TC Brnonejúspěšnější tenisový klub v Jihomoravském kraji a jeden z nejúspěšnějších klubů v České republice

Sezóna 2013

Jedenáctá sezóna našeho klubu jednoznačně potvrdila výsadní postavení TC Brno v současném brněnském tenise.
Zkráceně by se dala shrnout do následujících jedenácti bodů:

Za podrobnější zmínku stojí týmové soutěže jako celek. Všechna naše družstva byla téměř výhradně složena z hráček a hráčů, kteří trénují v našem systému. Minimálně využívala služeb hostujících hráčů a již vůbec ne služeb placených cizinců.
TC Brno důsledně dodržuje svou koncepci, kdy v družstvech mini a babytenisu hrají jen děti z naší přípravky. Tyto následně přecházejí do klubových družstev vyšších věkových kategorií. Zmíněný princip platí až po kategorii dospělých, ve které letos startovalo šest družstev. Čtyři z nich postoupila do vyšší soutěže, což dokládá nejen vysokou sportovní úroveň našich odchovanců, ale také jejich dlouhodobý vztah ke klubu.

Samostatný odstavec si zaslouží prvoligové družstvo. Bylo složeno pouze z brněnských hráček a hráčů a z hráček a hráčů, kteří trénují v našem systému. Dále bylo doplněno klubovými trenéry. Většina soupeřů byla výrazně posílena několika cizinci a hostujícími hráči. Náš tým letos bohužel provázely nemoci a zranění, ale i tak dokázal s přehledem první ligu udržet a s vítězem soutěže sehrát vyrovnanou partii (v rozhodující čtyřhře nás dokonce dělilo jen několik míčů od vítězství).

V hodnocení sezóny je nutno vyzdvihnout celoročního klubový program. Kromě každodenního tenisového tréninku byla jeho součástí dvě soustředění, tři prázdninové kempy, pravidelný kondiční trénink, plavání a tradiční společenské akce.

Do další sezóny bude naší snahou další zlepšení výkonnosti hráček a hráčů všech věkových kategorií. Máme skvělou generaci dvacetiletých hráčů. Rezervy máme zejména ve starším žactvu. Příslibem je počet a velmi dobrá úroveň nejmladších dětí.

Přehled družstev

Dospělí A1. liga3. místo ve skupině
Dospělí B2. liga1. místo
Dospělí Cdivize2. místo
Dospělí DKS 21. místo-POSTUP
Dospělí EKS 31. místo-POSTUP
Dospělí FKS 41. místo-POSTUP
Dorost Aliga1. místo (MČR 9. místo)
Dorost Bliga8. místo
Dorost CKS 26. místo
Starší žactvo Aliga4. místo
Starší žactvo BKS 17. místo
Starší žactvo CKS 26. místo
Mladší žactvo Aliga6. místo
Mladší žactvo BKS 18. místo
Mladší žactvo CKS 28. místo
Babytenis Aliga5. místo v krajském finále
Babytenis B3. místo
Babytenis C4. místo
Babytenis D6. místo
Babytenis E6. místo
Minitenis Aliga9. místo v krajském finále
Minitenis B3. místo
Minitenis C4. místo

Prvoligové družstvo dospělých
Prvoligové družstvo dospělých

Družstvo dorostu na MČR
Družstvo dorostu na MČR

Úspěšné družstvo BABYTENISU
Úspěšné družstvo BABYTENISU

Jednotlivci

– Hráči TC Brno letos vyhráli v ČR více než 120 turnajů jednotlivců a vybojovali celkem 360 medailových umístění (přehled níže).

– Pět našich hráčů je umístěno na světových žebříčcích ATP resp. WTA (Václav Šafránek, Pavel Nejedlý, Petr Vodák, Diana Šumová, Nikola Fraňková).

– Na českých celostátních žebříčcích mládeže je umístěno 11 hráčů do padesátého místa ve svém ročníku (K.Uherková-10, M.Šoukal-14, M.Majda-23, P.Kováčová-24, D.Vrba-34, A.Kulhánková-36. M.Polouček-37, N.Hrbková-41, J.Tyllich-43, M.Mrnka-45, A.Krytinářová-47).

– Dvojice devítiletých hráčů R.Valenta a R.Onderka patřila v Jihomoravském kraji k nejlepším hráčům kategorie babytenis.

Medailová umístění hráčů TC Brno na turnajích jednotlivců:

Jméno hráče, dvojiceTurnajKategorieUmístění
Belatka-(Bedáň)září-Brnodospělí-C/51
Skácel-(Zelený)září-Třebíčdospělí-B/82
Kašpar-(Tesař)září-Třebíčdospělí-B/83
Šafránek Š-Honszáří-Třebíčdospělí-B/83
Kulhánková-(Koudelková)září-Brnodorost-B/83
Kulhánkovázáří-Mokrádorost-C/41
Kulhánková-(Ustupská)září-Mokrádorost-C/41
Tyllich-(Kolář)září-Brnodorost-B/81
Majda-Mrnkazáří-Brnodorost-B/83
Majdazáří-Č. Budějovicedorost-B/81
Majda-(Kalagasidis)září-Č. Budějovicedorost-B/81
Skutilzáří-Brnodorost-C/42
Gál-Šoukalzáří-Brnodorost-C/43
Krytinářová-(Hromková)září-Brnost. žactvo-B/83
Navrátil-(Tejkal)září-Lanžhotst. žactvo-C/43
Navrátilzáří-Uničovst. žactvo-C/43
Navrátil-(Tejkal)září-Uničovst. žactvo-C/43
Hrbkovázáří-Prahaml. žactvo-C/41
Hrbkovázáří-Prahaml. žactvo-C/41
Knapková-(Samková)září-Skutečml. žactvo-C/43
Nesvadbová-(Hrubanová)září-Brnoml. žactvo-C/43
Majerzáří-Vsetínml. žactvo-C/43
Majer-(Nedbálek)září-Vsetínml. žactvo-C/43
Kováčová-(Janatová)srpen-Ml. Boleslavdospělí-A/122
Bartlsrpen-Brnodospělí-C/62
Krchovásrpen-Brnodospělí-C/43
Šmerdovásrpen-Brnodospělí-C/43
Krchová-(Šafránková)srpen-Brnodospělí-C/41
Šmerdová-(Nygrýnová)srpen-Brnodospělí-C/42
Šafránek V.srpen-TC Brnodospělí-A/121
Šafránek V-(Konečný)srpen-Vinkovcidospělí-Futures3
Nejedlý Psrpen-TC Brnodospělí-C/71
Skácel-(Šmíd)srpen-TC Brnodospělí-C/71
Šmerdovásrpen-TC Brnodospělí-C/43
Skácelsrpen-Havířovdospělí-C/73
Rolasrpen-Havířovdospělí-C/73
Krytinářová-(Hromková)srpen-Brnodorost-C/43
Hlavačkasrpen-Poličkadorost-C/43
Majdasrpen-Havířovdorost-B/81
Majda-Mrnkasrpen-Haviřovdorost-B/81
Šoukalsrpen-Žamberkdorost-C/41
Gálsrpen-Hranicedorost-C/41
Gál-(Momčil)srpen-Hranicedorost-C/43
Gálsrpen-Uh. Hradištědorost-C/42
Gál-(Zápotočný)srpen-Uh. Hradištědorost-C/42
Uherkovásrpen-Znojmost. žactvo-C/41
Uherková-(Neumannová)srpen-Znojmost. žactvo-C/41
Poloučeksrpen-Brnost. žactvo-C/43
Polouček-(Víceník)srpen-Brnost. žactvo-C/41
Krytinářovásrpen-Lipůvkast. žactvo-C/42
Krytinářová-(Hromková)srpen-Lipůvkast. žactvo-C/41
Pacal-(Stříteský)srpen-Lipůvkast. žactvo-C/41
Krytinářovásrpen-Brnost. žactvo-C/41
Uherkovásrpen-Brnost. žactvo-C/43
Krytinářová-Uherkovásrpen-Brnost. žactvo-C/41
Poloučeksrpen-Brnost. žactvo-C/42
Polouček-(Vágner)srpen-Brnost. žactvo-C/41
Pacal-(Žalud)srpen-Brnost. žactvo-C/43
Krytinářovásrpen-Slavkovst. žactvo-C/43
Krytinářová-(Hromková)srpen-Slavkovst. žactvo-C/41
Polouček-(Vágner)srpen-Slavkovst. žactvo-C/41
Hrbkovásrpen-Uh. Brodml. žactvo-C/43.
Hrbková-(Blažková)srpen-Uh. Brodml. žactvo-C/41
Hrbkovásrpen-Prahaml. žactvo-C/43
Hrbkovásrpen-Říčanyml. žactvo-C/41
Hrbková-(Volfová)srpen-Říčanyml. žactvo-C/41
Nesvadbovásrpen-Brnoml. žactvo-C/43
Fotrovásrpen-Brnoml. žactvo-C/43
Fotrová-(Mandelíková)srpen-Brnoml. žactvo-C/41
Nesvadbová-(Strejčková)srpen-Brnoml. žactvo-Cú43
Hrbkovásrpen-Brnoml. žactvo-C/43
Hrbková-(Blažková)srpen-Brnoml. žactvo-C/42
Uherkovásrpen-TC Brnoml. žactvo-C/41
Uherková-Nesvadbovásrpen-TC Brnoml. žactvo-C/42
Fotrová-(Řezníčková)srpen-TC Brnoml. žactvo-C/43
Navrátil-(Tejkal)srpen-Břeclavml. žactvo-B/83
Nerud-(Bartoněk)srpen-Brnoml. žactvo-C/41
Navrátil-(Tejkal)srpen-TC Brnoml. žactvo-B/93
Žemlasrpen-Brnodospělí-C/73
Skácel-(Šmíd)srpen-Brnodospělí-C/72
Belatka-(Bedáň)srpen-Brnodospělí-C/73
Vlčkovásrpen-Brnodospělí-C/53
Vlčková-(Procházková)srpen-Brnodospělí-C/51
Vrba-(Filo)srpen-Kroměříždorost-B/102
Majda-Tyllichsrpen-Kroměříždorost-B/103
Kováčová P-(Machalová)srpen-Kroměříždorost-B/82
Krytinářovásrpen-Brnost. žactvo-C/41
Krytinářová-(Neumannová)srpen-Brnost. žactvo-C/41
Poloučeksrpen-Zlínst. žactvo-C/41
Polouček-(Vágner)srpen-Zlínst. žactvo-C/41
Hrbkovásrpen-Blanskoml. žactvo-C/41
Hrbková-(Procházková)srpen-Blanskoml. žactvo-C/41
Hrbkovásrpen-Pelhřimovml. žactvo-C/41
Hrbková-(Jelínková)srpen-Pehřimovml. žactvo-C/41
Komrska-(Markus)srpen-Staré Městoml. žactvo-C/43
Drábek-Majersrpen-Brnoml. žactvo-C/43
Komrska Jčervenec-TC Brnominitenis1
Kuneščervenec-TC Brnominitenis3
Skácel-(Lucák)červenec-Třinecdospělí-B/81
Kováčová Hčevenec-Třinecdospělí-B/82
Kováčová H-Kováčová Pčevenec-Třinecdospělí-B/83
Doleželčervenec-Pardubicedospělí-B/93
Vodák-Honsčervenec-Pardubicedospělí-B/91
Doležel-(Kalužík)červenec-Pardubicedospělí-B/93
Skácel-(Bedáň)červenec-Blanskodospělí-C/63
Rola-Kašparčervenec-Otrokovicedospělí-B/82
Kováčová H-Kováčová Pčervenec-Otrokovicedospělí-B/81
Skácelčevenec-Blanskodospělí-C/52
Skácel-(Bedáň)čevenec-Blanskodospělí-C/61
Majdačervenec-Tábordorost-B/83
Majda-Vrbačervenec-Tábordorost-B/82
Janoušek-(Malý)červenec-Tábordorost-B/83
Skutil-(Šprlák-Puk)červenec-Brnodorost-C/43
Vrba-(Filo)červenec-Ostravadorost-A/123
Gálčervenec-Blanskodorost-C/43
Gál-(Barták)červenec-Blanskodorost-C/41
Janoušek-(Elísek)červenec-Marián. Láznědorost-B/83
Gálčervenec-Brnodorost-C/43
Krytinářováčervenec-Brnost. žactvo-C/41
Hlavačkačervenec-Teplicest. žactvo-B/82
Hlavačka-(Blažka)červenec-Teplicest. žactvo-B/82
Poloučekčervenec-TC Brnost. žactvo-C/41
Polouček-(Vágner)červenec-TC Brnost. žactvo-C/42
Krytinářováčervenec-TC Brnost. žactvo-C/41
Krytinářová-(Maršálková)červenec-TC Brnost. žactvo-C/41
Hlavačka-(Kelnar)červenec-Znojmost. žactvo-B/83
Polouček-(Skládal)červenec-Slavkovst. žactvo-C/53
Krytinářováčervenec-Slavkovst. žactvo-C/42
Hrbkováčervenec-Brnoml. žactvo-C/42
Fotrováčervenec-Brnoml. žactvo-C/43
Hrbková-(Procházková)červenec-Brnoml. žactvo-C/42
Fotrová-Nesvadbováčervenec-Brnoml. žactvo-C/43
Nesvadbováčervenec-Poličkaml. žactvo-C/43
Hrbkováčervenec-Brnoml. žactvo-C/42
Hrbková-(Blažková)červenec-Brnoml. žactvo-C/41
Fotrová-(Grančaiová)červenec-Brnoml. žactvo-C/43
Hrbkováčervenec-Slavkovml. žactvo-C/42
Hrbková-(Blažková)červenec-Slavkovml. žactvo-C/41
Navrátil-Majerčrvenec-Brnoml. žactvo-C/52
Komrska Očervenec-Staré městoml. žactvo-C/43
Komrska-(Chmelík)červenec-Staré Městoml. žactvo-C/42
Nerud-(Nešpor)červenec-Mokráml. žactvo-C/43
Nerud-(Uher)červenec-Brnoml. žactvo-C/43
Nerud-(Rys)červenec-Brnoml. žactvo-C/43
Hrbková-(Blažková)červenec-Brnoml. žactvo-C/41
Stepienová-Nesvadbováčevenec-Brnoml. žactvo-C/43
Žemlačerven-Šlapanicedospělí-C/61
Kováčová Pčerven-Šlapanicedospělí-C/51
Vlčkováčerven-Šlapanicedospělí-C/52
Kováčová Hčerven-Šlapanicedospělí-C/53
Šmerdováčerven-Šlapanicedospělí-C/53
Kováčová H-Kováčová Pčerven-Šlapanicedospělí-C/51
Vlčková-(Smolinská)červen-Šlapanicedospělí-C/52
Šmerdová-(Ryšánková)červen-Šlapanicedospělí-C/53
Rola-(Hrabec)červen-Prahadospělí-ČAH/81
Kováčová Hčerven-Prahadospělí-ČAH/83
Kováčová H-(Skokanová)červen-Prahadospělí-ČAH/83
Hons-(Krčmář)červen-Uh. Hradištědospělí-př.JTS/82
Belatka-(Rola)červen-Uh. Hradištědospělí-př.JTS/83
Kováčová Pčerven-Uh. Hradištědospělí-př.JTS/83
Vlčkováčerven-Uh. Hradištědospělí-př.JTS/83
Kováčová H-Kováčová Pčerven-Uh. Hradištědospělí-př.JTS/81
Vlčková-(Hrabalová)červen-Uh. Hradištědospělí-př.JTS/82
Vrbačerven-Ostravadorost-B/92
Vrba-(Filo)červen-Ostravadorost-B/82
Tyllich-Mrnkačerven-Ostravadorost-B/83
Skutil-(Pařízek)červen-Zlínst. žactvo-př.JTS/81
Krytinářová-(Hromková)červen-Zlínst. žactvo-př.JTS/83
Majerčerven-Brnoml. žactvo-C/43
Komrska O.-(Grün)červen-Brnoml. žactvo-C/42
Hrbkováčerven-Brnoml. žactvo-C/43
Stepienová-Nesvadbováčerven-Brnoml. žactvo-C/43
Kováčová Pkvěten-Znojmodorost-př.JTS/83
Kováčová P-(Machalová)květen-Znojmodorost-př.JTS/81
Kulhánková-(Koudelková)květen-Znojmodorost-př.JTS/83
Tyllichkvěten-Třebíčdorost-př.JTS/103
Vrba-(Kolář)květen-Třebíčdorost-př.JTS/91
Šoukal-(Mištůrik)květen-Třebíčdorost-př.JTS/92
Majda-(Kiss)květen-Třebíčdorost-př.JTS/93
Poloučekkvěten-Brnost. žactvo-C/41
Pacal-(Adamec)květen-Brnost. žactvo-C/43
Polouček-(Skládal)květen-Brnost. žactvo-C/43
Krytinářovákvěten-Brnost, žactvo-C/41
Jalůvkovákvěten-Brnost. žactvo-C/42
Krytinářová-Jalůvkovákvěten-Brnost. žactvo-C/41
Uherkovákvěten-Znojmoml. žactvo-př.JTS/83
Šafránek Šduben-Bystřicedospělí-C/63
Šafránek Š-(Elísek)duben-Bystřicedospělí-C/61
Tyllichduben-TC Brnodorost-C/61
Mrnkaduben-TC Brnodorost-C/63
Vrba-Majdaduben-TC Brnodorost-C/71
Tyllich-Mrnkaduben-TC Brnodorost-C/72
Kulhánková-(Koudelková)duben-Ostravadorost-C/41
Uherková-(Kocí)duben-Znojmost. žactvo-/43
Nejedlý P.duben-Tišnovdospělí-C/71
Kašparduben-Tišnovdospělí-C/72
Doleželduben-Tišnovdospělí-C/73
Belatkaduben-Tišnovdospělí-C/73
Belatka-Kašparduben-Tišnovdospělí-C/71
Nejedlý P.-Doleželduben-Tišnovdospělí-C/72
Kulhánkováduben-Frýdek-Místekdorost-C/43
Janoušekduben-Prahadorost-C/62
Janoušek-(Elísek)duben-Prahadorost-C/51
Kováčová H.-Kováčová P.březen-Vendrynědospělí-B/83
Doleželbřezen-Nový Jíčíndospělí-C/71
Rolabřezen-Nový Jíčíndospělí-C/72
Honsbřezen-Nový Jíčíndospělí-C/73
Doležel-Rolabřezen-Nový Jíčíndospělí-C/71
Kováčová P.březen-Znojmodorost-B/81
Schmidovábřezen-Znojmodorost-B/83
Schmidová-(Pektorová)březen-Znojmodorost-B/81
Šmerdová-(Ryšánková)březen-Znojmodorost-B/83
Kulhánkovábřezen-Prahadorost-C/43
Šoukalbřezen-Kolíndorost-C/41
Schmidovábřezen-Rožnovdorost-B/82
Mrnkabřezen-Kyjovdorosr-B/82
Jež-(Kolář)bžezen-Kyjovdorost-B/81
Mrnka-Tyllichbřezen-Kyjovdorost-B/83
Tyllichbřezen-Uh. Hradištědorost-C/51
Mrnkabřezen-Uh. Hradištědorost-C/52
Mrnka-(Jurásek)březen-Uh. Hradištědorost-C/41
Mrnka-(Stroupek)březen-Frýdek-Místekdorost-B/83
Vrbabřezen-Znojmodorost-C/41
Gálbřezen-Znojmodorost-C/43
Vrba-(Balun)březen-Znojmodorost-C/41
Gál-(Guziur)březen-Znojmodorost-C/42
Krytinářovábřezen-Véskast. žactvo-C/42
Krytinářová-(Hromková)březen-Véskast. žactvo-C/42
Uherková-(Huňková)březen-Véskast. žactvo-C/43
Doseděl-(Křipský)březen-Poličkast. žactvo-C/51
Dosedělbřezen-Břeclavst. žactvo-C/53
Doseděl-(Víceník)březen-Břeclavst. žactvo-C/52
Uherkovábřezen-Hodonínml. žactvo-C/51
Uherková-(Hermanová)březen-Hodonínml. žactvo-C/51
Dosedělová-Nesvadbovábřezen-Poličkaml. žactvo-C/43
Uherkovábřezen-Uh. Hradištěml. žactvo-C/51
Uherková-(Charvátová)březen-Uh. Hradištěml. žactvo-C/52
Drábekbřezen-Břeclavml. žactvo-C/43
Navrátilbřezen-Brnoml. žactvo-C/53
Navrátil-(Tejkal)březen-Brnoml. žactvo-/53
Komrska J.březen-TC Brnobabytenis3
Onderkabřezen-TC Brnobabytenis1
Valentabřezen-TC Brnobabytenis3
Nejedlý P.-(Vodák)únor-Žamberkdospělí-B/112
Rolaúnor-Šlapanicedospělí-B/82
Kašparúnor-Šlapanicedospělí-B/83
Belatka-(Bedáň)únor-Šlapanicedospělí-B/81
Kašpar-Rolaúnor-Šlapanicedospělí-B/83
Šafránek V.-(Jaloviec)únor-Milovicedospělí-A/123
Kováčová P.-(Machalová)únor-Uh. Hradištědorost-př.JTS/81
Kulhánková-(Šafránková)únor-Uh. Hradištědorost-př.JTS/83
Tyllichúnor-TC Brnodorost-př.JTS/93
Vrba-(Filo)únor-TC Brnodorost-př.JTS/91
Tyllich-(Orlita)únor-TC Brnodorost-př.JTS/92
Kulhánková-(Novotná)únor-Žamberkdorost-B/83
Krytinářová-(Sisková)únor-Kyjovst. žactvo-B/82
Skutilúnor-Jihlavast. žactvo-C/51
Dosedělúnor-Jihlavast. žactvo-C/53
Skutil-Dosedělúnor-Jihlavast. žactvo-C/51
Hlavačkaúnor-Hradec Královést. žactvo-C/51
Hlavačka-(Kunitsyn)únor-Hradec Královést. žactvo-C/52
Uherková-(Kocí)únor-Břeclavml. žactvo-B/113
Navrátil-(Tejkal)únor-TC Brnoml. žactvo-B/103
Rolaleden-Havířovdospělí-C/72
Šafránek Š.leden-Stránídospělí-C/42
Šafránek Š-(Hasoň)leden-Stránídospělí-C/41
Šafránek Š.-(Vašíček)leden-Hodoníndospělí-C/63
Kováčová P.leden-Hodoníndospělí-C/51
Kováčová H.-Kováčová P.leden-Hodoníndospělí-C/41
Šoukal-(Guziur)leden-Brnodorost-C/41
Kulhánkováleden-Brnodorost-C/43
Kulhánková-(Nováková)leden-Brnodorost-C/42
Janoušek-(Kalagasidis)leden-Hradec Královédorost-C/71
Tyllich-(Stroupek)leden-Zlíndorost-B/82
Mrnka-(Niče)leden-Zlíndorost-B/83
Vrbaleden-Znojmodorost-C/41
Vrba-(Šprlák-Puk)leden-Znojmodorost-C/41
Janoušekleden-Poličkadorost-C/63
Janoušek-Ježleden-Poličkadorost-C/62
Šoukal-(Rabas)leden-Poličkadorost-C/63
Hlavačkaleden-TC Brnost. žactvo-C/52
Dosedělleden-TC Brnost. žactvo-C/53
Doseděl-Hlavačkaleden-TC Brnost. žactvo-C/41
Krytinářováleden-TC Brnost. žactvo-C/42
Krytinářová-(Kútníková)leden-TC Brnost. žactvo-C/41
Skutilleden-Brnost. žactvo-C/52
Skutil-Dosedělleden-Brnost. žactvo-C/52
Komrska-Marekleden-Brnoml. žactvo-D/23
Ježprosinec-Prahadorost-C/41
Tyllichprosinec-Kyjovdorost-C/62
Mrnkaprosinec-Kyjovdorost-C/63
Tyllich-Mrnkaprosinec-Kyjovdorost-C/62
Schmidováprosinec-Kyjovdorost-C/41
Majdaprosinec-Č. Budějovicedorost-B/83
Majda-(Heller)prosinec-Č. Budějovicedorost-B/82
Uherková-(Kocí)prosinec-Zlínml. žactvo-B/92
Šafránek V.prosinec-TC Brnodospělí-B/101
Belatka-(Bedáň)prosinec-TC Brnodospělí-B/92
Šafránek V.-Šafránek Š.prosinec-TC Brnodospělí-B/93
Nejedlý P.-Nejedlý R.prosinec-TC Brnodospělí-B/93
Nejedlý P.prosinec-Mostkovicedospělí-př.JTS/91
Doležel-Kašparprosinec-Mostkovicedospělí-př.JTS/91
Nejedlý P.-Nejedlý R.prosinec-Mostkovicedospělí-př.JTS/93
Nejedlý P.prosinec-TC Brnodospělí-C/71
Frélichprosinec-TC Brnodospělí-C/72
Belatkaprosinec-TC Brnodospělí-C/73
Belatka-(Bedáň)prosinec-TC Brnodospělí-C/71
Nejedlý P.-Nejedlý R.prosinec-TC Brnodospělí-C/72
Rola-Frélichprosinec-TC Brnodospělí-C/73
Kováčová H.prosinec-TC Brnodospělí-C/52
Kováčová H.-Krchováprosinec-TC Brnodospělí-C/51
Kulhánková-(Koudelková)prosinec-TC Brnpdospělí-C/53
Jalůvkováprosinec-Brnodorost-D/23
Kováčová P.-(Machalová)prosinec-Jablonecdorost-A/122
Vrba-(Schreier)prosinec-Havířovdorost-B/83
Tyllich-(Stroupek)prosinec-Havířovdorost-B/83
Vrbaprosinec-Brnodorost-C/51
Šoukalprosinec-Brnodorost-C/52
Vrba-(Hartl)prosinec-Brnodorost-C/51
Bubla-(Holoubek)prosinec-Brnodorost-C/52
Hlavačka-(Vodárek)prosinec-Uh. Hradištěst. žactvo-C/73
Krytinářováprosinec-Strážnicest. žactvo-C/42
Uherkováprosinec-Strážnicest. žactvo-C/43
Krytinářová-(Hrabalová)prosinec-Strážnicest. žactvo-C/43
Skutilprosinec-Poličkast. žactvo-C/52
Skutil-(Křipský)prosinec-Poličkast. žactvo-C/51
Uherkováprosinec-Tišnovml. žactvo-C/61
Smrčkováprosinec-Tišnovml. žactvo-C/63
Uherková-Smrčkováprosinec-Tišnovml. žactvo-C/61
Marek-Nerudprosinec-TC Brnoml. žactvo-C/53
Smrčkováprosinec-TC Brnoml. žactvo-C/63
Uherkováprosinec-Tišnovml. žactvo-C/63
Uherkováprosinec-Tišnovml. žactvo-C/63
Uherková-Smrčkováprosinec-TC Brnoml. žactvo-C/61
Marekprosinec-Znojmoml.ž.-př.JTS(2003)/22
Drábek-Marekprosinec-Znojmoml.ž.-př.JTS(2003)/21
Kováčová H.-(Horáčková)listopad-Tišnovdospělí-př.JTS/82
Schmidová-(Cváčková)listopad-Tišnovdospělí-př.JTS/83
Kašparlistopad-Na Dolinědospělí-C/71
Honslistopad-Na Dolinědospělí-C/73
Rola-Kašparlistopad-Na Dolinědospělí-C/73
Rola-Kašparlistopad-Val. Meziříčídospělí-B/92
Copyright © 2002–2017 TC Brno | Poslední aktualizace: 13.07.2017