brnoml. žactvo-C/41.
Vukadinovičová D.-(Štěpánková)září-Brnoml. žactvo-C/43.
Lišková L.-(Smejkalová)září-Brnoml. žactvo-C/43.
Landová K.září-Úpiceml. žactvo-C/42.
Landová K.-(Koutníková)září-Úpiceml. žactvo-C/42.
Jastrábek V.září-Brnoml. žactvo-C/41.
Krňávek ml.září-Brnoml. žactvo-C/43.
Král O.září-Brnoml. žactvo-C/43.
Jastrábek V.-(Kiss)září-Brnoml. žactvo-C/42.
Georges M.-Král O.září-Brnoml. žactvo-C/43.
Vondráček T.-(Šindelka)září-TC Brnoml. žactvo-C/41.
Staněk D.-(Pařízek)září-TC Brnoml. žactvo-C/42.
Krňávek ml.-(Kij)září-TC Brnoml. žactvo-C/43.
Staněk D.září-TC Brnoml. žactvo-C/43.
Vondráček T.září-TC Brnoml. žactvo-C/41.
Staněk D.-(Pařízek)září-Brnoml. žactvo-C/42.
Šnajdr D.-(Maislinger)září-Banská BystricaTEJT 14/31.
Kazíková E.září-Brnobabytenis2.
Bučko O.září-Žďár nad Sázavoubabytenis3.
Mrázek A.září-Žďár nad Sázavouminitenis1.
Bartoněk J.září-Blanskodospělí-C/41.
Tesař P.září-Blanskodospělí-C/43.
Doseděl J.-(Nerud)září-Blanskodospělí-C/42.
Bartoněk J.-(Mrvoljak)září-Blanskodospělí-C/43.
Pytel Š.-(Berka)září-Brnodorost-C/43.
Melichar I.-(Nagy)září-Brnodorost-C/43.
Dujka D.září-Jihlavast. žactvo-B/83.
Zerai R.-(Voleský)září-Jihlavast. žactvo-B/81.
Lyčka T.-(Hegr)září-Čebínst. žactvo-D/23.
Čejková A.září-Hrušovanyml. žactvo-C/43.
Čoupková A.-Kučerová E.září-Hrušovanyml. žactvo-C/41.
Langášová Z.-(Smejkalová)září-Břeclavml. žactvo-C/41.
Landová K.září-Mladá Boleslavml. žactvo-C/43.
Landová K.-(Chrastilová)září-Mladá Boleslavml. žactvo-C/41.
Krňávek Dan.-(Machač)září-Hrušovanyml. žactvo-C/43.
Jastrábek V.-(Dvořáček)září-Břeclavml. žactvo-C/43.
Koc R.září-Pardubiceml. žactvo-C/41.
Nejedlý P.srpen-Bratislavadospělí-ITF 150003.
Šnajdr-(Yanhong)srpen-BudapešťTEJT 14/22.
Stryková J.-(Salaiova)srpen-BudapešťTEJT 14/32.
Temenugov I.-(Židelová)srpen-OstravaITF/53.
Mrázek A.srpen-TC Brnostřední kurt1.
Horsák D.srpen-TC Brnostřední kurt3.
Hrádek M.srpen-Nýrskominitenis1.
Bartoněk J.srpen-Brnodospělí-C/53.
Navrátil F.-Kulhánek M.srpen-Brnodospělí-C/53.
Komrska O.-(Vaculík)srpen-Brnodospělí-C/53.
Šoukal M.-(Jedlička)srpen-Mladá Boleslavdospělí-A/123.
Hubáčková K.srpen-Žďár nad Sázavoudorost-C/42.
Hubáčková K.-(Svítilová)srpen-Žďár nad Sázavoudorost-C/41.
Nerudová E.srpen-Brnodorost-C/43.
Nerudová E.-(Vágnerová)srpen-Brnodorost-C/43.
Nerudová E.srpen-Brnodorost-C/43.
Temenugov I.-(Židelová)srpen-Kroměříždorost-B/82.
Pytel Š.srpen-Otrokovicedorost-C/43.
Pytel Š.-(Jurda)srpen-Otrokovicedorost-C/43.
Zerai R.-(Krňávek)srpen-Brnodorost-C/43.
Pytel Š.-(Prokeš)srpen-Brnodorost-C/43.
Pytel Š.-(Krňávek)srpen-Lipůvkadorost-C/43.
Nerudová E.-(Růžičková)srpen-Otrokovicest. žactvo-B/81.
Hubáčková K.-(Štěpánková)srpen-Otrokovicest. žactvo-B/82.
Komrska V.srpen-TC Brnost. žactvo-C/41.
Komrska V.-Vondráček T.srpen-TC Brnost. žactvo-C/41.
Lyčka T.-(Hegr)srpen-TC Brnost. žactvo-C/43.
Komrska V.srpen-Tišnovst. žactvo-C/42.
Zerai R.-(Blaška)srpen-Tišnovst. žactvo-B/83.
Landová K.-(Vítová)srpen-Hradec Královéml. žactvo-C/42.
Landová K.-(Slavíková)srpen-Vlašimml. žactvo-C/41.
Landová K.-(Škachová)srpen-Stochovml. žactvo-C/42.
Landová K.-(Suchomelová)srpen-Olomoucml. žactvo-C/41.
Landová K.-(Štěrbová)srpen-Nový Jíčínml. žactvo-C/43.
Kučerová E.srpen-Brnoml. žactvo-C/42.
Čejková A.srpen-Brnoml. žactvo-C/43.
Vukadinovičová D.-Čejková A.srpen-Brnoml. žactvo-C/42.
Kučerová E.-Lišková L.srpen-Brnoml. žactvo-C/43.
Čoupková A.-(Smejkalová)srpen-Brnoml. žactvo-B/82.
Kučerová E.-(Filipi)srpen-Lipůvkaml. žactvo-C/43.
Koc R.srpen-Hlinskoml. žactvo-C/41.
Jastrábek V.srpen-Hlinskoml. žactvo-C/42.
Koc R.-Jastrábek V.srpen-Hlinskoml. žactvo-C/41.
Vondráček R.srpen-Brnoml. žactvo-C/42.
Vondráček R.-Staněk D.srpen-Brnoml. žactvo-C/42.
Staněk D.srpen-Lipůvkaml. žactvo-C/43.
Staněk D.-(Dorazil)srpen-Lipůvkaml. žactvo-C/41.
Šoukal M.srpen-Ostravadospělí-akademické MČR2.
Dujka D.srpen-Frýdlandml. žactvo-A/131.
Dujka D.-(Kreysa)srpen-Frýdlantml. žactvo-A/131.
Ferdusová M. V.-(Raušová)srpen-Brnodorost-C/43.
Hubáčková K.srpen-Brnodorost-C/43.
Nerudová E.srpen-Brnodorost-C/43.
Hubáčková K.-(Felux)srpen-Brnodorost-C/42.
Nerudová E.-(Vágnerová)srpen-Brnodorost-C/43.
Pytel Š.srpen-Brnodorost-C/42.
Pytel Š.-(Krňávek)srpen-Brnodorost-C/43.
Melichar I.-(Kubíček)srpen-Brnodorost-C/43.
Klakurka L.srpen-Havířovdorost-B/81.
Čoupková A.srpen-Brnoml. žactvo-C/41.
Vukadinovičová D.srpen-Brnoml. žactvo-C/43.
Čoupková A.-(Smejkalová)srpen-Brnoml. žactvo-C/41.
Vukadinovičová D.-(Rašovská)srpen-Brnoml. žactvo-C/43.
Lišková L.-(Marušáková)srpen-Brnoml. žactvo-C/43.
Jastrábek V.srpen-Jindřichův Hradecml. žactvo-C/42.
Jastrábek V.-(Vala)srpen-JIndřichův Hradecml. žacrvo-C/43.
Vondráček T.srpen-Brnoml. žactvo-C/41.
Vondráček T.-(Pajer)srpen-Brnoml. žactvoC/41.
Vondráček R.srpen-Břeclavml. žactvo-C/41.
Vondráček R-(Šilinek)srpen-Břeclavml. žactvo-C/41.
Hrádek M.srpen-Hrušovanyminitenis3.
Trefil N.srpen-Tišnovmnitenis2.
Navrátil F.srpen-Brnodospělí-C/43.
Navrátil F.-Klakurka L.srpen-Brnodospělí-C/42.
Hlavačka M.srpen-Bučovicedospělí-C/43.
Doseděl J.-(Chmelík)srpen-Bučovicedospělí-C/43.
Stryková J.srpen-Lipůvkadorost-C/42.
Stryková J.-(Bukvaldová)srpen-Lipůvkadorost-C/41.
Hubáčková K.-(Štěpánková)srpen-Břeclavdorost-C/43.
Ferdusová M. V.-(Mikulcová)srpen-Tišnovdorost-C/43.
Temenugov I.-(Židelová)srpen-ŽLTC Brnodorost-A/122.
Pytel Š.srpen-Lipůvkadorost-C/43.
Pytel Š.-Zerai R.srpen-Lipůvkadorost-C/42.
Komrska J.srpen-Přerovdorost-C/41.
Pytel Š.srpen-Přerovdorost-C/43.
Komrska J.-Pytel Š.srpen-Přerovdorost-C/43.
Lišková K.-(Nešporová)srpen-Lipůvkast. žactvo-C/43.
Hubáčková K.srpen-Žďár nad Sazávoust. žactvo-C/42.
Šnajdr D.srpen-Ostravast. žactvo-A/122.
Komrska V.srpen-Brnost. žactvo-C/42.
Čoupková A.srpen-Brnoml. žactvo-C/41.
Langášová Z.srpen-Brnoml. žactvo-C/43.
Čoupková A.-(Smejkalová)srpen-Brnoml. žactvo-C/41.
Langášová Z.-Čejková A.srpen-Brnoml. žactvo-C/43.
Landová K.srpen-Lomniceml. žactvo-C/43.
Landová K.-(Vítová)srpen-Lomniceml. žactvo-C/42.
Koc R.srpen-Tišnovml. žactvo-C/41.
Koc R.-(Vurm)srpen-Tišnovml. žactvo-C/41.
Staněk D.-(Vurm)srpen-Brnoml. žactvo-C/43.
Hrádek M.červenec-Hořoviceminitenis3.
Stryková J.-(Svítilová)červenec-PortorozTEJT 14/33.
Charvátová V.-(Ondroušková)červenec-Otrokovicedospělí-B/82.
Charvátová V.-(Ondroušková)červenec-České Budějovicedospělí-B/82.
Kelnar T.červenec-Kolíndospělí-C/41.
Kelnar T.-(Kelnar)červenec-Kolíndospělí-C/43.
Bartoněk J.červenec-Brnodospělí-C/41.
Doseděl J.červenec-Brnodospělí-C/42.
Doseděl J.-Bartoněk J.červenec-Brnodospělí-C/41.
Navrátil F.-Klakurka L.červenec-Brnodospělí-C/42.
Šoukal M.-(Dillenz)červenec-Dvůr Královédospělí-A/123.
Bubeníková M.červenec-Hradec Královédorost-C/43.
Stryková J.červenec-Brnodorost-C/43.
Ferdusová M. V.-(Raušová)červenec-Brnodorost-C/41.
Stryková J.-Nerudová E.červenec-Brnodorost-C/43.
Temenugov I.červenec-Brnodorost-C/42.
Hubáčková K.-Nerudová E.červenec-TC Brnost. žactvo-B/81.
Hubáčková K.červenec-Blanskost. žactvo-C/42.
Zerai R.červenec-Havířovst. žactvo-B/81.
Zerai R.-(Blaška)červenec-Havířovst. žactvo-B/83.
Zerai R.-(Čank)červenec-Brnost. žactvo-B/81.
Čoupková A.červenec-Brnoml. žactvo-C/41.
Langášová Z.červenec-Brnoml. žactvo-C/42.
Čoupková A.-Langášová Z.červenec-Brnoml. žactvo-C/43.
Čoupková A.-(Zaťko)červenec-ŽLTC Brnoml. žactvo-C/41.
Langášová Z.-(Sedláčková)červenec-ŽLTC Brnoml. žactvo-C/42.
Vukadinovičová D.-(Fuková)červenec-ŽLTC Brnoml. žactvo-C/43.
Vukadinovičová D.-(Horáková)červenec-Brnoml. žactvo-C/42.
Čejková A.-Landová K.červenec-Brnoml. žactvo-C/43.
Jastrábek V.červenec-Žďár nad Sázavouml. žactvo-C/41.
Jastrábek V.-(Vurm)červenec-Žďár nad Sázavouml. žactvo-C/41.
Kučerová S.červenec-Brnominitenis3.
Mrázek A.červenec-Brnominitenis2.
Temenugov L.červenec-Otrokovicebabytenis3.
Doseděl J.červenec-Vev. Bítýškadospělí-C/42.
Doseděl J.-(Holiš)červenec-Vev. Bítýškadospělí-C/41.
Skácel D.červenec-Žamberkdospělí-B/83.
Skácel D.-(Ondrašík)červenec-Žamberkdospělí-B/83.
Kelnar T.červenec-Prachaticedospělí-C/41.
Kelnar T.-(Žemlička)červenec-Prachaticedospělí-C/43.
Šoukal M.-Skácel D.červenec-Třinecdospělí-B/83.
Hlavačka M.-(Chmelík)červenec-Lanžhotdospělí-C/42.
Nerudová E.červenec-Kyjovdorost-C/43.
Hubáčková K.-Nerudová E.červenec-Brnodorost-C/43.
Hubáčková K.červenec-Rudicedorost-C/41.
Temenugov I.červenec-Zlíndorost-C/41.
Ferdusová M. V.červenec-Zlíndorost-C/43.
Temenugov I.-Stryková J.červenec-Zlíndorost-C/41.
Klakurka L.červenec-Prahadorost-B/82.
Melichar I.-(Markus)červenec-Blanskodorost-C/43.
Klakurka L.-(Alan)červenec-Hradec Kr.dorost-B/83.
Klakurka L.červenec-TC-ŽLTC Brnodorost-B/83.
Klakurka L.-(Peták)červenec-TC-ŽLTC Brnodorost-B/83.
Pytel Š.červenec-Zlíndorost-C/41.
Hubáčková K.červenec-Kunštátst. žactvo-C/42.
Hubáčková K.-(Gebelová)červenec-Kunštátst. žactvo-C/41.
Nerudová E.červenec-Brnost. žactvo-C/41.
Hubáčková K.-(Štěpánková)červenec-Ostravast. žactvo-B/83.
Hubáčková K.červenec-Vys. Mýtost. žactvo-C/42.
Hubáčková K.-(Štěpánková)červenec-Vys. Mýtost. žactvo-C/41.
Vondráček R.-Vondráček T.červenec-Brnost. žactvo-C/43.
Rundervoort D.-(Pozdenkov)červenec-Brnost. žactvo-C/43.
Lyčka T.-(Jandík)červenec-Vys. Mýtost. žactvo-C/43.
Zerai R.červenec-Dvůr Kr.st. žactvo-B/83.
Šnajdr D.červenec-Dvůr Kr.st. žactvo-B/83.
Zerai R.-Šnajdr D.červenec-Dvůr Kr.st. žactvo-B/81.
Langášová Z.červenec-Brnoml. žactvo-C/42.
Kučerová E.červenec-Brnoml. žactvo-C/43.
Kučerová E.-Langášová Z.červenec-Brnoml. žactvo-C/41.
Vukadinovičová D.-(Ryvolová)červenec-Brnoml. žactvo-C/43.
Vukadinovičová D.-(Rašovská)červenec-Lipůvkaml. žactvo-C/43.
Langášová Z.červenec-Brnoml. žactvo-C/42.
Čoupková A.červenec-Brnoml. žactvo-C/43.
Čoupková A.-(Smejkalová)červenec-Brnoml. žactvo-C/41.
Vukadinovičová D.-(Ryvolová)červenec-Brnoml. žactvo-C/43.
Landová K.červenec-Kunštátml. žactvo-C/43.
Landová K.-(Dostálová)červenec-Kunštátml. žactvo-C/42.
Langášová Z.červenec-Brnoml. žactvo-C/42.
Čoupková A.červenec-Brnoml. žactvo-C/43.
Čoupková A.-(Smejkalová)červenec-Brnoml. žactvo-C/41.
Jastrábek V.-(Šilinek)červenec-Kyjovml. žactvo-C/43.
Král O.červenec-Brnoml. žactvo-C/43.
Král O.-(Chodil)červenec-Brnoml. žactvo-C/43.
Dujka D.červenec-Liberecml. žactvo-MČR/153.
Dujka D.-(Wirgler)červenec-Liberecml. žactvo-MČR/153.
Hlavačka M.-(Chmelík)červen-Drnovicedospělí-B/83.
Kelnar T.-(Rabas)červen-Drnovicedospělí-B/83.
Bartoněk J.-(Paleček)červen-Uh. Hradištědospělí-př. JmTS/82.
Klakurka L.-(Kusý)červen-Zlíndorost-A/123.
Hubáčková K.červen-Prahast. žactvo-C/53.
Zerai R.-Šnajdr D.červen-Třebíčst. žactvo-př. JmTS/82.
Kučerová E.červen-Brnoml. žactvo-C/42.
Čoupková A.-(Smejkalová)červen-Brnoml. žactvo-C/41.
Vukadinovičová D.-(Horáková)červen-Brnoml. žactvo-C/42.
Koc R.červen-Brnoml. žactvo-C/52.
Vondráček T.červen-Brnoml. žactvo-C/53.
Vondráček T.-Vondráček R.červen-Brnoml. žactvo-C/51.
Koc R.-(Dorazil)červen-Brnoml. žactvo-C/52.
Dujka D.červen-Staré Městoml. žactvo-př. JmTS/122.
Dujka D.-(Wirgler)červen-Staré Městoml. žactvo-př. JmTS/112.
Vondráček R.-(Brtník)červen-Brnoml. žactvo-C/41.
Dujka D.červen-Frýdekml. žactvo-A/133.
Dujka D.-(Wirgler)červen-Frýdekml. žactvo-A/131.
Nejedlý P. - (Galoppini)březen-Rovinjdospělí-ITF Futures3.
Šafránek V.-(Staněk)říjen-Herakliondospělí-ITF Futures3.