TC Brnonejúspěšnější tenisový klub v Jihomoravském kraji a jeden z nejúspěšnějších klubů v České republice

Sezóna 2015

Soutěže družstev

V sezóně 2015 startovalo v oficiálních soutěžích 23 klubových družstev.
Všechna byla sestavena z hráček a hráčů, kteří trénují v TC Brno.

Přehled všech umístění

Dospělí A1. liga2. místo
Dospělí B2. liga1. místo - POSTUP do 1. ligy
Dospělí Cdivize1. místo - POSTUP do 2. ligy
Dospělí DKS 12. místo
Dospělí EKS 12. místo
Dorost Aliga3. místo
Dorost BKS 15. místo
Dorost CKS 31. místo - POSTUP do 2. KS2
Starší žactvo Aliga2. místo
Starší žactvo BKS 21. místo - POSTUP do 1. KS2
Starší žactvo CKS 31. místo - POSTUP do 2. KS2
Starší žactvo DKS 38. místo
Mladší žactvo Aliga3. místo
Mladší žactvo BKS 16. místo
Mladší žactvo CKS 26. místo
Mladší žactvo DKS 38. místo
Babytenis Aliga3. místo v krajském finále
Babytenis BKS 11. místo
Babytenis CKS 12. místo
Babytenis DKS 12. místo
Babytenis EKS 15. místo
Minitenis Aliga2. místo v krajském finále
Minitenis BKS 14. místo

Kategorie DOSPĚLÍ
Historický úspěch brněnského tenisu - TC Brno ve finále 1. ligy!

Prvoligový tým TC Brno vyhrál suverénně základní skupinu 1. ligy v Nymburku. V napínavém semifinálovém utkání porazil v Praze TK Neride 5:4. V boji o titul podlehl Severočeské tenisové, za kterou nastoupilo šest zahraničních a pouze jeden český hráč. Severočeské družstvo hrálo všechna svá utkání v Liberci, naopak brněnští museli každý den přejíždět (Nymburk, Praha, Liberec). I tak skončilo finále nejtěsnějším rozdílem 4:5. Zisk titulu vicemistra 1. české ligy je o to cennější, že TC Brno odehrálo celou soutěž s hráči, kteří jsou zapojeni do klubového tréninkového systému a jako jeden z mála týmu nevyužívalo zahraničních posil.

Sestava TC Brno:

Hrající kapitán: Ctislav Doseděl
Hráči: Václav Šafránek, Pavel Nejedlý, Petr Vodák, Dan Rola, Dan Skácel
Hráčky: Kristýna Hrabalová, Diana Šumová, Hana Kováčová
Realizační tým: Petr Šafránek, Luděk Nejedlý, Štěpán Šafránek

Béčko dospělých vyhrálo suverénně 2. ligu a postoupilo do první. Céčko rovněž zcela suverénně vyhrálo jihomoravskou divizi a postoupilo do druhé ligy.

Prvoligové družstvo TC Brno
Prvoligové družstvo TC Brno

Kategorie DOROST, STARŠÍ a MLADŠÍ ŽACTVO

Všechna áčka obsadila v nejvyšších soutěžích druhé nebo třetí místo.

Velmi solidní výkony podávali i hráči béček a céček. Výsledkem je, že TC má na příští rok ve všech věkových kategoriích první, druhou a třetí nejvyšší soutěž!

Část hráčů žákovských a dorosteneckých družstev
Část hráčů žákovských a dorosteneckých družstev

Kategorie BABYTENIS a MINITENIS

O špičkové úrovni naší přípravky svědčí výkony „předžákovských“ družstev.

Do oblastního finále postoupila dvě babytenisová družstva. Áčko vybojovalo 3. místo.

Minitenisové áčko obsadilo v oblastním finále skvělou druhou příčku. Prohrálo jen s výběrem ČR hrajícím pod hlavičkou TK Agrofert Prostějov.

áčko minitenisu
áčko minitenisu
áčko babytenisu
áčko babytenisu

Soutěže jednotlivců

Celkový přehled

Hráčky a hráči TC Brno vybojovali na turnajích jednotlivců - 392 medailových umístění (nejvíc v historii TC)

Hráčky a hráči TC Brno vyhráli 122 turnajů (nejvíc v historii TC)

Nejcennější domácí titul: Pavla Kováčová – mistryně ČR ve čtyřhře dorostenek

Na mezinárodních žebříčcích ATP a WTA jsou 3 hráči a 3 hráčky TC Brno (Šafránek, Nejedlý, Doležel, Šumová, Hrabalová, Fraňková)

Tituly na mezinárodních turnajích ITF – Futures: 4x dvouhra (3x Šafránek, 1x Nejedlý)

3 tituly na mezinárodních turnajích ITF – Futures ve čtyřhře (1x Šafránek, 1x Nejedlý, 1x Doležel)

Celkem 30 medailových umístění na mezinárodních turnajích ITF (údaje z mezinárodních turnajů se mohou ke konci kalendářního roku ještě změnit)

Václav Šafránek
Václav Šafránek (ATP 358)
Pavel Nejedlý
Pavel Nejedlý (ATP 674)
Pavla Kováčová
Pavla Kováčová – Vítězka Pardubické juniorky ve čtyřhře

Turnaje jednotlivců pořádané TC Brno

TC Brno pořádal v sezóně 2015 jedenáct turnajů všech věkových a výkonnostních kategorií.

Letní minitenisový turnaj
Letní minitenisový turnaj

Nejvýznamnějším byl červencový mezinárodní turnaj mužů.
Podrobnější informace o něm:

TURNAJ ITF FUTURES 15.000 USD

Poprvé v historii se v Brně hrálo o body do žebříčku ATP.

Turnaj ITF Futures s dotací 15 000 USD proběhl v první polovině července v areálu TC Brno. Celkem se ho zúčastnilo 81 hráčů. Padesát sedm z nich muselo bojovat v kvalifikaci o osm postupových míst do hlavní soutěže.

První den kvalifikace se odehrával na 10 dvorcích. Kromě dvorců TC Brno byly využity i kurty Startu Brno na Lesné. V průběhu celého turnaje byl pro tréninky k dispozici záložní areál TC Brno na Srbské.

Hlavní soutěž byla na patnáctitisícový turnaj neobyčejně silně obsazená. Osmý nasazený hráč byl na 350. místě ATP! Bojovalo v ní 20 Čechů. Osm z nich vyhrálo minimálně 1 kolo a připsalo si body do žebříčku ATP.

Z českých hráčů byl nejúspěšnější Daviscupový reprezentant Jan Mertl (ATP 201), který podlehl až ve finále největšímu favoritovi turnaje Uladzimirovi Ignatikovi z Běloruska (ATP 192). Finále bylo opravdovou ozdobou turnaje. Třísetovou bitvu sledovala velmi solidní divácká návštěva. Do semifinále došel i další Čech Marek Michalička (ATP 251).

Mimořádně kvalitní byla rovněž soutěž čtyřhry. Roli největšího favorita potvrdila dvojice Ignatik–Jebavý, která si ve finále poradila s brněnskou dvojicí Lojda–Šafránek. Brňáci došli do finále bez ztráty setu.

Hlavním organizátorem turnaje byl Ing. Luděk Nejedlý, který věnoval jeho přípravě a průběhu obrovské množství času a energie. Turnaj byl finančně zajištěn výhradně zásluhou sponzorů. Město Brno bohužel nijak nepřispělo. Samotný průběh zajišťoval realizační tým dobrovolníků pořádajícího klubu. Pro hráče byl permanentně k dispozici minibus a občerstvení včetně vynikající kuchyně. Samozřejmostí byly špičkově upravené kurty. Na semifinálové a finálové zápasy byla vybudována velká mobilní tribuna.

Vzhledem k tomu, že celková odezva hráčů, rozhodčích, diváků a především sponzorů byla velmi kladná, není vyloučeno, že budou následovat další ročníky.

(fotografie v galerii)

Finalisté dvouhry
Finalisté dvouhry

Finalisté čtyřhry (vlevo Brňané Dušan Lojda a Václav Šafránek)
Finalisté čtyřhry (vlevo Brňané Dušan Lojda a Václav Šafránek)

Hlavní organizátor turnaje a mezinárodní rozhodčí
Hlavní organizátor turnaje a mezinárodní rozhodčí

Přehled všech medailových umístění našich hráčů na turnajích jednotlivců:

Jméno hráče, dvojiceTurnajKategorieUmístění
Šafránek V.září-Solindospělí-Futures1
Šafránek V.-(Lojda)září-Solindospělí-Futures3
Hrabalová-(Tomanová)září-Brnodospělí-ITF 100001
Schiel-(Vrba)září-Brnodospělí-C/41
Šnajdrzáří-Brnobabytenis1
Komrska J.září-Poličkababytenis2
Nesvadbovázáří-Vysoké Mýtost. žactvo-C/42
Nesvadbová-Šimonovázáří-Vysoké Mýtost. žactvo-C/42
Nejedlý P.září-Otrokovicedospělí-B/81
Skácel-(Krček)září-Otrokovicedospělí-B/81
Schiel-Nejedlýzáří-Otrokovicedospělí-B/83
Blaškazáří-Brnominitenis3
Šafránek V.září-TC Brnodospělí-A/121
Skácel-(Nebojsa)září-TC Brnodospělí-A/122
Hrabalovázáří-TC Brnodospělí-A/123
Hrabalová-(Tomanová)září-TC Brnodospělí-A/121
Kováčová H.-Kováčová P.září-TC Brnodospělí-A/123
Rola-(Kracík)září-Nový Jíčíndospělí-B/82
Kiss-(Gorecký)září-Brnodospělí-C/51
Tyllich-(Bedáň)září-Brnodospělí-C/52
Tomečekzáří-Mokrádorost-C/43
Tomeček-Kulhánekzáří-Mokrádorost-C/41
Šoukal-(Koudela)září-Uh. Hradištědorost-B/92
Doseděl-Kulhánekzáří-Bučovicedorost-C/42
Pacal-(Gold)září-Bučovicedorost-C/43
Navrátil-(Ryšánek)září-Brnodorost-C/42
Šimonová-(Řezníčková)září-Brnost. žactvo-C/42
Klim D.září-Třebíčml. žactvo-C/43
Onderkazáří-Brnoml. žactvo-C/42
Onderka-(Procházka)září-Brnoml. žactvo-C/42
Hanáková D.září-Brnoml. žactvo-C/41
Dvořáková-Vurmovázáří-Brnoml. žactvo-C/43
Hanáková D.-(Machová)září-Brnoml. žactvo-C/41
Šafránek V.-(Staněk)srpen-Suboticadospělí-Futures3
Šafránek V.srpen-Suboticadospělí-Futures1
Doležel-(Kellovský)srpen-Suboticadospělí-Futures2
Šumovásrpen-St. Poeltendospělí-ITF 100002
Navrátil-(Pumprla)srpen-Strážnicedorost-C/42
Fotrovásrpen-Strážnicedorost-C/43
Fotrová-(Procházková)srpen-Strážnicedorost-C/42
Kulhánek-(Podškubka)srpen-TC Brnodorost-C/41
Doseděl-(Michal)srpen-TC Brnodorost-C/43
Uherkovásrpen-TC Brnodorost-C/41
Uherková-Hrbkovásrpen-TC Brnodorost-C/41
Fotrová-(Střelcová)srpen-TC Brnodorost-C/42
Šoukal-(Martínek)srpen-Brnodorost-A/123
Skutil-(Marančák)srpen-Brnodorost-C/53
Kováčová P.-(Machalová)srpen-Pardubicedorost-MČR/151
Fotrová-(Hlatká)srpen-Brnodorost-C/43
Šnajdrsrpen-Třebíčbabytenis2
Skutilsrpen-Břeclavdorost-C/42
Skutil-(Pařízek)srpen-Břeclavdorost-C/41
Uherková-(Kocí)srpen-Brnodorost-C/43
Ježsrpen-Brnodospělí-C/43
Skutilsrpen-Brnodorost-C/43
Skutil-(Podsedník)srpen-Brnodorost-C/41
Kulhánek-Navrátilsrpen-Brnodorost-C/43
Vodáksrpen-Prahadospělí-A/122
Rolasrpen-Prahadospělí-A/123
Rola-Kisssrpen-Prahadospělí-A/123
Kováčová P.-(Novotná)srpen-Prahadospělí-A/123
Doseděl-Tomečeksrpen-Brnodorost-C/43
Uherková-Hrbkovásrpen-Brnodorost-C/43
Skácel-(Nebojsa)srpen-Ml. Boleslavdospělí-A/122
Rola-(Vala)srpen-Ml. Boleslavdospělí-A/123
Kováčová H.srpen-Ml. Boleslavdospělí-A/122
Kováčová H.-Kováčová P.srpen-Ml. Boleslavdospělí-A/123
Šoukalsrpen-Kroměříždorost-B/103
Ježsrpen-Brnodospělí-C/43
Jež-(Korytár)srpen-Brnodospělí-C/43
Nesvadbová-(Holišová)srpen-Kunštátst. žactvo-C/42
Šimonová-(Řezníčková)srpen-Kunštátst. žactvo-C/43
Majda-(Vrba)srpen-Šlapanicedospělí-C/52
Nesvadbovásrpen-Brnost. žactvo-C/42
Nesvadbovásrpen-Brnost. žactvo-C/43
Šimonová-Nesvadbovásrpen-Brnost. žactvo-C/41
Nesvadbová-(Neveselá)srpen-Zlínst. žactvo-C/42
Kulháneksrpen-Bzenecst. žactvo-C/41
Tomečeksrpen-Slavkovst. žactvo-C/42
Tomeček-(Míček)srpen-Slavkovst. žactvo-C/41
Komrska O.srpen-Havl. Brodst. žactvo-C/42
Drábeksrpen-Brnost. žactvo-C/43
Kulháneksrpen-Lipůvkast. žactvo-C/41
Komrska O.-Kulháneksrpen-Lipůvkast. žactvo-C/41
Tomečeksrpen-Brnost. žactvo-C/42
Tomeček-(Míček)srpen-Brnost. žactvo-C/41
Tomečeksrpen-Frýdekst. žactvo-C/42
Hanáková D.-(Halová)srpen-Frýdekml. žactvo-B/83
Hanáková D.srpen-Zlínml. žactvo-C/43
Hanáková D.srpen-Slavkovml. žactvo-C/41
Dvořáková-Ferdusovásrpen-Lipůvkaml. žactvo-C/42
Hanáková D.srpen-Blanskoml. žactvo-C/41
Hanáková D.-(Machová)srpen-Blanskoml. žactvo-C/41
Dvořáková-(Pejčevová)srpen-Blanskoml. žactvo-C/41
Blaškasrpen-Tišnovminitenis2
Hanáková D.srpen-Brnoml. žactvo-C/43
Hanáková D.-(Halová)srpen-Brnoml. žactvo-C/41
Dvořáková-Vurmovásrpen-Brnoml. žactvo-C/43
Hanáková D.-(Závišková)srpen-Brnoml. žactvo-C/41
Hüblsrpen-Kunštátml. žactvo-C/51
Hübl-(Mandelík)srpen-Kunštátml. žactvo-C/42
Knapkovásrpen-Kunštátml. žactvo-C/42
Knapková-(Maršálková)srpen-Kunštátml. žactvo-C/41
Onderkasrpen-Znojmoml. žactvo-C/53
Onderka-(Kočí)srpen-Znojmoml. žactvo-C/42
Šnajdrčervenec-Znojmobabytenis2
Komrska J.červenec-TC Brnobabytenis2
Šafránek V.červenec-Piešťanydospělí-Futures3
Šafránek V.-(Jaloviec)červenec-Piešťanydospělí-Futures3
Vodákčervenec-Dvůr Královédospělí-A/123
Hrabalováčervenec-Dvůr Královédospělí-A/121
Skácelčervenec-Třinecdospělí-B/93
Vodák-(Kracík)červenec-Třinecdospělí-B/81
Rola-Kissčervenec-Třinecdospělí-B/83
Skácel-Majdačervenec-Třinecdospělí-B/83
Hrabalováčervenec-Třinecdospělí-B/81
Kováčová P.červenec-Třinecdospělí-B/83
Kováčová H.-Kováčová P.červenec-Třinecdospělí-B/82
Ježčervenec-Brnodospělí-C/43
Majda-(Vrba)červenec-Tišnovdospělí-C/51
Šafránek V.červenec-Sl. Lupčadospělí-Futures3
Skácel-Schielčervenec-Káranýdospělí-A/121
Hrabalová-(Juhaszova)červenec-Bad Waltersdorfdospělí-ITF 100003
Šumováčervenec-Bad Waltersdorfdospělí-ITF 100002
Skácelčervenec-Brnodospělí-B/83
Rola-(Vrba)červenec-Brnodospělí-B/81
Tyllich-(Novák)červenec-Brnodospělí-B/82
Vodákčervenec-Vsetíndospělí-C/72
Vodák-(Nebojsa)červenec-Vsetíndospělí-C/72
Kiss-(Gorecký)červenec-Blanskodospělí-C/51
Fotrová-(Neveselá)červenec-Tišnovdorost-C/42
Skutilčervenec-Brnodorost-C/43
Skutil-(Zoufalý)červenec-Brnodorost-C/41
Navrátil-Kulhánekčervenec-Brnodorost-C/43
Kováčová H.červenec-Brnodospělí-B/82
Kováčová P.červenec-Brnodospělí-B/83
Kováčová H.-(Krchová)červenec-Brnodospělí-B/83
Kováčová P.-(Ondrášová)červenec-Brnodospělí-B/83
Šafránek V.-(Lojda)červenec-TC Brnodospělí-Futures2
Šoukal-(Křipský)červenec-Ostravadorost-A/121
Navrátil-(Slaný)červenec-Blanskodorost-C/42
Fotrová-(Hlatká)červenec-Pelhřimovst. žactvo-B/83
Komrska O.červenec-Blanskost. žactvo-C/42
Komrska O.-(Bartoněk)červenec-Blanskost. žactvo-C/41
Nesvadbová-(Řezníčková)červenec-Tišnovst. žactvo-C/42
Nesvadbová-(Řezníčková)červenec-Tišnovst. žactvo-C/42
Fotrováčervenec-Blanskost. žactvo-C/42
Nesvadbováčervenec-Blanskost. žactvo-C/43
Fotrová-Nesvadbováčervenec-Blanskost. žactvo-C/42
Šimonová-(Pacejková)červenec-Blanskost. žactvo-C/43
Drábekčervenec-Slavkovst. žactvo-C/43
Drábek-(Křivánek)červenec-Slavkovst. žactvo-C/41
Komrska O.červenec-Strážnicest. žactvo-C/41
Komrska O.-(Boček)červenec-Strážnicest. žactvo-C/41
Nesvadbováčervenec-Slavkovst. žactvo-C/43
Nesvadbová-(Slivková)červenec-Slavkovst. žactvo-C/41
Šimonová-(Strejčková)červenec-Slavkovst. žactvo-C/43
Komrska O.červenec-Brnost. žactvo-C/42
Komrska O.-(Zeman)červenec-Brnost. žactvo-C/42
Drábekčervenec-Tišnovst. žactvo-C/43
Drábek-Komrska O.červenec-Tišnovst. žactvo-C/42
Nesvadbováčervenec-Tišnovst. žactvo-C/41
Navrátil-(Mišťúrik)červenec-Brnost. žactvo-B/82
Kulhánekčervenec-Znojmost. žactvo-C/41
Komrska O.červenec-Znojmost. žactvo-C/42
Kulhánek.-Komrska O.červenec-Znojmost. žactvo-C/41
Komrska O.-(Míček)červenec-Brnost. žactvo-C/42
Nesvadbováčervenec-Brnost. žactvo-C/42
Nesvadbová-(Řezníčková)červenec-Brnost. žactvo-C/41
Ferdusováčervenec-Brnoml. žactvo-D/23
Vurmová-Ferdusováčervenec-Brnoml. žactvo-D/21
Vurmováčervenec-Brnoml. žactvo-D/23
Vurmová-Ferdusováčervenec-Brnoml. žactvo-D/23
Vurmováčervenec-Svitavyml. žactvo-C/43
Vurmová-(Grünová)červenec-Svitavyml. žactvo-C/43
Šimonováčervenec-Slavkovml. žactvo-C/41
Knapkováčervenec-Žďárml. žactvo-C/41
Knapková-(Tvrdá)červenec-Žďárml. žactvo-C/42
Melichar-(Sumstov)červenec-Brnoml. žactvo-D/21
Valentačervenec-Brnoml. žactvo-C/41
Valenta-(Vaculík)červenec-Brnoml. žactvo-C/41
Winklerčervenec-Brnoml. žactvo-C/42
Winkler-Melicharčervenec-Brnoml. žactvo-C/43
Onderkačervenec-Tišnovml. žactvo-C/41
Onderka-(Goldman)červenec-Tišnovml. žactvo-C/41
Hanáková D.červenec-Tišnovml. žactvo-C/42
Hanáková D.-(Závišková)červenec-Tišnovml. žactvo-C/43
Komrska J.červen-Brnobabytenis1
Nejedlý P.červen-Kiseljakdospělí-Futures1
Šumováčerven-Alkmaardospělí-ITF 100002
Šafránek V.červen-Pardubicedospělí-Futures3
Šafránek V.-Doleželčerven-Pardubicedospělí-Futures2
Hons-(Havránek)červen-Ostravadospělí-ak.MČR/63
Tyllich-(Novák)červen-Ostravadospělí-ak.MČR/63
Vodákčerven-Uh. Hradištědospělí-př. JTS/82
Skácelčerven-Uh. Hradištědospělí-př. JTS/83
Tyllich-(Čtverák)červen-Uh. Hradištědospělí-př. JTS/82
Skácel-(Bulant)červen-Uh. Hradištědospělí-př. JTS/83
Kiss-(Guziur)červen-Uh. Hradištědospělí-př. JTS/83
Kováčová H.-Kováčová P.červen-Uh. Hradištědospělí-př. JTS/82
Šoukalčerven-Zlíndorost-A/123
Komrska O.-Valentačerven-Brnost. žactvo-C/43
Navrátil-Kulhánekčerven-Jihlavast. žactvo-př. JTS/82
Hanáková D.červen-Mokráml. žactvo-C/41
Hanáková D.-(Závišková)červen-Mokráml. žactvo-C/43
Klim D.červen-Letoviceml. žactvo-C/43
Klim D.-(Samek)červen-Letoviceml. žactvo-C/42
Klim F.-(Jelínek)červen-Letoviceml. žactvo-C/43
Šafránek V.květen-Jablonecdospělí-Futures3
Šafránek V.květen-Prahadospělí-Futures3
Šafránek V.-(Kellovsky)květen-Prahadospělí-Futures3
Šafránek V.květen-Boldospělí-Futures2
Šafránek V.-(Lojda)květen-Boldospělí-Futures3
Blaškakvěten-Brnominitenis2
Blaškakvěten-Brnominitenis1
Kováčová H.-Kováčová P.květen-Opavadospělí-A/123
Kulhánekkvěten-Mokrást. žactvo-C/43
Kulhánek-(Paleček)květen-Mokrást. žactvo-C/41
Vodákduben-Brnodospělí-př. Brna/61
Kissduben-Brnodospělí-př. Brna/62
Roladuben-Brnodospělí-př. Brna/63
Skácelduben-Brnodospělí-př. Brna/63
Kiss-(Guziur)duben-Brnodospělí-př. Brna/61
Skácel-(Bedáň)duben-Brnodospělí-př. Brna/63
Drábekduben-TC Brnost. žactvo-C/52
Kulhánekduben-TC Brnost. žactvo-C/53
Navrátil-Kulhánekduben-TC Brnost. žactvo-C/51
Komrska O.-(Mach)duben-TC Brnost. žactvo-C/53
Tomeček-(Paleček)duben-TC Brnost. žactvo-C/53
Šimonováduben-TC Brnost. žactvo-C/43
Fotrováduben-TC Brnost. žactvo-C/43
Fotrová-(Hlatká)duben-TC Brnost. žactvo-C/41
Nesvadbová-(Hermanová)duben-TC Brnost. žactvo-C/42
Šimonová-(Řezníčková)duben-TC Brnost. žactvo-C/43
Knapkováduben-Brnoml. žactvo-C/43
Knapková-(Kouřilová)duben-Brnoml. žactvo-C/43
Winkler-Klim D.duben-Zlínml. žactvo-C/52
Hanáková D.duben-Zlínml. žactvo-C/41
Hanáková D.-(Šerá)duben-Zlínml. žactvo-C/43
Hanáková D.duben-Poličkaml. žactvo-C/51
Hüblduben-Vys. Mýtoml. žactvo-C/63
Komrska J.březen-Poličkababytenis1
Šafránek V.březen-Herakliondospělí-Futures2
Vodákbřezen-Tišnovdospělí-C/62
Majdabřezen-Tišnovdospělí-C/63
Vodák-(Vala)březen-Tišnovdospělí-C/51
Majda-(Vrba)březen-Tišnovdospělí-C/52
Tyllich-(Tyml)březen-Strážnicedospělí-C/41
Kulhánkovábřezen-Brnodospělí-B/83
Kulhánková-(Vlachopulosová)březen-Brnodospělí-B/83
Kováčová P.-(Kohoutová)březen-Rakovníkdorost-A/123
Šoukal-(Martínek)březen-Prahadorost-A/122
Dosedělbřezen-Znojmodorost-C/43
Doseděl-Pacalbřezen-Znojmodorost-C/43
Kulhánkovábřezen-Znojmodorost-C/41
Kulhánková-(Sigmundová))březen-Znojmodorost-C/41
Uherková-Hrbkovábřezen-Znojmodorost-C/43
Navrátil-Kulhánekbřezen-Jihlavadorost-C/43
Fotrová-(Hlatká)březen-Zlínst. žactvo-C/53
Uherková-Hrbkovábřezen-Hr. Královést. žactvo-B/83
Drábekbřezen-Poličkast. žactvo-C/43
Navrátilbřezen-Jihlavast. žactvo-C/41
Kulhánekbřezen-Jihlavast. žactvo-C/42
Komrska O.březen-Jihlavast. žactvo-C/43
Navrátil-Kulhánekbřezen-Jihlavast. žactvo-C/41
Komrska O.-(Bartušek)březen-Jihlavast. žactvo-C/42
Fotrovábřezen-Jihlavast. žactvo-C/41
Fotrová-(Hlatká)březen-Jihlavast. žactvo-C/41
Nesvadbová-(Sýkorová)březen-Jihlavast. žactvo-C/43
Drábek-Komrska O.březen-Hodonínst. žactvo-C/42
Nesvadbovábřezen-Hodonínst. žactvo-C/43
Nesvadbová-(Holišová)březen-Hodonínst. žactvo-C/42
Šimonovábžezen-Zlínml. žactvo-C/51
Vurmová-(Obůrková)březen-Jihlavaml. žactvo-C/43
Knapková-(Kalánková)březen-Poličkaml. žactvo-C/43
Hüblbřezen-Staré Městoml. žactvo-C/62
Hübl-Winklerbřezen-Staré Městoml. žactvo-C/62
Valenta-Onderkabřezen-Znojmoml. žactvo-C/61
Hanáková D.-(Pařízková)březen-Znojmoml. žactvo-C/42
Marekbřezen-Šlapaniceml. žactvo-C/41
Onderkabřezen-Šlapaniceml. žactvo-C/53
Hanáková D.březen-Šlapaniceml. žactvo-C/43
Klim D.-Winklerbřezen-Brnoml. žactvo-C/51
Klim F.-(Zavadil)březen-Brnoml. žactvo-C/52
Valentabřezen-Břeclavml. žactvo-C/62
Hanáková D.březen-Břeclavml. žactvo-C/43
Hanáková D.-(Pařízková)březen-Břeclavml. žactvo-C/41
Melichar-(Kubíček)březen-Brnoml. žactvo-D/23
Dujkabřezen-TC Brnominitenis1
Blaškabřezen-TC Brnominitenis2
Zeraibřezen-TC Brnominitenis3
Kulhánkováúnor-Prahadorost-C/41
Kulhánková-(Šťastná)únor-Prahadorost-C/41
Skácelúnor-Vendrynědospělí-B/82
Rola-(Hořelka)únor-Vendrynědospělí-B/81
Vodák-(Kracík)únor-Vendrynědospělí-B/82
Skácel-(Hrabec)únor-Vendrynědospělí-B/83
Hrabalováúnor-Vendrynědospělí-B/83
Kováčová H.-Kováčová P.únor-Šlapanicedospělí-B/83
Fotrováúnor-Poličkast. žactvo-C/41
Fotrová-(Hlatká)únor-Poličkast. žactvo-C/42
Nesvadbová-(Prici)únor-Poličkast. žactvo-C/43
Kováčová H.únor-Pardubicedospělí-B/83
Kováčová H.-(Janatová)únor-Pardubicedospělí-B/82
Uherkováúnor-Šlapanicest. žactvo-B/83
Uherková-Hrbkováúnor-Šlapanicest. žactvo-B/83
Kulhánek-Navrátilúnor-Brnost. žactvo-B/83
Melichar-(Nagy)únor-Brnoml. žactvo-D/21
Šimonováúnor-Brnoml. žactvo-C/41
Hanáková D.únor-Brnoml. žactvo-C/43
Šimonová-Hanáková D.únor-Brnoml. žactvo-C/41
Knapková-(Petláková)únor-Brnoml. žactvo-C/43
Kováčová H.-(Knutsonová)únor-Milovicedospělí-A/121
Vodákúnor-Šlapanicedospělí-B/81
Vodák-(Nebojsa)únor-Šlapanicedospělí-B/81
Rola-(Vala)únor-Šlapanicedospělí-B/82
Skácel-(Bedáň)únor-Šlapanicedospělí-B/83
Tyllich-(Čtverák)únor-Šlapanicedospělí-B/83
Fotrová-(Sedláčková)únor-Brnodorost-C/43
Klim D.-(Zavadil)únor-Znojmoml. žactvo-C/53
Hanáková D.únor-Znojmoml. žactvo-C/43
Šafránek V.-(Blaško)únor-El Kantaouidospělí-ITF 100003
Komrska O.leden-Hlinskost. žactvo-C/42
Komrska O.-(Markus)leden-Hlinskost. žactvo-C/41
Komrska J.leden-Poličkababytenis1
Hrabalová-(Žovincová)leden-El Kantaouidospělí-ITF 100002
Hrabalová-(Žovincová)leden-El Kantaouidospělí-ITF 100002
Kováčová H.-(Krchová)leden-Brnodospělí-C/51
Vodákleden-Kyjovdospělí-C/51
Majdaleden-Kyjovdospělí-C/53
Vodák-(Vala)leden-Kyjovdospělí-C/51
Majda-Ježleden-Kyjovdospělí-C/52
Rolaleden-Na Dolinědospělí-C/61
Kašparleden-Na Dolinědospělí-C/63
Rola-Kašparleden-Na Dolinědospělí-C/62
Doleželleden-Liberecdospělí-A/123
Doležel-(Nebojsa)leden-Liberecdospělí-A/123
Skácelleden-Strakonicedospělí-B/83
Šafránek V.-(Jaloviec)leden-Plzeňdospělí-MČR/153
Šoukal-(Guziur)leden-Brnodorost-C/71
Gálleden-TC Brnodorost-C/43
Pacal-(Víceník)leden-TC Brnodorost-C/43
Skutilleden-Poličkadorost-C/43
Skutil-(Špinar)leden-Poličkadorost-C/42
Fotrová-(Hermanová)leden-Brnost. žactvo-C/52
Fotrová-(Prici)leden-Staré Městost. žactvo-př.JTS/83
Nesvadbová-(Krejčí)leden-Brnost. žactvo-C/41
Valenta-Hüblleden-Brnost. žactvo-C/53
Komrska O.leden-Bedřichovst. žactvo-C/43
Drábekleden-Poličkast. žactvo-C/53
Hanáková D.-(Dvořáková)leden-Staré Městoml. žactvo-C/42
Šimonováleden-Zlínml. žactvo-C/52
Blaškaleden-Znojmominitenis1
Valentaleden-Kyjovml. žactvo-C/51
Hüblleden-Tišnovml. žactvo-C/53
Marekleden-Tišnovml. žactvo-C/53
Onderka-Marekleden-Tišnovml. žactvo-C/51
Hübl-(Suchánek)leden-Tišnovml. žactvo-C/52
Melichar-(Privara)leden-Tišnovml. žactvo-C/53
Šimonováleden-Tišnovml. žactvo-C/53
Šimonová-(Michnová)leden-Tišnovml. žactvo-C/52
Valentaleden-TC Brnoml. žactvo-C/61
Valenta-Hüblleden-TC Brnoml. žactvo-C/61
Marek-(Zourek)leden-TC Brnoml. žactvo-C/63
Hanáková D.leden-TC Brnoml. žactvo-C/41
Knapkováleden-TC Brnoml. žactvo-C/43
Knapková-(Petláková)leden-TC Brnoml. žactvo-C/41
Hanáková D.-(Záhejská)leden-TC Brnoml. žactvo-C/42
Ferdusová-Vurmováleden-TC Brnoml. žactvo-C/43
Klim F.-(Juračka)leden-Brnoml. žactvo-C/52
Komrska J.prosinec-Hlinskobabytenis3
Fraňková-(Giovine)prosinec-Sharm El Sheikhdospělí-ITF 100001
Skutil-(Cikl)prosinec-Brnodorost-C/63
Komrska O.-Drábekprosinec-Brnost. žactvo-C/53
Komrska O.prosinec-Bedřichovst. žactvo-C/41
Komrska O.-(Křivánek)prosinec-Bedřichovst. žactvo-C/41
Nesvadbováprosinec-Bedřichovst. žactvo-C/42
Nesvadbová-(Jančušová)prosinec-Bedřichovst. žactvo-C/43
Vodákprosinec-TC Brnodospělí-B/83
Skácel-(Bedáň)prosinec-TC Brnodospělí-B/83
Hrabalováprosinec-TC Brnodospělí-B/83
Šumováprosinec-TC Brnodospělí-B/82
Hrabalová-(Tomanová)prosinec-TC Brnodospělí-B/81
Kulhánková-(Husáková)prosinec-TC Brnodospělí-B/83
Kašpar-Bartlprosinec-Brnodospělí-př.JTS/81
Skácel-(Bedáň)prosinec-Brnodospělí-př.JTS/83
Uherková-Hrbkováprosinec-Zlínst. žactvo-B/83
Navrátilprosinec-TC Brnost. žactvo-C/52
Navrátil-(Rybář)prosinec-TC Brnost. žactvo-C/52
Uherkováprosinec-TC Brnoml. žactvo-C/51
Fotrováprosinec-TC Brnoml. žactvo-C/52
Uherková-Hrbkováprosinec-TC Brnost. žactvo-C/51
Fotrová-(Prici)prosinec-TC Brnost. žactvo-C/52
Komrska O.-(Podškubka)prosinec-Znojmost. žactvo-C/53
Uherkováprosinec-Znojmost. žactvo-C/41
Hrbkováprosinec-Znojmost. žactvo-C/52
Knapkováprosinec-Bedřichovml. žactvo-C/43
Vurmová-(Obůrková)prosinec-Bedřichovml. žactvo-C/43
Hartmannováprosinec-Znojmoml. žactvo-př.05/33
Valentaprosinec-Strážniceml. žactvo-C/63
Valenta-Onderkaprosinec-Strážniceml. žactvo-C/61
Marekprosinec-Šlapaniceml. žactvo-C/51
Marek-Onderkaprosinec-Šlapaniceml. žactvo-C/51
Knapková-(Bajerová)prosinec-Šlapaniceml. žactvo-C/43
Doležellistopad-Véskadospělí-B/82
Doležel-(Nebojsa)listopad-Véskadospělí-B/81
Kašpar-(Vala)listopad-Véskadospělí-B/82
Kováčová-(Machalová)listopad-Véskadorost-A/122
Drábek-Komrska O.listopad-Tišnovst. žactvo-C/53
Fotroválistopad-Tišnovst. žactvo-C/42
Kulháneklistopad-Bedřichovst. žactvo-C/43
Kulhánek-Tomečeklistopad-Bedřichovst. žactvo-C/41
Klim D.-(Kočí)listopad-Znojmoml. žactvo-C/52
Onderka-(Černý)listopad-Znojmoml. žactvo-C/53
Klim F.-(Minárik)listopad-Znojmoml. žactvo-C/53
Hübllistopad-Brnoml. žactvo-C/61
Valenta-Hübllistopad-Brnoml. žactvo-C/52
Knapkoválistopad-Brnoml. žactvo-C/43
Knapková-Šimonoválistopad-Brnoml. žactvo-C/42
Copyright © 2002–2017 TC Brno | Poslední aktualizace: 20.11.2017