Sezóna 2022

Družstva


Seznam družstev:

DOSPĚLÍ
A (TC-ŽLTC) - 1. liga
B (TC-ŽLTC) - divize
C - 1. třída
D - 3. třída

DOROST
A - 1. třída
B - 1 .třída

C - 2. třída
D - 3. třída
E - 3. třída

STARŠÍ ŽACTVO
A (TC-ŽLTC) - liga
A (TC) - liga
B - 1. třída
C - 3. třída

MLADŠÍ ŽACTVO
A - liga
B - 1. třída
C - 2. třída

BABYTENIS (všechna družstva společně se ŽLTC)
A - liga
C - 1. třída
D - 1. třída
E - 1. třída
F - 1. třída
G - 1. třída
H - střední kurt (vylosováno bude později)

MINITENIS
A - jednotná krajská soutěž
B - jednotná krajská soutěž

Kliknutím na družstvo se zobrazí konkrétní skupina daného družstva na stránkách Českého tenisového svazu.

Výsledky našich družstev v předchozích sezónách jsou v odkazu HISTORIE.

Termíny soutěží družstev:

dospělí A - 1. liga: 5.-9. 9. ve Valašském Meziříčí

dospělí (B, C, D, E) + starší žactvo:
30. 4.
7. 5.
14. 5.
28. 5.
4. 6.
18. 6.
25. 6.

dorost + mladší žactvo:
1. 5.
8. 5.
15. 5.
29. 5.
5. 6.
19. 6.
26. 6.

minitenis
14. 5.
21. 5.
4. 6.
11. 6.
25. 6. - krajské finále

babytenis
15. 5.
22. 5.
5. 6.
12. 6.
3.-4. 9. - krajské finále

střední kurt
Bude hrát v září.

Jednotlivci


V tabulce jsou medailová umístění našich hráčů v sezóně 2022. - Aktualizováno po víkend 26.-27. 3.

(Víte-li o nějakém medailovém umístění, které v tomto seznamu chybí, prosíme o zprávu na stepan@tc-brno.cz. Zejména v kategoriích minitenis, střední kurt a babytenis jsou na stránkách svazu výsledky z turnajů mnohdy zveřejňovány se zpožděním nebo vůbec.)

Tabulky z předchozích sezón jsou v odkazu historie.

Jméno hráče, dvojiceTurnajKategorieUmístění
Šnajdr D.-(Zick)březen-Tren. TepliceTEJT 16/32.
Hrádek O.březen-Prahababytenis1.
Hrádek M.březen-Prahababytenis3.
Chylík D.březen-Drnovicebabytenis3.
Chylík D.březen-TC Brnobabytenis2.
Lopez D.březen-Drnoviceminitenis3.
Temenugov I.-(Davidová)březen-Staré Městodospělí-B/83.
Navrátil F.březen-TC Brnodospělí-C/42.
Doseděl J.-(Daniel)březen-TC Brnodospělí-C/42.
Komrska O.-Navrátil F.březen-TC Brnodospělí-C/43.
Hubáčková K.-(Mikulcová)březen-Brnodorost-C/42.
Stryková J.-(Ostravská)březen-Přerovdorost-B/83.
Hubáčková K.březen-TC Brnodorost-C/42.
Nerudová E.-(Sokolová)březen-TC Brnodorost-C/42.
Ferdusová M. V.-(Navrátilová)březen-TC Brnodorost-C/43.
Krňávek Dav.březen-Prahadorost-C/43.
Krňávek Dav.-(Novák)březen-Prahadorost-C/43.
Šnajdr D.březen-TC Brnodorost-C/42.
Komrska J.březen-TC Brnodorost-C/43.
Pytel Š.březen-TC Brnodorost-C/43.
Krňávek Dav.-Pytel Š.březen-TC Brnodorost-C/41.
Šnajdr D.-(Valenta)březen-TC Brnodorost-C/42.
Komrska J.-(Goldman)březen-TC Brnodorost-C/43.
Čoupková A.-(Smejkalová)březen-Brnost. žactvo-C/43.
Čoupková A.březen-Brnost. žactvo-C/43.
Čoupková A.-(Zathurecká)březen-Brnost. žactvo-C/41.
Vukadinovičová D.-(Ryvolova)březen-Brnost. žactvo-C/43.
Vondráček R.-(Brtník)březen-Brnost. žactvo-C/42.
Vondráček T.-(Brtník)březen-Brnost. žactvo-C/43.
Zerai R.-(Čank)březen-Havířovst. žactvo-A/122.
Jastrábek V.březen-Znojmost. žactvo-C/43.
Jastrábek V.-(Doucha)březen-Znojmost. žactvo-C/42.
Vondráček T.-Vondráček R.březen-Brnost. žactvo-C/43.
Dujka D.březen-Hrádekst. žactvo-B/81.
Dujka D.-(Svoboda)březen-Hrádekst. žactvo-B/82.
Langášová Z.březen-TC Brnoml. žactvo-C/51.
Kučerová E.březen-TC Brnoml. žactvo-C/53.
Čejková A.březen-TC Brnoml. žactvo-C/53.
Langášová Z.-Kučerová E.březen-TC Brnoml. žactvo-C/41.
Kučerová E.březen-Zlínml. žactvo-C/51.
Langášová Z.březen-Zlínml. žactvo-C/53.
Kučerová E.-Langášová Z.březen-Zlínml. žactvo-C/41.
Landová K.březen-Choceňml. žactvo-C/41.
Kučerová E.březen-Žďárml. žactvo-C/41.
Kučerová E.-(Brodská)březen-Žďárml. žactvo-C/41.
Landová K.březen-Studénkaml. žactvo-C/42.
Landová K.-(Indraková)březen-Studénkaml. žactvo-C/41.
Jastrábek V.-(Dorazil)březen-Prostějovml. žactvo-C/73.
Krňávek Dan.březen-Tišnovml. žactvo-C/43.
Krňávek Dan.-(Cecava)březen-Tišnovml. žactvo-C/41.
Krňávek Dan.březen-ŽLTC Brnoml. žactvo-C/53.
Krňávek Dan.-Georges M.březen-ŽLTC Brnoml. žactvo-C/53.
Mrázek A.únor-Prahastřední kurt2.
Kazíková E.únor-Brnobabytenis1.
Hrádek O.únor-Prahababytenis2.
Hrádek M.únor-Prahastřední kurt3.
Chlebničan M.únor-Drnoviceminitenis3.
Chlebničan M.únor-Brnominitenis2.
Doseděl J.-Komrska O.únor-Brnodorost-C/43.
Nerudová E.únor-Brnodorost-C/43.
Nerudová E.-(Sokolová)únor-Brnodorost-C/41.
Blaška S.-(Makovský)únor-Brnodorost-C/43.
Pytel Š.-(Jurda)únor-Brnodorost-C/43.
Nerudová E.-(Felux)únor-Brnodorost-C/41.
Hubáčková K.-(Dostálová)únor-Havířovst. žactvo-B/83.
Vondráček T.únor-Brnost. žactvo-C/43.
Vondráček T.-(Brtník)únor-Brnost. žactvo-C/42.
Vondráček R.-(Brtník)únor-Brnost. žactvo-C/43.
Lyčka T.-(Doucha)únor-Pelhřimovst. žactvo-C/43.
Jastrábek V.-(Dvořáček)únor-Ostravaml. žactvo-B/93.
Kelnar T.únor-Brnodospělí-C/43.
Doseděl J.-(Křipský)únor-Brnodospělí-C/42.
Stryková J.únor-Rožnovdorost-C/43.
Temenugov I.-(Židelová)únor-Hrádekdorost-A/122.
Temenugov I.-(Židelová)únor-Jihlavadorost-přebor JmTS/83.
Temenugov I.-(Židelová)únor-Zlíndorost-B/83.
Melichar I.-(Kubíček)únor-Znojmodorost-C/43.
Pytel Š.-(Prokeš)únor-Zlíndorost-C/43.
Zerai R.-(Vidlář)únor-TC Brnodorost-B/83.
Hubáčková K.-(Dvořáčková)únor-Tišnovst. žactvo-B/81.
Zerai R.-(Majc)únor-Břeclavst. žactvo-B/82.
Lyčka T.-(Kriško)únor-Prostějovst. žactvo-C/43.
Vondráček T.únor-Brnost. žactvo-C/43.
Vondráček T.-Vondráček R.únor-Brnost. žactvo-C/41.
Dujka D.-(Rakouš)únor-Prahast. žactvo-A/123.
Lyčka T.-(Šindelka)únor-Zlínst. žactvo-C/43.
Vondráček T.únor-Tišnovst. žactvo-C/43.
Vondráček T.-Vondráček R.únor-Tišnovst. žactvo-C/43.
Langášová Z.únor-Svitavyml. žactvo-C/51.
Čoupková A.únor-Svitavyml. žactvo-C/53.
Čoupková A.-(Urbánková)únor-Svitavyml. žactvo-C/41.
Langášová Z.-(Prosová)únor-Svitavyml. žactvo-C/42.
Lišková L.únor-Brnoml. žactvo-D/21.
Lišková L.-Sypko T.únor-Brnoml. žactvo-D/23.
Landová K.únor-Dvůr Královéml. žactvo-C/42.
Landová K.-(Vítová)únor-Dvůr Královéml. žactvo-C/42.
Landová K.únor-Letohradml. žactvo-C/43.
Landová K.-(Vodehnalová)únor-Letohradml. žactvo-C/43.
Landová K.únor-Brnoml. žactvo-C/41.
Němčanská A.únor-Brnoml. žactvo-C/43.
Landová K.-(Urbánková)únor-Brnoml. žactvo-C/41.
Němčanská A.-Sypko T.únor-Brnoml žactvo-C/43.
Jastrábek V.únor-Hlinskoml. žactvo-C/51.
Jastrábek V.-(Gerišer)únor-Hlinskoml. žactvo-C/42.
Krňávek Dan.únor-Brnoml. žactvo-D/22.
Krňávek Dan.-Bučkoúnor-Brnoml. žactvo-D/22.
Krňávek Dan.únor-Znojmoml. žactvo-C/42.
Krňávek Dan.-Bučkoúnor-Znojmoml. žactvo-C/43.
Staněk D.únor-Brnoml žactvo-C/42.
Staněk D.-(Mrazek)únor-Brnoml. žactvo-C/41.
Krňávek Dan.únor-Olomoucml. žactvo-C/53.
Tesař P.únor-Karlovy Varydospělí-ITF seniors1.
Zerai R.leden-Havířovst. žactvo-A/122.
Dujka D.-(Lebiš)leden-Havířovst. žactvo-A/123.
Chylík D.leden-Mikulovbabytenis3.
Lopez E.leden-Prahastřední kurt3.
Temenugov I.-Stryková J.leden-Plzeňdorost-B/83.
Šnajdr D.leden-Brnodorost-C/43.
Šnajdr D.-Krňávek Dav.leden-Brnodorost-C/41.
Langášová Z.leden-Zlínml. žactvo-C/41.
Langášová Z.-(Vymětalíková)leden-Zlínml. žactvo-C/41.
Landová K.leden-Žamberkml. žactvo-C/41.
Landová K.-(Lučanová)leden-Žamberkml. žactvo-C/41.
Kučerová E.leden-Brnoml. žactvo-C/43.
Chlebničan M.leden-Brnominitenis3.
Chylík D.leden-ŽLTC Brnobabytenis1.
Trefil N.leden-Brnostřední kurt1.
Lopez E.leden-Brnostřední kurt3.
Hrádek O.leden-Prahababytenis3.
Lopez E.leden-Prahastřední kurt3.
Hubáčková K.-(Dostálová)leden-Studénkadorost-C/41.
Ferdusová M. V.-(Navrátilová)leden-Brnodorost-C/43.
Krňávek Dav.leden-Prahadorost-C/42.
Krňávek Dav.-(Novák)leden-Prahadorost-C/42.
Krňávek Dav.-(Páleníček)leden-Prahadorost-C/42.
Zerai R.leden-Brnodorost-C/42.
Zerai R.-Šnajdr D.leden-Brnodorost-C/42.
Komrska V.-(Havel)leden-Brnodorost-C/43.
Hubáčková K.-(Dostálová)leden-Třebíčst. žactvo-přebor JmTS/82.
Lyčka T.leden-Havlíčkův Brodst. žactvo-C/43.
Lyčka T.-(Studený)leden-Havlíčkův Brodst. žatvo-C/42.
Čoupková A.leden-ŽLTC Brnoml. žactvo-C/53.
Kučerová E.leden-ŽLTC Brnoml. žactvo-C/53.
Kučerová E.-Langášová Z.leden-ŽLTC Brnoml. žactvo-C/41.
Čoupková A.-(Filipi)leden-ŽLTC Brnoml. žactvo-C/43.
Lišková L.-(Urbánková)leden-ŽLTC Brnoml. žactvo-C/43.
Landová K.leden-Poděbradyml. žactvo-C/42.
Landová K.-(Phillipová)leden-Poděbradyml. žactvo-C/41.
Sypko T.leden-Brnoml. žactvo-D/23.
Němčanská A.leden-Brnoml. žactvo-D/22.
Sypko T.-(Vomelová)leden-Brnoml. žactvo-D/21.
Landová K.-(Brodská)leden-Pelhřimovml. žactvo-C/41.
Sypko T.-(Zdražilová)leden-Havlíčkův Brodml. žactvo-C/43.
Staněk D.leden-Brnoml. žactvo-C/42.
Staněk D.-(Schamberger)leden-Brnoml. žactvo-C/43.
Jastrábek V.leden-Drnoviceml. žactvo-C/63.
Jastrábek V.-(Dvořáček)leden-Drnoviceml. žactvo-C/62.
Georges M.leden-Brnoml. žactvo-D/22.
Krňávek Dan.-Bučko O.leden-Brnoml. žactvo-D/22.
Sypko A.-(Švanda)leden-Brnoml. žactvo-D/23.
Jastrábek V.-(Šenk)leden-Zlínml. žactvo-C/53.
Koc R.-(Šnorich)leden-TC Brnoml. žactvo-přebor JmTS/82.
Jastrábek V.-(Dvořáček)leden-TC Brnoml. žactvo-přebor JmTS/83.
Stryková J.prosinec-Tišnovdorost-C/41.
Stryková J.-(Dvořáčková)prosinec-Tišnovdorost-C/41.
Nerudová E.-(Bukvaldová)prosinec-Tišnovdorost-C/42.
Hubáčková K.-(Růžičková)prosinec-Choceňdorost-C/42.
Stryková J.prosinec-Znojmodorost-C/43.
Temenugov I.-Stryková J.prosinec-Val. Meziříčídorost-B/83.
Zerai R.-(Čujan)prosinec-Zlíndorost-C/42.
Komrska J.prosinec-Tišnovdorost-C/43.
Komrska J.-Komrska V.prosinec-Tišnovdorost-C/42.
Krňávek Dav.-Blaška S.prosinec-Tišnovdorost-C/43.
Krňávek Dav.prosinec-Znojmodorost-C/43.
Krňávek Dav.-(Makovský)prosinec-Znojmodorost-C/41.
Dujka D.-(Wirgler)prosinec-Znojmodorost-C/4

3.

Melichar I.-(Rychtář)prosinec-Svitavydorost-C/43.
Krňávek Dav.-(Vidlář)prosinec-Brnodorost-C/41.
Hubáčková K.prosinec-ŽLTC Brnost. žactvo-B/83.
Hubáčková K.-(Dřevojanová)prosinec-ŽLTC Brnost. žactvo-B/82.
Dujka D.prosinec-Znojmost. žactvo-B/83.
Dujka D.-(Wirgler)prosinec-Znojmost. žactvo-B/83.
Lyčka T.prosinec-Havířovst. žactvo-C/43.
Lyčka T.-(Nevrlý)prosinec-Havířovst. žactvo-C/42.
Vondráček T.-(Brtník)prosinec-Drnovicest. žactvo-C/43.
Vondráček R.-(Brtník)prosinec-Drnovicest. žactvo-C/43.
Hrádek O.prosinec-Česká Lípababytenis3.
Hrádek M.prosinec-Prahastřední kurt3.
Čejková A.prosinec-Brnoml. žactvo-D/21.
Sypko T.prosinec-Brnoml. žactvo-D/22.
Čejková A.-Lišková L.prosinec-Brnoml. žactvo-D/21.
Sypko T.-Němčanská A.prosinec-Brnoml. žactvo-D/22.
Kučerová E.prosinec-Drnoviceml. žactvo-C/63.
Čoupková A.-(Smejkalová)prosinec-Drnoviceml. žactvo-C/61.
Langášová Z.-Kučerová E.prosinec-Drnoviceml. žactvo-C/63.
Langášová Z.-Kučerová E.prosinec-Brnoml. žactvo-B/113.
Landová K.prosinec-Vysoké Mýtoml. žactvo-C/43.
Landová K.-(Kašprišin)prosinec-Vysoké Mýtoml. žactvo-C/42.
Langášová Z.-Kučerová E.prosinec-TC Brnoml. žactvo-C/52.
Landová K.prosinec-Prahaml. žactvo-C/43.
Landová K.-(Matoušková)prosinec-Prahaml. žactvo-C/43.
Jastrábek V.prosinec-Jihlavaml. žactvo-C/53.
Jastrábek V.-(Venc)prosinec-Jihlavaml. žactvo-C/52.
Staněk D.prosinec-Drnoviceml. žactvo-C/43.
Staněk D.-(Komárek)prosinec-Drnoviceml. žactvo-C/41.
Krňávek Dan.prosinec-Brnoml. žactvo-D/22.
Krňávek Dan.-Bučko O.prosinec-Brnoml. žactvo-D/22.
Jastrábek V.-(Gerišer)prosinec-Třebíčml. žactvo-B/113.
Jastrábek V.prosinec-TC Brnoml. žactvo-C/51.
Jastrábek V.-(Šilinek)prosinec-TC Brnoml. žactvo-C/51.
Krňávek Dan.-(Machač)prosinec-TC Brnoml. žactvo-C/53.
Landová K.-(Kočíková)prosinec-Ml. Boleslavml. žactvo-C/42.
Landová K.prosinec-Ml. Boleslavml. žactvo-C/41.
Stryková J.-(Svítilová)prosinec-LiberecTEJT 14/32.
Landová K.prosinec-Písniceml. žactvo-C/41.
Landová K.-(Polnicka)prosinec-Písniceml. žactvo-C/41.
Jastrábek V.(Doucha)prosinec-Znojmost. žactvo-C/43.
Hrádek M.prosinec-Prahastřední kurt3.
Hrádek O.prosinec-Prahababytenis2.
Hubáčková K.-(Růžičková)listopad-Vysoké Mýtodorost-C/43.
Pytel Š.listopad-Brnodorost-C/43.
Krňávek Dav.-(Duchoň)listopad-Brnodorost-C/41.
Pytel Š.-(Vidlář)listopad-Brnodorost-C/43.
Dujka D.-Šnajdr D.listopad-Brnodorost-C/43.
Temenugov I.-(Židelová)listopad-Staré Městodorost-A/123.
Vondráček T.listopad-Drnovicest. žactvo-C/42.
Nerudová E.listopad-Brnodospělí-C/43.
Stryková J.listopad-Brnodospělí-C/43.
Kelnar T.listopad-ŽLTC Brnodospělí-přebor JmTS/83.
Bartoněk J.-(Šmédek)listopad-ŽLTC Brnodospělí-přebor JmTS/83.
Komrska O.-(Daniel)listopad-Brnodospělí-C/42.
Temenugov I.-(Šimonová)listopad-Tišnovdospělí-přebor JmTS/82.
Šnajdr D.-(Maislinger)říjen-Bad WaltersdorfTEJT 16/31.