Nezávodní tenis

Individuální tréninky pro hráče všech věkových kategorií

TC Brno nabízí individuální tréninky ve volných termínech v areálu Tennis Clubu Brno. Areál má celoročně k dispozici pět dvorců. Nachází se v Brně, Králově Poli na Herčíkové 19b.

Volné termíny naleznete v rezervačním systému.

Cena tréninku:
Cena tréninku je dána součtem ceny dvorce/haly + cena trenéra. V případě, že se tréninku zúčastní např. dva hráči, nedochází k žádnému navýšení. To znamená, že každý zaplatí polovinu nákladů.

Cena dvorce/haly:
Viz. odkaz rezervace

​​​​​​​Ceny trenérů:
Jednotlivá hodina: 590 Kč / 10 hodin: 5 300 Kč

Organizace individuálních tréninků nezávodních hráčů:​​​
(případné zprostředkování kontaktu na další trenéry a trenérky)

Mgr. Jolana Jarůšková
Tel.: 775 242 319

​​​​​

Skupinové tréninky pro děti od osmi let

Tyto tréninky jsou určeny převážně pro děti, které absolvovaly minitenisový trénink v TC Brno a dále se nevěnují závodnímu tenisu.
Probíhají většinou ve tří až čtyřčlenných skupinách, jednou až třikrát týdně. Během roku jsou rozděleny do tří období: zima (říjen-duben), jaro (květen, červen), podzim (září). V případě, že jsou volná místa, přijímáme do těchto tréninkových skupin i děti, které nevycházejí z naší přípravky. Podmínkou je přibližně srovnatelná výkonnost s ostatními.

Cena tréninku:
Cena tréninku je stanovena vždy na celé příslušné období a platí se před jeho zahájením. Přesná suma závisí na počtu tréninků v jednom týdnu, na délce tréninkového období a na tom, zda se jedná o halový trénink nebo o trénink na venkovních dvorcích.

Bližší informace na tel.č.: 776 103 203 - dopoledne (Ing. Petr Šafránek)