TC Brnonejúspěšnější tenisový klub v Jihomoravském kraji a jeden z nejúspěšnějších klubů v České republice

Sezóna 2014

Soutěže družstev

V sezóně 2014 startovalo v oficiálních soutěžích 21 klubových družstev.

TC Brno striktně dodržuje svou koncepci, kdy v družstvech mini a babytenisu hrají jen děti z vlastní přípravky. Tyto následně přecházejí do klubových družstev vyšších mládežnických kategorií. Všechna naše mládežnická družstva jsou složena výhradně z hráček a hráčů, kteří trénují v našem systému a nikdy nevyužívají služeb zahraničních hráčů. Tento princip platí až na zcela ojedinělé výjimky i pro všech šest družstev dospělých.

Letošní týmové soutěže byly pro TC Brno velmi úspěšné.

Prvoligové áčko obsadilo 2. místo ve své skupině. Je dokonce možné, že jej dělil jen jeden míč od postupu do baráže o extraligu. Jako jediný český klub jsme měli v první lize dospělých i béčko, které sice svou soutěž neudrželo, ale jednotliví hráči předvedli velmi solidní výkony. Céčko dospělých zcela suverénně vyhrálo divizi. Pro příští sezónu to znamená, že ve druhé české lize bude mít TC Brno dva zástupce. Déčko i éčko zcela bez problémů postoupili do divize resp. do první třídy.

Dorostenecký tým TC Brno postoupil na MČR družstev. Zde obsadil sedmé místo, které je o to cennější, že na rozdíl od většiny soupeřů byl skutečně klubovým týmem.

Starší žactvo vybojovalo v jihomoravské lize třetí místo. Áčko mladšího žactva postoupilo na MČR družstev, kde se umístilo na devátém místě.

V soutěži babytenisu startovala čtyři naše družstva, nejlepší z nich bylo v oblastním finále čtvrté.

Do oblastního finále postoupila obě naše minitenisová družstva, kde obsadila druhé resp. sedmé místo.

Je velmi pravděpodobné, že kdyby soutěže klubových družstev mini a babytenisu byly skutečně soutěžemi přípravek jednotlivých klubů, byla by umístění těchto našich družstev ještě lepší.

Část družstev TC Brno vedou profesionální trenéři. Část vedou obětaví rodiče, pro které klub pravidelně před každou sezónou pořádá odborné školení.

Dvě prvoligová družstva TC Brno
Dvě prvoligová družstva TC Brno
Nahoře – zleva: Petr Vodák, Hana Kováčová, Dan Skácel, Diana Šumová (WTA 588.), Petr Šafránek (prezident klubu), Tereza Hladíková, Martin Kašpar, Nikola Fraňková (WTA čtyřhra 232.), Sláva Doseděl (hrající kapitán áčka)
Dole – zleva: Petr Frélich, Štěpán Šafránek (hrající kapitán béčka), Pavel Nejedlý (ATP 938), Filip Doležel (ATP 1981., akademický mistr ČR), Václav Šafránek (ATP 605.), Marek Majda (CŽ dorostu 20.), Jaroslav Bartl
dospělých

Áčko dorostu sedmé na MČR
Áčko dorostu sedmé na MČR

Áčko mladšího žactva deváté na MČR
Áčko mladšího žactva deváté na MČR

Úspěšné družstvo babytenisu
Úspěšné družstvo babytenisu

Úspěšné družstvo minitenisu
Úspěšné družstvo minitenisu

Soutěže jednotlivců

Hráči TC Brno vyhrávají každoročně v české republice přibližně sto turnajů různých věkových kategorií. Na českých celostátních žebříčcích bývá v posledních letech umístěno vždy kolem dvaceti hráčů. Do padesátého místa v ČR je po letošní sezóně 12 našich hráčů.

Na světových žebříčcích ATP a WTA figurují v současné době tři hráčky a tři hráči, kteří trénují v našem systému.

Václav Šafránek
Václav Šafránek (ATP 605) – vicemistr ČR ve dvouhře mužů 2014, mistr ČR ve dvouhře a čtyřhře dorostu 2012, finalista juniorské čtyřhry na Roland Garros 2012
Pavel Nejedlý
Pavel Nejedlý (ATP 938) – vítěz přeboru JTS 2014
Filip Doležel
Filip Doležel (ATP 1981) – akademický mistr ČR 2014
Marek Majda
Marek Majda (20. dorostenec v ČR)
Diana Šumová
Diana Šumová (WTA 588) – vicemistryně ČR ve dvouhře žen 2014
Pavla Kováčová
Pavla Kováčová – (21. dorostenka v ČR), třetí ve čtyřhře na Pardubické juniorce
Kristýna Uherková
Kristýna Uherková (14. mladší žákyně v ČR), vítězka přeboru JTS
Radim Valenta
Radim Valenta (15. v ČR do jedenácti let), vítěz přeboru JTS

Přehled družstev

Dospělí A1. liga2. místo ve skupině
Dospělí B1. liga4. místo
Dospělí Cdivize1. místo - POSTUP
Dospělí DKS 11. místo-POSTUP
Dospělí EKS 21. místo-POSTUP
Dospělí FKS 34. místo
Dorost Aliga1. místo (MČR 7. místo)
Dorost BKS 16. místo
Starší žactvo Aliga3. místo
Starší žactvo BKS 22. místo
Starší žactvo CKS 33. místo
Mladší žactvo Aliga1. místo (MČR 9. místo)
Mladší žactvo BKS 22. místo
Mladší žactvo CKS 33. místo
Babytenis Aliga4. místo v krajském finále
Babytenis B2. místo
Babytenis C6. místo
Babytenis D6. místo
Minitenis Aliga2. místo v krajském finále
Minitenis B2. místo (7. místo v krajském finéle)

Medailová umístění hráčů TC Brno na turnajích jednotlivců:

Jméno hráče, dvojiceTurnajKategorieUmístění
Šafránek V.-(Jaloviec)září-Piekary Slaskiedospělí-Futures3
Doležel-(Michnev)září-St. Poeltendospělí-Futures1
Majda-Vrbazáří-Brnodospělí-C/41
Kováčová P.-(Machalová)září-Otrokovicedospělí-B/83
Rolazáří-Otrokovicedospělí-B/83
Rola-(Zelený)září-Otrokovicedorost-B/81
Vodák-(Nebojsa)září-Otrokovicedospělí-B/83
Skácel-(Kracík)září-Otrokovicedospělí-B/83
Šoukalzáří-Brnodospělí-C/53
Tyllich-(Schiel)září-Brnodospělí-C/51
Skutilzáří-Bučovicedorost-C/42
Skutil-(Vágner)září-Bučovicedorost-C/41
Skutilzáří-Mokrádorost-C/43
Skutil-(Cikl)září-Mokrádorost-C/41
Hrbkovázáří-Písekst. žactvo-C/41
Uherková-Hrbkovázáří-Písekst. žactvo-C/41
Uherkovázáří-Ústí n. Orlicíst. žactvo-B/83
Uherková-Hrbkovázáří-Ústí n. Orlicíst. žactvo-B/83
Drábekzáří-Brnost. žactvo-C/43
Komrska O.-(Drábek)září-Brnost. žactvo-C/43
Hanákovázáří-Česká Třebováml. žactvo-C/43
Hanáková-(Bubeníková)září-Česká Třebováml. žactvo-C/41
Knapkovázáří-Brnoml. žactvo-C/43
Hanáková-(Řezníčková)září-Brnoml. žactvo-C/43
Knapková-(Ghoubrial)září-Brnoml. žactvo-C/43
Hüblzáří-Brnoml. žactvo-C/43
Winkler-(Zavřel)září-Brnoml. žactvo-C/41
Hübl-Komrska O.září-Brnoml. žactvo-C/42
Valentazáří-Brnoml. žactvo-C/43
Valenta-(Fenyk)září-Brnoml. žactvo-C/42
Klim D.-(Winkler)září-Brnoml. žactvo-C/43
Kulhánkovázáří-Mokrádorost-C/42
Kulhánková-(Ševčíková)září-Mokrádorost-C/41
Kováčová P.září-Zlíndorost-A/122
Šnajdrsrpen-Vídeňminitenis2
Hanákovásrpen-Poličkaml. žactvo-C/41
Vodáksrpen-Prahadospělí-A/123
Vodák-(Kracík)srpen-Prahadospělí-A/122
Kováčová H.srpen-TC Brnodospělí-A/123
Skácelsrpen-Havířovdospělí-C/63
Vrbasrpen-Brnodospělí-C/53
Belatka-(Bedáň)srpen-Brnodospělí-C/51
Vrba-(Kahánek)srpen-Brnodospělí-C/52
Kováčová P.-(Machalová)srpen-Pardubicedorost-MČR/153
Gálsrpen-Brnodorost-C/42
Skutilsrpen-Brnodorost-C/43
Gál-(Schenk)srpen-Brnodorost-C/41
Skutil-(Cikl)srpen-Brnodorost-C/42
Hlavačka-(Adamec)srpen-Brnodorost-C/43
Šoukal-(Mališ)srpen-Havířovdorost-B/82
Skutil-(Filo)srpen-Šlapanicedorost-C/41
Krytinářová-(Sigmundová)srpen-Šlapanicedorost-C/43
Hlavačka-(Koudela)srpen-Dvůr Královédorost-B/83
Skutil-(Zápotočný)srpen-Břeclavdorost-C/43
Majdasrpen-Kroměříždorost-B/82
Majda-(Guziur)srpen-Kroměříždorost-B/81
Kováčová P.-(Kudelová)srpen-Kroměříždorost-B/82
Hrbkovásrpen-Pelhřimovst. žactvo-C/41
Navrátilsrpen-Mokrást. žactvo-C/43
Navrátil-Kulháneksrpen-Mokrást. žactvo-C/41
Komrska O.-(Markus)srpen-Mokrást. žactvo-C/42
Fotrová-(Kocí)srpen-Mokrást. žactvo-C/42
Pacalsrpen-TC Brnost. žactvo-C/43
Navrátilsrpen-TC Brnost. žactvo-C/43
Pacal-Navrátilsrpen-TC Brnost. žactvo-C/41
Komrska O.srpen-Lipůvkast. žactvo-C/43
Hrbkovásrpen-Lipůvkast. žactvo-C/42
Fotrovásrpen-Lipůvkast. žactvo-C/43
Hrbková-(Hermanová)srpen-Lipůvkast. žactvo-C/42
Stepienová-(Kasparova)srpen-Lipůvkast. žactvo-C/43
Navrátilsrpen-Znojmost. žactvo-C/41
Kulháneksrpen-Znojmost. žactvo-C/43
Navrátil-Kulháneksrpen-Znojmost. žactvo-C/43
Navrátilsrpen-Brnost. žactvo-C/43
Pacal-Kulháneksrpen-Brnost. žactvo-C/43
Navrátil-(Rybář)srpen-Brnost. žactvo-C/41
Navrátilsrpen-Brnost. žactvo-C/43
Navrátil-(Komrska)srpen-Brnost. žactvo-C/43
Fotrovásrpen-Brnost. žactvo-C/41
Fotrová-(Bezlojová)srpen-Brnost. žactvo-C/42
Nesvadbovásrpen-Brnoml. žactvo-C/42
Nesvadbová-(Pacejková)srpen-Brnoml. žactvo-C/41
Hanáková-Šimonovásrpen-Brnoml. žactvo-C/42
Uherkovásrpen-Brnost. žactvo-C/41
Uherková-(Švendová)srpen-Brnost. žactvo-C/41
Fotrová-(Hermanová)srpen-Brnost. žactvo-C/43
Nesvadbovásrpen-Brnoml. žactvo-C/43
Nesvadbová-(Machová)srpen-Brnoml. žactvo-C/42
Valentasrpen-Brnoml. žactvo-C/53
Winkler-(Zavřel)srpen-Brnoml. žactvo-C/51
Hübl-Valentasrpen-Brnoml. žactvo-C/53
Klim D.srpen-Bzenecml. žactvo-C/43
Mareksrpen-Brnoml. žactvo-C/42
Marek-(Maršík)srpen-Brnoml. žactvo-C/41
Valenta-(Nerud)srpen-Brnoml. žactvo-C/42
Komrska O.srpen-Brnoml. žactvo-C/52
Komrska-(Rauš)srpen-Brnoml. žactvo-C/52
Marek-Hüblsrpen-Brnoml. žactvo-C/53
Komrska O.srpen-Brnoml. žactvo-C/41
Hüblsrpen-Brnoml. žactvo-C/43
Hübl-Winklersrpen-Brnoml. žactvo-C/41
Šumovásrpen-Rotterdamdospělí-ITF 100003
Šumová-(Alzate Esmurzaeva)srpen-Oldenzaaldospělí-ITF 100003
Šumovásrpen-Oldenzaaldospělí-ITF 100003
Kamínkovásrpen-Ostravadospělí-ITF 100003
Šafránek V.srpen-Trnavadospělí-Futures2
Nejedlý P.srpen-Trnavadospělí-Futures3
Rundervoort D.srpen-Vsetínminitenis1
Šnajdrčervenec-Seebensteinminitenis2
Šnajdrčervenec-Brnominitenis2
Valentováčervenec-Brnominitenis3
Kulhánková-(Ševčíková)červenec-Pelhřimovdorost-B/82
Kováčová P.-(Kudelová)červenec-Ostravadorost-A/121
Krytinářová-(Prudká)červenec-Blanskodorost-C/41
Kulhánková-(Ševčíková)červenec-Hradec Královédorost-B/82
Gálčervenec-Slavkovdorost-C/53
Krytinářová-(Sigmundová)červenec-Slavkovdorost-C/41
Hlavačkačervenec-Pardubicedorost-C/41
Skutil-(Blažka)červenec-Poličkadorost-C/43
Skutilčervenec-Brnodorost-C/42
Skutil-(Pihrt)červenec-Brnodorost-C/42
Skutilčervenec-Brnodorost-C/43
Skutil-(Zápotočný)červenec-Brnodorost-C/42
Fotrováčervenec-Brnost. žactvo-C/42
Hrbkováčervenec-Brnost. žactvo-C/43
Krytinářová-(Čižmárová)červenec-Brnost. žactvo-B/83
Tomečekčervenec-Frýdlantst. žactvo-C/43
Navrátil-(Rybář)červenec-Brnost. žactvo-C/43
Pacalčervenec-Tišnovst. žactvo-C/43
Navrátilčervenec-Tišnovst. žactvo-C/43
Pacal-Navrátilčervenec-Tišnovst. žactvo-C/42
Fotrová-(Bezlojová)červenec-Tišnovst. žactvo-C/43
Poloučekčervenec-Znojmost. žactvo-B/81
Polouček-(Skládal)červenec-Znojmost. žactvo-B/83
Navrátil-Kulhánekčervenec-Brnost. žactvo-C/41
Fotrová-(Procházková)červenec-Brnost. žactvo-C/43
Polouček-(Holiš)červenec-Pardubicest. žactvo-B/82
Knapkováčervenec-Bystřice n.Pern.ml. žactvo-C/43
Knapková-(Kalánková)červenec-Bystřice n.Pern.ml. žactvo-C/42
Kováčová P.červenec-Káranýdospělí-A/122
Kováčová H.-Kováčová P.červenec-Káranýdospělí-A/123
Daňkováčervenec-Tišnovml. žactvo-C/43
Knapková-(Kalánková)červenec-Tišnovml. žactvo-C/42
Daňková-(Šmídová)červenec-Tišnovml. žactvo-C/43
Kováčová P.červenec-Brnodospělí-C/51
Kováčová P.-(Šmerdová)červenec-Brnodospělí-C/51
Knapkováčervenec-Vys. Mýtoml. žactvo-C/43
Hrbkováčervenec-Táborml. žactvo-B/83
Hrbková-(Mandelíková)červenec-Táborml. žactvo-B/81
Hanáková-(Bubeníková)červenec-Žďárml. žactvo-C/42
Skácel-(Vala)červenec-Třinecdospělí-B/82
Hüblčervenec-Slavkovml. žactvo-C/43
Winkler-(Zavřel)červenec-Slavkovml. žactvo-C/51
Hübl-Marekčervenec-Slavkovml. žactvo-C/52
Onderka-(Nerud)červenec-Slavkovml. žactvo-C/53
Ježčervenec-Tišnovdospělí-C/43
Belatka-(Bedáň)červenec-Tišnovdospělí-C/42
Mrnka-Tyllichčervenec-Tišnovdospělí-C/43
Jež-(Tesař)červenec-Tišnov)dospělí-C/43
Marekčervenec-Tišnovml. žactvo-C/42
Marek-(Nerud)červenec-Tišnovml. žactvo-C/41
Klim D.-Klim F.červenec-Opavaml. žactvo-C/43
Vodákčervenec-Pardubicedospělí-B/92
Vodák-(Nebojsa)červenec-Pardubicedospělí-B/81
Winkler-(Zavřel)červenec-Brnoml. žactvo-C/41
Ježčervenec-Bučovicedospělí-C/43
Winkler-(Zavřel)červenec-Brnoml. žactvo-C/52
Nesvadbováčervenec-Brnoml. žactvo-C/43
Nesvadbová-(Machová)červenec-Brnoml. žactvo-C/43
Skácelčervenec-Třebíčdospělí-B/83
Skácel-(Bedáň)červenec-Třebíčdospělí-B/82
Rola-(Čtverák)červenec-Třebíčdospělí-B/83
Marekčervenec-Kunštátml. žactvo-C/43
Marek-(Maršík)červenec-Kunštátml. žactvo-C/41
Valenta-Onderkačervenec-Kunštátml. žactvo-C/42
Skácel-(Bedáň)červenec-Blanskodospělí-C/61
Klim D.-(Bega)červen-Žalovml. žactvo-C/41
Doležel-(Sedletzky)červen-Siofokdospělí-Futures3
Šumová-(Scheffbuch)červen-Horbdospělí-ITF 100003
Šafránek V.-(Jaloviec)červen-Wroclawdospělí-Futures2
Šafránek V.červen-Ústí nad Orlicídospělí-MČR/152
Šumováčerven-Ústí nad Orlicídospělí-MČR/152
Doleželčerven-Liberecdospělí-ak.MČR/71
Doležek-(Kurka)červen-Liberecdospělí-ak.MČR/72
Mrnka-(Guziur)červen-Ostravadorost-B/83
Krytinářová-(Sigmundová)červen-Slavkovdorost-C/41
Navrátilčerven-Brnost. žactvo-C/43
Navrátil-(Tejkal)červen-Brnost. žactvo-C/42
Hanáková-Řezníčkováčerven-Strážniceml. žactvo-C/43
Nesvadbováčerven-Šlapaniceml. žactvo-C/43
Nesvadbová-(Pacejková)červen-Šlapaniceml. žactvo-C/42
Knapková-Švejdováčerven-Šlapaniceml. žactvo-C/43
Šafránek V.červen-Bydgoszczdospělí-futures2
Šafránek V.-(Rumler)červen-Bydgoszczdospělí-futures1
Šnajdrčerven-Prahaminitenis2
Nejedlý P.červen-Uh. Hradištědospělí-př.JTS/81
Skácelčerven-Uh. Hradištědospělí-př.JTS/83
Majda-(Kiss)červen-Uh. Hradištědospělí-př.JTS/82
Kováčová P.-(Machalová)červen-Uh. Hradištědospělí-př.JTS/81
Polouček-(Skládal)červen-Znojmost. žactvo-př-JTS/81
Krytinářová-(Čižmárová)červen-Znojmost. žactvo-př-JTS/83
Polouček-(Vágner)duben-TC Brnodorost-C/43
Majer-Onderkačerven-Mokráml. žactvo-C/42
Nesvadbováčerven-Mokráml. žactvo-C/43
Nesvadbová-(Kučerová)červen-Mokráml. žactvo-C/41
Hanáková-(Bubeníková)červen-Mokráml. žactvo-C/43
Šoukal - (Velek)květen-ŽLTC BrnoTE - 161
Doležel-(Šimůnek)květen-Poděbradydospělí-A/123
Majdakvěten-Zlíndorost-př.JTS/103
Majda-Vrbakvěten-Zlíndorost-př.JTS/102
Mrnka-(Guziur)květen-Jihlava¨dorost-př.JTS/103
Kováčová P.-(Machalová)květen-Zlíndorost-př.JTS/81
Hrbková-(Buďová)květen-Jihlavaml. žactvo-př.JTS/82
Šoukal-(Velek)duben-Brnodorost-TE 16/G21
Skutil-Polanduben-TC Brnodorost-C/43
Krytinářová-(Neumannová)duben-TC Brnodorost-C/43
Majerduben-Znojmoml. žactvo-C/43
Majer-(Válek)duben-Znojmoml. žactvo-C/43
Hübl-Valentaduben-Brnoml. žactvo-př.Brna/73
Nesvadbováduben-Brnoml. žactvo-př.Brna/42
Dosedělováduben-Brnoml. žactvo-př.Brna/43
Nesvadbová-Knapkováduben-Brnoml. žactvo-př.Brna/41
Knapkováduben-Brnoml. žactvo-př.Brna/43
Hanáková-Dosedělováduben-Brnoml. žactvo-př.Brna/43
Šafránek V.-(Jaloviec)duben-Herakliondospělí-Futures2
Belatka-(Bedáň)duben-Tišnovdospělí-C/51
Navrátilduben-Jihlavast. žactvo-C/42
Navrátil-(Rybář)duben-Jihlavast. žactvo-C/41
Hrbková-(Altrichterová)duben-Jihlavast. žactvo-C/42
Valentaduben-Prahaml. žactvo-C/53
Fraňková-(Slater)březen-Ospreydospělí-ITF 500003
Fraňková-(Kramperová)březen-Gainesvilledospělí-ITF 100002
Šafránek V.-(Jaloviec)březen-Herakliondospělí-Futures2
Kováčová H.-(Cváčková)březen-Val. Meziříčídospělí-A/122
Vodákbřezen-Šumperkdospělí-B/82
Vodák-Rolabřezen-Šumperkdospělí-B/81
Kulhánkovábřezen-Hradec Královédorost-C/42
Kulhánkovábřezen-Č. Třebovádorost-C/42
Kulhánková-(Šterclová)březen-Č. Třebovádorost-C/42
Kováčová P.březen-Jihlavadorost-B/81
Kováčová P.-(Smolíková)březen-Jihlavadorost-B/82
Majdabřezen-Uh. Hradištědorost-B/92
Mrnkabřezen-Uh. Hradištědorost-B/93
Majda-Mrnkabřezen-Uh. Hradištědorost-B/82
Valentovábřezen-TC Brnominitenis2
Majda-(Kalaš)březen-Příbramdorost-A/123
Fotrová-(Procházková)březen-Znojmost. žactvo-C/43
Navrátil-(Tejkal)březen-Brnost. žactvo-okr.př./42
Fotrová-(Mandelíková)březen-Brnost. žactvo-okr.př./42
Navrátilbřezen-Brnost. žactvo-C/43
Navrátil-(Rybář)březen-Brnost. žactvo-C/43
Polouček-(Jančík)březen-Rožnovst. žactvo-C/63
Dosedělovábřezen-Brnoml. žactvo-D/22
Hrbková-(Moravcová)březen-Poděbradyml. žactvo-B/93
Komrska O.-(Markus)březen-Znojmoml. žactvo-C/52
Nesvadbovábřezen-Znojmoml. žactvo-C/43
Nesvadbová-(Šimonová)březen-Znojmoml. žactvo-C/43
Komrska O.-Majerbřezen-Hodonínml. žactvo-C/63
Marekbřezen-Šlapaniceml. žactvo-C/53
Komrska O.březen-Šlapaniceml. žactvo-C/53
Marek-(Grega)bžezen-Šlapaniceml. žactvo-C/52
Komrska O.-Onderkabřezen-Šlapaniceml. žactvo-C/53
Valenta-Winklerbřezen-Šlapaniceml. žactvo-C/53
Hüblbřezen-Tišnovml. žactvo-C/52
Marekbřezen-Tišnovml. žactvo-C/53
Komrska O.-Onderkabřezen-Tišnovml. žactvo-C/52
Hübl-Marekbřezen-Tišnovml. žactvo-C/53
Nesvadbovábřezen-Tišnovml. žactvo-C/43
Nesvadbová-(Kučerová)březen-Tišnovml. žactvo-C/42
Rola-(Zelený)únor-Žamberkdospělí-B/83
Komrska J.únor-Poličkababytenis3
Majdaúnor-Šlapanicedospělí-B/83
Majda-(Kiss)únor-Šlapanicedospělí-B/81
Hons-(Ondrašík)únor-Šlapanicedospělí-B/82
Belatka-(Bedáň)únor-Šlapanicedospělí-B/83
Kováčová P.únor-Šlapanicedospělí-B/82
Kováčová-(Stepanova)únor-Šlapanicedospělí-B/81
Kulhánkováúnor-Prahadorost-C/43
Majdaúnor-TC Brnodorost-př.JTS/102
Gál-(Krahulík)únor-TC Brnodorost-př.JTS/93
Kováčová P.březen-Třebíčdorost-př.JTS/83
Kulhánková-(Daňková)únor-Třebíčdorost-př.JTS/83
Gálúnor-Uh. Hradištědorost-C/42
Mrnka-(Guziur)únor-Vysoké Mýtodorost-B/83
Krytinářová-(Hromková)únor-Šlapanicest. žactvo-B/82
Navrátil-(Rybář)únor-Tišnovst. žactvo-C/43
Uherkováúnor-Tišnovst. žactvo-C/41
Uherková-(Dohnalová)únor-Tišnovst. žactvo-C/41
Hrbková-(Suchánková)únor-Šlapaniceml. žactvo-B/103
Nesvadbová-(Krejčí)únor-Brnoml. žactvo-C/52
Drábekúnor-Zlínml. žactvo-C/63
Komrska J.únor-Brnobabytenis1
Mrnkaúnor-Brnodorost-C/61
Mrnka-(Guziur)únor-Brnodorost-C/61
Hrbkováúnor-Šlapanicest. žactvo-C/43
Hübl-(Zavřel)únor-Brnoml. žactvo-C/71
Onderkaúnor-Frýdekml. žactvo-C/42
Onderka-(Halbich)leden-Frýdekml. žactvo-C/43
Doleželleden-Milovicedospělí-A/123
Nejedlý P.leden-Milovicedospělí-A/123
Doležel-(Nebojsa)leden-Milovicedospělí-A/123
Šafránek V.-(Rumler)leden-Plzeňdospělí-MČR/153
Kováčová P.-(Janischová)leden-Brnodorost-B/81
Kováčová P.leden-Brnodorost-B/81
Skutil-(Zápotočný)leden-Znojmodorost-C/41
Šoukalleden-Brnodorost-okr.př./63
Šoukal-Hlavačkaleden-Brnodorost-okr.př./63
Kulhánkováleden-Brnodorost-okr.př./43
Majdaleden-Tišnovdorost-B/81
Šoukalleden-Tišnovdorost-B/83
Majda-Mrnkaleden-Tišnovdorost-B/81
Krytinářová-(Hromková)leden-Véskast. žactvo-B/83
Polouček-(Skládal)leden-Jihlavast. žactvo-př.JTS/83
Navrátilleden-TC Brnost. žactvo-C/63
Navrátil-(Tejkal)leden-TC Brnost. žactvo-C/63
Polouček-(Blažka)leden-TC Brnost. žactvo-C/61
Pacal-(Ventrča)leden-TC Brnost. žactvo-C/63
Uherkováleden-TC Brnost. žactvo-C/41
Hrbkováleden-TC Brnost. žactvo-C/43
Uherková-Krytinářováleden-TC Brnost. žactvo-C/41
Fraňková-(Melnikova)leden-Andrezieuxdospělí-ITF 250003
Navrátil-(Mištůrik)leden-Brnost. žactvo-C/53
Knapkováleden-Brnoml. žactvo-D/23
Hanáková-Dosedělováleden-Brnoml. žactvo-D/23
Knapková-(Pařízková)leden-Brnoml. žactvo-D/23
Uherkováleden-Jihlavaml. žactvo-př.JTS/81
Uherková-Hrbkováleden-Jihlavaml. žactvo-př.JTS/81
Hrbková-(Paštiková)leden-Pardubiceml. žactvo-B/93
Onderkaleden-Čes. Krumlovml. žactvo-C/43
Hübl-Marekleden-Brnoml. žactvo-C/63
Komrska-(Markus)leden-Brnoml. žactvo-C/63
Nesvadbováleden-Brnoml. žactvo-C/42
Nesvadbová-(Planková)leden-Brnoml. žactvo-C/42
Doleželprosinec-TC Brnodospělí-B/81
Nejedlý P.prosinec-TC Brnodospělí-B/83
Doležel-Nejedlý P.prosinec-TC Brnodospělí-B/81
Tyllich-(Kolář)prosinec-TC Brnodospělí-B/83
Bartl-Frélichprosinec-TC Brnodospělí-B/83
Kováčová H.prosinec-TC Brnodospělí-B/82
Kováčová-(Mayerová)prosinec-TC Brnodospělí-B/81
Doleželprosinec-Mostkovicedospělí-př.JTS/81
Doležel-Kašparprosinec-Mostkovicedospělí-př.JTS/83
Gál-(Balun)prosinec-Uh. Hradištědorost-C/51
Gál-(Balun)prosinec-Brnodorost-C/43
Mrnka-(Guziur)prosinec-Havířovdorost-B/81
Vrba-(Šprlák)prosinec-Brnodorost-C/52
Polouček-Skutilprosinec-Poličkadorost-C/43
Šoukalprosinec-Strážnicedorost-C/61
Šoukal-(Mištůrik)prosinec-Strážnicedorost-C/52
Uherkováprosinec-Brnost. žactvo-C/41
Uherková-Hrbkováprosinec-Brnost. žactvo-C/41
Drábekprosinec-Brnoml. žactvo-okr.př./51
Marekprosinec-Brnoml. žactvo-okr.př./52
Komrska O.prosinec-Brnoml. žactvo-okr.př./53
Marek-(Strouhal)prosinec-Brnoml. žactvo-C/52
Nesvadbováprosinec-Brnoml. žactvo-okr.př./43
Knapkováprosinec-Brnoml. žactvo-okr.př./43
Nesvadbová-Knapkováprosinec-Brnoml. žactvo-okr.př./42
Gál-(Balun)prosinec-Brnodorost-C/43
Nesvadbová-(Strejčková)prosinec-Brnoml. žactvo-C/43
Komrska J.prosinec-Žamberkbabytenis2
Uherková-(Mandelíková)prosinec-Mostml. žactvo-A/143
Drábekprosinec-TC Brnoml. žactvo-C/63
Drábek-Valentaprosinec-TC Brnoml. žactvo-C/62
Uherkováprosinec-TC Brnoml. žactvo-C/71
Uherková-Hrbkováprosinec-TC Brnoml. žactvo-C/71
Fraňková-(Smitková)listopad-Zawadadospělí-ITF 250002
Valentaprosinec-Znojmoml. žactvo-př.(04)/21
Winklerprosinec-Znojmoml. žactvo-př.(04)/23
Valenta-Onderkaprosinec-Znojmoml. žactvo-př.(04)/21
Kováčová H.listopad-Tišnovdospělí-př.JTS/82
Kováčová-(Cváčková)listopad-Tišnovdospělí-př.JTS/81
Kováčová H.-Kováčová P.listopad-Vendrynědospělí-B/83
Kováčová H.-Kováčová P.srpen-Ml. Boleslavdospělí-A/123
Copyright © 2002–2017 TC Brno | Poslední aktualizace: 19.09.2017