2019

Soutěže družstev

V sezóně 2019 startovalo v oficiálních soutěžích 23 klubových družstev.
Tradičně silná byla družstva dospělých. Áčko vyhrálo v první české lize svoji skupinu a postoupilo do semifinále. Béčko hrálo úspěšně druhou ligu.
Všechna mládežnická áčka hrála ve svých věkových kategoriích nejvyšší soutěže. Dorost obsadil v lize 5. místo, starší žactvo 6. místo a mladší žactvo 3. místo. Áčko minitenisu postoupilo do krajského finále, kde obsadilo 9. místo. Áčko babytenisu vyhrálo svoji skupinu a v krajském finále vybojovalo 2. místo.

Přehled umístění všech družstev TC Brno:

DOSPĚLÍ
A (1. liga) - 1. místo ve skupině - semifinále
B (2. liga) - 6. místo
C (divize) - 8. místo
D (1. třída) - 5. místo

DOROST
A (liga) - 4. místo
B (1. třída) - 4. místo
C (2. třída) - 2. místo
D (3. třída) - 5. místo

STARŠÍ ŽACTVO
A (liga) - 6. místo
B (1. třída) - 3. místo
C (2. třída) - 4. místo
D (2. třída) - 7. místo
E (3. třída) - 5. místo

MLADŠÍ ŽACTVO
A (liga) - 3. místo
B (1. třída) - 4. místo
C (2. třída) - 8. místo
D (4+0) - 1. místo

BABYTENIS
A (liga) - 2. místo ve skupině a potom 2. místo na krajském finále
B (1. třída) - 1. místo ve skupině a potom 11. místo na krajském finále
C (1. třída) - 3. místo
D (1. třída) - 6. místo

MINITENIS
A (liga) - 2. místo ve skupině a potom 9. místo na krajském finále
B (1. třída) - 6. místo

Prvoligové družstvo dospělých

Nahoře: Štěpán Šafránek (vedoucí družstva), Ilje Babinciuc, Sláva Doseděl (nehrající kapitán), Matej Maruščák, Dan Skácel
Uprostřed: Marek Majda, Filip Navrátil, Tomáš Líška, Petr Šafránek (prezident TC Brno)
Dole: Kristýna Hrabalová, Diana Šumová, Gabriela Horáčková, Eva Roupcová (fyzioterapeutka)

Babytenis A

Václav Šafránek (zatím nejúspěšnější odchovanec TC), Rafael Koc, Dominik Staněk, Gustav Vurm, Vít Jastrábek, Petr Šafránek (vedoucí družstva)

Soutěže jednotlivců

Hráčky a hráči TC Brno vyhráli 133 turnajů jednotlivců a vybojovali celkem 405 medailových umístění.
Na mezinárodních žebříčcích ATP a WTA je pět hráčů a hráček TC Brno (Šafránek, Nejedlý, Šumová, Horáčková, Hrabalová).
V sezóně 2019 vybojovali na mezinárodních turnajích 13 titulů a celkem 33 medailových umístění.

Václav Šafránek

odchovanec TC Brno - ATP 191 (1. 11. 2017), účastník hlavní soutěže US OPEN 2017 a Australian OPEN 2018, člen Daviscupového týmu 2018

Pavel Nejedlý

odchovanec TC Brno - ATP 466 (17. 6. 2019), semifinalista turnaje ATP Challenger v Liberci 2019





Turnaje TC Brno v sezóně 2019

V sezóně 2019 pořádal TC Brno 24 (!) turnajů všech věkových a výkonnostních kategorií s celkovou účastí přes 600 hráček a hráčů.
Nejvýznamnějším turnajem bylo tradiční ,,áčko" dospělých zařazené do série Optim Tour. V závěru letní sezóny jsme pořádali Masters jihomoravského babytenisového okruhu. Na základě výsledků z celé sezóny se do něj kvalifikovalo 10 nejlepších chlapců a 10 nejlepších dívek. Z deseti kvalifikovaných chlapců byli čtyři z TC Brno.
TC Brno zorganizoval také dva turnaje na středním kurtě. Bohužel turnaje tohoto typu pořádají kromě nás v České republice jen dva pražské kluby.

Vyhlášení vítězů turnaje na středním kurtě

Přehled všech medailových umístění našich hráčů na turnajích jednotlivců v sezóně 2019

Jméno hráče, dvojice

Turnaj

Kategorie

Umístění

Šafránek V.-(Nouza)

září-Sibiu

dospělí-Challenger

3.

Jastrábek

září-TC Brno

babytenis-MASTERS

3.

Langášová

zaří-TC Brno

střední kurt

2.

Kučerová

září-TC Brno

střední kurt

3.

Jastrábek

zaří-TC Brno

babytenis

1.

Staněk

září-TC Brno

babytenis

3.

Babinciuc

září-Olomouc

dospělí-C/4

3.

Doseděl J.-(Daniel)

září-Olomouc

dospělí-C/4

3.

Navrátil

září-Brno

dospělí-C/4

2.

Doseděl J.

září-Brno

dospělí-C/4

3.

Kelnar

září-Hradec

dospělí-C/5

3.

Nesvadbová-(Šimonová)

září-Jihlava

dorost-B/8

3.

Ferdusová

září-Otrokovice

dorost-C/4

3.

Mikulcová-(Petláková)

září-Mokrá

dorost-C/4

1.

Bartoněk

září-Mokrá

dorost-C/4

1.

Komrska O.

září-Mokrá

dorost-C/4

3.

Bartoněk-Komrska O.

září-Mokrá

dorost-C/4

2.

Bartoněk-(Zeithamel)

září-Zlín

dorost-B/8

3.

Temenugov

září-Opava

st. žactvo-B/8

1.

Temenugov-(Navrátilová)

září-Opava

st. žactvo-B/8

3.

Kačurová A.-(Jurdová)

září-Lanžhot

st. žactvo-C/4

2.

Kačurová A.

září-Čebín

st. žactvo-D/2

3.

Rundervoort-Matouš

září-Čebín

st. žactvo-D/2

3.

Nerudová

září-Ostrava

ml. žactvo-B/8

3.

Nerudová-(Taxová)

září-Ostrava

ml. žactvo-B/8

3.

Nerudová-(Poláková)

září-Vysoké Mýto

ml. žactvo-B/8

2.

Vondráček R.-Vondráček T.

září-Břeclav

ml. žactvo-C/4

3.

Šnajdr

září-Třeboň

ml. žactvo-B/10

2.

Šnajdr-(Brückner)

září-Třeboň

ml. žactvo-B/10

1.

Vondráček R.-Vondráček T.

září-Čebín

ml. žactvo-D/2

2.

Šafránek V.

srpen-Poznaň

dospělí-ITF 25000

1.

Nejedlý

srpen-Szekesfehervar

dospělí-ITF 15000

3.

Hrabalová-(Svatíková)

srpen-Vrnjacka Bajna

dospělí-ITF 15000

2.

Jastrábek

srpen-Brno

babytenis

1.

Chmelík

srpen-Lanžhot

dospělí-C/4

1.

Chmelík-Hlavačka

srpen-Lanžhot

dospělí-C/4

2.

Hanáková-(Prici)

srpen-Staré Město

dorost-C/8

3.

Nesvadbová-(Pobořilová)

srpen-Kroměříž

dorost-B/8

3.

Komrska O.

srpen-Chrudim

dorost-C/4

1.

Komrska O.-Komrska J.

srpen-Chrudim

dorost-C/4

3.

Bartoněk

srpen-Brno

dorost-C/4

1.

Navrátil-(Zeithamel)

srpen-Uh. Hradiště

dorost-B/8

1.

Chmelík

srpen-Šumperk

dorost-C/4

3.

Chmelík-(Zourek)

srpen-Šumperk

dorost-C/4

1.

Navrátil

srpen-Kroměříž

dorost-B/8

3.

Ferdusová

srpen-Brno

st. žactvo-C/4

1.

Stryková

srpen-Znojmo

st. žactvo-C/4

3.

Stryková-(Štěpánková)

srpen-Znojmo

st. žactvo-C/4

3.

Prokeš

srpen-Brno

st. žactvo-C/4

1.

Prokeš-(Doležal)

srpen-Brno

st. žactvo-C/4

2.

Prokeš

srpen-Brno

st. žactvo-C/4

1.

Pytel

srpen-Brno

st. žactvo-C/4

3.

Prokeš-Pytel

srpen-Brno

st. žactvo-C/4

1.

Šnajdr-Pytel

srpen-Tišnov

st. žactvo-C/4

2.

Pytel

srpen-Tišnov

st. žactvo-C/4

1.

Prokeš

srpen-Tišnov

st. žactvo-C/4

2.

Šnajdr

srpen-Tišnov

st. žactvo-C/4

3.

Stryková-Skořepová

srpen-Zlín

ml. žactvo-B/8

3.

Skořepová

srpen-Brno

ml. žactvo-C/4

1.

Skořepová-(Schneiderová)

srpen-Brno

ml. žactvo-C/4

1.

Dujka-(Wirgler)

srpen-Brno

ml. žactvo-B/9

3.

Šnajdr

srpen-Frýdek Místek

ml. žactvo-B/10

2.

Temenugov

srpen-Chicago

U16

2.

Temenugov

srpen-Chicago

U14

1.

Hrabalová-(Zawadska)

srpen-Olomouc

dospělí-ITF 15000

3.

Staněk

srpen-Brno

babytenis

1.

Čejková

srpen-Brno

babytenis

3.

Staněk

srpen-Lanžhot

babytenis

1.

Jatrábek

srpen-Staré Město

babytenis

2.

Kováčová

srpen-Otrokovice

dospělí-B/8

2.

Charvátová-(Fraňková)

srpen-Otrokovice

dospělí-B/8

1.

Kováčová-(Husárová)

srpen-Otrokovice

dospělí-B/8

3.

Šoukal-(Arendar)

srpen-České Budějovice

dospělí-B/8

2.

Charvátová

srpen-České Budějovice

dospělí-B/8

3.

Kelnar

srpen-Brno

dospělí-C/4

3.

Doseděl J.-(Paleček)

srpen-Brno

dospělí-C/4

3.

Kulhánek-(Malý)

srpen-Brno

dospělí-C/4

3.

Hlavačka

srpen-Bučovice

dospělí-C/4

2.

Hlavačka-Chmelík

srpen-Bučovice

dospělí-C/4

2.

Chmelík

srpen-Žďár nad Sázavou

dospělí-C/4

1.

Chmelík-(Vítek)

srpen-Žďár nad Sázavou

dospělí-C/4

1.

Navrátil

srpen-Brno

dospělí-C/4

3.

Tyllich-Šoukal

srpen-Brno

dospělí-C/5

1.

Skácel-(Eckert)

srpen-Brno

dospělí-C/5

3.

Doseděl J.-(Paleček)

srpen-Brno

dospělí-C/5

3.

Bubeníková-Mikulcová

srpen-Ústí nad Orlicí

dorost-B/8

1.

Nesvadbová-(Šimonová)

srpen-Brno

dorost-C/4

1.

Hanáková-(Havlová)

srpen-Třebíč

dorost-C/4

1.

Hübl

srpen-Brno

dorost-C/4

3.

Hübl-(Koplík)

srpen-Brno

dosost-C/4

2.

Komrska O.

srpen-Bystřice

dorost-C/4

2.

Chmelík

srpen-Na Dolině

dorost-B/8

1.

Hübl

srpen-Lipůvka

dorost-C/4

2.

Komrska O.

srpen-Lipůvka

dorost-C/4

3.

Komrska O.-Hübl

srpen-Lipůvka

dorost-C/4

1.

Bartoněk

srpen-Brno

dorost-C/4

2.

Hübl

srpen-Brno

dorost-C/4

3.

Bartoněk-(Rybář)

srpen-Brno

dorost-C/4

1.

Hübl-(Vaculík)

srpen-Brno

dorost-C/4

3.

Chmelík

srpen-Břeclav

dorost-C/5

2.

Komrska O.

srpen-Břeclav

dorost-C/5

3.

Komrska O.-(Melichar)

srpen-Břeclav

dorost-C/5

1.

Chmelík-(Koplík)

srpen-Břeclav

dorost-C/5

2.

Temenugov

srpen-TC Brno

st. žactvo-C/4

2.

Skořepová

srpen-TC Brno

st. žactvo-C/4

3.

Nerudová-(Sedláková)

srpen-TC Brno

st. žactvo-C/4

1.

Hubáčková-Stryková

srpen-TC Brno

st. žactvo-C/4

2.

Skořepová-(Machačová)

srpen-TC Brno

st. žactvo-C/4

3.

Temenugov-(Tomcová)

srpen-Havlíčkův Brod

st. žactvo-B/8

3.

Kačurová A.

srpen-Čebín

st. žactvo-D/2

3.

Kačurová A.-(Žáčková)

srpen-Čebín

st. žactvo-D/2

2.

Prokeš

srpen-Letovice

st. žactvo-C/4

1.

Prokeš-(Doležal)

srpen-Letovice

st. žactvo-C/4

2.

Šnajdr-(Pospíšil)

srpen-Znojmo

st. žactvo-B/8

2.

Pytel

srpen-Lipůvka

st. žactvo-C/4

1.

Šnajdr-(Krňávek)

srpen-Lipůvka

st. žactvo-C/4

1.

Stryková

srpen-Lipůvka

st. žactvo-C/4

2.

Hubáčková-Stryková

srpen-Lipůvka

st. žactvo-C/4

3.

Pytel

srpen-Žďár nad Sázavou

st. žactvo-C/4

1.

Pytel-(Grois)

srpen-Žďár nad Sázavou

st. žactvo-C/4

1.

Komrska J.

srpen-Hradec Králové

st. žactvo-C/4

1.

Šnajdr

srpen-Brno

st. žactvo-C/4

3.

Pytel-(Prášek)

srpen-Havířov

st. žactvo-B/8

2.

Hubáčková-(Petečelová)

srpen-Tišnov

ml. žactvo-C/4

2.

Hubáčková

srpen-TC Brno

ml. žactvo-C/4

3.

Hubáčková-Stryková

srpen-TC Brno

ml. žactvo-C/4

2.

Zerai

srpen-TC Brno

ml. žactvo-C/4

1.

Šnajdr-(Pospíšil)

srpen-Praha

ml. žactvo-A/13

3.

Šnajdr

srpen-Znojmo

ml. žactvo-B/9

2.

Šnajdr-(Brückner)

srpen-Znojmo

st. žactvo-B/9

1.

Nejedlý

červenec-Liberec

dospělí-Challenger

3.

Doseděl-(Tesař)

červenec-Brno

dospělí-C/4

3.

Temenugov

červenec-Brno

st. žactvo-B/8

1.

Temenugov-Ferdusová

červenec-Brno

st. žactvo-B/8

2.

Hubáčková

červenec-Mor. Třebová

ml. žactvo-C/4

1.

Dujka-(Wirgler)

červenec-Staré Město

ml. žactvo-C/4

1.

Šafránek V.

červenec-Wroclaw

ITF 15000

1.

Čoupková

červenec-Letovice

babytenis

1.

Kučerová

červenec-Letovice

babytenis

2.

Staněk

červenec-Mokrá-Horákov

babytenis

1.

Jastrábek

červenec-Znojmo

babytenis

1.

Staněk

červenec-Znojmo

babytenis

3.

Chmelík-(Zpěvák)

červenec-Lomnice

dospělí-C/4

2.

Babinciuc-(Studený)

červenec-Blansko

dospělí-C/5

3.

Babinciuc

červenec-Blansko

dospělí-C/5

1.

Pytel

červenec-Hlinsko

st. žactvo-C/4

2.

Pytel-Prokeš

červenec-Hlinsko

st. žactvo-C/4

3.

Šnajdr

červenec-Třebíč

ml. žactvo-B/11

2.

Šnajdr-(Brückner)

červenec-Třebíč

ml. žactvo-B/11

1.

Chmelík

červenec-Královice

dospělí-C/4

1.

Šafránek V.

červen-Pardubice

dospělí-ITF 25000

3.

Hrabalová-(Svatíková)

červen-Budapešť

dospělí-ITF 15000

2.

Šnajdr

červen-Kitzbühel

U12

1.

Charvátová-(Slezáková)

červen-Znojmo

dospělí-B/8

3.

Babinciuc-(Studený)

červen-Nedvězí

dospělí-D/2

1.

Babinciuc

červen-Nedvězí

dospělí-D/2

1.

Kelnar-(Dillenz)

červen-Brno

dospělí-C/4

2.

Hrabalová

červen-Uherské Hradiště

dospělí-přebor JmTS/8

3.

Kelnar

červen-Uherské Hradiště

dospělí-přebor JmTS/8

3.

Dvořáková-(Zdražilová)

červen-TC Brno

dorost-C/4

3.

Mikulcová-Nesvadbová

červen-TC Brno

dorost-C/4

1.

Bubeníková

červen-TC Brno

dorost-C/4

3.

Mikulcová

červen-TC Brno

dorost-C/4

3.

Nesvadbová

červen-TC Brno

dorost-C/4

1.

Hübl-(Mareček)

červen-TC Brno

dorost-C/4

2.

Hübl

červen-TC Brno

dorost-C/4

1.

Navrátil-(Gedeon)

červen-Olomouc

dorost-C/5

1.

Navrátil

červen-Olomouc

dorost-C/5

3.

Pytel

červen-Strážnice

st. žactvo-C/4

3.

Pytel-Prokeš

červen-Strážnice

st. žactvo-C/4

3.

Hubáčková-(Šedivá)

červen-Svitavy

ml. žactvo-C/4

3.

Hubáčková

červen-Svitavy

ml. žactvo-C/4

3.

Šnajdr-(Brückner)

červen-Písek

ml. žactvo-B/10

1.

Šafránek V.-(Šátral)

květen-Most

dospělí-ITF 25000+H

2.

Šafránek V.-(Šátral)

květen-Jablonec

dospělí-ITF 25000+H

1.

Nejedlý

květen-Praha

dospělí-ITF 15000

3.

Horackova

květen-Tabarka

dospělí-ITF 15000

3.

Horackova-(Boluda)

květen-Tabarka

dospělí-ITF 15000

1.

Vurm

květen-Brno

babytenis

2.

Staněk

květen-Čebín

babytenis

1.

Hlavačka-(Dostál)

květen-Brno

dospělí-C/4

2.

Pytel-Prokeš

květen-Brno

st. žactvo-C/4

2.

Pytel

květen-Brno

st. žactvo-C/4

1.

Valentová-(Zourková)

květen-Brno

ml. žactvo-přebor JmTS/8

2.

Valentová

květen-Brno

ml. žactvo-přebor JmTS/8

1.

Hrabalová-(Zawadska)

duben-Tabarka

dospělí-ITF 15000

1.

Valentová

duben-Praha

TETJ 12

3.

Jastrábek

duben-Brno

babytenis

1.

Vurm

duben-Brno

babytenis

1.

Doseděl J.-Chmelík

duben-Brno

dorost-C/4

3.

Šafránek V.

duben-Antalya

dospělí-ITF15000

1.

Horáčková

duben-Tabarka

dospělí-ITF15000

3.

Pytel

duben-Břeclav

st. žactvo-C/4

2.

Temenugov

duben-Břeclav

st. žactvo-C/4

1.

Skořepová-(Žáčková)

duben-Brno

ml. žactvo-C/4

2.

Navrátil

duben-TC Brno

dorost-C/6

2.

Komrska O.

duben-TC Brno

dorost-C/6

3.

Kulhánek

duben-TC Brno

dorost-C/6

3.

Bartoněk-Navrátil

duben-TC Brno

dorost-C/6

2.

Nesvadbová

duben-TC Brno

dorost-C/4

1.

Temenugov

duben-TC Brno

dorost-C/4

3.

Bubeníková

duben-TC Brno

dorost-C/4

3.

Hanáková-Nesvadbová

duben-TC Brno

dorost-C/4

1.

Šnajdr

duben-Oberpullendorf

U12

1.

Hanáková-(Heřmanová)

březen-Znojmo

dorost-B/8

3.

Skořepová

březen-Staré Město

ml. žactvo-C/4

3.

Skořepová-Stryková

březen-Staré Město

ml. žactvo-C/4

3.

Pytel

březen-Třebíč

st. žactvo-C/5

2.

Valentová

březen-Třebíč

st. žactvo-C/4

2.

Valentová-(Židelová)

březen-Třebíč

st. žactvo-C/4

1.

Bartoněk-Navrátil

duben-Tišnov

dorost-B/8

2.

Šafránek V.-(Kopřiva)

březen-Tabarka

dospělí-ITF15000

3.

Jastrábek

březen-Znojmo

babytenis

1.

Sypko T.

březen-Olomouc

minitenis

2.

Hrabalová-(Pektorová)

březen-Karlovy Vary

dospělí-A/12

3.

Kelnar

březen-Tišnov

dospělí-C/4

2.

Kelnar-Jež

březen-Tišnov

dospělí-C/4

1.

Pobořil-(Buffa)

březen-Přerov

dospělí-B/8

2.

Hrabalová

březen-Přerov

dospělí-B/8

1.

Hrabalová-(Pektorová)

březen-Přerov

dospělí-B/8

1.

Doseděl J.-(Paleček)

březen-Staré Město

dospělí-B/8

3.

Komrska O.-Komrska J.

březen-Šlapanice

dorost-C/4

2.

Navrátil

březen-Zlín

dorost-C/4

1.

Valenta

březen-Zlín

dorost-C/4

3.

Navrátil-Hlavoň

březen-Zlín

dorost-C/4

1.

Valenta-Hübl

březen-Zlín

dorost-C/4

2.

Komrska O.

březen-Brno

dorost-C/5

1.

Komrska O.-(Melichar)

březen-Brno

dorost-C/5

1.

Klim D.-(Vidlář)

březen-Brno

dorost-C/5

3.

Mikulcová

březen-Brno

dorost-C/5

2.

Hanáková-Nesvadbová

březen-Brno

dorost-C/4

1.

Mikulcová-(Slivková)

březen-Brno

dorost-C/4

2.

Dvořáková-(Borovičková)

březen-TC Brno

st. žactvo-C/4

3.

Temenugov-(Apostolova)

březen-Trojanovice

st. žactvo-B/8

3.

Melichar

březen-Brno

st. žactvo-C/4

1.

Šnajdr

březen-Brno

st. žactvo-C/4

2.

Kuchař

březen-Brno

st. žactvo-C/4

3.

Melichar-(Maňásek)

březen-Brno

st. žactvo-C/4

1.

Šnajdr-(Krňávek)

březen-Brno

st. žactvo-C/4

2.

Hubáčková

březen-Brno

ml. žactvo-C/4

2.

Hubáčková-(Schneiderová)

březen-Brno

ml. žactvo-C/4

1.

Šnajdr-(Neubauer)

březen-Vídeň

ÖTV/U12

3.

Valentová-(Veselá)

březen-Břeclav

ml. žactvo-B/10

2.

Sýkora

březen-TC Brno

ml. žactvo-C/7

1.

Dujka

březen-TC Brno

ml. žactvo-C/7

2.

Komrska V.

březen-TC Brno

ml. žactvo-C/7

3.

Komrska V.-Zerai

březen-TC Brno

ml. žactvo-C/6

1.

Dočekal-Rundervoort

březen-TC Brno

ml. žactvo-C/6

3.

Skořepová-(Nerudová)

březen-TC Brno

ml. žactvo-C/4

3.

Dočekal-Rundervoort

březen-Brno

ml. žactvo-C/4

3.

Šnajdr

březen-Třebíč

ml. žactvo-B/12

3.

Sýkora-(Grois)

březen-Třebíč

ml. žactvo-B/12

3.

Šnajdr-Blaška

březen-Třebíč

ml. žactvo-B/12

3.

Dočekal

březen-Polička

ml. žactvo-C/4

3.

Dočekal-(Salivar)

březen-Polička

ml. žactvo-C/4

3.

Sypko T.

březen-Svitavy

minitenis

2.

Jastrábek

březen-TC Brno

babytenis

1.

Vurm

březen-TC Brno

babytenis

3.

Komrska O.

březen-TC Brno

dospělí-C/6

3.

Kelnar-Jež

březen-TC Brno

dospělí-C/6

3.

Nesvadbová

březen-TC Brno

dospělí-C/4

2.

Nesvadbová-Mikulcová

březen-TC Brno

dospělí-C/4

2.

Hanáková

březen-Přerov

dorost-C/4

3.

Ferdusová

březen-Havl. Brod

st. žactvo-C/5

1.

Temenugov

březen-Havl. Brod

st. žactvo-C/5

2.

Skořepová-(Dostálová)

březen-Znojmo

ml. žactvo-C/4

1.

Zimanyi-(Chytilová)

březen-Opava

ml. žactvo-B/

2.

Kubíček Sa.

březen-Brno

ml. žactvo-D/2

1.

Kubíček Se.

březen-Brno

ml. žactvo-D/2

3.

Koc

únor-Svitavy

babytenis

2.

Šprlák-Puk-Vrba

únor-Brno

dospělí-C/6

1.

Kelnar-(Paleček)

únor-Žamberk

dospělí-B/8

3.

Komrska O.

únor-Polička

dorost-C/5

2.

Komrska O.-(Chmelík)

únor-Polička

dorost-C/5

1.

Kulhánek-(Vaculík)

únor-Staré Město

dorost-B/8

3.

Komrska O.-(Daniel)

únor-Staré Město

dorost-B/8

3.

Temenugov

únor-Tišnov

st. žactvo-C/5

1.

Temenugov-Dvořáková

únor-Tišnov

st. žactvo-C/4

2.

Ferdusová-Temenugov

únor-Šlapanice

st. žactvo-B/8

3.

Pytel-Melichar

únor-Tišnov

st. žactvo-C/4

3.

Ferdusová

únor-Havl. Brod

st. žactvo-C/4

2.

Ferdusová-(Pejčevová)

únor-Havl. Brod

st. žactvo-C/5

1.

Zerai-(Kněžínek)

únor-Brno

ml. žactvo-C/6

3.

Hubáčková

únor-Brno

ml. žactvo-C/4

1.

Hubáčková-(Skoupá)

únor-Brno

ml. žactvo-C/4

2.

Sýkora-(Svoboda)

únor-Poděbrady

ml. žactvo-B/10

3.

Vurm

únor-Tišnov

babytenis

1.

Sypko

únor-Tišnov

minitenis

3.

Kulhánek-(Ventrča)

únor-Třebíč

dorost-př.JTS/8

3.

Kulhánek-(Vaculík)

únor-Brno

dorost-C/6

1.

Komrska O.-(Hlavoň)

únor-Brno

dorost-C/6

3.

Pytel

únor-TC Brno

st. žactvo-C/4

3.

Pytel-Zerai

únor-TC Brno

st. žactvo-C/4

3.

Temenugov

únor-TC Brno

st. žactvo-C/5

1.

Dvořáková

únor-TC Brno

st. žactvo-C/5

3.

Zimanyi-(Prici)

únor-TC Brno

st. žactvo-C/4

2.

Dvořáková-(Šindelková)

únor-TC Brno

st. žactvo-C/4

3.

Pytel-Zerai

únor-Třebíč

st. žactvo-C/4

2.

Jastrábek

únor-Znojmo

babytenis

1.

Šnajdr

únor-Šlapanice

st. žactvo-C/4

2.

Šnajdr-(Krňávek)

únor-Šlapanice

st. žactvo-C/4

1.

Stryková

únor-Šlapanice

ml. žactvo-C/4

2.

Strykova-(Peková)

únor-Šlapanice

ml. žactvo-C/4

2.

Sýkora-(Košárko)

únor-Plzeň

ml. žactvo-B/11

3.

Šnajdr

únor-Hradec Králové

ml. žactvo-B/11

3.

Šnajdr-(Valenta)

únor-Hradec Králové

ml. žactvo-B/11

3.

Komrska V.-(Krejčí)

únor-Hradec Králové

ml. žactvo-B/11

3.

Dujka

leden-Tišnov

ml. žactvo-C/6

3.

Hubáčková

listopad-Tišnov

ml. žactvo-C/4

2.

Hubáčková-Stryková

listopad-Tišnov

ml. žactvo-C/4

3.

Šnajdr

leden-Perg

ÖTV/U12

1.

Šnajdr

leden-Kaiserebersdorf

ÖTV/U12

1.

Šumová

leden-Třebíč

dospělí-B/8

1.

Kováčová-(Pektorová)

leden-Třebíč

dospělí-B/8

2.

Kulhánek-(Vaculík)

leden-Brno

dospělí-C/5

1.

Doseděl J.-(Stříteský)

leden-Brno

dospělí-C/5

3.

Kelnar-(Jordanov)

leden-Třebíč

dospělí-B/8

3.

Nesvadbová

leden-Znojmo

dorost-C/4

3.

Nesvadbová-(Kuncková)

leden-Znojmo

dorost-C/4

2.

Komrska O.

leden-Jihlava

dorost-C/6

3.

Temenugov-(Matelová)

leden-Brno

st. žactvo-C/5

2.

Hubáčková

leden-Zlín

ml. žactvo-C/4

3.

Hubáčková-Stryková

leden-Zlín

ml. žactvo-C/4

1.

Hubáčková-Stryková

leden-Brno

ml. žactvo-C/5

3.

Kubíček Sa.

leden-Brno

ml. žactvo-D/2

2.

Kubíček-Kubíček

leden-Brno

ml. žactvo-D/2

2.

Zerai

leden-Staré Město

ml. žactvo-C/6

3.

Šnajdr-(Rosenkranz-Konig)

leden-Neudörf

ÖTV/U12

1.

Jastrábek

leden-Brno

babytenis

1.

Čejková

leden-Brno

babytenis

3.

Komrska O.

leden-Znojmo

dorost-C/4

1.

Komrska O.-(Schneebaum)

leden-Znojmo

dorost-C/4

1.

Komrska O.

leden-Havl. Brod

dospělí-C/5

3.

Komrska O.-(Palán)

leden-Havl. Brod

dorost-C/4

2.

Zimanyi-(Svítilová)

leden-Praha

st. žactvo-C/4

1.

Zimanyi

leden-Praha

st. žactvo-C/4

2.

Temenugov

leden-Zlín

st. žactvo-C/6

3.

Valentová

leden-Přerov

st. žactvo-C/5

2.

Temenugov

leden-Zlín

st. žactvo-C/6

2.

Temenugov-(Skybová)

leden-Zlín

st. žactvo-C/6

3.

Komrska J.

leden-Jihlava

st. žactvo-C/4

3.

Pytel-Zerai

leden-Brno

st. žactvo-C/4

1.

Komrska J.

leden-Poděbrady

st. žactvo-C/4

1.

Skořepová-(Dřevojanová)

leden-TC Brno

ml. žactvo-C/5

3.

Dujka

leden-Jihlava

ml. žactvo-C/5

2.

Hubáčková-Stryková

leden-Tábor

ml. žactvo-C/4

2.

Blaška-(Majc)

leden-TC Brno

ml.ž.-př. JTS/12

2.

Zimanyi

leden-Brno

ml.ž.-př. JTS/9

2.

Zimanyi-(Zourková)

leden-Brno

ml.ž.-př. JTS/8

3.

Hrabalová-(Krejsová)

prosinec-Jablonec

dospělí-ITF15000

3.

Koc

prosinec-Praha

střední kurt

2.

Jastrábek

prosinec-TC Brno

střední kurt

1.

Vurm

prosinec-TC Brno

střední kurt

2.

Koc

prosinec-TC Brno

střední kurt

3.

Bučko

prosinec-Tišnov

minitenis

1.

Vurm

prosinec-Tišnov

babytenis

1.

Koc

prosinec-Tišnov

babytenis

3.

Jastrábek

prosinec-Brno

babytenis

1.

Šprlák-Puk

prosinec-Brno

dospělí-C/6

2.

Šprlák-Puk-Šoukal

prosinec-Brno

dospělí-C/5

2.

Doseděl J.-(Duben)

prosinec-St. Město

dospělí-př.JTS/8

3.

Hanáková

prosinec-St. Město

dorost-C/4

1.

Komrska O.-(Hlavoň)

prosinec-St. Město

dorost-C/6

3.

Komrska O.

prosinec-TC Brno

dorost-C/6

3.

Mikulcová-(Pacejková)

prosinec-TC Brno

dorost-C/4

3.

Zimanyi

prosinec-Řevnice

st. žactvo-C/4

2.

Zimanyi-(Lakomá)

prosinec-Řevnice

st. žactvo-C/4

1.

Temenugov-(Ticháčková)

prosinec-Hradec Králové

st. žactvo-C/5

1.

Valentová

prosinec-Tábor

st. žactvo-C/4

2.

Valentová-Zimanyi

prosinec-Tábor

st. žactvo-C/4

1.

Temenugov

prosinec-Rožnov

st. žactvo-C/4

1.

Temenugov-(Kotzmannová)

prosinec-Rožnov

st. žactvo-C/4

3.

Valentová-(Židelová)

prosinec-Brno

st. žactvo-B/8

3.

Temenugov

prosinec-Zábřeh

st. žactvo-C/6

2.

Zimanyi-(Svítilová)

prosinec-Praha

st. žactvo-C/4

1.

Komrska J.

prosinec-Hradec Králové

st. žactvo-C/5

1.

Melichar-(Vidlář)

prosinec-Brno

st. žactvo-C/5

1.

Skořepová-(Jirousková)

prosinec-Praha

ml. žactvo-C/4

3.

Zimanyi-(Svítilová)

prosinec-Zlín

ml. žactvo-B/11

3.

Skořepová

prosinec-Brno

ml.ž.-př.JTS(2009)/2

1.

Skořepová-(Dřevojanová)

prosinec-Brno

ml.ž.-př.JTS(2009)/2

1.

Hubáčková

prosinec-Znojmo

ml. žactvo-C/4

2.

Stryková

prosinec-Znojmo

ml. žactvo-C/4

3.

Hubáčková-Stryková

prosinec-Znojmo

ml. žactvo-C/4

2.

Hubáčková

prosinec-Svitavy

ml. žactvo-C/5

3.

Hubáčková-Stryková

prosinec-Svitavy

ml. žactvo-C/6

3.

Skořepová-(Mrázová)

prosinec-Jihlava

ml. žactvo-C/4

3.

Sýkora

prosinec-Praha

ml. žactvo-C/7

2.

Sýkora-(Licek)

prosinec-Praha

ml. žactvo-C/6

2.

Šnajdr

prosinec-Znojmo

ml. žactvo-B/10

3.

Šnajdr-Blaška

prosinec-Znojmo

ml. žactvo-B/8

2.

Zerai

prosinec-Havl. Brod

ml. žactvo-C/6

2.

Zerai-(Kilian)

prosinec-Havl. Brod

ml. žactvo-C/6

2.

Dujka

prosinec-Brno

ml.ž.-př.JTS(2009)/2

2.

Dujka-(Wirgler)

prosinec-Brno

ml.ž.-př.JTS(2009)/2

1.

Zerai-(Kilian)

prosinec-Zlín

ml. žactvo-C/7

3.

Dujka

prosinec-Znojmo

ml. žactvo-C/5

2.

Dujka-(Wirgler)

prosinec-Znojmo

ml. žactvo-C/4

1.

Skořepová

listopad-Rožnov

ml.žactvo - 2009

1.

Šumová

listopad-Tišnov

dospělí-př.JTS/8

2.

Pobořil

listopad-Tišnov

dospělí-C/5

2.

Pobořil-(Buffa)

listopad-Tišnov

dospělí-C/5

1.

Hrabalová-(Njiric)

říjen-Monastir

dospělí-ITF15000

1.

Hrabalová-(Tomanová)

říjen-Monastir

dospělí-ITF15000

3.