TC Brnonejúspěšnější tenisový klub v Jihomoravském kraji a jeden z nejúspěšnějších klubů v České republice

Sezóna 2016

Soutěže družstev

V sezóně 2016 startovalo v oficiálních soutěžích 21 klubových družstev.
Všechna byla sestavena z hráček a hráčů, kteří trénují v TC Brno.

Přehled všech umístění

Dospělí A1. liga2. místo - 2. místo ve skupině
Dospělí B2. liga1. místo - POSTUP do 1. ligy
Dospělí Cdivize1. místo - POSTUP do 2. ligy
Dospělí DKS 15. místo
Dorost Aliga2. místo
Dorost BKS 12. místo
Dorost CKS 25. místo
Starší žactvo Aliga5. místo
Starší žactvo BKS 24. místo
Starší žactvo CKS 38. místo
Starší žactvo DKS 33. místo
Mladší žactvo Aliga8. místo
Mladší žactvo BKS 17. místo
Mladší žactvo CKS 22. místo
Mladší žactvo DKS 34. místo
Babytenis Aliga2. místo v krajském finále
Babytenis BKS 11. místo
Babytenis CKS 12. místo
Babytenis DKS 15. místo
Minitenis Aliga8. místo v krajském finále
Minitenis BKS 14. místo

Kategorie DOSPĚLÍ

Prvoligový tým i přes zranění S. Doseděla a absenci F. Doležela obsadil ve své skupině druhé místo, které zaučuje výhodnou pozici pro losování příštího ročníku. TC Brno tradičně odehrálo celou soutěž s hráči, kteří jsou zapojeni do klubového tréninkového systému a jako jeden z mála týmu nevyužívalo zahraničních posil.

Složení družstva TC Brno:

V. Šafránek, P. Nejedlý, D. Skácel, D. Rola, J. Schiel
D. Šumová, K. Hrabalová, H. Kováčová
Kapitán družstva: Sláva Doseděl

Béčko dospělých vyhrálo 2. ligu, céčko vyhrálo divizi. Oba týmy byly ve svých soutěžích zcela suverénní.

Prvoligové družstvo TC Brno
Prvoligové družstvo TC Brno

Kategorie DOROST, STARŠÍ a MLADŠÍ ŽACTVO

Z těchto mládežnických kategorií byl nejúspěšnější dorost, jehož áčko bylo druhé v ligové soutěži a béčko druhé v KS1. Áčko staršího žactva se umístilo ve středu tabulky. Áčko mladšího žactva hrálo v oslabené sestavě. Podávalo velmi bojovné výkony, ale bohužel se mu o jeden neproměněný mečbol nepodařilo ligovou soutěž udržet.

Kategorie BABYTENIS a MINITENIS

O špičkové úrovni naší přípravky svědčí výkony „předžákovských“ družstev.

Do oblastního finále postoupila dvě babytenisová družstva. Áčko vybojovalo druhé a Béčko osmé místo. Velmi dobře hrála i babytenisová družstva C, D a obě družstva minitenisu.

minitenisová družstva
minitenisová družstva

áčko babytenisu
áčko babytenisu

Soutěže jednotlivců

Celkový přehled

Hráčky a hráči TC Brno vybojovali na turnajích jednotlivců - 361 medailových umístění

Hráčky a hráči TC Brno vyhráli 128 turnajů (nejvíc v historii TC)

Hráči TC Brno vybojovali dva tituly mistrů ČR. (P. Nejedlý - čtyřhra v hale, D. Rola - čtyřhra venku)

Na mezinárodních žebříčcích ATP a WTA jsou 3 hráči a 2 hráčky TC Brno. (Šafránek, Nejedlý, Doležel, Šumová, Hrabalová)

Medailová umístění na mezinárodních turnajích ITF Futures a ATP Challenger: 39x

Tituly na mezinárodních turnajích ITF Futures: 3x dvouhra

Tituly na mezinárodních turnajích ITF Futures: 4x čtyřhra

Celkem 30 medailových umístění na mezinárodních turnajích ITF (údaje z mezinárodních turnajů se mohou ke konci kalendářního roku ještě změnit)

Václav Šafránek
Václav Šafránek - ATP 260 (26.9.2016)
Pavel Nejedlý
Pavel Nejedlý - ATP 604 (24.10.2016)
Jan Komrska
Jan Komrska – přeborník JTS desetiletých (14. hráč ČR ve svém ročníku)

Turnaje jednotlivců pořádané TC Brno

V sezóně 2016 pořádal TC Brno 23 (!) turnajů všech věkových a výkonnostních kategorií.

Nejvýznamnějším byl červencový mezinárodní turnaj mužů.

Dalšími významnými akcemi byly tradiční „ačkový“ turnaj dospělých zařazený do série Optim Tour, „béčko“ mladších žáků a historicky první oficiální turnaj na „středním kurtě“.

TC Brno bylo také pořadatelem závěrečného „turnaje masters“ jihomoravského babytenisového okruhu.

ITF FUTURES „BRNO OPEN 2016“ S DOTACÍ 10.000 USD

Občas se stává, že ve finále turnajů ITF FUTURES nastoupí proti sobě hráči téže země, ale aby ve finále hráli hráči téhož klubu, je ve světovém tenise událost skutečně výjimečná. O to víc, že Václav Šafránek a Pavel Nejedlý jsou nejen oporami současného prvoligového týmu TC Brno, ale navíc také od svých tenisových začátků skutečnými odchovanci klubu!!!

Finále skončilo vítězstvím Václava Šafránka 6:1 6:2.

Čtyřhru vyhrála rakousko - ukrajinská dvojice Pichler - Kalenichenko, která ve finále porazila v supertiebreaku český pár Václav Šafránek - Dominik Kellovský.

Turnaj této kategorie se konal v Brně podruhé v historii. Stejně jako loni byl jeho hlavním organizátorem Ing. Luděk Nejedlý, kterému se opět podařilo turnaj nejen finančně zabezpečit, ale také zajistit jeho bezchybný průběh a skvělou sportovní atmosféru.

Je potěšitelné, jak velké množství mladých českých hráčů využilo možnosti zahrát si v Brně o body do žebříčku ATP. V kvalifikaci hrálo 64 hráčů, z toho 25 Čechů. V hlavní soutěži potom 13 českých hráčů. Do druhého kola jich postoupilo osm, do čtvrtfinále čtyři. Mezi nimi i další hráč TC Brno Filip Doležel.

Fotografie z průběhu celého turnaje naleznete na https://www.facebook.com/Tennis-Brno-Open-1426276174366035/?fref=ts.

Finalisté dvouhry
Finalisté dvouhry

Finalisté čtyřhry
Finalisté čtyřhry

TURNAJ NA STŘEDNÍM KURTĚ

28.9. proběhl v areálu TC Brno turnaj na tzv. středním kurtě. Spolupořadatelem byl Jihomoravský tenisový svaz. Jednalo se pravděpodobně o první oficiální turnaj svého druhu v České republice. Podle pravidel ITF byly připraveny čtyři zkrácené kurty, na kterých se odehrály nejprve zápasy ve skupinách a následně utkání o jednotlivá umístění. Ze čtrnácti účastníků byli nejúspěšnější Sebastian Blaška (1.), Rayen Zerai (2.), Martin Bajer (3.) a Isabela Skořepová (4.). Doplňkově byla sehrána i soutěž ve čtyřhře.

Všichni účastníci byli ročníky 2009 a 2008. To znamená děti, které letos hrály posledním rokem minitenis nebo prvním rokem babytenis. Turnaj byl jednoznačným potvrzením správnosti koncepce ITF, dle které je střední kurt oficiální kategorií vloženou mezi minitenis a babytenis. V zápasech byla k vidění pestrá hra, která bavila nejen diváky, ale hlavně samotné hráče. Bylo evidentní, že rozměr kurtu je pro děti tohoto věku zcela odpovídající a všichni si na něj velmi rychle zvykli. Pořadatelé věří, že turnaj nezůstane do budoucna osamocen a že sedmi a osmileté děti budou mít možnost si na středním kurtě zahrát častěji.

Střední kurt
Střední kurt

Turnaj na středním kurtě - čtyřhra
Turnaj na středním kurtě - čtyřhra

Přehled všech medailových umístění našich hráčů na turnajích jednotlivců:

Jméno hráče, dvojiceTurnajKategorieUmístění
Kováčová H.-(Laboutková)září-Prahadospělí-A/121
Šumovázáří-Brnodospělí-ITF 100002
Šoukalzáří-Brnodospělí-C/41
Šoukal-Skutilzáří-Brnodospělí-C/43
Blaškazáří-TC Brnostřední kurt1
Zeraizáří-Brnostřední kurt2
Hlavačka-(Křipský)září-Uh. Hradištědorost-B/83
Blaškazáří-TC Brnobabytenis1
Komrska V.září-TC Brnobabytenis2
Hanáková D.září-Jihlavast. žactvo-C/42
Hanáková D.-(Slováčková)září-Jihlavast. žactvo-C/41
Blaška-(Čižmářová)září-TC Brnobabytenis-MASTERS2
Dvořáková-(Bajerová)září-Brnoml. žactvo-C/11
Klim D.září-Břeclavml. žactvo-C/53
Klim D.-Komrska J.září-Břeclavml. žactvo-C/52
Klim F.-Vidlářzáří-Břeclavml. žactvo-C/53
Majdazáří-Brnodospělí-B/82
Schielzáří-Brnodospělí-B/83
Rola-(Vala)září-Brnodospělí-B/81
Majda-(Krček)září-Brnodospělí-B/82
Schiel-(Guziur)září-Brnodospělí-B/83
Navrátil-Doseděl J.září-Morkádorost-C/41
Hanákovázáří-Vsetínst. žactvo-C/43
Hanáková-(Pařízková)září-Vsetínst. žactvo-C/41
Knapková-(Slováčková)září-Ústí n. Orlicíst. žactvo-C/43
Klim D.září-TC Brnoml. žactvo-C/52
Komrska J.-(Valenta)září-TC Brnoml. žactvo-C/61
Klim D.-Klim F.září-TC Brnoml. žactvo-C/63
Vurmová-Ferdusovázáří-TC Brnoml. žactvo-C/43
Dvořáková-(Urbanová)září-TC Brnoml. žactvo-C/43
Tyllichzáří-Blanskodospělí-C/52
Tyllich-Schielzáří-Blanskodospělí-C/52
Šoukal-(Bugaj)září-Přerovdospělí-B/81
Majda-Tyllichzáří-Přerovdospělí-B/82
Navrátilzáří-TC Brnodorost-C/41
Kulhánekzáří-TC Brnodorost-C/42
Kulhánek-Navrátilzáří-TC Brnodorost-C/41
Doseděl-(Zoufalý)září-TC Brnodorost-C/42
Pacal-Komrska O.září-TC Brnodorost-C/43
Fotrová-(Prici)září-TC Brnodorost-C/42
Hlavačkazáří-Duchcovdorost-B/82
Hlavačka-Koudelazáří-Duchcovdorost-B/83
Dosedělzáří-Brnodorost-C/53
Doseděl-(Zoufalý)září-Brnodorost-C/41
Kulhánek-Navrátilzáří-Brnodorost-C/42
Tomečeksrpen-Otrokovicedorost-C/43
Zavřelsrpen-Brnost. žactvo-C/41
Zavřel-(Hrbek)srpen-Brnost. žactvo-C/41
Komrska O.-(Bartroněk)září-Kroměřížst. žactvo-C/73
Zavřelzáří-Brnost. žactvo-C/43
Zavřel-(Čech)září-Brnost. žactvo-C/41
Vurmová-(Sekaninová)září-Brnoml. žactvo-C/42
Kačurová-(Pávková)září-Brnoml. žactvo-C/43
Ferdusovázáří-Olomoucml. žactvo-C/42
Dvořáková-(Machačová)září-Brnoml. žactvo-D/21
Pytel-Chylíkzáří-Brnoml. žactvo-C/43
Klim D.září-Jihlavaml. žactvo-C/41
Klim F.září-Jihlavaml. žactvo-C/42
Komrska J.září-Jihlavaml. žactvo-C/43
Klim D.-Klim F.září-Jihlavaml. žactvo-C/41
Vurmovázáří-Jihlavaml. žactvo-C/43
Pomykalzáří-Brnoml. žactvo-D/23
Chylík-Pomykalzáří-Brnoml. žactvo-D/23
Šnajdrzáří-VídeňU112
Berounsrpen-Znojmominitenis3
Šafránek V.-Doleželsrpen-Bratislavadospělí-ITF Futures2
Šafránek V.srpen-Bratislavadospělí-ITF Futures1
Nejedlý-(Maruščák)srpen-Bratislavadospělí-ITF Futures3
Šnajdrsrpen-Brnobabytenis3
Šumovásrpen-Cakovecdospělí-ITF 100003
Schielsrpen-Rudicedospělí-C/41
Rola-(Makrlík)srpen-Ml. Boleslavdospělí-A/123
Skácel-(Krček)srpen-Ml. Boleslavdospělí-A/123
Tyllichsrpen-Letovicedospělí-C/41
Tyllich-(Daniš)srpen-Letovicedospělí-C/41
Rola-(Vala)srpen-Ostravadospělí-MČR/151
Fraňková-(Buďová)srpen-Brnodospělí-C/41
Skácel-Majdasrpen-Prahadospělí-B/83
Tyllichsrpen-Brnodospělí-C/41
Navrátilsrpen-Jihlavadorost-C/42
Kulhánek-Navrátilsrpen-Jihlavadorost-C/41
Fotrová-(Charvátová)srpen-Slováckodorost-C/43
Navrátilsrpen-Brnodorost-C/43
Navrátil-(Daniel)srpen-Brnodorost-C/42
Doseděl-(Zoufalý)srpen-Brnodorost-C/43
Navrátil-(Chmelík)srpen-Olomoucdorost-C/42
Fotrová-(Charvátová)srpen-Brnodorost-C/42
Šoukal-(Adochitei Pandelea)srpen-Maribordorost-ITF 41
Knapková-(Tvrdá)srpen-Žďárst. žactvo-C/42
Hanákovásrpen-Slavkovst. žactvo-C/41
Komrska O.srpen-Kunštátst. žactvo-C/42
Klim F.srpen-Brnost. žactvo-D/23
Zavřelsrpen-TC Brnost. žactvo-C/41
Komrska O.srpen-TC Brnost. žactvo-C/43
Hübl-Zavřelsrpen-TC Brnost. žactvo-C/41
Komrska O.-(Bartroněk)srpen-TC Brnost. žactvo-C/42
Hanákovásrpen-Havířovst. žactvo-C/42
Hanáková-(Havlová)srpen-Znojmoml. žactvo-B/82
Hanáková-(Tomajková)srpen-Val. Meziříčíml. žactvo-B/81
Ferdusová-(Ždánská)srpen-Slavkovml. žactvo-C/41
Dvořáková-(Kučerová)srpen-Slavkovml. žactvo-C/43
Hanákovásrpen-Jihlavaml. žactvo-B/82
Hanáková-(Havlová)srpen-Jihlavaml. žactvo-B/81
Komrska J.srpen-Brnoml. žactvo-C/53
Melicharsrpen-Brnoml. žactvo-C/42
Melichar-(Vidlář)srpen-Brnoml. žactvo-C/42
Vurmovásrpen-Brnoml. žactvo-C/41
Vurmová-(Borovičková)srpen-Brnoml. žactvo-C/41
Komrska J.srpen-Lipůvkaml. žactvo-C/43
Komrska J.-(Markus)srpen-Lipůvkaml. žactvo-C/42
Nejedlýsrpen-Slov. Lupčadospělí-Futures3
Nejedlý-(Michnev)srpen-Slov. Lupčadospělí-Futures2
Šafránek V.srpen-Liberecdospělí-Challenger3
Nejedlýsrpen-Piešťanydospělí-Futures2
Nejedlý-(Michnev)srpen-Piešťanydospělí-Futures3
Tyllich-Schielsrpen-Brnodospělí-C/51
Rotal-(Bartl)srpen-Brnodospělí-C/53
Skořepovásrpen-TC Brnominitenis2
Navrátil-(Zoufalý)srpen-Brnodorost-C/53
Knapková-(Ghoubrial)srpen-Brnost. žactvo-C/42
Knapkovásrpen-Třebíčst. žactvo-C/43
Komrska O.srpen-Brnost. žactvo-C/42
Komrska J.-Komrska O.srpen-Brnost. žactvo-C/43
Komrska O.srpen-Hradec Královést. žactvo-C/42
Hüblsrpen-Tišnovst. žactvo-C/41
Komrska O.srpen-Tišnovst. žactvo-C/43
Komrska O.-(Jakubčík)srpen-Tišnovst. žactvo-C/42
Hübl-(Klakurka)srpen-Tišnovst. žactvo-C/43
Vurmovásrpen-Znojmoml. žactvo-C/53
Vurmová-(Skybová)srpen-Znojmoml. žactvo-C/53
Ferdusovásrpen-Olomoucml. žactvo-C/43
Dvořákovásrpen-Brnoml. žactvo-C/43
Dvořáková-Ferdusovásrpen-Brnoml. žactvo-C/42
Tyllichsrpen-Brnodospělí-C/43
Komrska J.srpen-Ml. Boleslavml. žactvo-C/41
Šnajdrčervenec-Tišnovbabytenis3
Tyllichčervenec-Kyjovdospělí-C/42
Tyllich-(Novák)červenec-Kyjovdospělí-C/41
Rola-(Vala)červenec-Dvůr Královédospělí-A/122
Kováčová H.-(Laboutková)červenec-Dvůr Královédospělí-A/122
Nejedlýčervenec-TC Brnodospělí-A/123
Majda-Schielčervenec-TC Brnodospělí-A/123
Skácelčervenec-Otrokovicedospělí-B/83
Skácel-(Krček)červenec-Otrokovicedospělí-B/82
Kiss-(Guziur)červenec-Otrokovicedospělí-B/83
Majda-(Prokop)červenec-Otrokovicedospělí-B/83
Kováčová H.červenec-Otrokovicedospělí-B/81
Kováčová H.-Kováčová P.červenec-Otrokovicedospělí-B/83
Fotrová-(Charvátová)červenec-Strážnicedorost-C/41
Skutilčervenec-Lipůvkadorost-C/41
Skutil-(Ševčík)červenec-Lipůvkadorost-C/41
Nesvadbováčervenec-Znojmodorost-C/42
Navrátilčervenec-Tišnovdorost-C/43
Kulhánek-Navrátilčervenec-Tišnovdorost-C/42
Zavřelčervenec-Brnost. žactvo-C/41
Zavřel-(Hrbek)červenec-Brnost. žactvo-C/41
Vurmováčervenec-Humpolecml. žactvo-C/43
Vurmová-(Havlová)červenec-Humpolecml. žactvo-C/41
Ferdusováčervenec-Blanskoml. žactvo-C/53
Dvořáková-(Urbanová)červenec-Blanskoml. žactvo-C/41
Vurmová-Ferdusováčervenec-Blanskoml. žactvo-C/43
Ferdusováčervenec-Lipůvkaml. žactvo-C/52
Komrska J.červenec-Humpolecml. žactvo-C/41
Komrska J.-(Piechula)červenec-Humpolecml. žactvo-C/42
Hrabalová-(Tomanová)červenec-Palicdospělí-ITF 100003
Komrska J.červenec-Blanskoml. žactvo-C/43
Komrska J.-(Markus)červenec-Blanskoml. žactvo-C/41
Melicharčervenec-Brnoml. žactvo-C/53
Melichar-(Vidlář)červenec-Brnoml. žactvo-C/41
Šafránek V.červenec-TC Brnodospělí-Futures1
Nejedlýčervenec-TC Brnodospělí-Futures2
Šafránek V.-(Kellovský)červenec-TC Brnodospělí-Futures2
Doležel-(Michnev)červenec-TC Brnodospělí-Futures3
Blaškačervenec-Třebíčbabytenis2
Kováčová H.červenec-Káranýdospělí-A/123
Kováčová H.-Kováčová P.červenec-Káranýdospělí-A/123
Tyllichčervenec-Kunštátdospělí-C/41
Tyllich-(Kobza)červenec-Kunštátdospělí-C/42
Kulhánekčervenec-Brnodorost-C/42
Kulhánek-Vaculíkčervenec-Brnodorost-C/41
Tomeček-(Hlavoň)červenec-Brnodorost-C/43
Šafránek V.-Doleželčerven-Ústí nad Orlicídospělí-Futures1
Zavřel-(Čech)červenec-Třebíčst. žactvo-C/42
Hanáková-(Kostelná)červenec-Hlinskost. žactvo-C/41
Zavřel-(Majer)červenec-TC Brnost. žactvo-C/41
Hartmannová-(Bukvaldová)červenec-Strážniceml. žactvo-C/41
Ferdrusová-(Navrátilová)červenec-Brnoml. žactvo-C/42
Ferdrusováčervenec-Písekml. žactvo-C/43
Ferdrusováčervenec-TC Brnoml. žactvo-C/41
Vurmováčervenec-TC Brnoml. žactvo-C/42
Temenugovčervenec-TC Brnoml. žactvo-C/43
Vurmová-Ferdusováčervenec-TC Brnoml. žactvo-C/41
Melichar-(Goldman)červenec-Tišnovml. žactvo-C/52
Klim D.červenec-Třeboňml. žactvo-C/51
Klim F.červenec-Třeboňml. žactvo-C/52
Klim D.-Klim F.červenec-Třeboňml. žactvo-C/41
Melicharčervenec-Brnoml. žactvo-C/43
Melichar-(Blumaier)červenec-Brnoml. žactvo-C/42
Šafránek V.červen-Ústí nad Orlicídospělí-Futures3
Šnajdrčerven-VídeňU121
Tyllich-Šoukalčerven-Uh. Hradištědospělí-př.JTS/82
Kováčová P.červen-Uh. Hradištědospělí-př.JTS/83
Kováčová P.-(Stloukalová)červen-Uh. Hradištědospělí-př.JTS/82
Hlavačka-Koudelačerven-Ostravadospělí-B/81
Tomeček-(Hlavoň)červen-Prahadorost-C/43
Hrabalová-(Tomanová)červen-Přerovdospělí-ITF 100002
Hlavačkačerven-Brnodospělí-C/51
Hlavačka-Skutilčerven-Brnodorost-C/51
Navrátil-(Daniel)červen-Brnodorost-C/53
Šumová-(Kushkhova)červen-Stuttgartdospělí-ITF 250002
Vurmová-(Zástěrová)červen-Brnost. žactvo-C/43
Šafránek V.červenec-Araddospělí-Futures3
Hanáková D.-Kostelnáčerven-Znojmost. žactvo-C/41
Zavřelčerven-Brnost. žactvo-C/41
Zavřel-Komrska O.červen-Jihlavast. žactvo-př.JTS/83
Melicharčerven-Mokráml. žactvo-C/43
Melichar-Komrska J.červen-Mokráml. žactvo-C/43
Tyllich-(Modrák)květen-Brnodospělí-C/53
Hlavačka-Koudelakvěten-Zlíndorost-př.JTS/113
Hübl-(Matoušek)květen-Mokrást. žactvo-C/43
Hanáková D.-Kostelnákvěten-Brnoml. žactvo-př.JTS/93
Skořepováduben-Brnominitenis3
Tomečekduben-Hodoníndorost-C/43
Hanáková D.duben-Brnost. žactvo-C/42
Hanáková D.-(Řezníčková)duben-Brnost. žactvo-C/41
Vurmová-Dvořákováduben-Brnoml. žactvo-C/63
Šnajdrduben-Havlíčkův Brodbabytenis3
Hlavačkaduben-Tišnovdospělí-C/43
Šoukal-(Křipský F.)duben-Tišnovdospělí-C/41
Navrátilduben-TC Brnodorost-C/42
Skutilduben-TC Brnodorost-C/43
Doseděl J.duben-TC Brnodorost-C/43
Kulhánek-Vaculíkduben-TC Brnoml. žactvo-C/41
Skutil-(Zoufalý)duben-TC Brnodorost-C/42
Doseděl J.-(Pospíšil)duben-TC Brnodorost-C/43
Navrátil-(Tejkal)duben-TC Brnodorost-C/43
Fotrováduben-TC Brnodorost-C/43
Fotrová-(Charvátová)duben-TC Brnodorost-C/43
Hanáková D.-(Zemanová)duben-Prahast. žactvo-C/42
Hanáková D.-(Ježková)duben-Jihlavast. žactvo-C/42
Komrska J.duben-TC Brnoml. žactvo-C/63
Klim D.duben-TC Brnoml. žactvo-C/63
Komrska J.-(Valenta)duben-TC Brnoml. žactvo-C/61
Klim F.-Melicharduben-TC Brnoml. žactvo-C/63
Klim D.-(Goldman)duben-TC Brnoml. žactvo-C/63
Hartmannová-(Bukvaldová)duben-TC Brnoml. žactvo-C/53
Šnajdrbřezen-Třebíčbabytenis1
Blaškabřezen-Třebíčbabytenis3
Šnajdrbřezen-Brnobabytenis1
Blaškabřezen-TC Brnobabytenis3
Dujkabřezen-TC Brnominitenis1
Hrabalová-(Tomanová)březen-Rožnovdospělí-A/121
Rola-(Vala)březen-Vendrynědospělí-B/81
Skácel-(Heller)březen-Vendrynědospělí-B/82
Vodákbřezen-Kyjovdospělí-C/61
Vodák-(Vala)březen-Kyjovdospělí-C/61
Fotrovábřezen-Strážnicedorost-C/43
Fotrová-(Charvátová)březen-Strážnicedorost-C/41
Doseděl J.-(Stolarik)březen-Poličkadorost-C/41
Hlavačka-(Trefný)březen-Tišnovdospělí-B/83
Knapkovábřezen-Znojmost. žactvo-C/43
Knapkovábřezen-Znojmost. žactvo-C/43
Knapková-(Mašková)březen-Staré Městost. žactvo-C/41
Nesvadbovábřezen-Ostravast. žactvo-B/82
Nesvadbová-(Zemanová)březen-Ostravast. žactvo-B/82
Šafránek V.-(Michnev)březen-(Heraklion)dospělí-Futures2
Komrska O.březen-Znojmost. žactvo-C/41
Komrska O.-(Klemens)březen-Znojmost. žactvo-C/41
Zavřelbřezen-Brnost. žactvo-C/41
Hüblbřezen-Brnost. žactvo-C/43
Zavřel-(Bartoněk)březen-Brnost. žactvo-C/41
Hübl-(Ben Ahmed)březen-Brnost. žactvo-C/43
Drábekbřezen-Znojmost. žactvo-C/41
Hanáková D.březen-Brnoml. žactvo-C/43
Hartmannová-(Závišková)březen-Brnoml. žactvo-C/41
Hartmannová-(Bukvaldová)březen-Kyjovml. žactvo-C/41
Šafránek V.-(Salaba)březen-Sharm El Sheikhdospělí-Futures3
Vurmovábřezen-Jihlavaml. žactvo-C/43
Vurmová-Hartmannovábřezen-Jihlavaml. žactvo-C/42
Melicharbřezen-Prahaml. žactvo-C/42
Melichar-(Jumar)březen-Prahaml. žactvo-C/42
Klim D.-(Suchánek)březen-Brnoml. žactvo-C/73
Melicharbřezen-Brnoml. žactvo-C/53
Šnajdrúnor-TC Brnobabytenis3
Šnajdrúnor-Znojmobabytenis2
Šafránek V.únor-Milovicedospělí-A/121
Schielúnor-Brnodospělí-B/83
Skácel-Bedáňúnor-Brnodospělí-B/81
Rola-(Vala)únor-Brnodospělí-B/83
Fotrová-(Charvátová)únor-Znojmodorost-C/41
Kulhánekúnor-Jihlavadorost-C/42
Kulhánek-Navrátilúnor-Znojmodorost-C/42
Doseděl J.únor-Kyjovdorost-C/43
Doseděl J.-(Stolarik)únor-Kyjovdorost-C/41
Pacal-Doseděl J.únor-Brnodorost-C/43
Nesvadbováúnor-Brnost. žactvo-C/41
Nesvadbová-(Holišová)únor-Brnost. žactvo-C/41
Hüblúnor-Staré Městost. žactvo-C/43
Hübl-(Strouhal)únor-Staré Městost. žactvo-C/43
Zavřelúnor-Brnost. žactvo-C/41
Zavřel-(Míček)únor-Brnost. žactvo-C/43
Drábekúnor-Brnost. žactvo-C/52
Komrska O.-Drábekúnor-Brnost. žactvo-C/42
Ferdrusováúnor-TC Brnoml. žactvo-C/42
Vurmováúnor-TC Brnoml. žactvo-C/43
Hanáková D.únor-Opavaml. žactvo-B/83
Hartmannová-(Bukvaldová)únor-Kolínml. žactvo-C/42
Hrabalová-(Kolářová)únor-Sharm El Sheikhdospělí-ITF 100003
Hanáková D.únor-Jihlavaml. žactvo-C/51
Hanáková D.-(Štolfová)únor-Jihlavaml. žactvo-C/51
Vurmová-(Pavčeková)únor-Jihlavaml. žactvo-C/53
Melicharúnor-Tišnovml. žactvo-C/52
Klim D.únor-Tišnovml. žactvo-C/53
Klim D.-Klim F.únor-Tišnovml. žactvo-C/52
Komrska J.-(Mareček)únor-Tišnovml. žactvo-C/53
Klim D.únor-Znojmoml. žactvo-C/52
Klim F.únor-Znojmoml. žactvo-C/53
Klim D.-Klim F.únor-Znojmoml. žactvo-C/51
Komrska J.-(Fiala)únor-Poděbradyml. žactvo-C/52
Klim D.únor-Hlinskoml. žactvo-C/41
Klim F.únor-Hlinskoml. žactvo-C/42
Melichar-(Vacula)únor-Brnoml. žactvo-C/73
Dujkaleden-Olomoucminitenis1
Berounleden-Znojmominitenis3
Šnajdrleden-Česká Třebovábabytenis2
Kubíček Se.leden-Třebíčbabytenis3
Šafránek V.-(Brtnický)leden-Hammametdospělí-Futures3
Kováčová H.-Kováčová P.leden-Šlapanicedospělí-B/81
Kováčová P.-(Machalová)leden-Milovicedospělí-A/121
Hrabalová-(Tomanová)leden-Milovicedospělí-A/122
Rola-(Vala)leden-Brnodospělí-B/81
Hlavačka-Šoukalleden-Brnodospělí-B/83
Rolaleden-Na Dolinědospělí-C/61
Rola-(Vala)leden-Na Dolinědospělí-C/61
Rola-(Vala)leden-Liberecdospělí-A/122
Skácelleden-Brnodospělí-C/51
Tyllichleden-Brnodospělí-C/52
Tyllich-(Gorecký)leden-Brnodospělí-C/51
Nejedlý-(Michnev)leden-Plzeňdospělí-MČR/151
Hlavačkaleden-Prahadorost-C/73
Pacal-(Novák)leden-Tišnovdorost-C/63
Fotrováleden-Tišnovdorost-C/43
Fotrová-(Kuncková)leden-Tišnovdorost-C/43
Kulhánek-(Vaculík)leden-Brnodorost-C/42
Navrátil-(Daniel)leden-Brnodorost-C/43
Kulhánekleden-TC Brnodorost-C/43
Kulhánek-Navrátilleden-TC Brnodorost-C/43
Kulhánekleden-Znojmodorost-C/42
Kulhánek-(Podškubka)leden-Znojmodorost-C/42
Hanáková-(Heidekerová)leden-Třebíčst. žactvo-C/41
Nesvadbová-(Zemanová)leden-Ostravast. žactvo-B/81
Hanáková-(Pobořilová)leden-Přerovst. žactvo-C/53
Komrska O.leden-TC Brnoml. žactvo-C/63
Drábek-(Kus)leden-TC Brnoml. žactvo-C/72
Komrska O.-(Melichar)leden-TC Brnoml. žactvo-C/73
Zavřel-(Bartoněk)leden-TC Brnoml. žactvo-C/73
Ferdusováleden-Prahaml. žactvo-C/42
Vurmová-(Bejlek)leden-Brnoml. žactvo-C/41
Vurmováleden-Staré Městoml. žactvo-C/43
Vurmová-(Chalupová)leden-Staré Městoml. žactvo-C/42
Hanáková-(Kostelná)leden-Brnoml. žactvo-př.JTS/83
Klim D.leden-Znojmoml. žactvo-C/51
Klim F.leden-Znojmoml. žactvo-C/53
Klim D.-(Goldman)leden-Znojmoml. žactvo-C/41
Klim F.-(Skryja)leden-Znojmoml. žactvo-C/42
Komrska J.leden-Poděbradyml. žactvo-C/62
Komrska J.leden-Mohelniceml. žactvo-C/42
Hlavačkaprosinec-Prahadorost-C/51
Fotrová-(Střelcová)prosinec-Brnodorost-C/43
Kulhánek-Navrátilprosinec-Brnodorost-C/53
Šoukalprosinec-Přerovdorost-A/123
Kulhánekprosinec-Bedřichovdorost-C/43
Kulhánek-(Varga)prosinec-Bedřichovdorost-C/43
Zavřelprosinec-TC Brnost. žactvo-C/61
Drábekprosinec-TC Brnost. žactvo-C/63
Zavřel-(Bartoněk)prosinec-TC Brnost. žactvo-C/61
Hübl-(Valenta)prosinec-Brnost. žactvo-D/21
Knapková-(Zadubanová)prosinec-Brnost. žactvo-D/21
Hartmannová-(Bukvaldová)prosinec-Prahaml. žactvo-C/42
Hanáková-(Kostelná)prosinec-Č. Budějoviceml. žactvo-B/83
Komrska J.-(Onderka)prosinec-Šlapaniceml. žactvo-C/61
Komrska J.prosinec-Znojmoml.ž.-př.JTS(2006)/21
Komrska J.-(Peták)prosinec-Znojmoml.ž.-př.JTS(2006)/21
Komrska J.prosinec-TC Brnoml. žactvo-C/62
Komrska J.(Křížek)prosinec-TC Brnoml. žactvo-C/53
Hartmannová-(Bukvaldová)prosinec-TC Brnoml. žactvo-C/53
Šafránek V.prosinec-Opavadospělí-Futures3
Doležel-(Michnev)prosinec-Opavadospělí-Futures1
Šafránek V.-(Crepaldi)prosinec-Opavadospělí-Futures3
Dujkaprosinec-Brnominitenis1
Šnajdrprosinec-Havl. Brodbabytenis1
Tyllich-(Gorecký)listopad-Brnodospělí-př.JTS/83
Skácel-(Nebojsa)listopad-Brnodospělí-př.JTS/83
Doležel-(Michnev)listopad-Jablonecdospělí-Futures3
Šafránek V.-(Jaloviec)listopad-Sharm El Sheikhdospělí-Futures1
Šumoválistopad-Benicarlodospělí-ITF 100002
Šafránek V.-Doleželříjen-Herakliondospělí-Futures2
Šafránek V.říjen-Herakliondospělí-Futures1
Šafránek V.-Doleželříjen-Herakliondospělí-Futures3
Nejedlý-(Michnev)říjen-Bad Salzdetfurthdospělí-Futures1
Šafránek V.-(Jandric)říjen-Herakliondospělí-Futures3
Copyright © 2002–2017 TC Brno | Poslední aktualizace: 19.09.2017