TC Brnonejúspěšnější tenisový klub v Jihomoravském kraji a jeden z nejúspěšnějších klubů v České republice

Sezóna 2018

Soutěže družstev

V sezóně 2018 startovalo v oficiálních soutěžích 22 klubových družstev.

Tradičně silná byla družstva dospělých. Áčko vyhrálo v první české lize svoji skupinu a postoupilo do semifinále. V něm těsně podlehlo pražskému TK Neridé. Béčko vyhrálo druhou ligu a postoupilo do první.

Sezóna 2018 byla pro TC Brno velmi úspěšná i v mládežnických kategoriích.

Áčko mladšího žactva vybojovalo druhé místo v lize. Postoupilo na mistrovství ČR družstev, kde obsadilo 9. místo. Béčko mladšího žactva suverénně vyhrálo krajskou soutěž a postoupilo do ligy.

Áčka dorostu a staršího žactva se umístila v ligových soutěžích ve středu tabulky.

Velký úspěch zaznamenal minitenisový tým. Postoupil do krajského finále, kde se probojoval až do finále.

Přehled umístění všech družstev TC Brno:

Dospělí A1. liga3. místo
Dospělí B2. liga1. místo - POSTUP do 1. ligy
Dospělí Cdivize7. místo
Dospělí DKS 17. místo
Dorost Aliga5. místo
Dorost BKS 14. místo
Dorost CKS 26. místo
Starší žactvo Aliga4. místo
Starší žactvo BKS 13. místo
Starší žactvo CKS 21. místo - POSTUP do KS 1
Starší žactvo DKS 22. místo
Starší žactvo EKS 31. místo - POSTUP do KS 2
Mladší žactvo Aliga2. místo - MČR 9. místo
Mladší žactvo BKS 11. místo - POSTUP do ligy
Mladší žactvo CKS 24. místo
Mladší žactvo DKS 33. místo
Mladší žactvo E4+04. místo
Babytenis Aliga9. místo v krajském finále
Babytenis BKS 14. místo
Babytenis CKS 17. místo
Minitenis Aliga2. místo v krajském finále
Minitenis BKS 16. místo v krajském finále

Prvoligové družstvo TC Brno
Prvoligové družstvo TC Brno
Nahoře: Marek Majda, Albert Šprlák-Puk, Jakub Tyllich, Filip Doležel, Štěpán Šafránek (vedoucí družstva), Jan Pobořil, Petr Šafránek (prezident TC Brno), Pavel Nejedlý
Uprostřed: Eva Roupcová (fyzioterapeutka), Gabriela Horáčková, Diana Šumová, Kristýna Hrabalová
Dole: Sláva Doseděl (nehrající kapitán)

Mladší žactvo A
Mladší žactvo A
Nahoře: Petr Šafránek, Martina Šafránková
Uprostřed: Šimon Pytel, Bedřich Prokeš, Denis Šnajdr, Vojtěch Bednář, Jan Komrska
Dole: Karolína Valentová, Isabella Temenugov, Ela Zimanyi

Minitenis A
Minitenis A
Zleva: Vít Jastrábek, Gustav Vurm, Martina Šafránková (vedoucí družstva), Eliška Kučerová, Zuzana Langášová

Soutěže jednotlivců

Hráčky a hráči TC Brno vybojovali na turnajích jednotlivců – 466 medailových umístění

Hráčky a hráči TC Brno vyhráli 130 turnajů

Na mezinárodních žebříčcích ATP, WTA a ITF je 7 hráčů TC Brno.
(Šafránek, Nejedlý, Šumová, Horáčková, Hrabalová, Charvátová, Hanáková)

Medailová umístění na mezinárodních turnajích ITF Futures a ATP Challenger: 22x

Václav Šafránek
Václav Šafránek – odchovanec TC Brno – ATP 191 (1. 11. 2017), účastník hlavní soutěže US OPEN 2017 a Australian OPEN 2018, člen Daviscupového týmu 2018

Pavel Nejedlý
Pavel Nejedlý – odchovanec TC Brno – opora našeho prvoligového týmu

Sebastian Blaška
Sebastian Blaška – 6. hráč ČR v ročníku 2008

Karolína Valentová
Karolína Valentová – 6. hráčka ČR v ročníku 2007

Jan Sýkora
Jan Sýkora – 9. hráč ČR v ročníku 2008

Turnaje jednotlivců pořádané TC Brno v sezóně 2018

V sezóně 2018 pořádal TC Brno 23 (!) turnajů všech věkových a výkonnostních kategorií.
Nejvýznamnějšími byly červencový mezinárodní turnaj mužů ITF Futures.
Dále tradiční „áčkový“ turnaj dospělých zařazený do série Optim Tour a „turnaj masters“ jihomoravského babytenisového okruhu.

ITF FUTURES „BRNO OPEN 2018“ S DOTACÍ 15.000 USD

Turnaj se v našem areálu konal již počtvrté. Vítězem se stal bývalý český daviscupový reprezentant Jan Mertl. Ve finále porazil dalšího Čecha Tomáše Jirouška. Jan Mertl se z uplynulých čtyř ročníků tohoto turnaje probojoval do finále již potřetí. Letos se mu napotřetí podařilo zvítězit.

ITF FUTURES, vyhlášení vítězů
ITF FUTURES, vyhlášení vítězů – Zleva: primátorka města Brna Markéta Vaňková, vítěz Jan Mertl, finalista Tomáš Jiroušek a delegátka ITF Martina Řezáčová

TURNAJ MASTERS JIHOMORAVSKÉHO OKRUHU V KATEGORII BABYTENIS

Do MASTERS se na základě výsledků z celé sezóny kvalifikovalo 10 nejlepších chlapců a 10 nejlepších dívek. Nejúspěšnější domácí hráčkou byla Isabela Skořepová, která obsadila 2. místo.

Finalistka turnaje MASTERS Isabela Skořepová
Finalistka turnaje MASTERS Isabela Skořepová. Vlevo Petr Šafránek (vrchní rozhodčí turnaje), vpravo daviscupový reprezentant Václav Šafránek, který předával poháry vítězům

Všichni účastníci turnaje MASTERS babytenisového okruhu
Všichni účastníci turnaje MASTERS babytenisového okruhu

Přehled všech medailových umístění našich hráčů na turnajích jednotlivců:

Jméno hráče, dvojiceTurnajKategorieUmístění
Hrabalová-(Tomanová)září-Brnodospělí-ITF 150001.
Šumovázáří-Brnodospělí-ITF 150002.
Pobořil-(Vrba)září-Brnodospělí-C/41.
Tyllich-(Vrba)září-Brnodospělí-C/51.
Tesařzáří-Brnodospělí-C/43.
Bartoněkzáří-Morkádorost-C/51.
Komrska O.září-Morkádorost-C/53.
Bartoněk-Komrska O.září-Morkádorost-C/52.
Valenta-Hüblzáří-Morkádorost-C/53.
Charvátová-(Heinzová)září-Otrokovicedorost-B/83.
Nesvadbovázáří-Morkádorost-C/42.
Nesvadbová-(Řezníčková)září-Morkádorost-C/41.
Valentovázáří-Ostravaml. žactvo-B/83.
Valentová-Zimanyizáří-Ostravaml. žactvo-B/83.
Sýkorazáří-TC Brnoml. žactvo-C/41.
Havránekzáří-TC Brnoml. žactvo-C/43.
Kačurová A.září-Strážniceml. žactvo-C/41.
Šnajdrzáří-Ústí nad Orlicíml. žactvo-B/83.
Šnandr-Pytelzáří-Ústí nad Orlicíml. žactvo-B/82.
Komrska V.-(Komínek)září-Ústí nad Orlicíml. žactvo-B/83.
Zimanyi-(Čižmárová)září-Sezimovo Ústíml. žactvo-B/83.
Havránek-(Halamíček)září-Břeclavml. žactvo-C/42.
Strykovázáří-Břeclavml. žactvo-C/43.
Stryková-Hubáčkovázáří-Břeclavml. žactvo-C/43.
Vondráček T.září-Blanskobabytenis3.
Hanáková D.-(Křenková)září-VrsarTETJ U14/32.
Kulhánekzáří-Brnodospělí-C/42.
Doseděl J.září-Brnodospělí-C/43.
Doseděl J.-(Duben)září-Brnodospělí-C/41.
Kulhánek-(Daniel)září-Brnodospělí-C/42.
Tesař-(Novobilský)září-Brnodospělí-C/43.
Fotrovázáří-Zlíndorost-C/43.
Fotrová-(Řezníčková)září-Zlíndorost-C/43.
Nesvadbová-(Michnová)září-Jihlavadorost-C/42.
Charvátovázáří-Český Krumlovdorost-B/82.
Valenta-(Nerud)září-Brnodorost-C/42.
Zimanyizáří-Otrokovicest. žactvo-C/43.
Valentová-Zimanyizáří-Otrokovicest. žactvo-C/42.
Ferdusovázáří-Rožnovst. žactvo-C/42.
Hubáčkovázáří-Čebínml. žactvo-D/23.
Hubáčková-Strykovázáří-Čebínml. žactvo-D/22.
Zerai-Kuchařzáří-Uh. Brodml. žactvo-C/43.
Kubíček Se.září-Čebínml. žactvo-D/22.
Vurmzáří-Brnominitenis3.
Prokešzáří-Slavkovml. žactvo-C/51.
Prokeš-(Kilian)září-Slavkovml. žactvo-C/52.
Zerai-Kuchařzáří-Slavkovml. žactvo-C/43.
Vondráček T.září-TC Brnobabytenis3.
Kučerovázáří-Tišnovminitenis1.
Šprlák-Puksrpen-TC Brnodospělí-A/123.
Šprlák-Puk-Holišsrpen-TC Brnodospělí-A/122.
Kováčová-(Hejčová)srpen-TC Brnodospělí-A/121.
Hanáková D.-(Sabiková)srpen-BudaorsTETJ U14/32.
Navrátil-(Rodák)srpen-Havířovdorost-B/82.
Vaculík L.srpen-Uh. Hradištědorost-B/81.
Vaculík L.-(Vítek)srpen-Uh. Hradištědorost-B/81.
Navrátil-(Paleček)srpen-Uh. Hradištědorost-B/83.
Hubáčkovásrpen-Véskaml. žactvo-C/43.
Hubáčková-(Žáčková)srpen-Véskaml. žactvo-C/42.
Pytel-Blaškasrpen-Znojmoml. žactvo-B/92.
Valentová-Zimanyisrpen-Zlínml. žactvo-B/81.
Hrabalová-(Tomanová)srpen-Ostravadospělí-MČR/151.
Nejedlýsrpen-Gyordospělí-ITF 250003.
Hanáková D.-(Krejzová)srpen-Prahast. žactvo-TE/32.
Pobořilsrpen-Brnodospělí-C/43.
Doseděl J.-(Duben)srpen-Brnodospělí-C/43.
Pobořil-Kulháneksrpen-Brnodospělí-C/41.
Navrátilsrpen-Brnodorost-C/41.
Kulháneksrpen-Brnodorost-C/42.
Valenta-(Maršík)srpen-Brnodorost-C/42.
Mikulcová-(Řezníčková)srpen-Vys. Mýtodorost-B/83.
Mikulcovásrpen-Zlíndorost-C/42.
Mikulcová-(Čížková)srpen-Zlíndorost-C/42.
Hanáková D.srpen-Vys. Mýtodorost-B/83.
Vaculík L.srpen-Kroměříždorost-B/93.
Vaculík L.-(Kovařík)srpen-Kroměříždospělí-B/91.
Bartoněksrpen-Brnodorost-C/41.
Hüblsrpen-Brnodorost-C/43.
Bartoněk-Komrska O.srpen-Brnodorost-C/41.
Navrátilsrpen-Lipůvkadorost-C/51.
Komrska O.-(Zourek)srpen-Lipůvkadorost-C/41.
Vaculík R.srpen-Brnost. žactvo-C/43.
Temenugovsrpen-Brnost. žactvo-C/41.
Valentovásrpen-Brnost. žactvo-C/43.
Valentová-(Jantačová)srpen-Brnost. žactvo-C/42.
Melicharsrpen-Lipůvkast. žactvo-C/43.
Temenugovsrpen-Znojmost. žactvo-C/42.
Temenugovsrpen-Šumperkml. žactvo-B/83.
Komrska J.srpen-Jihlavaml. žactvo-B/91.
Komrska J.-(Horáček)srpen-Jihlavaml. žactvo-B/81.
Šnajdr-Pytelsrpen-Jihlavaml. žactvo-B/82.
Temenugovsrpen-Břeclavml. žactvo-B/81.
Valentovásrpen-Břeclavml. žactvo-B/82.
Temenugov-Valentovásrpen-Břeclavml. žactvo-B/83.
Zerai-(Kněžínek)srpen-Kyjovml. žactvo-C/42.
Zimanyisrpen-Přerovml. žactvo-C/41.
Skořepovásrpen-Brnobabytenis1.
Kučerovásrpen-Brnominitenis1.
Vondráček T.srpen-Lanžhotbabytenis3.
Šnajdrsrpen-TullnÖTV/U12-dvouhra2.
Šnajdrsrpen-EnnsÖTV/U12-dvouhra1.
Šnajdrsrpen-EnnsÖTV/U12-čtyřhra1.
Šoukal-Rolasrpen-Otrokovicedospělí-B/82.
Kováčová H.srpen-Otrokovicedospělí-B/82.
Hrabalová-(Pektorová)srpen-Otrokovicedospělí-B/81.
Sýkorasrpen-TC Brnoml. žactvo-C/41.
Komrska V.srpen-TC Brnoml. žactvo-C/42.
Komrska V.-Sýkorasrpen-TC Brnoml. žactvo-C/41.
Zerai-Kuchařsrpen-TC Brnoml. žactvo-C/42.
Rundervoortsrpen-Slavkovml. žactvo-C/43.
Sedláková-(Kubíková)srpen-TC Brnoml. žactvo-C/42.
Pytel-(Žoldák)srpen-Brnost. žactvo-C/42.
Temenugovsrpen-Humpolecst. žactvo-C/42.
Zimanyi-(Holubová)srpen-Zlínst. žactvo-C/42.
Vaculík R.-(Mareček)srpen-Brnodorost-C/42.
Komrska O.-(Fenyk)srpen-Brnodorost-C/43.
Navrátil-(Alan)srpen-Břeclavdorost-C/53.
Hanáková D.srpen-Brnodorost-C/51.
Nesvadbovásrpen-Brnodorost-C/42.
Nesvadbová-(Krejčí)srpen-Brnodorost-C/41.
Hanáková D.-(Závišková)srpen-Brnodorost-C/43.
Vaculík R.-(Mareček)červenec-TC Brnost. žactvo-B/83.
Navrátilčervenec-Tišnovdorost-C/43.
Navrátil-(Hlavoň)červenec-Tišnovdorost-C/52.
Komrska O.-(Nerud)červenec-Tišnovdorost-C/53.
Mikulcováčervenec-Tišnovdorost-C/52.
Nesvadbováčervenec-Tišnovdorost-C/53.
Nesvadbová-Mikulcováčervenec-Tišnovdorost-C/43.
Kačurová A.červenec-Brnoml. žactvo-C/42.
Kačurová A.-(Jurdová)červenec-Brnoml. žactvo-C/41.
Sýkoračervenec-Blanskoml. žactvo-C/41.
Sýkora-(Kilian)červenec-Blanskoml. žactvo-C/41.
Komrska J.červenec-Orlováml. žactvo-B/83.
Komrska J.-(Horáček)červenec-Orlováml. žactvo-B/81.
Kačurová A.červenec-Mor. Třebováml. žactvo-C/41.
Kačurová A.-(Uhlířová)červenec-Mor. Třebováml. žactvo-C/41.
Vurmčervenec-Humpolecminitenis1.
Šnajdrčervenec-Neusiedl am SeeÖTV/U12-čtyřhra2.
Šnajdrčervenec-Neusiedl am SeeÖTV/U12-dvouhra2.
Nejedlý P.-(Michnev)červenec-TC Brnodospělí-ITF 150003.
Vurmčervenec-TC Brnominitenis1.
Kučerovásrpen-TC Brnominitenis3.
Hanáková D.-(Křenková)červenec-Sl. LupčaTETJ U16/33.
Kováčová H.-(Hejčová)červenec-Třinecdospělí-B/83.
Kováčová H.-Hrabalováčervenec-Opavadospělí-A/123.
Vaculík L.červenec-Brnodospělí-C/41.
Vaculík L.-Kulhánekčervenec-Brnodospělí-C/43.
Hlavačkačervenec-Lanžhotdospělí-C/43.
Doseděl J.-(Pospíšil)červenec-Tišnovdospělí-C/42.
Nesvadbováčervenec-Tišnovdospělí-C/43.
Kulhánekčervenec-Blanskodorost-C/52.
Pacalčervenec-Blanskodorost-C/53.
Pacal-Kulhánekčervenec-Blanskodorost-C/53.
Kulhánek-(Daniel)červenec-Brnodorost-C/53.
Bartoněk-(Mišťúrik)červenec-Brnodorost-C/53.
Komrska O.červenec-Lipůvkadorost-C/43.
Hübl-Valentačervenec-Lipůvkadorost-C/42.
Temenugovčervenec-Brnost. žactvo-C/42.
Temenugov-(Matelová)červenec-Brnost. žactvo-C/43.
Ferdusová-(Bajerová)červenec-Brnost. žactvo-C/43.
Hanáková D.-(Hranáčová)červenec-Prahast. žactvo-A/123.
Vurmová-(Ždánská)červenec-Tišnovst. žactvo-C/42.
Temenugov-(Skybová)červenec-Zlínst. žactvo-C/41.
Pytelčervenec-Tišnovst. žactvo-C/42.
Vaculík R.-(Mareček)červenec-Kroměřížst. žactvo-C/41.
Bubeníkováčervenec-Kroměřížst. žactvo-C/52.
Bubeníková-(Bajerová)červenec-Kroměřížst. žactvo-C/51
Kačurová A.červenec-Brnoml. žactvo-C/42.
Stryková-(Štěpánková)červenec-Brnoml. žactvo-C/43.
Hubáčková-(Nechutová)červenec-Brnoml. žactvo-C/43.
Zimanyičervenec-Kunštátml. žactvo-C/41.
Zimanyi-(Vallová)červenec-Kunštátml. žactvo-C/41.
Kačurová A.červenec-Lipůvkaml. žactvo-C/42.
Kačurová A.-(Vallová)červenec-Lipůvkaml. žactvo-C/41.
Šnajdrčervenec-Brnoml. žactvo-C/52.
Šnajdr-(Maňásek)červenec-Brnoml. žactvo-C/51.
Dočekal-Rundervoortčervenec-Tišnovml. žactvo-C/43.
Skořepováčervenec-Tišnovbabytenis1.
Skořepováčervenec-Brnobabytenis2.
Vurmčervenec-TC Brnominitenis1.
Kučerováčervenec-TC Brnominitenis3.
Horáčková-(Stadler)červenec-Verbierdospělí-ITF 150001.
Bubeníkováčervenec-Blanskodospělí-C/43.
Hrabalová-(Tomanová)červenec-Houšťkadospělí-A/123.
Kováčová H.-(Čechová)červenec-Houšťkadospělí-A/123.
Kulhánek-(Mišťúrik)červenec-Pardubicedorost-B/81.
Ferdusováčervenec-Slavkovst. žactvo-C/43.
Ferdusová-(Bajerová)červenec-Slavkovst. žactvo-C/43.
Válková-(Smékalová)červen-Chrudimst. žactvo-B/81.
Valentováčervenec-Třebíčml. žactvo-B/93.
Valentová-Zimanyičervenec-Třebíčml. žactvo-B/93.
Temenugov-(Piteráková)červenec-Písekml. žactvo-B/83.
Skořepováčervenec-Prahababytenis3.
Hrabalová-(Miklová)červen-Jablonecdospělí-ITF 150003.
Nesvadbová-(Michnová)červen-Brnodospělí-B/83.
Bubeníkováčerven-Frýdlantdorost-B/83.
Temenugovčerven-Vysoké Mýtost. žactvo-C/41.
červen-Vysoké Mýtočerven-Vysoké Mýtost. žactvo-C/42.
Ferdusováčerven-Kunštátst. žactvo-C/41.
Ferdusová-(Kučerová)červen-Kunštátst. žactvo-C/42.
Valentováčerven-Mokrást. žactvo-C/42.
Polan Ro.-Pytelčerven-Hlinskost. žactvo-C/42.
Vaculík R.-(Mareček)červen-Hradec Královést. žactvo-B/82.
Kučerováčerven-Brnominitenis2.
Šumováčerven-Přerovdospělí-ITF 150003.
Tesařčerven-Karlovy Varydospělí-MČR (50+)1.
Šprlák-Pukčerven-Uh. Hradištědospělí-př.JTS/83.
Šoukal-Tyllichčerven-Uh. Hradištědospělí-př.JTS/82.
Valenta-(Opluštil)červen-Zlínst. žactvo-př.JTS/83.
Zimanyičerven-Kroměřížml. žactvo-C/43.
Šnajdrčerven-Brnoml. žactvo-C/71.
Sýkora-Pytelčerven-Brnoml. žactvo-C/61.
Zerai-(Šichtař)červen-Brnoml. žactvo-C/63.
Kačurová A.červen-Brnoml. žactvo-C/42.
Kačurová A.-(Jurdová)červen-Brnoml. žactvo-C/43.
Nejedlý P.květen-Ustrondospělí-ITF 150003.
Horáčkovákvěten-Nisdospělí-ITF 150001.
Hanáková D.-(Hranáčová)květen-Véskast. žactvo-A/123.
Skořepovákvěten-Znojmobabytenis2.
Skořepovákvěten-Břeclavbabytenis2.
Hlavačka-(Buffa)květen-Brnodospělí-C/41.
Doseděl J.-(Jarůšek)květen-Brnodospělí-C/43.
Kulhánek-(Ventrča)květen-Třebíčdospělí-př.JTS/83.
Vaculík L.-(Vondrák)květen-Karlovy Varydorost-A/122.
Vaculík R.-(Mareček)květen-Brnost. žactvo-C/51.
Šnajdr-Blaškakvěten-Uh. Hradištěml. žactvo-př.JTS/123.
Skořepováduben-Brnobabytenis2.
Kulhánekduben-Brnodorost-C/53.
Tomeček-(Daniel)duben-Brnodorost-C/51.
Temenugovduben-Brnost. žactvo-C/43.
Temenugov-(Bajerová)duben-Brnost. žactvo-C/43.
Zimanyiduben-Znojmoml. žactvo-C/52.
Zimanyi-(Jurdová)duben-Znojmoml. žactvo-C/51.
Prokešduben-Brnoml. žactvo-C/51.
Sýkora-Prokešduben-Brnoml. žactvo-C/51.
Kačurová A.duben-Brnoml. žactvo-C/43.
Kačurová A.-(Čižmárová)duben-Brnoml. žactvo-C/43.
Kulhánek-Bartoněkduben-TC Brnodorost-C/62.
Navrátil-(Daniel)duben-TC Brnodorost-C/63.
Charvátováduben-TC Brnodorost-C/51.
Fotrováduben-TC Brnodorost-C/52.
Mikulcováduben-TC Brnodorost-C/53.
Charvátová-(Hromková)duben-TC Brnodorost-C/41.
Bubeníková-(Jantačová)duben-TC Brnodorost-C/43.
Mikulcová-Fotrováduben-TC Brnodorost-C/43.
Sýkoraduben-Prahaml. žactvo-C/53.
Sýkora-(Wölfl)duben-Prahaml. žactvo-C/43.
Kuchařduben-Poděbradyml. žactvo-C/53.
Skořepováduben-Třebíčbabytenis1.
Hlavačkabřezen-Tišnovdospělí-C/51.
Pobořilbřezen-Tišnovdospělí-C/52.
Vaculík L.březen-Tišnovdospělí-C/53.
Pobořil-(Prokopbřezen-Tišnovdospělí-C/41.
Vaculík L.-Kulhánekbřezen-Tišnovdospělí-C/42.
Charvátovábřezen-Třebíčdorost-B/83.
Charvátová-(Prici)březen-Třebíčdorost-B/83.
Tomeček-(Fojtů)březen-Zlíndorost-C/52.
Kulhánek-(Ventrča)březen-Tišnovdorost-B/81.
Vaculík L.-(Stříteský)březen-Tišnovdorost-B/82.
Navrátil-(Daniel)březen-Tišnovdorost-B/83.
Tomečekbřezen-Frýdekdorost-C/62.
Temenugovbřezen-Znojmoml. žactvo-C/52.
Temenugov-(Čižmárová)březen-Znojmoml. žactvo-C/41.
Kuchařbřezen-Prahaml. žactvo-C/42.
Prokešbřezen-Zlínml. žactvo-C/41.
Kuchařbřezen-Zlínml. žactvo-C/42.
Sýkora-Prokešbřezen-Brnoml. žactvo-C/41.
Blaškabřezen-Kyjovml. žactvo-C/52.
Blaška-(Macháček)březen-Kyjovml. žactvo-C/43.
Kováčová H.-(Hejčová)březen-Brnodospělí-B/83.
Mikulcová-(Holišová)březen-Zlíndorost-C/41.
Hanáková D.-(Ivanová)březen-Břeclavdorost-C/41.
Hanáková D.březen-Olomoucst. žactvo-B/82.
Klim D.-Vaculík R.březen-Brnost. žactvo-C/51.
Klim D.březen-Kyjovst. žactvo-C/43.
Klim D.-Klim F.březen-Kyjovst. žactvo-C/41.
Zimanyibřezen-TC Brnoml. žactvo-C/41.
Zimanyi-Sokolovabřezen-TC Brnoml. žactvo-C/41.
Kačurová A.-(Matelová)březen-TC Brnoml. žactvo-C/42.
Valentovábřezen-Brnoml. žactvo-B/103.
Prokešbřezen-Šlapaniceml. žactvo-C/51.
Sýkorabřezen-Šlapaniceml. žactvo-C/52.
Blaška-(Majc)březen-Šlapaniceml. žactvo-C/51.
Prokeš-Sýkorabřezen-Šlapaniceml. žactvo-C/52.
Komrska J.-(Horáček)březen-Břeclavml. žactvo-B/123.
Sýkorabřezen-Poděbradyml. žactvo-C/42.
Jastrábekbřezen-TC Brnominitenis1.
Kučerovábřezen-TC Brnominitenis2.
Jastrábekbřezen-Znojmominitenis3.
Kulhánekbřezen-Znojmodorost-C/53.
Kulhánek-(Ventrča)březen-Znojmodorost-C/52.
Komrska O.-(Fenyk)březen-Znojmodorost-C/53.
Nesvadbovábřezen-Znojmodorost-C/43.
Mikulcová-(Šimonová)březen-Znojmodorost-C/42.
Klim D.březen-TC Brnost. žactvo-C/42.
Vaculík R.březen-TC Brnost. žactvo-C/43.
Vaculík R.-(Suchánek)březen-TC Brnost. žactvo-C/42.
Ferdusovábřezen-TC Brnost. žactvo-C/41.
Valentová-(Kulíšková)březen-TC Brnost. žactvo-C/42.
Dvořáková-Hartmannovábřezen-TC Brnost. žactvo-C/43.
Sýkorabřezen-Brnoml. žactvo-C/43.
Sýkora-Zeraibřezen-Brnoml. žactvo-C/42.
Komrska J.-(Horáček)březen-Havířovml. žactvo-B/111.
Skořepováúnor-Brnobabytenis3.
Hlavačkaúnor-Břeclavdospělí-C/53.
Charvátováúnor-Břeclavdospělí-C/43.
Komrska O.únor-Havl. Broddorost-C/43.
Kulhánekúnor-Brnodorost-C/63.
Kulhánek-(Daniel)únor-Brnodorost-C/61.
Navrátil-Bartoněkúnor-Brnodorost-C/63.
Fotrová-(Hlatká)únor-Brnodorost-C/42.
Mikulcová-(Slivková)únor-Brnodorost-C/43.
Nesvadbová-(Kuncková)únor-Brnodorost-C/43.
Temenugov-(Kučerová)únor-Tišnovst. žactvo-C/43.
Komrska V.únor-Znojmoml. žactvo-C/63.
Zerai R.únor-Znojmoml. žactvo-C/63.
Hlavačkaúnor-Brnodospělí-C/51.
Hlavačka-(Vágner)únor-Brnodospělí-C/53.
Vaculík L.únor-Jihlavadorost-př.JTS/92.
Vaculík L.-(Vondrák)únor-Jihlavadorost-př.JTS/93.
Bubeníková-(Odehnalová)únor-TC Brnost. žactvo-B/82.
Válková-(Bajerová)únor-TC Brnost. žactvo-B/83.
Zimanyiúnor-Jihlavaml. žactvo-C/42.
Zimanyi-(Raušová)únor-Jihlavaml. žactvo-C/41.
Valentová-(Židelová)únor-Havl. Brodml. žactvo-B/93.
Kačurová A.-(Matelová)únor-Třebíčml. žactvo-C/53.
Pytelúnor-Jihlavaml. žactvo-C/52.
Zerai-Pytelúnor-Jihlavaml. žactvo-C/53.
Komrska V.únor-Brnoml. žactvo-C/62.
Šnajdr-Blaškaúnor-Brnoml. žactvo-C/61.
Prokeš-Rundervoortúnor-Brnoml. žactvo-C/63.
Komrska J.únor-Hr. Královéml. žactvo-B/83.
Kováčová H.-(Čechová)únor-Milovicedospělí-A/121.
Nesvadbováúnor-Znojmodorost-C/41.
Fotrováúnor-Znojmodorost-C/43.
Nesvadbová-Fotrováúnor-Znojmodorost-C/42.
Kulhánek-(Paleček)únor-Šlapanicedorost-C/63.
Temenugovúnor-Jihlavast. žactvo-C/41.
Temenugov-Hartmannováúnor-Jihlavast. žactvo-C/41.
Zimanyiúnor-Slováckoml. žactvo-C/43.
Blaškaúnor-TC Brnoml. žactvo-C/73.
Komrska V.únor-TC Brnoml. žactvo-C/73.
Šnajdr-Blaškaúnor-TC Brnoml. žactvo-C/71.
Sýkora-(Lebiš)únor-TC Brnoml. žactvo-C/73.
Mikulcová-(Slivková)leden-Kyjovdorost-C/41.
Hanáková D.leden-Jihlavast. žactvo-př.JTS/83.
Hanáková D.-(Tomajková)leden-Jihlavast. žactvo-př.JTS/82.
Kačurová A.-Zimanyileden-Brnoml. žactvo-C/42.
Komrska V.leden-Havl. Brodml. žactvo-C/52.
Komrska V.-(Kilian)leden-Havl. Brodml. žactvo-C/52.
Sýkora-(Čank)leden-Tišnovml. žactvo-C/42.
Skořepováleden-Spytihněvbabytenis1.
Šafránek V.leden-Antalyadospělí-Futures3.
Hlavačka-(Kovařík)leden-Třebíčdospělí-B/83.
Válkováleden-Vys. Mýtodorost-C/43.
Válková-(Lebišová)leden-Vys. Mýtodorost-C/41.
Mikulcová-(Jančíková)leden-Třebíčdorost-C/43.
Kulhánekleden-Svitavydorost-C/51.
Kulhánek-(Paleček)leden-Svitavydorost-C/52.
Vaculík L.leden-Brnodorost-C/71.
Vaculík L.-Kulhánekleden-Brnodorost-C/71.
Fotrováleden-Brnodorost-C/42.
Nesvadbováleden-Brnodorost-C/43.
Nesvadbová-Fotrováleden-Brnodorost-C/42.
Bartoněkleden-Brnodorost-C/73.
Bartoněk-(Pozdenkov)leden-Brnodorost-C/73.
Válkováleden-Poličkast. žactvo-C/41.
Válková-(Uhlířová)leden-Poličkast. žactvo-C/41.
Hartmannová-Temenugovleden-Poličkast. žactvo-C/43.
Valentováleden-Brnost. žactvo-C/43.
Ferdusová-(Procházková)leden-Brnost. žactvo-C/41.
Valentová-(Židelová)leden-Brnost. žactvo-C/42.
Komrska J.leden-TC Brnost. žactvo-C/43.
Komrska J.-Valentaleden-TC Brnost. žactvo-C/42.
Blaškaleden-Brnoml. žactvo-C/63.
Komrska V.-(Grois)leden-Brnoml. žactvo-C/51.
Sýkora-Prokešleden-Brnoml. žactvo-C/52.
Blaška-(Milar)leden-Brnoml. žactvo-C/53.
Zimanyileden-Brnoml. žactvo-C/42.
Zimanyi-(Raušová)leden-Brnoml. žactvo-C/41.
Sýkoraleden-Zlínml. žactvo-C/52.
Zerai-Sýkoraleden-Zlínml. žactvo-C/43.
Šnajdrleden-Šlapaniceml. žactvo-C/51
Šnajdr-Prokešleden-Šlapaniceml. žactvo-C/51.
Komrska V.-(Doležal)leden-Šlapaniceml. žactvo-C/52.
Zimanyi-(Šindelková)leden-Šlapaniceml. žactvo-C/42.
Skořepováleden-Prostějovbabytenis1.
Vurmleden-TC Brnominitenis2.
Kováčová H.-(Čechová)leden-Mělníkdospělí-A/123.
Válkováleden-Vys. Mýtost. žactvo-C/41.
Válková-(Kotvová)leden-Vys. Mýtost. žactvo-C/42.
Vaculík R.leden-Šlapanicest. žactvo-C/42.
Vaculík R.-(Suchánek)leden-Šlapanicest. žactvo-C/41.
Klim D.leden-Znojmost. žactvo-C/63.
Valentováleden-Zlínml. žactvo-př.JTS/93.
Valentová-(Židelová)leden-Zlínml. žactvo-př.JTS/92.
Skořepováleden-Brnobabytenis1.
Skořepováprosinec-Véskababytenis2.
Dvořáková T.-(Bukvaldová)prosinec-Frýdekst. žactvo-C/43.
Šoukalprosinec-Brnomuži-C/52.
Šoukal-(Čtverák)prosinec-Brnomuži-C/51.
Temenugovprosinec-Studénkaml. žactvo-C/41.
Temenugov-(Pfeifferová)prosinec-Studénkaml. žactvo-C/41.
Rola-(Vala)prosinec-Frýdlantdospělí-B/81.
Rolaprosinec-Frýdlantdospělí-B/82.
Komrska O.prosinec-Poličkadorost-C/53.
Komrska O.-(Ryšánek)prosinec-Poličkadorost-C/53.
Vaculík L.-(Svrčina)prosinec-Ostravadorost-A/123.
Ferdusováprosinec-Brnost. žactvo-C/42.
Zimanyiprosinec-Havl. Brodml. žactvo-C/43.
Zimanyi-(Šindelková)prosinec-Havl. Brodml. žactvo-C/41.
Valentová-(Židelová)prosinec-Třebíčml. žactvo-B/102.
Komrska J.-(Mrva)prosinec-Brnoml. žactvo-B/113.
Majdaprosinec-TC Brnopřebor JTS/83.
Rola-(Nebojsa)prosinec-TC Brnopřebor JTS/83.
Tyllich-Schielprosinec-TC Brnopřebor JTS/83.
Komrska O.prosinec-Slováckodorost-C/43.
Hübl-Valentaprosinec-Kyjovdorost-C/43.
Vaculík L.-(Kubík)prosinec-Ostravadorost-A/122.
Hanáková D.prosinec-Znojmost. žactvo-B/83.
Hanáková D.-(Havlová)prosinec-Znojmost. žactvo-B/82.
Fotrová-(Hlatká)prosinec-Znojmodorost-C/52.
Nesvadbováprosinec-Znojmodorost-C/53.
Klim D.prosinec-Slováckost. žactvo-C/63.
Klim D.-(Blumaier)prosinec-Slováckost. žactvo-C/62.
Valentováprosinec-Táborml. žactvo-B/103.
Valentová-(Huťková)prosinec-Táborml. žactvo-B/102.
Blaškaprosinec-Brnopřebor JTS(08)/21.
Blaška-(Čank)prosinec-Brnopřebor JTS(08)/21.
Sýkora-Zeraiprosinec-Brnopřebor JTS(08)/23.
Šnajdr-(Grois)prosinec-Brnoml. žactvo-C/62.
Valentováprosinec-TC Brnoml. žactvo-C/72.
Prokešprosinec-TC Brnoml. žactvo-D/21.
Zeraiprosinec-TC Brnoml. žactvo-D/22.
Rundervoortprosinec-TC Brnoml. žactvo-D/23.
Kuchařprosinec-TC Brnoml. žactvo-D/23.
Sýkora-Zeraiprosinec-TC Brnoml. žactvo-D/21.
Havránek-Rundervoortprosinec-TC Brnoml. žactvo-D/23.
Blaškaprosinec-Brnoml. žactvo-C/52.
Vurmprosinec-Tišnovminitenis1.
Vurmprosinec-Brnominitenis1.
Hanáková D.-(Ivanová)prosinec-MiloviceTE14 / 23.
Hlavačkalistopad-Tišnovdospělí-C/43
Hlavačka-Tyllichlistopad-Tišnovdospělí-C/43.
Doseděl J.-(Daniel)prosinec-Brnodospělí-C/53.
Nejedlý P.listopad-Antalyadospělí-Futures1.
Nejedlý P.-(Alekseenko)listopad-Antalyadospělí-Futures1.
Šumoválistopad-Milovicedospělí-ITF 150003.
Hrabalová-(Tomanová)listopad-Milovicedospělí-MČR/151.
Jastrábeklistopad-Znojmominitenis2.
Horáčková-(Anil)listopad-Antalyadospělí-ITF 150001.
Blaškaříjen-Opavababytenis1.
Horáčkováříjen-Antalyadospělí-ITF 150002.
Horáčková-(Vangelova)říjen-Antalyadospělí-ITF 150002.
Šafránek V.říjen-Herakliondospělí-Futures3.
Šafránek V.-(Kellovský)říjen-Herakliondospělí-Futures1.
Copyright © 2002–2018 TC Brno | Poslední aktualizace: 12.12.2018