2006

V sezóně 2006 reprezentovalo náš klub 12 družstev. Největší úspěchy v soutěžích družstev:

  • družstvo minitenisu vyhrálo mistrovství České republik (sestava: Albert Šprlák-Puk, Jakub Rulíšek, Adéla Hortová, Aneta Nedělková, Radka Čechová, Jakub Skutil)
  • družstvo mladšího žactva obsadilo 5.místo na MČR družstev (sestava: Václav Šafránek, Martin Kratochvíl, Dominik Varhaník, Roman Pros, Daniel Vrba, Václav Kubíček, Barbora Krejčíková, Michaela Krchová)
  • družstvo dospělých postoupilo do divize (sestava: Igor Penka, Michal Kerber, Jan Hrbáč, Jiří Klobása, Štěpán Šafránek, Petr Šafránek, Jana Bělohlávková, Kateřina Obhlídalová)

5 družstev postupuje do vyšší soutěže

Přehled všech družstev

  • Dospělí A – KS1 – 1.místo
  • Dospělí B – KS4 – 1.místo
  • Dorost A – KS2 – 1.místo
  • Dorost B – KS3 – 1.místo
  • St.žactvo A – 1.liga – 4.místo
  • St.žactvo B – KS3 – 1.místo
  • Ml.žactvo A – 1.liga – 2.místo a postup na MČR (5.místo)
  • Ml.žactvo B – KS2 – 2.místo
  • Babytenis A – přebor JTS – 4.místo
  • Babytenis B – přebor JTS – 5.místo
  • Minitenis A – přebor JTS – 1.místo a postup na MČR (1.místo)
  • Minitenis B – přebor JTS – 6.místo

Jednotlivci

Naši hráči vyhráli více než sto turnajů v celé ČR. Největší úspěchy na turnajích jednotlivců:

  • Titul mistrů české republiky ve čtyřhře ml.žáků (V.Šafránek, M.Kratochvíl)
  • 15 medailových umístění na turnajích kategorie A a mezinárodních turnajích TE
  • Turnajové okruhy JTS-medailová umístění:
  • Jan Hrbáč(kat.muži)- 3.místo,
  • Pavel Nejedlý(st.žáci)- 3.místo,
  • Václav Šafránek(ml.žáci)- 1.místo,
  • Barbora Krejčíková(ml.žákyně)- 1.místo.

Na českých celostátních žebříčcích jednotlivých kategorií je umístěno celkem 17 našich hráčů. Umístění nejlepších hráčů ve svých ročnících: 2, 3, 6, 7, 11, 16, 16, 18, 22, 25, 26 atd.

Mistři ČR ve čtyřhře

ZÁŘÍ

jméno hráče, dvojiceturnajkategorieumístění
Dobšíková K.babytenis - V. Mýto
3.-dvouhra
Polan R.babytenis - Mor. Slavia
3.-dvouhra
Dobšíková K.babytenis - Mor. Slavia
1.-dvouhra
Pros R.-Bubla J.ml.ž. - BLTC BrnoB/63.-čtyřhra
Šafránek V.ml.ž. - LetoviceB/101.-čtyřhra
Šafránek V.- Bubla J.ml.ž. - LetoviceB/101.-čtyřhra
Varhaník D.- (Zimek)ml.ž. - LetoviceB/103.-čtyřhra
Krejčíková B.ml.ž. - LetoviceB/101.-dvouhra
Krchová M.ml.ž. - LetoviceB/63.-dvouhra
Krejčíková B.- ((Weidenhoferová)ml.ž. - LetoviceB/51.-čtyřhra
Krejčíková B.- ((Weidenhoferová)ml.ž. - LetoviceB/51.-čtyřhra
Nejedlý P.st.ž. - LetoviceB/53.-dvouhra
Nejedlý P. - (Prokop)st.ž. - LetoviceB/52.-čtyřhra
Stehlík Ma. - (Neumann)st.ž. - LetoviceB/53.-čtyřhra
Nejedlý P.st.ž. - BLTC BrnoB/51.-dvouhra
Stehlík Ma.-(Neumann)st.ž. - BLTC BrnoB/42.-čtyřhra
Jílek T.-(Laga)st.ž. - BLTC BrnoB/43.-čtyřhra
Krejčová B.st.ž. - LanžhotB/31.-dvouhra
Krejčová B. - (Belzová)st.ž. - LanžhotB/31.-čtyřhra
Šafránek V. - Kratochvíl M.ml.ž. - RakovníkA/132.-čtyřhra
Šmída T.dorost Brno MedlánkyB/53.-dvouhra
Klobása J.dorost V. MýtoB/41.-dvouhra
Šafránek Š.dorost Uh.BrodB/51.-dvouhra
Šafránek Š. - Klobása J.dorost Uh.BrodB/51.-čtyřhra
Kubíčková I.dorost Brno MedlánkyB/33.-čtyřhra
Hrušková L. - (Malátová)dorost Hradec KrálovéB/43.-čtyřhra
Hrbáč J.muži BřeclavB/51.-dvouhra
Belatka Mmuži BřeclavB/53.-dvouhra
Hrbáč J. - (Kotov)muži BřeclavB/43.-čtyřhra

SRPEN

jméno hráče, dvojice

turnajkategorieumístění
Penka I.- (Řačák)muži TC BrnoB/43.-čtyřhra
Obhlídalová K.ženy TC BrnoB/31.-dvouhra
Klobása J.dorost TišnovB/43.-dvouhra
Klobása J. - (Nejedlý)dorost TišnovB/43.-čtyřhra
Šprlák - Puk A.minitenis-TC Brno
3.-dvouhra
Polan R.babytenis Mostkovice
2.-dvouhra
Klobása J.dorost Mokrá-HorákovB/33.-dvouhra
Hoppe R. - Nejedlý R.dorost Mokrá-HorákovB/33.-čtyřhra
Šafránek Š. - Klobása J.dorost TC BrnoB/41.-čtyřhra
Jílek T.st. ž. BlanskoB/33.-dvouhra
Jílek T.-(Polický)st. ž. BlanskoB/33.-čtyřhra
Jílek T.st. ž. TišnovB/43.-dvouhra
Jílek T.-(Hlinomaz)st. ž. BlanskoB/43.-čtyřhra
Krejčíková B.st. ž. BlanskoB/21.-dvouhra
Krejčíková B. - Krchová M.st. ž. BlanskoB/21.-dvouhra
Suchánková T. - (Nechvátalová)st. ž. BlanskoB/22.-čtyřhra
Krchová M.st. ž. TišnovB/11.-dvouhra
Suchánková T.st. ž. TišnovB/13.-čtyřhra
Krchová M. - (Netušilová)st. ž. TišnovB/11.-čtyřhra
Suchánková T. - Nečasová K.st. ž. TišnovB/12.-čtyřhra
Šafránek V.ml. ž. TC BrnoB/81.-dvouhra
Šafránek V. - Pros R.ml. ž. TC BrnoB/11.-čtyřhra
Šafránek V.ml. ž. LetoviceA/131.-dvouhra
Kratochvíl M.ml. ž. LetoviceA/133.-dvouhra
Šafránek V. - Kratochvíl M.ml. ž. LetoviceA/132.-čtyřhra
Šafránek V.st. ž. ZlínB/41.-dvouhra
Šafránek V.- (Laštůvka)st. ž. ZlínB/41.-čtyřhra
Klobása J.dorost ZnojmoB/41.-dvouhra
Kubíčková I.dorost ZnojmoB/11.-dvouhra
Kubíčková I. -(Bisová)dorost ZnojmoB/11.-čtyřhra
Krchová M.ml. ž. ZašováB/41.-dvouhra
Krchová M. -(Mayerová)ml. ž. ZašováB/41.-čtyřhra
Hoppe R.dorost - LipůvkaB/33.-dvouhra
Hoppe R. -Šmída T.dorost - LipůvkaB/32.-čtyřhra
Šmída T. -(Bohůnek)dorost - TuřanyB/31.-čtyřhra
Šmída T.dorost - KomárovB/33.-dvouhra
Šmída T. - (Audy)dorost - KomárovB/32.-čtyřhra
Stehlík Mi. - (Doležel)dorost - KomárovB/33.-čtyřhra
Šmída T. - (Zapletal)dorost - KyjovB/33.-čtyřhra
Stehlík Mi. - (Doležel)dorost - KyjovB/33.-čtyřhra
Nečasová G. - (Figlovská)dorost - KomárovB/33.-čtyřhra
Hrbáč J.muži TišnovB/43.-dvouhra
Penka I. - (Bartl)muži TišnovB/31.-čtyřhra
Hrbáč J. - (Koláček)muži LitomyšlB/63.-čtyřhra
Varhaník D. - Stehlík Ma.st. ž. ŽLTC BrnoB/31.-čtyřhra
Stehlík Ma. - (Prokop)st. ž. MostkoviceB/41.-čtyřhra
Stehlík Ma.st. ž. MostkoviceB/43.-dvouhra
Nejedlý P.st. ž. TC BrnoB/41.-dvouhra
Stehlík Má.st. ž. TC BrnoB/42.-dvouhra
Nejedlý P. - Stehlík Ma.st. ž. TC BrnoB/41.-dvouhra
Krejčíková B.st. ž. ŽLTC BrnoB/31.-dvouhra
Suchánková T.st. ž. ŽLTC BrnoB/33.-dvouhra
Krejčíková B. -(Třeštíková)st. ž. ŽLTC BrnoB/31.-čtyřhra
Suchánková T. - (Nechvátalová)st. ž. ŽLTC BrnoB/33.-čtyřhra
Nečasová K. - (Vařečková)st. ž. TC MJ TenisB/33.-čtyřhra
Krejčíková B.st. ž. TC BrnoB/31.-dvouhra
Nečasová K. - (Nygrýnová)st. ž. TC BrnoB/33.-čtyřhra
Vrba D.ml. ž. ŽLTC BrnoB/31.-dvouhra
Tvrdoň L.ml. ž. ŽLTC BrnoB/32.-dvouhra
Vrba D. - Jež J.ml. ž. ŽLTC BrnoB/32.-čtyřhra
Šafránek V. - Kratochvíl M.ml. ž. Sparta PrahaA/142.-čtyřhra
Vrba Dml. ž. TišnovB/63.-dvouhra
Vrba D - (Kolář)ml. ž. TišnovB/63.-čtyřhra
Pros R. - (Sova)ml. ž. TišnovB/62.-čtyřhra
Krejčíková B.ml. ž. ZlínB/51.-dvouhra
Dobšíková K.babytenis TC Brno
3.-dvouhra

ČERVENEC

jméno hráče, dvojiceturnajkategorieumístění
Pros R.ml. ž.-Brno-TuřanyB/41.-dvouhra
Pros R.-Bubla J.ml. ž.-Brno-TuřanyB/42.-čtyřhra
Šafránek V.-Kratochvíl M.ml. ž.-MostMČR/161.-čtyřhra
Krchová M.ml. ž.-Brno-TuřanyB/41.-dvouhra
Nečasová K.ml. ž.-Brno-TuřanyB/43.-dvouhra
Krchová M.-Nečasová K.ml. ž.-Brno-TuřanyB/41.-čtyřhra
Nejedlý P.-(Doležel)st. ž.-ŽLTC BrnoB/63.-čtyřhra
Klobása J.dorost-Start BrnoB/41.-dvouhra
Klobása J.-(Glotzmann)dorost-Start BrnoB/41.-čtyřhra
Nejedlý R.-Hoppe R.dorost-Start BrnoB/43.-čtyřhra
Šafránek Š.-Klobása J.dorost-ŽLTC BrnoB/51.-čtyřhra
Hrbáč J.-Šafránek Š.muži-BlanskoC/33.-čtyřhra
Hrbáč J.muži-BlanskoC/32.-dvouhra
Šafránek Š.muži-BlanskoC/33.-dvouhra
Vrba D.ml. ž.-MilevskoB/21.-dvouhra
Vrba D.-(Doroshkevich)ml. ž.-MilevskoB/23.-čtyřhra
Vrba D.ml. ž.-PoličkaB/31.-dvouhra
Vrba D.-(Balun)ml. ž.-PoličkaB/32.-čtyřhra
Pros R.ml. ž.-LipůvkaB/42.-dvouhra
Bubla J.ml. ž.-LipůvkaB/43.-dvouhra
Varhaník D.ml. ž.-Brno MedlánkyB/62.-dvouhra
Varhaník D.- (Maršálek)ml. ž.-Brno MedlánkyB/62.-čtyřhra
Varhaník D.- (Zimek)ml. ž.-ŽLTC BrnoB/81.-dvouhra
Varhaník D.ml. ž.-TC MJ TenisB/72.-dvouhra
Varhaník D.- (Šulc)ml. ž.-TC MJ TenisB/73.-čtyřhra
Šafránek V.ml. ž.-Val.MeziříčíTE1.-dvouhra
Šafránek V.- Kratochvíl M.ml. ž.-Val.MeziříčíTE1.-čtyřhra
Krejčíková B.ml. ž.-KyjovB/41.-dvouhra
Šafránek V.- (Slavíčková)ml. ž.-KyjovB/41.-čtyřhra
Kadlčková A. - (Kuderová)ml. ž.-Brno MedlánkyB/23.-čtyřhra
Krchová M.ml. ž.-ŽLTC BrnoB/51.-dvouhra
Nečasová K. - (Sorgerová)ml. ž.-ŽLTC BrnoB/53.-čtyřhra
Krchová M. - (Kamermayerová)ml. ž.-ŽLTC BrnoB/53.-čtyřhra
Nejedlý P. - (Doležel)st. ž.-ŽLTC BrnoB/63.-čtyřhra
Šafránek V.st. ž.-Uh. HradištěB/53.-dvouhra
Šafránek V. - Kratochvíl M.st. ž.-Uh. HradištěB/52.-čtyřhra
Nejedlý P. - Stehlík M.st. ž.-Uh. HradištěB/53.-čtyřhra
Krejčíková B.st. ž.-SlavkovB/22.-dvouhra
Krejčíková B. - Krchová M.st. ž.-SlavkovB/21.-čtyřhra
Nečasová K. - (Kadlčáková)st. ž.-SlavkovB/22.-čtyřhra
Krejčíková B.-(Bučková)st. ž.-Brno MedlánkyB/22.-čtyřhra
Suchánková T. -(Nechvátalová)st. ž.-Brno MedlánkyB/23.-čtyřhra
Suchánková T.st. ž.-Brno Mor.SláviaB/23.-dvouhra
Suchánková T. -(Piknerová)st. ž.-Brno Mor.SláviaB/21.-čtyřhra
Suchánková T.st. ž.-LipůvkaB/23.-dvouhra
Suchánková T.-(Nechvátalová)st. ž.-LipůvkaB/22.-čtyřhra
Hrušková L.dorost LetoviceB/33.-dvouhra
Klobása J.dorost LetoviceB/41.-dvouhra
Šafránek Š.dorost LetoviceB/42.-dvouhra
Hoppe R.dorost LetoviceB/43.-dvouhra
Klobása J. - Šafránek Š.dorost LetoviceB/41.-dvouhra
Hoppe R. - Nejedlý R.dorost LetoviceB/42.-čtyřhra
Šmída T. - (Audy)dorost LetoviceB/43.-čtyřhra
Šafránek Š.dorost VyškovB/31.-dvouhra
Klobása J.dorost VyškovB/32.-dvouhra
Hoppe R.dorost VyškovB/33.-dvouhra
Šafránek Š. - Klobása J.dorost VyškovB/31.-čtyřhra
Hoppe R. -(Trávníček)dorost VyškovB/32.-čtyřhra
Šafránek Š.dorost BLTC BrnoB/41.-dvouhra
Šafránek Š. - Klobása J.dorost VyškovB/31.-čtyřhra
Klobása J.dorost BLTC BrnoB/43.-dvouhra
Šafránek Š. - Klobása J.dorost BLTC BrnoB/41.-čtyřhra
Klobása J.dorost Mor. SláviaB/42.-dvouhra
Šafránek Š.dorost Mor. SlaviaB/43.-dvouhra
Šafránek Š. - Klobása J.dorost Mor.SlaviaB/41.-čtyřhra
Hoppe R. - Nejedlý R.dorost Mor.SlaviaB/42.-čtyřhra
Šmída R. -(Bohúnek)dorost Mor.SlaviaB/43.-čtyřhra
Šafránek Š.dorost ZlínB/52.-dvouhra
Šafránek Š. - Klobása J.dorost ZlínB/52.-čtyřhra
Hrušková L.dorost VyškovB/32.-dvouhra
Hrušková L. - (Zapletalová)dorost VyškovB/31.-čtyřhra
Hrušková L. - (Floriánová)dorost Brno BosonohyB/31.-čtyřhra
Kubíčková I.- (Trubačová)dorost Mor. SlaviaB/22.-čtyřhra
Kubíček V.- (Hajaš)ml.žáci Mor. SlaviaB/52.-čtyřhra
Kratochvíl M. - (Pavlásek)ml. ž. Praha - NeridéA/141.-čtyřhra
Vrba Dml. ž. Mokrá-HorákovB/11.-dvouhra
Pros R.ml. ž. Mokrá-HorákovB/12.-dvouhra
Vrba D - Pros R.ml. ž. Mokrá-HorákovB/11.-čtyřhra
Jež J.-(Jelínek)ml. ž. Mokrá-HorákovB/13.-čtyřhra
Stehlík M.st. ž. VsetínB/43.-dvouhra
Stehlík M.-(Krčmář)st. ž. VsetínB/43.-čtyřhra
Klobása J.dorost BlanskoB/43.-dvouhra
Klobása J. -(Rohan)dorost BlanskoB/31.-čtyřhra

ČERVEN

jméno hráče, dvojiceturnajkategorieumístění
Hrušková L.-(Floriánová)dorost-SlavkovB/43.-čtyřhra
Hrušková L.dorost-Brno-KomínB/21.-dvouhra
Hrušková L.-(Vychodilová)dorost-Brno-KomínB/21.-čtyřhra
Nečasová G.-Nečasová K.dorost-Brno-KomínB/33.-čtyřhra
Bělohlávková J.-(Padalíková)dorost-Uh. HradištěJMK/73.-čtyřhra
Hrbáč J.muži-Brno-VUTC/32.-dvouhra
Hrbáč J.-Šafránek Š.muži-Brno-VUTC/31.-čtyřhra
Bělohlávková J.ženy-ZnojmoJMK/72.-dvouhra
Bělohlávková J.-(Padalíková)ženy-ZnojmoJMK/63.-čtyřhra

DUBEN

jméno hráče, dvojiceturnajkategorieumístění
Bubla J.ml. ž.-Česká TřebováB/31.-dvouhra
Bubla J.-(Kalagasidis)ml. ž.-Česká TřebováB/31.-čtyřhra
Pros R.-(Šulc)ml. ž.-ŽLTC BrnoB/51.-čtyřhra
Suchánková T.-(Ambrožová)ml. ž.-ŽLTC BrnoB/43.-čtyřhra
Šmída T.dorost-Hradec KrálovéB/52.-dvouhra
Šafránek Š.dorost-Hradec KrálovéB/53.-dvouhra
Šafránek Š.-Klobása J.dorost-Hradec KrálovéB/53.-čtyřhra
Šmída T.-Hoppe R.dorost-Hradec KrálovéB/52.-čtyřhra
Hrušková L.-(Jankovičová)dorost-Hradec KrálovéB/51.-čtyřhra

BŘEZEN

jméno hráče, dvojiceturnajkategorieumístění
Šafránek Š.dorost-Vysoké MýtoB/63.-dvouhra
Šafránek Š.-Klobása J.dorost-Vysoké MýtoB/63.-čtyřhra
Šafránek V.st. ž.-OlomoucB/73.-dvouhra
Nejedlý P.-(Prokop)st. ž.-OlomoucB/82.-čtyřhra
Hrušková-(Kapustová)dorost-Praha-VestecB/63.-čtyřhra
Šafránek V.ml. ž.-Český KrumlovA/143.-dvouhra
Kratochvíl M.ml. ž.-Český KrumlovA/143.-dvouhra
Šafránek V.-Kratochvíl M.ml. ž.-Český KrumlovA/143.-čtyřhra
Krchová M.-(Nygrýnová)ml. ž.-ŽLTC BrnoB/33.-čtyřhra
Šafránek Š.dorost-Praha-CibulkaB/52.-dvouhra
Šmída T.dorost-Praha-CibulkaB/53.-dvouhra
Šafránek Š.-Šmída T.dorost-Praha-CibulkaB/53.-čtyřhra
Hrušková-(Plicková)dorost-Praha-CibulkaB/52.-čtyřhra
Pros-(Raštica)ml. ž.-Zlín MladcováB2.-čtyřhra
Bubla J.ml. ž.-Praha-CibulkaB/43.-dvouhra
Bubla J.-(Storrer M.)ml. ž.-Praha-CibulkaB/43.-čtyřhra
Šafránek V.ml. ž.-ZnojmoB/111.-dvouhra
Šafránek V.-Kratochvíl M.ml. ž.-ZnojmoB/111.-čtyřhra
Kratochvíl M.ml. ž.-ZnojmoB/112.-dvouhra
Krejčíková B.ml. ž.-KyjovB/62.-dvouhra
Krejčíková B.-(Matějíčková)ml. ž.-KyjovB/61.-čtyřhra
Stehlík M.st. ž.-Brno-SlatinaB/42.-dvouhra
Stehlík M.-(Neumann)st. ž.-Brno-SlatinaB/31.-čtyřhra
Klobása J.dorost-Hradec KrálovéB/62.-dvouhra
Šafránek Š.-Klobása J.dorost-Hradec KrálovéB/62.-čtyřhra
Hoppe R.-Nejedlý R.dorost-Hradec KrálovéB/63.-čtyřhra
Hrbáč J.muži-TC-MJ TenisB/33.-dvouhra
Penka I.-(Bedáň)muži-TC-MJ TenisB/32.-čtyřhra
Varhaník D.ml. ž.-TišnovB/63.-dvouhra
Varhaník D.-(Šulc)ml. ž.-TišnovB/61.-čtyřhra
Bubla J.-(Barták)ml. ž.-TišnovB/62.-čtyřhra
Pros-(Čechovský)ml. ž.-TišnovB/63.-čtyřhra
Krejčíková B.ml. ž.--Hradec KrálovéB/83.-dvouhra
Krejčíková-(Látalová)ml. ž.--Hradec KrálovéB/72.-čtyřhra
Kerber M.muži-Česká TřebováB/63.-dvouhra

ÚNOR

jméno hráče, dvojiceturnajkategorieumístění
Šafránek Š.dorost-Vysoké MýtoB/63.-dvouhra
Šafránek Š.-Klobása J.dorost-Vysoké MýtoB/63.-čtyřhra
Šafránek V.st. ž.-OlomoucB/73.-dvouhra
Nejedlý P.-(Prokop)st. ž.-OlomoucB/82.-čtyřhra
Hrušková-(Kapustová)dorost-Praha-VestecB/63.-čtyřhra
Šafránek V.ml. ž.-Český KrumlovA/143.-dvouhra
Kratochvíl M.ml. ž.-Český KrumlovA/143.-dvouhra
Šafránek V.-Kratochvíl M.ml. ž.-Český KrumlovA/143.-čtyřhra
Krchová M.-(Nygrýnová)ml. ž.-ŽLTC BrnoB/33.-čtyřhra
Šafránek Š.dorost-Praha-CibulkaB/52.-dvouhra
Šmída T.dorost-Praha-CibulkaB/53.-dvouhra
Šafránek Š.-Šmída T.dorost-Praha-CibulkaB/53.-čtyřhra
Hrušková-(Plicková)dorost-Praha-CibulkaB/52.-čtyřhra
Pros-(Raštica)ml. ž.-Zlín MladcováB2.-čtyřhra
Bubla J.ml. ž.-Praha-CibulkaB/43.-dvouhra
Bubla J.-(Storrer M.)ml. ž.-Praha-CibulkaB/43.-čtyřhra
Šafránek V.ml. ž.-ZnojmoB/111.-dvouhra
Šafránek V.-Kratochvíl M.ml. ž.-ZnojmoB/111.-čtyřhra
Kratochvíl M.ml. ž.-ZnojmoB/112.-dvouhra
Krejčíková B.ml. ž.-KyjovB/62.-dvouhra
Krejčíková B.-(Matějíčková)ml. ž.-KyjovB/61.-čtyřhra
Stehlík M.st. ž.-Brno-SlatinaB/42.-dvouhra
Stehlík M.-(Neumann)st. ž.-Brno-SlatinaB/31.-čtyřhra
Klobása J.dorost-Hradec KrálovéB/62.-dvouhra
Šafránek Š.-Klobása J.dorost-Hradec KrálovéB/62.-čtyřhra
Hoppe R.-Nejedlý R.dorost-Hradec KrálovéB/63.-čtyřhra
Hrbáč J.muži-TC-MJ TenisB/33.-dvouhra
Penka I.-(Bedáň)muži-TC-MJ TenisB/32.-čtyřhra
Varhaník D.ml. ž.-TišnovB/63.-dvouhra
Varhaník D.-(Šulc)ml. ž.-TišnovB/61.-čtyřhra
Bubla J.-(Barták)ml. ž.-TišnovB/62.-čtyřhra
Pros-(Čechovský)ml. ž.-TišnovB/63.-čtyřhra
Krejčíková B.ml. ž.--Hradec KrálovéB/83.-dvouhra
Krejčíková-(Látalová)ml. ž.--Hradec KrálovéB/72.-čtyřhra
Kerber M.muži-Česká TřebováB/63.-dvouhra

LEDEN

jméno hráče, dvojiceturnajkategorieumístění
Šafránek V.ml. ž.-HrotoviceJMK/121.-dvouhra
Šafránek V.-Varhaník D.ml. ž.-HrotoviceJMK/113.-čtyřhra
Krejčíková B.-(Matějíčková)ml. ž.-Uh. HradištěJMK/101.-čtyřhra
Varhaník D.ml. ž.-Classic BrnoB/83.-dvouhra
Varhaník D.-(Kiss)ml. ž.-Classic BrnoB/83.-čtyřhra
Pros R.-(Zimek)ml. ž.-Classic BrnoB/81.-čtyřhra
Krejčíková B.ml .ž.-Praha-CibulkaB/81.-dvouhra
Krejčíková B.-(Pantůčková)ml .ž.-Praha-CibulkaB/81.-čtyřhra
Nejedlý P.st. ž.-ZnojmoB/53.-dvouhra
Šafránek V.st. ž.-ZnojmoB/53.-dvouhra
Šafránek V.-Nejedlý P.st. ž.-ZnojmoB/52.-čtyřhra
Šafránek Š.dorost-LetoviceB/53.-dvouhra
Pros R.ml. ž.-Vysoké MýtoB/43.-dvouhra
Krchová M.ml. ž.-Classic BrnoB/42.-dvouhra
Krchová M.-(Nygrýnová)ml. ž.-Classic BrnoB/41.-čtyřhra
Šafránek Š.-Klobása J.dorost-SlatinaB/52.-čtyřhra
Hrušková L.dorost-LetoviceB/33.-dvouhra
Hrušková L.-(Floriánová)dorost-LetoviceB/32.-čtyřhra
Penka I.-(Bedáň)muži-PoličkaB/53.-čtyřhra
Bělohlávková J.dorost-TC BrnoB/51.-dvouhra
Bělohlávková J.-Hrušková L.dorost-TC BrnoB/42.-čtyřhra
Šmída T.-(Vařejčko)dorost-TC BrnoB/53.-čtyřhra
Klobása J.dorost-TC BrnoB/53.-dvouhra
Šafránek Š.dorost-TC BrnoB/53.-dvouhra
Šafránek Š.-Klobása J.dorost-TC BrnoB/52.-čtyřhra
Krejčíková B.-(Pantůčková)st. ž.-HrotoviceJMK/83.-čtyřhra
Pros R.-(Šulc)ml. ž.-SlatinaB/83.-čtyřhra

PROSINEC 2005

jméno hráče, dvojiceturnajkategorieumístění
Bělohlávková J.ženy-JihlavaJMK/73.-dvouhra
Bělohlávková J.-(Strážnická)ženy-JihlavaJMK/73.-čtyřhra
Kerber M.-(Šmíd)muži-JihlavaJMK/62.-čtyřhra
Šafránek V.-Kratochvíl M.ml. ž.-MiltenA/153.-čtyřhra
Šafránek Š.dorost-Praha-VysočanyB/41.-dvouhra
Šafránek Š.-Šmída T.dorost-Praha-VysočanyB/43.-čtyřhra
Šafránek V.ml. ž.-ŽLTC BrnoB/121.-dvouhra
Šafránek V.-Kratochvíl M.ml. ž.-ŽLTC BrnoB/122.-čtyřhra
Krejčíková B.-(Hönigová)ml. ž.-ŽLTC BrnoB/41.-čtyřhra
Nečasová K.-Řiháčková T.ml. ž.-ŽLTC BrnoB/42.-čtyřhra
Krejčíková B.ml. ž.-LetoviceB/102.-dvouhra