Nezávodní tenis

Individuální tréninky pro hráče všech věkových kategorií

TC Brno nabízí individuální tréninky ve volných termínech v areálu Tennis Clubu Brno. Areál má celoročně k dispozici pět dvorců. Nachází se v Brně, Králově Poli na Herčíkové 19b.

Volné termíny naleznete v rezervačním systému.

Cena tréninku:
Cena tréninku je dána součtem ceny dvorce a trenéra. V případě, že se tréninku zúčastní např. dva hráči, nedochází k žádnému navýšení. To znamená, že každý zaplatí polovinu nákladů.

​​​​​​​Ceny trenérů:
jednotlivá hodina: 500 Kč / 10 hodin: 4 600 Kč

Informace a domluva termínů na tel. č.: 775 388 264 (Mgr. Oldřich Volejník), 775 242 319 (Mgr. Jolana Jarůšková), 603 913 613 (Tomáš Vondráček)

Skupinové tréninky pro děti od osmi let

Tyto tréninky jsou určeny převážně pro děti, které absolvovaly minitenisový trénink v TC Brno a dále se nevěnují závodnímu tenisu.
Probíhají většinou ve tří až čtyřčlenných skupinách, jednou až třikrát týdně. Během roku jsou rozděleny do tří období: zima (říjen-duben), jaro (květen, červen), podzim (září). V případě, že jsou volná místa, přijímáme do těchto tréninkových skupin i děti, které nevycházejí z naší přípravky. Podmínkou je přibližně srovnatelná výkonnost s ostatními.

Cena tréninku:
Cena tréninku je stanovena vždy na celé příslušné období a platí se před jeho zahájením. Přesná suma závisí na počtu tréninků v jednom týdnu, na délce tréninkového období a na tom, zda se jedná o halový trénink nebo o trénink na venkovních dvorcích.

Bližší informace na tel.č.: 776 103 203 - dopoledne (Ing. Petr Šafránek)