2020

Soutěže družstev

V sezóně 2020 startovalo v oficiálních soutěžích 22 družstev. 

Sezóna se v mnoha směrech odlišovala od těch předchozích.

1) Z důvodu epidemiologických opatření byla základní část všech soutěží zkrácena do tří vyřazovacích kol. Pravděpodobně to byla jediná možnost, jak soutěže odehrát, ale objektivnost některých skupin tím byla velmi poznamenána.

2) Poprvé v historii brněnského tenisu došlo ke spolupráci dvou nejvýznamnějších klubů. Do programu TC Brno a ŽLTC Brno byly zařazeny pravidelné společné tréninky všech věkových kategorií. 
Další, pro brněnský tenis zcela přelomovou novinkou, bylo sestavení společných družstev obou klubů. Tato družstva vyhrála jihomoravskou ligu ve třech za čtyř mládežnických kategorií a velmi úspěšně reprezentovala naši oblast na Mistrovství české republiky. 
Nejlepšího umístění dosáhlo družstvo babytenisu, které z MČR přivezlo bronzové medaile.
Společná družstva jsou v přehledu označena TC-ŽLTC. 

3) První liga dospělých se hrála v době, kdy kvůli epidemiologické situaci prakticky neprobíhaly mezinárodní turnaje. Nabídla tak možnost výdělku profesionálním hráčům z ČR a okolních zemí. I přesto, že rozpočet našeho družstva byl největší v historii TC, nepodařilo se po třech těsných prohrách první ligu udržet. TC bylo velmi poškozeno zcela nesmyslným pravidlem ČTS o povolení extraligového hostování pouze u hráčů do 23 let. Kdyby mohli nastoupit dva naši nejlepší hráči (Václav Šafránek a Pavel Nejedlý), družstvo by patřilo k favoritům soutěže.  

4) Poprvé byla oficiálně vypsána soutěž družstev na středním kurtu. Zatím sice jen na úrovni Jihomoravského kraje, ale i tak je to velký krok vpřed.

Přehled umístění všech družstev:

Dospělí A - 1. liga - 13. místo
Dospělí B - 2. liga - 8. místo
Dospělí  - TC-ŽLTC - 2. liga - 7. místo
Dospělí D - 1. třída - 5. místo

Dorost TC-ŽLTC - liga - 1. místo ve skupině a 9. místo na Mistrovství české republiky
Dorost A - liga - 8. místo
Dorost B - 1. třída - 4. místo
Dorost C - 2. třída - 6. místo
Dorost D - 3. třída - 5. místo

Starší žactvo TC-ŽLTC - liga - 1. místo ve skupině a 6. místo na Mistrovství české republiky
Starší žactvo B - 1. třída - 2. místo
Starší žactvo C - 2. třída - 7. místo

Mladší žactvo TC-ŽLTC - liga - 3. místo
Mladší žactvo A - liga - 4. místo
Mladší žactvo B - 3. třída - 1. místo
Mladší žactvo C - 4+0 - 1. místo

Babytenis TC-ŽLTC A - 1. místo v krajském finále a 3. místo na Mistrovství české republiky
Babytenis TC-ŽLTC B - 5. místo v krajském finále
Babytenis C - 1. třída - 2. místo
Babytenis D - střední kurt - 2. místo
​​​​​​​
Minitenis A - 2. místo ve skupině a potom 7. místo v krajském finále
Minitenis B - 5. místo

Prvoligové družstvo dospělých

Nahoře: Sláva Doseděl (nehrající kapitán), Matej Maruščák, Tomáš Líška, Marek Majda, Ondřej Štyler, Dan Skácel, Jan Pobořil, Štěpán Šafránek (vedoucí družstva)

Dole: Gabriela Horáčková, Diana Šumová, Denise Hrdinková, Eva Roupcová (fyzioterapeutka)

Babytenis TC ŽLTC
​​​​​​​bronzová medaile na Mistrovství ČR

Eva Komárková (vedoucí družstva), Dan Krňávek, David Dvořáček, Rafael Koc, Vít Jastrábek, Eliška Kučerová, Zuzana Langášová, Daniel Machač, Petr Šafránek (vedoucí družstva)

Starší žactvo TC-ŽLTC
6. místo na Mistrovství ČR

Nahoře: Šimon Pytel, Jan Komrska, Vojtěch Bednář, Petr Šafránek (vedoucí družstva), Denis Šnajdr, Denis Peták, Rayen Zerai

Dole: Jakub Tyllich (vedoucí družstva), Justýna Stryková, Viktorie Židelová, Isabella Temenugov, Sláva Doseděl (vedoucí družstva)

Dorost TC-ŽLTC
9. místo na Mistrovství ČR

Nahoře: Jakub Tyllich (vedoucí družstva), Lukáš Klakurka, Ondřej Komrska, Jonáš Bartoněk, Marek Tejkal, Adam Doušek, David Zourek, Aleš Kartus (vedoucí družstva)

Dole: Denise Hrdinková, Nicole Hrbková, Sára Šimonová

Soutěže jednotlivců

I přes rušení mnoha turnajů během této sezóny hráčky a hráči TC Brno vyhráli 119 turnajů jednotlivců a vybojovali celkem 446 medailových umístění.

Na mezinárodních žebříčcích ATP a WTA je pět hráčů a hráček TC Brno (Šafránek, Nejedlý, Šumová, Horáčková, Hrabalová).

Turnaje TC Brno v sezóně 2020

V sezóně 2020 pořádal TC Brno 20 turnajů všech věkových a výkonnostních kategorií s celkovou účastí přes 500 hráček a hráčů.

Nejvýznamnějším turnajem bylo tradiční „áčko“ dospělých zařazené do série Optim Tour. V závěru letní sezóny jsme pořádali Masters jihomoravského babytenisového okruhu. Na základě výsledků z celé sezóny se do něj kvalifikovalo 10 nejlepších chlapců a 10 nejlepších dívek.

Optim Tour 2020

Vítězové čtyřhry mužů Martin Šoukal a Jan Pobořil
(oba TC Brno)

Masters Poháru hejtmana
​​​​​​​vyhlášení vítězů

Nejúspěšnější hráči TC: Vít Jastrábek (1. místo), Rafael Koc (2. místo), Zuzana Langášová (3. místo), Eliška Kučerová (5. místo)

Přehled všech medailových umístění našich hráčů na turnajích jednotlivců

Jméno hráče, dvojiceTurnajKategorieUmístění
Temenugov I.-(Navrátilová)září-JablonecU14-TETJ/32.
Jastrábek V.září-TC Brnobabytenis-MASTERS JmTS1.
Koc R.září-TC Brnobabytenis-MASTERS JmTS2.
Langášová Z.září-TC Brnobabytenis-MASTERS JmtS3.
Baciu M.září-TC Brnostřední kurt1.
Sypko T.září-TC Brnostřední kurt2.
Chylík D.září-TC Brnostřední kurt3.
Chylík D.září-Žďárminitenis1.
Chylík D.září-Raškoviceminitenis1.
Nesvadbová M.-(Hejdová)září-Brnodospělí-C/42.
Koudelková V.září-Brnodospělí-C/42.
Hrabalová K.-(Janatová)září-Prahadospělí-A/122.
Hrabalová K.září-Opavadospělí-B/82.
Hrabalová K.-(Pektorová)září-Opavadospělí-B/81.
Hrabalová K.září-Ostravadospělí-akademické MČR3.
Hrabalová K.-(Šebestová)září-Ostravadospělí-akademické MČR3.
Hrabalová K.září-Brnodospělí-B/82.
Hrabalová K.-(Pektorová)září-Brnodospělí-B/82.
Šoukal M.-Majda M.září-Brnodospělí-B/82.
Navrátil F.září-Brnodospělí-C/41.
Navrátil F.-(Kopeček)září-Brnodospělí-C/42.
Doseděl J.-Tesař P.září-Brnodospělí-C/43.
Chmelík O.září-Uničovdospělí-C/53.
Chmelík O.-(Gál)září-Uničovdospělí-C/41.
Navrátil-(Hlavoň)září-Blanskodospělí-C/43.
Navrátil F.září-Blanskodospělí-C/43.
Pytel Š.září-Drnovicedorost-C/43.
Pytel Š.-(Šafařík)září-Drnovicedorost-C/43.
Komrska J.září-Skutečdorost-C/43.
Pytel Š.září-Nové Městodorost-C/42.
Komrska J.září-Val. Meziříčídorost-C/43.
Temenugov I.-(Dvořáčková)září-Mostst. žactvo-A/123.
Stryková J.září-Svitavyst. žactvo-C/42.
Stryková J.-(Petečelová)září-Svitavyst. žactvo-C/42.
Nerudová E.září-Brnost. žactvo-C/41.
Nerudová E.-(Petečelová)září-Brnost. žactvo-C/4.1.
Nerudová E.-(Dvořáčková)září-Tišnovst. žactvo-C/41.
Hubáčková-(Boudová)září-Tišnovst. žactvo-C/42.
Georgesová H.-(Palečková)září-Čebínst. žactvo-D/22.
Šnajdr D.-Zerai R.září-Brnost. žactvo-C/41.
Šnajdr D.září-Brnost. žactvo-C/41.
Zerai R.září-Brnost. žactvo-C/42.
Zerai R.-(Blaška)září-Tišnovst. žactvo-C/41.
Pytel Š.září-Jihlavast. žactvo-B/83.
Čoupková A.září-TC Brnoml. žactvo-C/43.
Čoupková A.-Čejková A.září-TC Brnoml. žactvo-C/43.
Čoupková A.září-Brnoml. žactvo-C/43.
Čoupková A.-(Smejkalová)září-Brnoml. žactvo-C/41.
Vondráček T.-Vondráček R.září-Lanžhotml. žactvo-C/52.
Dujka-(Wirgler)září-Chrudimml. žactvo-B/123.
Vondráček T.září-TC Brnoml. žactvo-C/42.
Vondráček T.-Vondráček R.září-TC Brnoml. žactvo-C/43.
Vondráček T.září-Brnoml. žactvo-C/43.
Vondráček T.-Vondráček R.září-Brnoml. žactvo-C/43.
Navrátil F.srpen-Břeclavdospělí-C/41.
Chmelík O.srpen-Břeclavdospělí-C/43.
Navrátil F.-Komrska O.srpen-Břeclavdospělí-C/41.
Chmelík O.-(Melichar)srpen-Břeclavdospělí-C/42.
Kelnar T.-(Melichar)srpen-Břeclavdospělí-C/43.
Hrabalová K.-(Janatová)srpen-Ml. Boleslavdospělí-A/122.
Charvátová V.srpen-Chrudimdospělí-C/42.
Charvátová V.-(Drukerová)srpen-Chrudimdospělí-C/43.
Hrabalová K.-(Janatová)srpen-Ostravadospělí-MČR/153.
Charvátová V.-(Maťhová)srpen-České Budějovicedospělí-B/83.
Hrabalová K.srpen-Val. Meziříčídospělí-B/82.
Doseděl J.-(Hlavoň)srpen-Brnodospělí-C/43.
Hlavačka M.srpen-Tišnovdospělí-C/42.
Kulhánek M.-(Daniel)srpen-Tišnovdospělí-C/41.
Hlavačka M.-Chmelík O.srpen-Tišnovdospělí-C/42.
Chmelík O.srpen-Semilydospělí-C/52.
Kelnar T.srpen-Nová Pakadospělí-C/41.
Hlavačka M.srpen-Bučovicedospělí-C/41.
Chmelík O.srpen-Bučovicedospělí-C/42.
Hlavačka M.-Chmelík O.srpen-Bučovicedospělí-C/41.
Kelnar T.srpen-Pardubicedospělí-C/53.
Kelnar T.-(Kelnar L.)srpen-Pardubicedospělí-C/53.
Chmelík O.-Hlavačka M.srpen-Jevíčkodospělí-C/53.
Komrska O.srpen-Zručdorost-C/41.
Komrska O.-Komrska J.srpen-Zručdorost-C/41.
Ferdusová M. V.srpen-Zlíndorost-C/43.
Ferdusová M. V.-(Skybová)srpen-Zlíndorost-C/42.
Ferdusová M. V.-(Brožová)srpen-ŽLTC Brnodorost-C/42.
Hübl F.srpen-Tišnovdorost-C/53.
Hübl F.-(Suchánek)srpen-Tišnovdorost-C/52.
Komrska O.-Komrska J.srpen-Tišnovdorost-C/53.
Komrska J.srpen-Česká Třebovádorost-C/43.
Komrska J.-(Makovský)srpen-Česká Třebovádorost-C/41.
Komrska O.srpen-Zručdorost-C/41.
Komrska O.-Komrska J.srpen-Zručdorost-C/41.
Hübl F.-(Smílek)srpen-Třebíčdorost-C/52.
Komrska O.srpen-Břeclavdorost-C/41.
Komrska O.-Komrska J.srpen-Břeclavdorost-C/42.
Pytel Š.-(Grois)srpen-Lipůvkadorost-C/43.
Hübl F.-(Doppler)srpen-ŽLTC Brnodorost-C/42.
Nerudová E.srpen-Brnost. žactvo-C/43.
Nerudová E.-(Vallová)srpen-Brnost. žactvo-C/41.
Temenugov I.srpen-Otrokovicest. žactvo-B/83.
Temenugov I.-(Brožová)srpen-Otrokovicest. žactvo-B/82.
Hubáčková K.srpen-Lipůvkast. žactvo-C/42.
Hubáčková K.-(Petečelová)srpen-Lipůvkast. žactvo-C/41.
Nerudová E.srpen-Tišnovst. žactvo-C/41.
Stryková J.srpen-Tišnovst. žactvo-C/42.
Stryková J.-(Boudová)srpen-Tišnovst. žactvo-C/41.
Hubáčková K.-(Hartingerová)srpen-Tišnovst. žactvo-C/42.
Nerudová E.srpen-Brnost. žactvo-C/42.
Nerudová E.-(Růžičková)srpen-Brnost. žactvo-C/41.
Stryková J.-(Ostravská)srpen-Brnost. žactvo-C/42.
Hubáčková K.-(Hartingerová)srpen-Brnost. žactvo-C/43.
Nerudová E.srpen-Brnost. žactvo-C/41.
Hubáčková K.srpen-Brnost. žactvo-C/42.
Nerudová E.-Hubáčková K.srpen-Brnost. žactvo-C/41.
Hubáčková K.srpen-Brnost. žactvo-C/43.
Hubáčková K.-(Šturcová)srpen-Brnost. žactvo-C/41.
Dočekal F.srpen-Čebínst. žactvo-D/23.
Vondráček T.-Vondráček R.srpen-Čebínst. žactvo-D/23.
Šnajdr D.-(Pospíšil)srpen-Zlínst. žactvo-B/83.
Pytel Š.-(Grois)srpen-Zlínst. žactvo-B/83.
Šnajdr D.srpen-Tišnovst. žactvo-C/52.
Šnajdr D.srpen-Brnost. žactvo-C/41.
Šnajdr D.-(Milar)srpen-Brnost. žactvo-C/41.
Zerai R.srpen-Brnost. žactvo-C/42.
Zerai R.-(Blaška)srpen-Brnost. žactvo-C/41.
Čoupková A.srpen-Brnoml. žactvo-C/43.
Čoupková A.srpen-Lipůvkaml. žactvo-C/43.
Staněk D.-(Truska)srpen-Čebínml. žactvo-D/21.
Čoupková A.srpen-Čebínml. žactvo-D/22.
Čoupková A.-Čejková A.srpen-Čebínml. žactvo-D/21.
Vondráček R.srpen-Brnoml. žactvo-C/43.
Vondráček R.-Vondráček T.srpen-Brnoml. žactvo-C/43.
Vondráček T.-(Merta)srpen-Brnoml. žactvo-C/52.
Vondráček R.-(Průdek)srpen-Brnoml. žactvo-C/53.
Vondráček R.srpen-Žďárml. žactvo-C/43.
Vondráček R.-Vondráček T.srpen-Žďárml. žactvo-C/43.
Hrádek O.srpen-Litomyšlminitenis1.
Temenugov L.srpen-Litomyšlminitenis2.
Temenugov L.srpen-Tišnovminitenis3.
Chylík D.srpen-Tišnovminitenis1.
Hrádek O.srpen-Světláminitenis2.
Temenugov L.srpen-Havl. Brodminitenis3.
Hrádek O.srpen-Žamberkminitenis3.
Koc R.srpen-Prostějovbabytenis3.
Langášová Z.srpen-Staré Městobabytenis2.
Jastrábek V.srpen-Staré Městobabytenis3.
Koc R.srpen-Tišnovbabytenis2.
Koc R.srpen-TC Brnobabytenis1.
Nejedlý P.červenec-Liberecdospělí-trofej solidarity3.
Pobořil J.-Šoukal M.červenec-TC Brnodospělí-A/121.
Horáčková G.červenec-Dvůr Královédospělí-A/122.
Hrabalová K.-(Pektorová)červenec-Dvůr Královédospělí-A/123.
Charvátová V.červenec-Buštěhraddospělí-C/41.
Hlavačka M.červenec-Nové Městodospělí-C/41.
Hlavačka M.-Chmelík O.červenec-Nové Městodospělí-C/43.
Navrátil F.červenec-Brnodospělí-C/41.
Navrátil F.-Kulhánekčervenec-Brnodospělí-C/41.
Babinciuc I.červenec-Vev. Bitýškadospělí-C/41.
Navrátil F.červenec-Vev. Bitýškadospělí-C/42.
Doseděl J.-(Bůžek)červenec-Vec. Bitýškadospělí-C/53.
Chmelík O.červenec-Lanžhotdospělí-C/42.
Chmelík O.-Hlavačkačervenec-Lanžhotdospělí-C/41.
Ferdusová M. V.červenec-Brnodorost-C/42.
Ferdusová M. V.-(Matelová)červenec-Brnodorost-C/41.
Ferdusová M. V.-(Vyroubalová)červenec-Olomoucdorost-C/43.
Mikulcová E.červenec-Staré Městodorost-C/43.
Temenugov I.červenec-Staré Městodorost-C/43.
Temenugov I.-(Skybová)červenec-Staré Městodorost-C/42.
Hübl F.červenec-Brnodorost-C/52.
Hübl F.červenec-Blanskodorost-C/43.
Hübl F.-(Vaculík)červenec-Blanskodorost-C/43.
Nerudová E.červenec-Blanskost. žactvo-C/43.
Stryková J.červenec-Blanskost. žactvo-C/43.
Nerudová E.-(Boudová)červenec-Blanskost. žactvo-C/41.
Nerudová E.červenec-Znojmost. žactvo-C/42.
Nerudová E.-(Růžičková)červenec-Znojmost. žactvo-C/41.
Hubáčková K.červenec-Lipůvkast. žactvo-C/41.
Hubáčková K.-Nerudová E.červenec-Lipůvkast. žactvo-C/41.
Vukadinovičová D.červenec-Lipůvkaml. žactvo-C/43.
Vukadinovičová D.-(Ryvolova)červenec-Lipůvkaml. žactvo-C/43.
Čoupková A.červenec-Mokráml. žactvo-C/43.
Čoupková A.-Čejková A.červenec-Mokráml. žactvo-C/43.
Vukadinovičová-(Gebelová)červenec-Kunštátml. žactvo-C/42.
Staněk D.-(Svoboda)červenec-Morkáml. žactvo-C/43.
Vondráček T.-Vondráček R.červenec-Blanskoml. žactvo-C/53.
Vondráček T.červenec-Mikulovml. žactvo-C/43.
Vondráček T.-Vondráček R.červenec-Mikulovml. žactvo-C/42.
Jastrábek V.červenec-ŽLTC Brnobabytenis2.
Koc R.červenec-ŽLTC Brnobabytenis3.
Kučerová E.červenec-Žďárbabytenis3.
Koc R.červenec-Žďárbabytenis3.
Temenugov L.červenec-Brnominitenis2.
Chylík D.červenec-Mor. Krumlovminitenis2.
Temenugov L.červenec-Lanžhotminitenis2.
Horsák D.červenec-Lanžhotminitenis3.
Koc R.červenec-Znojmobabytenis3.
Kučerová E.červenec-Znojmobabytenis3.
Bučko O.červenec-Mokrá-Horákovbabytenis3.
Kučerová E.červenec-Brnobabytenis1.
Langášová Z.červenec-Brnobabytenis3.
Mrázek A.červenec-Žďárminitenis2.
Hrabalová K.-(Tomanová)červenec-Kroměříždospělí-C/71.
Horáčková G.červenec-Třinecdospělí-B/81.
Horáčková G.-(Mandelíková)červenec-Třinecdospělí-B/82.
Skácel D.červenec-Žamberkdospělí-B/83.
Skácel D.-(Wawrzyczek)červenec-Žamberkdospělí-B/82.
Chmelík O.červenec-Bučovicedospělí-C/43.
Hlavačka M.-Chmelík O.červenec-Bučovicedospělí-C/42.
Doseděl J.-(Zeman)červenec-Bučovicedospělí-C/43.
Babinciuc I.-(Studený)červenec-Tábordospělí-B/83.
Navrátil F.-(Ventrča)červenec-Brnodospělí-B/82.
Skácel D.-(Wawrzyczek)červenec-Brnodospělí-B/83.
Temenugov I.červenec-Litomyšldorost-C/41.
Ferdusová M. V.červenec-Kyjovdorost-C/43.
Ferdusová M. V.-(Mikulcová)červenec-Kyjovdorost-C/42.
Komrska J.-(Tejkal)červenec-Litomyšldorost-C/41.
Komrska O.-Komrska J.červenec-Vysoké Mýtodorost-C/42.
Klakurka L.-(Doušek)červenec-ŽLTC Brnodorost-B/82.
Stryková J.červenec-Zlínst. žactvo-C/42.
Stryková J.-(Tichá)červenec-Zlínst. žactvo-C/43.
Zerai R.-(Blaška)červenec-Brnost. žactvo-C/41.
Pytel Š.červenec-Val. Meziříčíst. žactvo-B/83.
Pytel Š.červenec-Nové Městost. žactvo-C/51.
Pytel Š.-(Prokeš)červenec-Nové Městost. žactvo-C/51.
Zerai R.červenec-Česká Třebovást. žactvo-C/43.
Šnajdr D.červenec-Prahast. žactvo-C/53.
Pytel Š.-(Prokeš)červenec-Hradec Královést. žactvo-C/93.
Čoupková A.červenec-ŽLTC Brnoml. žactvo-C/43.
Hubáčková K.-(Dřevojanová)červenec-Tišnovml. žactvo-B/83.
Čoupková A.-(Hrdličková)červenec-Brnoml. žactvo-C/41.
Hubáčková K.červenec-Táborml. žactvo-B/83.
Hubáčková K.-(Ploskuňáková)červenec-Táborml. žactvo-B/82.
Vondráček T.-Vondráček R.červenec-ŽLTC Brnoml. žactvo-C/53.
Zerai R.červenec-Třebíčml. žactvo-B/93.
Vondráček T.červenec-Litomyšlml. žactvo-C/42.
Vondráček T.-Vondráček R.červenec-Litomyšlml. žactvo-C/41.
Nejedlý P.červen-Staré Splavydospělí-trofej solidarity3.
Jastrábek V.červen-Brnobabytenis2.
Kučerová E.červen-Brnobabytenis2.
Horáčková G.červen-Uh. Hradištědospělí-př. JmTS/81.
Šoukal M.červen-Uh. Hradištědospělí-př. JmTS/83.
Šoukal M.-(Čtverák)červen-Uh. Hradištědospělí-př. JmTS/83.
Temenugov I.červen-ŽLTC Brnost. ž.-př. JmTS/82.
Temenugov I.-(Dvořáčková)červen-ŽLTC Brnost. ž.-př. JmTS/81.
Komrska J.červen-Žďárst. ž.-př. JmTS/83.
Zerai R.-(Blaška)červen-Žďárst. ž.-př. JmTS/82.
Komrska J.-(Horáček)červen-Žďárst. ž.-př. JmTS/83.
Dujka D.-(Wirgler)červen-Frýdekml. žactvo-A/142.
Hrabalová K.-(Tomanová)květen-Pardubicedospělí-A/122.
Kelnar T.květen-Chrudimdospělí-C/51.
Kelnar T.-(Kelnar)květen-Chrudimdospělí-C/43.
Bartoněk J.-(Vaculík)květen-Třebíčdorost-př. JmTS/113.
Stryková J.-(Ostravská)květen-Břeclavml. ž.-př. JmTS/82.
Hubáčková K.-(Ploskuňáková)květen-Břeclavml. ž.-př. JmTS/83.
Dujka D.květen-Zlínml. ž.-př. JmTS/112.
Dujka D.-(Wirgler)květen-Zlínml. ž.-př. JmTS/112.
Zerai R.-(Blaška)květen-Zlínml. ž. př. JmTS/113.
Jastrábek V.květen-Znojmobabytenis1.
Koc R.květen-Znojmobabytenis2.
Langášová Z.březen-ŽLTC Brnobabytenis2.
Hrabalová K.březen-Znojmodospělí-B/83.
Skácel D.-(Ondrašík)březen-Zlíndospělí-B/82.
Babinciuc I.březen-Jihlavadospělí-C/41.
Babinciuc I.-(Studený)březen-Jihlavadospělí-C/43.
Chmelík O.březen-Humpolecdospělí-C/53.
Chmelík O.-(Šťastný)březen-Humpolecdospělí-C/53.
Temenugov I.březen-Zručst. žactvo-B/82.
Nerudová E.březen-Brnost. žactvo-C/43.
Nerudová E.-(Galnorová)březen-Brnost. žactvo-C/43.
Rundervoort D.-(Šrenk)březen-Brnost. žactvo-C/43.
Dujka D.březen-Břeclavml. žactvo-B/123.
Zerai R.-(Blaška)březen-Břeclavml. žactvo-B/123.
Jastrábek V.únor-Znojmobabytenis1.
Kazíková E.únor-TC Brnominitenis3.
Bubeníková M.únor-TC Brnodospělí-C/43.
Bubeníková M.-(Harajda)únor-TC Brnodospělí-C/43.
Babinciuc I.únor-TC Brnodospělí-C/53.
Babinciuc I.-(Buffa)únor-TC Brnodospělí-C/52.
Doseděl J.-(Hlavoň)únor-TC Brnodospělí-C/53.
Stryková J.únor-Vysoké Mýtost. žactvo-C/42.
Stryková J.-(Trunečková)únor-Vysoké Mýtost. žactvo-C/41.
Pytel Š.únor-TC Brnost. žactvo-C/62.
Pytel Š.-(Prokeš)únor-TC Brnost. žactvo-C/61.
Hubáčková K.únor-Třebíčml. žactvo-C/52.
Hubáčková K.-(Šebístková)únor-Třebíčml. žactvo-C/52.
Čejková A.únor-Brnoml. žactvo-D/22.
Čejková A.-Čoupková A.únor-Brnoml. žactvo-D/23.
Vukadinovičová D.-(Ryvolova)únor-Brnoml. žactvo-D/23.
Dujka D.-(Čech)únor-Přerovml. žactvo-B/122.
Vondráček R.únor-Brnoml. žactvo-D/21.
Dujka D.únor-Havířovml. žactvo-A/133.
Doseděl J.únor-Brnodospělí-C/52.
Chmelík O.-(Dillenz)únor-Brnodospělí-C/51.
Doseděl J.-(Paleček)únor-Brnodospělí-C/52.
Nesvadbová M.-Mikulcová E.únor-Jihlavadorost-př.JmTS/82.
Komrska O.-(Melichar)únor-Staré Městodorost-př.JmTS/83.
Bartoněk J.únor-ŽLTC Brnodorost-C/61.
Komrska O.únor-ŽLTC Brnodorost-C/63.
Bartoněk J.-Komrska O.únor-ŽLTC Brnodorost-C/62.
Temenugov I.únor-Prahast. žactvo-B/83.
Stryková J.únor-Zlínst. žactvo-C/42.
Nerudová E.-(Tichá)únor-Zlínst. žactvo-C/41.
Hubáčková K.-(Boudová)únor-Česká Třebovást. žactvo-C/42.
Pytel Š.-(Prokeš)únor-Šlapanicest. žactvo-B/83.
Pytel Š.únor-Jihlavast. žactvo-C/52.
Pytel Š.-Zerai R.únor-Jihlavast. žactvo-C/51.
Dujka D.-(Wirgler)únor-Jihlavast. žactvo-C/53.
Čoupková A.-Čejková A.únor-Brnoml. žactvo-D/23.
Dujka D.únor-Frýdek-Místekml. žactvo-B/113.
Dujka D.-(Wirgler)únor-Frýdek-Místekml. žactvo-B/111.
Zerai R.-(Blaška)únor-Česká Třebováml. žactvo-B/101.
Vondráček R.únor-Brnoml. žactvo-D/23.
Vondráček T.-Vondráček R.únor-Brnoml. žactvo-D/23.
Langášová Z.únor-TC Brnostřední kurt1.
Kučerová E.únor-TC Brnostřední kurt2.
Baciu M.únor-TC Brnostřední kurt3.
Koc R.únor-Poličkababytenis2.
Jastrábek V.únor-Znojmobabytenis1.
Koc R.únor-Třebíčbabytenis1.
Kučerová E.únor-Břeclavbabytenis2.
Langášová Z.únor-Břeclavbabytenis3.
Temenugov L.leden-Havl. Brodminitenis2.
Hrádek O.leden-Havl. Brodminitenis3.
Koc R.leden-Brnobabytenis1.
Kučerová E.leden-Brnobabytenis1.
Vurm G.leden-Prahababytenis1.
Babinciuc I.leden-Drnovicedospělí-C/51.
Chmelík O.leden-Drnovicedospělí-C/53.
Chmelík O.-(Postupa)leden-Drnovicedospělí-C/52.
Doseděl J.-(Paleček)leden-Drnovicedospělí-C/53.
Hlavačka M.-(Vaculík)leden-Drnovicedospělí-C/53.
Temenugov I.leden-Opavast. žactvo-B/82.
Temenugov I.-(Navrátilová)leden-Opavast. žactvo-B/83.
Temenugov I.leden-Třebíčst. žactvo-př.JmTS/82.
Temenugov I.-(Dvořáčková)leden-Třebíčst. žactvo-př.JmTS/81.
Komrska J.-(Horáček)leden-Havířovst. žactvo-B/93.
Komrska J.leden-Břeclavst. žactvo-př.JmTS/81.
Komrska J.-(Horáček)leden-Břeclavst. žactvo-př.JmTS/81.
Šnajdr-(Prokeš)leden-Břeclavst. žactvo-př.JmTS/83.
Jastrábek V.leden-Břeclavbabytenis1.
Langášová Z.leden-Břeclavbabytenis2.
Vurm G.leden-Břeclavbabytenis3.
Jastrábek V.leden-Prostějovbabytenis2.
Kučerová E.leden-Prostějovbabytenis3.
Koc R.leden-Hlinskobabytenis2.
Kučerová E.leden-Brnobabytenis3.
Charvátová V.-(Dörreová)leden-Třebíčdospělí-B/83.
Charvátová V.-(Sirotková)leden-Tábordospělí-B/83.
Doseděl J.leden-Znojmodospělí-C/42.
Chmelík O.leden-Znojmodospělí-C/43.
Doseděl J.-Klakurka L.leden-Znojmodospělí-C/41.
Chmelík O.-(Hrazdil)leden-Znojmodospělí-C/43.
Temenugov I.leden-Zlíndorost-C/41.
Temenugov I.-(Dvořáčková)leden-Zlíndorost-C/41.
Temenugov I.leden-Havl. Broddorost-C/41.
Temenugov I.-(Podškubková)leden-Havl. Broddorost-C/41.
Komrska O.leden- Val. Meziříčídorost-C/62.
Komrska O.leden-Hradec Královédorost-C/41.
Komrska J.leden-Hradec Královédorost-C/43.
Komrska O.-Komrska J.leden-Hradec Královédorost-C/41.
Hubáčková K.-(Růžičková)leden-Svitavyst. žactvo-C/42.
Stryková J.-(Skořepová)leden-Brnost. žactvo-C/43.
Temenugov I.leden-TC Brnost. žactvo-C/41.
Nerudová E.-Hubáčková K.leden-TC Brnost. žactvo-C/42.
Temenugov I.-(Dvořáková)leden-TC Brnost. žactvo-C/43.
Nerudová E.leden-Brnost. žactvo-C/43.
Nerudová E.-(Felux)leden-Brnost. žactvo-C/41.
Šnajdr D.-(Prokeš)leden-TC Brnost. žactvo-C/41.
Zerai R.-(Blaška)leden-TC Brnost. žactvo-C/43.
Dujka D.-(Majc)leden-TC Brnost. žactvo-C/43.
Stryková J.leden-Brnoml. žactvo-C/51.
Stryková J.-(Dřevojanová)leden-Brnoml. žactvo-C/53.
Vukadinovičová D.leden-Brnoml. žactvo-D/23.
Čoupková A.-Čejková A.leden-Brnoml. žactvo-D/22.
Zerai R.leden-TC Brnoml. žactvo-C/51.
Zerai R.-(Ferenc)leden-TC Brnoml. žactvo-C/52.
Vondráček T.leden-Brnoml. žactvo-D/21.
Vondráček T.-Vondráček R.leden-Brnoml. žactvo-D/22.
Dujka D.-(Wirgler)leden-Jihlavaml. ž.-př. JmTS/123.
Šoukal M.prosinec-Prahadospělí-C/71.
Babinciuc I.prosinec-Olomoucdospělí-C/61.
Ferdusová M. V.prosinec-Brnodorost-C/42.
Temenugov I.prosinec-Znojmodorost-C/43.
Temenugov I.-Ferdusová M. V.prosinec-Znojmodorost-C/43.
Temenugov I.prosinec-Hradec Královést. žactvo-B/82.
Temenugov I.-(Ježková)prosinec-Hradec Královést. žactvo-B/81.
Stryková J.prosinec-Brnost. žactvo-C/43.
Nerudová E.-(Šindelková)prosinec-Brnost. žactvo-C/41.
Stryková J.-(Vallová)prosinec-Brnost. žactvo-C/42.
Zerai R.prosinec-Brnost. žactvo-C/43.
Hubáčková K.-(Heřmanová)prosinec-Zlínml. žactvo-C/61.
Hubáčková K.prosinec-Humpolecml. žactvo-C/51.
Hubáčková K.-(Šebístková)prosinec-Humpolecml. žactvo-C/41.
Staněk D.-(Hegr)prosinec-Brnoml. žactvo-D/23.
Horáčková G.-(Lantigua de la nues)prosinec-Cairodospělí-ITF 150002.
Langášová Z.prosinec-Svitavybabytenis1.
Jastrábek V.prosinec-Tišnovbabytenis1.
Vurm G.prosinec-Tišnovbabytenis2.
Kučerová E.prosinec-Tišnovbabytenis2.
Baciu M.prosinec-Havl. Brodbabytenis2.
Chmelík O.prosinec-Prahadospělí-C/42.
Chmelík O.-(Vítek)prosinec-Prahadospělí-C/43.
Charvátová V.prosinec-Hradecdospělí-C/53.
Charvátová V.-(Kalousková)prosinec-Hradecdospělí-C/53.
Kelnar T.prosinec-Prahadospělí-C/53.
Doseděl J.-(Dillenz)prosinec-TC Brnodospělí-př.JmTS/83.
Nerudová E.-(Čižmárová)prosinec-Brnodorost-C/43.
Mikulcová E.prosinec-Brnodorost-C/43.
Mikulcová E.-(Heidekerová)prosinec-Brnodorost-C/43.
Ferdusová M. V.-(Bukvaldová)prosinec-Brnodorost-C/43.
Hübl F.-(Mareček)prosinec-Brnodorost-C/52.
Temenugov I.-(Dvořáčková)prosinec-Rakovníkst. žactvo-A/122.
Temenugov I.-(Židelová)prosinec-Brnost. žactvo-B/82.
Komrska J.-(Horáček)prosinec-Staré Městost. žactvo-B/83.
Čoupková A.prosinec-Brnoml.ž.-př.JmTS(10)/23.
Dujka D.prosinec-Znojmoml. žactvo-B/93.
Dujka D.-(Wirgler)prosinec-Znojmoml. žactvo-B/91.
Zerai R.-(Majera)prosinec-Znojmoml. žactvo-B/92.
Dujka D.prosinec-Táborml. žactvo-B/112.
Georges M.-(Knotek)prosinec-Brnoml.ž.-př.JmTS(10)/23.
Staněk D.-(Šilinek)prosinec-Brnoml.ž.-př.JmTS/10)/23.
Jastrábek V.listopad-Brnobabytenis1.
Koc R.listopad-Poličkababytenis1.
Hübl F.-(Černý)listopad-Zlíndorost-C/52.
Stryková J.-Nerudová E.listopad-Brnost. žactvo-C/43.
Šnajdr D.listopad-Znojmost. žactvo-C/53.
Dujka D.-(Wirgler)listopad-Znojmost. žactvo-C/53.
Čoupková A.-(Zaťko)listopad-TC Brno</