2012

Soutěže družstev

  • 1. liga dospělých – druhé místo ve skupině
  • 2. liga dospělých – druhé místo
  • „céčko“ dospělých – postup do divize
  • A-družstva mládeže hrála ve všech věkových kategoriích úspěšně v nejvyšších soutěžích.
  • celkem startovalo v soutěžích 21 družstev TC Brno

Prvoligové družstvo dospělých

Jednotlivci

  • Václav Šafránek vyhrál Pardubickou juniorku, byl ve finále juniorské čtyřhry na Roland Garros. K 1.2.2012 mu patřilo 20. místo na světovém žebříčku juniorů.
  • Pavel Nejedlý vyhrál oblastní přebor mužů a domácí „áčkový“ turnaj. Je na 29. místě českého žebříčku mužů. Ve městě Brně a v Jihomoravském kraji je první.
  • Kristýna Uherková je v ČR 7. hráčkou ročníku 2002.
  • Hráči TC Brno vyhráli v sezóně 2012 celkem 122 turnajů.
  • Na českých celostátních žebříčcích všech kategorií je umístěno celkem 30 hráček a hráčů TC Brno. Nejvíce v kategorii dorostu.
  • Další hráči, kteří jsou do padesátého místa na CŽ své věkové kategorie: M. Šoukal, P. Kováčová, D. Vrba, M. Majda.
  • Velkým příslibem jsou výkony některých hráčů v kategoriích minitenis a babytenis.

Václav Šafránek




Pavel Nejedlý

Herní soustředění





Kondiční soustředění

Přehled umístění všech družstev TC Brno:

Dospělí A1. liga2. místo ve skupině
Dospělí B2. liga2. místo
Dospělí CKS 11. místo-POSTUP
Dospělí DKS 31. místo-POSTUP
Dospělí EKS 41. místo-POSTUP
Dorost Aliga2. místo
Dorost Bliga6. místo
Dorost CKS 14. místo
Dorost DKS 31. místo-POSTUP
Starší žactvo Aliga2. místo
Starší žactvo BKS 15. místo
Starší žactvo CKS 2

7. místo


Mladší žactvo Aliga4. místo
Mladší žactvo BKS 16. místo
Mladší žactvo CKS 27. místo
Babytenis Aliga5. místo v krajském finále
Babytenis B
2. místo
Babytenis C
5. místo
Babytenis D
7. místo
Minitenis Aliga9. místo v krajském finále
Minitenis B
4. místo

Medailová umístění našich hráčů na turnajích jednotlivců

Jméno hráče, dvojiceTurnajKategorieUmístění
Šafránek Š-Nejedlý Rzáří-Brnodospělí-C/63
Skácelzáří-Třebíčdospělí-B/83
Honszáří-Třebíčdospělí-B/83
Skácel-(Halama)září-Třebíčdospělí-B/82
Nejedlý P-Doleželzáří-Třebíčdospělí-B/83
Kováčová Hzáří-Třebíčdospělí-B/82
Kováčová H-(Hrabalová)září-Třebíčdospělí-B/82
Belatkazáří-Brnodospělí-C/93
Belatka-(Bedáň)září-Brnodospělí-C/92
Nejedlý P-Doleželzáří-Brnodospělí-C/93
Majda-(Kiss)září-Brnodospělí-C/81
Kováčová Pzáří-Brnodorost-B/82
Kováčová P-(Ondrášová)září-Brnodorost-B/81
Kulhánkovázáří-Brnodorost-C/43
Kulhánková-(Koudelková)září-Brnodorost-C/41
Kulhánková-(Koudelková)září-Brnodorost-C/41
Majdazáří-Brnodorost-B/82
Vrba-(Kolář)září-Brnodorost-B/81
Majda-(Kiss)září-Brnodorost-B/82
Vrbazáří-Mokrádorost-C/51
Bublazáří-Mokrádorost-C/53
Bubla-(Holoubek)záí-Mokrádorost-C/41
Janoušekzáří-Pardubicedorost-C/42
Mrnkazáří-Kyjovdorost-C/41
Bublazáří-Brnodorost-C/43
Bubla-(Holoubek)září-Brnodorost-C/41
Novobilský-(Prokop)září-Brnodorost-C/43
Krytinářová-(Husková)září-Kroměřížst. žactvo-C/53
Kacrová-(Venglovičová)září-Břeclavst. žactvo-C/43
Skutilzáří-Lanžhotst. žactvo-C/42
Skutil-Dosedělzáří-Lanžhotst. žactvo-C/42
Krytinářovázáří-Lanžhotst. žactvo-C/41
Kacrovázáří-Lanžhotst. žactvo-C/42
Krytinářová-Kacrovázáří-Lanžhotst. žactvo-C/41
Skutil-(Steinhauser)září-Vysoké Mýtost. žactvo-B/83
Uherkovázáří-Brnoml. žactvo-C/41
Bartlzáří-Brnodospělí-C/82
Vrba-(Bolek)září-Brnodospělí-C/82
Štrynclová P-(Sedláčková)září-Brnodospělí-C/42
Hlavačkazáří-Mokrást. žactvo-C/43
Hlavačka-(Gangov)září-Mokrást. žactvo-C/43
Krytinářovázáří-TC Brnoml. žactvo-B/83
Krytinářová-(Dofková)září-TC Brnoml. žactvo-B/83
Uherková-Smrčkovázáří-TC Brnoml. žactvo-B/83
Drábeksrpen-TC Brnobabytenis2
Mareksrpen-TC Brnobabytenis3
Kováčová Hsrpen-Slavkovdospělí-C/51
Kováčová Psrpen-Slavkovdospělí-C/53
Kováčová H-Kováčová Psrpen-Slavkovdospělí-C/51
Krchová-(Martincová)srpen-Slavkovdospělí-C/53
Kašparsrpen-TC Brnodospělí-C/83
Belatka-(Bedáň)srpen-TC Brnodospělí-C/91
Kašpar-Bartlsrpen-TC Brnodospělí-C/93
Vlčkovásrpen-TC Brnodospělí-C/51
Vlčková-(Goláňová)srpen-TC Brnodospělí-C/52
Krchová-(Smolinská)srpen-TC Brnodospělí-C/53
Belatkasrpen-Brnodospělí-C/83
Kašparsrpen-Brnodospělí-C/83
Majda-(Kiss)srpen-Brnodospělí-C/91
Belatka-(Bedáň)srpen-Brnodospělí-C/92
Kašpar-Vrbasrpen-Brnodospělí-C/93
Šafránek Šsrpen-Brnodospělí-C/93
Belatka-(Bedáň)srpen-Brnodospělí-C/91
Vlčkovásrpen-Brnodospělí-B/61
Vlčková-(Procházková)srpen-Brnodospělí-C/51
Kováčová Psrpen-Slavkovdorost-C/51
Kováčová P-(Šmerdová)srpen-Slavkovdorost-C/52
Nejedlý Psrpen-Dvůr Královédospělí-A/123
Krchovásrpen-Brnodorost-C/41
Štrynclová Psrpen-Brnodorost-C/43
Krchová-(Kuderová)srpen-Brnodorost-C/41
Kulhánkovásrpen-Jeseníkdorost-C/41
Kováčová P-(Machalová)srpen-Kroměříždorost-B/83
Kováčová Psrpen-TC Brnodorost-C/41
Kulhánkovásrpen-TC Brnodorost-C/43
Kováčová P-(Šmerdová)srpen-TC Brnodorost-C/41
Kulhánková-(Ševčíková)srpen-TC Brnodorost-C/43
Majda-(Kiss)srpen-Hradec Královédorost-B/82
Mrnka-Vrbasrpen-Hradec Královédorost-B/83
Ježsrpen-Brnodorost-C/43
Jež-(Kubíček)srpen-Brnodorost-C/42
Šafránek Vsrpen-Pardubicedorost-MČR/151
Šafránek V-(Jaloviec)srpen-Pardubicedorost-MČR/151
Gálsrpen-TC Brnodorost-C/42
Gál-(Guziur)srpen-TC Brnodorost-C/41
Kacrovásrpen-Slavkovst. žactvo-C/43
Kacrová-Krytinářovásrpen-Slavkovst. žactvo-C/41
Krytinářovásrpen-Brnost. žactvo-C/42
Kacrovásrpen-Brnost. žactvo-C/43
Krytinářová-(Guziurová)srpen-Brnost. žactvo-C/41
Kacrová-(Lapčíková)srpen-Brnost. žactvo-C/42
Krytinářová-(Kútníková)srpen-Brnost. žactvo-C/43
Krytinářovásrpen-Slavkovst. žactvo-C/43
Krytinářová-(Ustupská)srpen-Slavkovst. žactvo-C/41
Šoukal-(Mališ)srpen-Ústí nad Labemst. žactvo-A/123
Doseděl-(Neřád)srpen-Slavkovst. žactvo-C/43
Doseděl-Skutilsrpen-Brnost. žactvo-C/42
Navrátil-(Paleček)srpen-Brnost. žactvo-C/43
Šoukalsrpen-Hrádek nad Nisoust. žactvo-B/81
Šoukal-(Vrbenský)srpen-Hrádek nad Nisoust. žactvo-B/81
Skutilsrpen-TC Brnost. žactvo-C/43
Skutil-(Šebela)srpen-TC Brnost. žactvo-C/41
Hlavačka-(Pařízek)srpen-TC Brnost. žactvo-C/42
Pacal-(Himal)srpen-TC Brnost. žactvo-C/43
Uherkovásrpen-Rudiceml. žactvo-C/41
Uherková-(Dohnalová)srpen-Rudiceml. žactvo-C/41
Machová Nsrpen-Brnoml. žactvo-C/43
Machová N-(Bezlojová)srpen-Brnoml. žactvo-C/43
Navrátilsrpen-Brnoml. žactvo-C/43
Navrátil-(Tejkal)srpen-Brnoml. žactvo-C/41
Novobilský-(Šmahel)červenec-Lipůvkadospělí-C/43
Kašpar-Rolačervenec-Třinecdospělí-B/82
Skácel-(Rohan)červenec-Třinecdospělí-B/83
Vlčková-(Lérová)červenec-Třínecdospělí-B/81
Tyllichčervenec-Šlapanicedospělí-C/63
Tyllich-(Holoubek)červenec-Šlapanicedospělí-C/63
Majdačervenec-Tišnovdorost-C/51
Bublačervenec-Tišnovdorost-C/53
Majda-Bublačervenec-Tišnovdorost-C/51
Hlavačka-(Adamec)červenec-Blanskost. žactvo-C/42
Skutil-Pacalčervenec-Blanskost. žactvo-C/43
Skutil-Dosedělčervenec-Brnost. žactvo-C/42
Nerud-(Matoušek)červenec-Brnoml. žactvo-C/42
Drábekčervenec-Tišnovbabytenis3
Vlčkováčervenec-Otrokovicedospělí-B/83
Vlčková-(Kubíčková)červenec-Otrokovicedospělí-B/83
Nejedlý Pčervenec-TC Brnodospělí-A/121
Skácel-(Bedáň)červenec-TC Brnodospělí-A/123
Belatkačervenec-Tišnovdospělí-C/71
Belatka-Nejedlý Rčervenec-Tišnovdospělí-C/72
Kašparčervenec-Blanskodospělí-C/71
Novobilský-(Kopřiva)červenec-Blanskodospělí-C/73
Knapkováčervenec-Choceňbabytenis3
Kováčová Pčervenec-Blanskodorost-C/41
Kováčová Pčervenec-Hradec Královédorost-B/83
Kováčová P-(Pekařová)červenec-Hradec Královédorost-B/83
Bublačervenec-Kunštátdorost-C/41
Bubla-(Elísek)červenec-Kunštátdorost-C/41
Mrnkačervenec-Kyjovdorost-C/41
Mrnka-(Němeček)červenec-Kyjovdorost-C/41
Novobilskýčervenec-Blanskodorost-C/43
Novobilský-(Rak)červenec-Blanskodorost-C/43
Gál-(Drha)červenec-Brnodorost-C/42
Novobilskýčervenec-Lipůvkadorost-C/53
Novobilský-(Vágner)červenec-Lipůvkadorost-C/52
Janoušekčervenec-Vysoké Mýtodorost-C/43
Krytinářová-(Veselá)červenec-Brnost. žactvo-B/83
Krytinářováčervenec-Kroměřížst. žactvo-C/43
Krytinářová-(Nevolová)červenec-Kroměřížst. žactvo-C/42
Šoukalčervenec-Sezimovo Ústíst. žactvo-B/81
Šoukal-(Velek)červenec-Sezimovo Ústíst. žactvo-B/81
Hlavačka-(Tluchoř)červenec-Poděbradyst. žactvo-C/43
Hlavačka-(Adamec)červenec-Tišnovst. žactvo-C/43
Šoukalčervenec-Pardubicest. žactvo-B/83
Doseděl-(Trčka)červenec-Kroměřížst. žactvo-C/53
Smrčkováčervenec-Žďárml. žactvo-C/41
Smrčková-(Kocí)červenec-Žďárml. žactvo-C/41
Pacalčervenec-Tišnovml. žactvo-C/43
Staníkčervenec-Tišnovml. žactvo-C/43
Pacal-Staníkčervenec-Tišnovml. žactvo-C/42
Smrčkováčervenec-Tišnovml. žactvo-C/43
Smrčková-Uherkováčervenec-Tišnovml. žactvo-C/42
Pacal-(Polouček)červenec-Slavkovml. žactvo-C/42
Krytinářováčervenec-Slavkovml. žactvo-C/41
Krytinářová-(Pelikánová)červenec-Slavkovml. žactvo-C/41
Navrátilčervenec-Svitavyml. žactvo-C/43
Navrátil-(Drdla)červenec-Svitavyml. žactvo-C/41
Kulhánková-(Koudelková)červen-Kosmonosyst. žactvo-B/83
Kováčová Hčerven-Brnodospělí-C/51
Krchováčerven-Brnodospělí-C/53
Kováčová H-Krchováčerven-Brnodospělí-C/51
Šafránek Š-Nejedlý Rčerven-Šlapanicedospělí-C/83
Skácel-(Bedáň)červen-Šlapanicedospělí-C/83
Kováčová P-(Pekařová)červen-Ostravadorost-B/83
Krytinářováčerven-Brnost. žactvo-C/43
Krytinářová-(Veselá)červen-Brnost. žactvo-C/41
Vrbačerven-Brnodorost-C/41
Ježčerven-Brnodorost-C/42
Vrba-Ježčerven-Brnodorost-C/41
Kacrováčerven-Lanžhotml. žactvo-C/41
Kacrová-(Venglovičová)červen-Lanžhotml. žactvo-C/41
Navrátilčerven-Brnoml. žactvo-C/43
Navrátil-(Tejkal)červen-Brnoml. žactvo-C/41
Šafránek V-(Pavlásek)červen-Paříždorost-Grand Slam2
Kováčová Hčerven-Brnodospělí-akad.MČR/53
Kováčová H-(Lérová)červen-Brnodospělí-akad.MČR/52
Nejedlý Pčerven-Uh. Hradištědospělí-př.JTS/101
Nejedlý P-Nejedlý Rčerven-Uh. Hradištědospělí-př.JTS/103
Kováčová Hčerven-Uh. Hradištědospělí-př.JTS/83
Vlčkováčerven-Uh. Hradištědospělí-př.JTS/83
Kováčová P-(Machalová)červen-Uh. Hradištědospělí-př.JTS/82
Tyllichčerven-Šlapanicedorost-C/61
Majdačerven-Šlapanicedorost-C/63
Tyllich-Majdačerven-Šlapanicedorost-C/51
Nejedlý P-(Vodák)květen-Liberecdospělí-A/122
Schmidovákvěten-Znojmodorost-př.JTS/81
Krchovákvěten-Znojmodorost-př.JTS/82
Kováčová P-(Machalová)květen-Znojmodorost-př.JTS/81
Krchová-(Uhrová)květen-Znojmodorost-př.JTS/82
Vrba-(Kolář)květen-Znojmodorost-př.JTS/83
Schmidovákvěten-Mariánské láznědorost-A/123
Schmidováduben-Lanžhotdospělí-C/41
Kováčová Hduben-Lanžhotdospělí-C/42
Krchováduben-Lanžhotdospělí-C/43
Kováčová H-Kováčová Pduben-Lanžhotdospělí-C/41
Schmidová-Krchováduben-Lanžhotdospělí-C/42
Bartlduben-Čebíndospělí-C/61
Vrbaduben-Čebíndospělí-C/63
Novobilskýduben-Znojmodorost-C/43
Novobilský-(Černoch)duben-Znojmodorost-C/43
Krytinářováduben-Brnost. žactvo-C/42
Navrátilduben-Brnoml. žactvo-C/53
Polišenský-Navrátilduben-Brnoml. žactvo:C/51
Krytinářováduben-Brnoml. žactvo-C/41
Uherkováduben-Brnoml. žactvo-C/42
Jalůvkováduben-Brnoml. žactvo-C/43
Krytinářová-Jalůvkováduben-Brnoml. žactvo-C/41
Uherková-(Konečná)duben-Brnoml. žactvo-C/43
Šafránek Vduben-Piešťanydorost-ITF 22
Šafránek V-(Routa)duben-Piešťanydorost-ITF 23
Janoušekduben-Nové Město n. M.dorost-C/42
Janoušek-(Dörre)duben-Nové Město n. M.dorost-C/41
Bartlbřezen-Tišnovdospělí-C/81
Nejedlý Pbřezen-Tišnovdospělí-C/82
Belatka-Kašparbřezen-Tišnovdospělí-C/91
Bartl-(Bedáň)březen-Tišnovdospělí-C/92
Šafránek Š-Nejedlý Pbřezen-Tišnovdospělí-C/93
Šafránek V-(Školoudík)březen-Umagdospělí-Futures3
Šafránek Šbřezen-Žamberkdospělí-C/83
Šafránek Š-(Kaleta)březen-Žamberkdospělí-C/82
Nejedlý Pbřezen-Vendrynědospělí-B/103
Schmidovábřezen-Uh. Hradištědorost-B/82
Kováčová P-(Machalová)březen-Uh. Hradištědorost-C/83
Štrynclová Pbřezen-Poličkadorost-C/43
Štrynclová P-Štrynclová Tbřezen-Poličkadorost-C/42
Kulhánkovábřezen-Prahadorost-C/43
Kulhánková-(Hudcová)březen-Prahadorost-C/42
Schmidovábřezen-Uh. Hradištědorost-C/53
Kováčová P-(Mančíková)březen-Uh. Hradištědorost-C/51
Schmidová-(Struhárová)březen-Uh. Hradištědorost-C/52
Tyllichbřezen-Zlíndorost-C/41
Majdabřezen-Třebíčdorost-B/83
Majda-(Kiss)březen-Třebíčdorost-B/81
Varhaníkbřezen-Frýdekdorost-B/92
Mrnka-Majdabřezen-Frýdekdorost-B/82
Mrnkabřezen-Znojmodorost-C/41
Kulhánkovábřezen-TC Brnost. žactvo-C/41
Krytinářovábřezen-TC Brnost. žactvo-C/43
Kulhánková-Krytinářovábžezen-TC Brnost. žactvo-C/42
Uherková-Smrčkovábřezen-TC Brnost. žactvo-C/43
Kacrovábřezen-Véskast. žactvo-C/43
Hlavačkabřezen-TC Brnost. žactvo-C/53
Skutilbřezen-TC Brnost. žactvo-C/53
Polan-Skutilbřezen-TC Brnost. žactvo-C/52
Doseděl-(Stolarik)bžezen-TC Brnost. žactvo-C/53
Hlavačka-Pacalbřezen-TC Brnost. žactvo-C/53
Ohnoutkovábřezen-TC Brnobabytenis2
Drábekbřezen-TC Brnobabytenis3
Skutilbřezen-Znojmost. žactvo-C/43
Hlavačka-(Špinar)březen-Znojmost. žactvo-C/43
Dosedělbřezen-Tišnovst. žactvo-C/43
Krytinářovábřezen-Tišnovst. žactvo-C/43
Kacrovábřezen-Břeclavml. žactvo-C/41
Kacrová-(Venglovičová)březen-Břeclavml. žactvo-C/41
Stepienová-(Trávníčková)březen-Kyjovml. žactvo-C/43
Navrátilbřezen-Poličkaml. žactvo-C/52
Navrátil-Polišenskýbřezen-Poličkaml. žactvo-C/52
Řiháček-Majerbřezen-Poličkaml. žactvo-C/53
Staník-Řiháčekbřezen-Brnoml. žactvo-C/52
Uherkovábřezen-Brnoml. žactvo-C/53
Nejedlý P-(Prokop)únor-Hodoníndospělí-C/71
Šafránek Š-(Wawrzyczek)únor-Hodoníndospělí-C/73
Kováčová H-Kamínkováúnor-Hodoníndospělí-C/51
Kováčová Húnor-Hodoníndorost-C/63
Šafránek Š-Nejedlý Púnor-Žamberkdospělí-B/103
Kašpar-Bartlúnor-Brnodospělí-B/103
Šafránek Š-(Schiel)únor-Brnodospělí-B/103
Šafránek Vúnor-Milovicedospělí-A/122
Kováčová P-(Pektorová)únor-Čes. Třebovádorost-B/83
Krchováúnor-Třebíčdorost-př.JTS/83
Kováčová P-(Machalová)únor-Třebíčdorost-př.JTS/82
Krchová-(Šterclová)únor-Třebíčdorost-př.JTS/83
Vrbaúnor-Poličkadorost-C/52
Ježúnor-Poličkadorost-C/53
Vrba-(Kolář)únor-Poličkadorost-C/41
Janoušekúnor-N.Město n.Metujídorost-C/41
Vrbaúnor-Uh. Hradištědorost-C/52
Mrnkaúnor-Uh. Hradištědorost-C/53
Vrba-(Kolouch)únor-Uh. Hradištědorost-C/51
Mrnka-(Novák)únor-Uh. Hradištědorost-C/53
Varhaníkúnor-Brnodorost-př.JTS/83
Vrba-(Kolář)únor-Brnodorost-př.JTS/81
Varhaník-Majdaúnor-Brnodorost-př.JTS/82
Hlavačkaúnor-Kolínst. žactvo-C/41
Hlavačka-(Doležel)únor-Kolínst. žactvo-C/41
Navrátilúnor-Tišnovml. žactvo-C/43
Krytinářováúnor-Tišnovml. žactvo-C/41
Krytinářová-Smrčkováúnor-Tišnovml. žactvo-C/41
Staníkúnor-TC Brnoml. žactvo-C/53
Polišenský-Navrátilúnor-TC Brnoml. žactvo-C/51
Staník-(Odvárka)únor-TC Brnoml. žactvo-C/53
Krytinářováúnor-TC Brnoml. žactvo-C/52
Uherková-Smrčkováúnor-TC Brnoml. žactvo-C/51
Vrba-(Kolář)leden-Brnodorost-C/71
Tyllich-Bublaleden-Brnodorost-C/72
Majda-(Kiss)leden-Brnodorost-C/73
Janoušek-(Elísek)leden-Brnodorost-C/73
Hlavačkaleden-Pardubicest. žactvo-C/41
Krytinářováleden-Uh. Hradištěml. žactvo-C/52
Krytinářová-(Nevolová)leden-Uh. Hradištěml. žactvo-C/51
Pacalleden-Znojmoml. žactvo-C/63
Kašpar-(Rola)leden-Nový Jičíndospělí-C/83
Nejedlý Pleden-Žamberkdospělí-C/81
Šafránek Š-(Kaleta)leden-Žamberkdospělí-C/83
Vrbaleden-TC Brnodorost-C/61
Majdaleden-TC Brnodorost-C/62
Bublaleden-TC Brnodorost-C/63
Tyllichleden-TC Brnodorost-C/63
Majda-Tyllichleden-TC Brnodorost-C/61
Bubla-Mrnkaleden-TC Brnodorost-C/62
Gál-Šoukalleden-TC Brnodorost-C/63
Vrba-(Barták)leden-TC Brnodorost-C/63
Krchováleden-TC Brnodorost-C/51
Kováčová Pleden-TC Brnodorost-C/53
Krchová-Kováčová Pleden-TC Brnodorost-C/41
Majda-(Kiss)leden-Šlapanicedorost-B/81
Vrba-(Kolář)leden-Šlapanicedorost-B/83
Šafránek Vleden-Bratislavadorost-ITF 22
Šafránek V-(Jaloviec)leden-Bratislavadorost-ITF 21
Gálleden-Poličkadorost-C/53
Kacrováleden-Lanžhotst. žactvo-C/41
Krytinářováleden-Lanžhotst. žactvo-C/42
Krytinářová-Kacrováleden-Lanžhotst. žactvo-C/42
Hlavačkaleden-Znojmost. žactvo-C/41
Skutilleden-Poličkast. žactvo-C/43
Skutil-Dosedělleden-Poličkast. žactvo-C/41
Uherkováleden-Litomyšlml. žactvo-C/43
Uherková-(Huňková)leden-Litomyšlml. žactvo-C/41
Smrčkováleden-Brnoml. žactvo-C/52
Navrátil-Fajtleden-Poličkaml. žactvo-C/43
Kováčová H-(Mayerová)prosinec-Šlapanicedospělí-B/81
Šafránek Vprosinec-TC Brnodospělí-B/111
Belatka-(Bedáň)prosinec-TC Brnodospělí-B/102
Kašpar-(Rola)prosinec-TC Brnodospělí-B/103
Belatkaprosinec-TC Brnodospělí-C/91
Nejedlý Pprosinec-TC Brnodospělí-C/93
Šafránek V-(Prokop)prosinec-TC Brnodospělí-C/91
Belatka-(Bedáň)prosinec-TC Brnodospělí-C/92
Kováčová P.-(Belzová)prosinec-TC Brnodospělí-C/42
Kašpar-(Doležel)prosinec-Mostkovicedospělí-př.JTS/102
Tyllichprosinec-Kyjovdorost-C/52
Bublaprosinec-Kyjovdorost-C/53
Tyllich-(Němeček)prosinec-Kyjovdorost-C/51
Bubla-(Haldina)prosinec-Kyjovdorost-C/52
Mrnka-(Kuthan)prosinec-Kyjovdorost-C/53
Schmidováprosinec-Kyjovdorost-C/52
Kováčová Pprosinec-Kyjovdorost-C/53
Kováčová P-(Stepanova)prosinec-Kyjovdorost-C/41
Majda-(Heller)prosinec-Pelhřimovdorost-B/81
Vrbaprosinec-Brnodorost-C/62
Majdaprosinec-Brnodorost-C/63
Vrba-(Kolář)prosinec-Brnodorost-C/61
Majda-Tyllichprosinec-Brnodorost-C/62
Jež-(Hajaš)prosinec-Lanžhotdosost-C/43
Varhaníkprosinec-Orlovádorost-B/83
Vrba-(Děrkas)prosinec-Orlovádorost-B/81
Skutilprosinec-Prahast. žactvo-C/52
Skutil-(Arendar)prosinec-Prahast. žactvo-C/52
Hlavačkaprosinec-Č. Třebovást. žactvo-C/43
Uherkováprosinec-Poličkaml. žactvo-C/41
Uherková-Smrčkováprosinec-Poličkaml. žactvo-C/41
Jalůvkováprosinec-Brnoml. žactvo-C/53
Jalůvková-(Veselá)prosinec-Brnoml. žactvo-C/53
Šoukalprosinec-Prahast. žactvo-B/103
Šoukal-(Velek)prosinec-Prahast. žactvo-B/103
Uherkováprosinec-Prahaml. žactvo-C/43
Uherková-(Hanušová)prosinec-Prahaml. žactvo-C/43
Řiháčekprosinec-Poličkaml. žactvo-C/42
Řiháček-(Majer)prosinec-Poličkaml. žactvo-C/43
Skácellistopad-Na Dolinědospělí-C/73
Kašpar-(Hořelka)listopad-Na Dolinědospělí-C/73
Hons-(Havránek)listopad-Na Dolinědospělí-C/73
Nejedlý Plistopad-Vendrynědospělí-B/91
Skácel-(Havránek)listopad-Vendrynědospělí-B/93