TC Brnonejúspěšnější tenisový klub v Jihomoravském kraji a jeden z nejúspěšnějších klubů v České republice

Sezóna 2010

Velmi úspěšná sezóna 2010 ukázala, že TC Brno patří ke špičce českého klubového tenisu a to již nejen v kategoriích mládeže.

Mládež - družstva

V sezóně 2010 reprezentovalo TC Brno čtrnáct družstev mládeže. Všechna byla, na rozdíl od jiných klubů, složena téměř výhradně z vlastních odchovanců a z hráčů trénujících v našem tréninkovém systému. Neopírala se o žádné zahraniční posily.

„A“ družstva všech mládežnických kategorií hrála úspěšně nejvyšší soutěže v ČR.
Béčka hrála vždy druhou nejvyšší soutěž, tozn. výše než áčka většiny ostatních klubů v ČR.

Letošní ligovou soutěž družstev vyhrál dorost TC Brno a starší žactvo TC Brno.

Druhé místo v krajském finále obsadila A-družstva minitenisu a babytenisu.

Umístění jednotlivých mládežnických družstev:

Dorost A: vítěz ligy JTS 2010

Starší žactvo A: vítěz ligy JTS

Babytenis A: druhé místo ve finále JTS

Minitenis A: druhé místo ve finále JTS

Mládež - jednotlivci

Naši hráči vyhráli více než stovku turnajů v celé ČR.

Nejlepší výsledky na mistrovstvích ČR jednotlivců:

Celkem 20 hráčů klubu je umístěno v první stovce českého žebříčku své věkové kategorie. Podle tohoto kritéria je TC Brno 6. nejúspěšnějším tenisovým klubem ČR.


V. Šafránek - halový mistr ČR ve čtyřhře dorostu a bronzový medailista ve dvouhře

D. Vrba - vicemistr ČR ve čtyřhře st. žáků
Umístění v první padesátce na českých celostátních žebříčcích:

Nejlepší hráči klubu se prosazují i na mezinárodních turnajích do 14ti let (TE) a do 18ti let (ITF)

Mládež - reprezentace ČR

Velkého úspěchu dosáhla v roce 2010 reprezentace dorostenců do 16ti let.
České družstvo, jehož nejlepším hráčem byl Václav Šafránek z TC Brno, vybojovalo na Halovém mistrovství Evropy (Ronchin - Francie) stříbrné medaile, na letním Mistrovství Evropy (La Touquet - Francie) bronzové medaile a na Mistrovství světa v Mexiku 9. místo.
Václav Šafránek jako jediný Evropan vyhrál na MS všechny své dvouhry.

V. Šafránek - semifinále Mistrovství Evropy družstev do 16ti let (La Touquet - Francie)

Dospělí

Všechna tři družstva podávala v sezóně 2010 vynikající výkony. Byla složena s téměř výhradně z mladých domácích hráčů a klubových trenérů.

A - družstvo obsadilo druhé místo ve druhé lize. O postup do první ligy náš tým připravila jediná porážka s týmem ŽLTC, který nastoupil s nakoupenými hráči a zahraničními posilami.

B - družstvo vyhrálo 1. třídu a bude v příští sezóně startovat v divizi, tzn. pouze jednu soutěž pod "áčkem".

C - družstvo vyhrálo suverénně 3. třídu a postoupilo do 2. třídy.

Naši hráči a hráčky se výrazně prosazovali i na turnajích jednotlivců.
TC Brno má celkem sedm umístění v první stovce na celostátním žebříčku dospělých.


Oslava 2. místa ve druhé lize, postupu béčka do divize a postupu céčka do KS II.

Medailová umístění na turnajích jednotlivců v sezóně 2010

Jméno hráče, dvojiceTurnajKategorieUmístění
Kováčová H-(Krečmerová)září-Brnodospělí-B/83
Belatka-(Bedáň)září-Brnodospělí-B/82
Belatka-(Bedáň)září-Brnodospělí-C/71
Kerber-(Šrom)září-Brnodospělí-C/73
Bartl-Rotalzáří-Brnodospělí-C/72
Belatkazáří-Brnodospělí-C/72
Bartlzáří-Brnodospělí-C/71
Belatka-(Bedáň)září-Brnodospělí-C/71
Bartlzáří-Brnodospělí-C/71
Krchovázáří-Šlapanicedorost-C/41
Staníkzáří-Brnobabytenis1
Krchová-(Kalousová)září-Šlapanicedorost-C/41
Kováčová H-Krchovázáří-Zlíndorost-B/82
Pavliš-(Kmeťko)září-Mokrádorost-C/43
Majdazáří-Mokrádorost-C/43
Bublazáří-Mokrádorost-C/42
Majdazáří-Poličkadorost-C/43
Varhaník-(Tyllich)září-Šlapanicedorost-C/51
Varhaníkzáří-Šlapanicedorost-C/51
Nejedlý Pzáří-Pelhřimovdorost-B/83
Dobšíková-(Vancová)září-N. Město n. Metujíst. žactvo-C/41
Dobšíkovázáří-N. Město n. Metujíst. žactvo-C/41
Kováčová P-(Machalová)září-Zlínst. žactvo-B/83
Šimek-(Hrubý)září-Příbramst. žactvo-B/81
Šimek-(Hrubý)září-Plzěňst. žactvo-B/91
Hrabalová-(Zarytská)září-Prahaml. žactvo-A/123
Hrabalovázáří-Kyjovml. žactvo-B/83
Hrabalová-(Vančurová)září-Kyjovml. žactvo-B/81
Šoukal-Šprlák-Pukzáří-Vysoké Mýtoml. žactvo-B/81
Šoukalzáří-Vysoké Mýtoml. žactvo-B/82
Šprlák-Pukzáří-Vysoké Mýtoml. žactvo-B/81
Skutil-Dosedělzáří-Lanžhotml. žactvo-C/52
Šprlák-Puk-(Rabas)září-Pelhřimovml. žactvo-B/82
Šoukal-(Lenoch)září-Brnoml. žactvo-B/93
Šprlák-Puk-(Koudela)září-Brnoml. žactvo-B/92
Fajtsrpen-TC Brnobabytenis1
Navrátilsrpen-TC Brnobabytenis3
Fajtsrpen-Brnobabytenis1
Staníksrpen-Brnobabytenis2
Navrátilsrpen-Brnobabytenis3
Bartlsrpen-Brnodospělí-C/72
Bartl-Kerbersrpen-Brnodospělí-C/73
Belatka-(Bedáň)srpen-Brnodospělí-C/71
Vlčkovásrpen-TC Brnodospělí-C/41
Jarůšková-Obhlídalovásrpen-TC Brnodospělí-C/42
Kováčová H-(Palátová)srpen-TC Brnodospělí-C/41
Obhlídalovásrpen-TC Brnodospělí-C/42
Belatka-(Bedáň)srpen-Brnodospělí-C/71
Vlčkovásrpen-Otrokovicedospělí-C/41
Vlčková-(Procházková)srpen-Otrokovicedospělí-C/41
Kováčová H-(Neužilová)srpen-TC Brnodorost-C/41
Kováčová Hsrpen-TC Brnodorost-C/41
Kováčová H-Kováčová Psrpen-Lanžhotdorost-C/42
Kováčová Hsrpen-Lanžhotdorost-C/41
Bublasrpen-TC Brnodorost-C/43
Varhaník-(Albrecht)srpen-TC Brnodorost-C/51
Bubla-(Tyllich)srpen-TC Brnodorost-C/52
Varhaník-(Neumann)srpen-Brnodorost-C/43
Majda-Bublasrpen-Brnodorost-C/41
Majdasrpen-Brnodorost-C/43
Bublasrpen-Brnodorost-C/42
Varhaníksrpen-Brnodorost-C/41
Mrnkasrpen-Lanžhotdorost-C/43
Mrnka-(Kuthan)srpen-Lanžhotdorost-C/43
Bubla-(Tyllich)srpen-Lanžhotdorost-C/43
Pros-Bublasrpen-Tišnovdorost-C/42
Majda-(Motl)srpen-Tišnovdorost-C/41
Hrabalová-(Pleskačová)srpen-TC Brnost. žactvo-C/43
Kalavská-(Kolomazníková)srpen-TC Brnost. žactvo-C/42
Hrabalovásrpen-TC Brnost. žactvo-C/43
Hortová-(Bezlojová)srpen-Slavkov u Brnast. žactvo-C/42
Gál-(Kunický)srpen-Slavkov u Brnast. žactvo-C/41
Gálsrpen-Slavkov u Brnast. žactvo-C/41
Vrba-(Kolář)srpen-Frýdlantst. žactvo-MČR/152
Mrnka-(Kuthan)srpen-Kyjovst. žactvo-C/51
Mrnkasrpen-Kyjovst. žactvo-C/51
Hrabalová-(Kolomazníková)srpen-Brnoml. žactvo-B/81
Hrabalovásrpen-Brnoml. žactvo-B/82
Dosedělsrpen-TC Brnoml. žactvo-C/42
Skutil-Dosedělsrpen-TC Brnoml. žactvo-C/43
Jalůvková-(Venglovičová)srpen-TC Brnoml. žactvo-C/43
Micháleksrpen-TC Brnoml. žactvo-C/43
Doseděl-(Švanda)srpen-Poličkaml. žactvo-C/41
Dosedělsrpen-Poličkaml. žactvo-C/42
Fajt Msrpen-Brnobabytenis2
Šafránek Šsrpen-Jíčíndospělí-C/73
Kováčová Psrpen-Slavkov u Brnadorost-C/41
Kováčová P-(Machalová)srpen-Slavkov u Brnadorost-C/41
Bubla-(Ševčík)srpen-Znojmodorost-C/53
Hrabalová-(Kaplanová)srpen-Strážnicest. žactvo-C/41
Hrabalovásrpen-Strážnicest. žactvo-C/41
Kováčová Psrpen-Brnost. žactvo-C/42
Dobšíková-(Kolomazníková)srpen-Brnost. žactvo-C/42
Kováčová P-(Machalová)srpen-Brnost. žactvo-C/41
Hrabalovásrpen-Blanskost. žactvo-C/43
Majda-(Jetel)srpen-Prahast. žactvo-B/81
Majdasrpen-Prahast. žactvo-B/82
Hortová-(Guziurová)srpen-Ostravaml. žactvo-C/41
Dosedělsrpen-Brnoml. žactvo-C/42
Skutilsrpen-Brnoml. žactvo-C/43
Skutil-Dosedělsrpen-Brnoml. žactvo-C/41
Hortovásrpen-Brnoml. žactvo-C/43
Doseděl-(Ivičič)srpen-Brnoml. žactvo-C/42
Hortová-(Guziurová)srpen-Brnoml. žactvo-C/41
Kováčová H-(Belzová)červenec-Hodoníndospělí-C/42
Kováčová Hčervenec-Hodoníndospělí-C/41
Klobása-(Hoppe)červenec-Lipůvkadospělí-D/23
Šafránek Š-(Brož)červenec-Žamberkdospělí-B/93
Řiháčková-(Holotíková)červenec-Poličkadorost-C/42
Krchová-(Kalousová)červenec-Blanskodorost-C/41
Krchováčervenec-Blanskodorost-C/41
Novobilský-(Blaha)červenec-Letovicedorost-C/43
Vrba-Ježčervenec-Brnodorost-C/43
Vrbačervenec-Brnodorost-C/42
Jež-(Sova)červenec-Šlapanicedorost-C/41
Bublačervenec-Břeclavdorost-C/41
Bubla-(Tyllich)červenec-Břeclavdorost-C/41
Kováčová P-(Machalová)červenec-Slavkov u Brnast. žactvo-C/41
Kováčová Pčervenec-Slavkov u Brnast. žactvo-C/41
Kulhánková-(Havlíková)červenec-Hodonínst. žactvo-C/42
Kulhánkováčervenec-Hodonínst. žactvo-C/43
Gálčervenec-Lipůvkast. žactvo-C/41
Šoukal-Gálčervenec-Brnost. žactvo-C/41
Hrabalová-(Pleskačová)červenec-Lipůvkast. žactvo-C/41
Hrabalováčervenec-Lipůvkast. žactvo-C/42
Ciklčervenec-Brnost. žactvo-C/43
Gálčervenec-Otrokovicest. žactvo-C/41
Gál-(Vrána)červenec-Otrokovicest. žactvo-C/41
Gálčervenec-Litomyšlst. žactvo-C/41
Gál-(Komora)červenec-Litomyšlst. žactvo-C/41
Šprlák-Pukčervenec-Česká Třebováml. žactvo-B/82
Šprlák-Puk-(Velek)červenec-Česká Třebovádorost-B/81
Šafránek V-(Brenk)červenec-Prahadorost-ITF 43
Vlčková-(Goláňová)červenec-Otrokovicedospělí-B/83
Krchováčervenec-Otrokovicedospělí-B/83
Vlčkováčervenec-Otrokovicedospělí-B/82
Vlčkováčervenec-Brnodospělí-C/52
Vlčková-(Palátová)červenec-Brnodospělí-C/41
Řiháčková-Figlovskáčervenec-Brnodospělí-C/43
Šafránek Š-Šafránek Včervenec-Blanskodospělí-C/71
Šafránek Ščervenec-Blanskodospělí-C/73
Šafránek Včervenec-Blanskodospělí-C/72
Belatkačervenec-Blanskodospělí-C/71
Kováčová Hčervenec-Brnodorost-C/51
Krchováčervenec-Brnodorost-C/53
Kováčová H-Krchováčervenec-Brnodorost-C/51
Krchová-(Marcaníková)červenec-Litomyšldorost-B/81
Kováčová P-Dobšíkováčervenec-Slavkov u Brnadorost-C/42
Kováčová Pčervenec-Slavkov u Brnadorost-C/42
Komlošová-(Meluzínová)červenec-Hodoníndorost-C/42
Krchováčervenec-Val. Meziříčídorost-B/83
Kováčová H-Krchováčervenec-Val. Meziříčídorost-C/42
Bublačervenec-Milevskodorost-C/43
Hrabalová-(Hermanová)červenec-Kyjovst. žactvo-B/83
Kováčová P-(Machalová)červenec-Kyjovst. žactvo-B/83
Hortováčervenec-Tišnovst. žactvo-C/42
Hortová-(Guziurová)červenec-Tišnovst. žactvo-C/42
Hrabalová-(Bezlojová)červenec-Tišnovst. žactvo-C/43
Kováčová P-(Kacrová)červenec-Lanžhotst. žactvo-C/41
Kováčová Pčervenec-Lanžhotst. žactvo-C/41
Hrabalová-(Veselá)červenec-Poličkast. žactvo-C/41
Hrabalováčervenec-Poličkast. žactvo-C/41
Kalavskáčervenec-Humpolecst. žactvo-C/41
Kalavská-(Šafránková)červenec-Humpolecst. žactvo-C/43
Hrabalová-(Šafránková)červenec-Brnost. žactvo-C/41
Hrabalováčervenec-Brnost. žactvo-C/41
Majda-Mrnkačervenec-Brnost. žactvo-B/82
Majdačervenec-Brnost. žactvo-B/83
Cikl-(Havlát)červenec-Tišnovst. žactvo-C/42
Šoukalčervenec-N. Město na Mor.st. žactvo-C/42
Šoukal-(Jurásek)červenec-N. Město na Mor.st. žactvo-C/42
Gálčervenec-Poličkast. žactvo-C/42
Šoukal-(Doseděl)červenec-Litomyšlst. žactvo-C/41
Šoukalčervenec-Litomyšlst. žactvo-C/41
Vrba-(Kolář)červenec-Brnost. žactvo-A/122
Vrbačervenec-Brnost. žactvo-A/133
Hortová-(Veselá)červenec-Rožnovml. žactvo-C/41
Hortováčervenec-Rožnovml. žactvo-C/41
Kulhánkováčervenec-Slavkov u Brnaml. žactvo-C/43
Skutil-(Simek)červenec-Znojmoml. žactvo-C/42
Skutilčervenec-Znojmoml. žactvo-C/42
Polan-(Mareš)červenec-Liberecml. žactvo-C/41
Polančervenec-Liberecml. žactvo-C/41
Vlčková-Kováčová Hčerven-Brnodospělí-př. JTS/83
Šafránek Včerven-Jihlavadospělí-př. JTS/93
Dobšíkováčerven-Šlapanicedorost-C/43
Schmidováčerven-Brnost. žactvo-př. JTS/82
Mrnka-Ježčerven-Znojmost. žactvo-př. JTS/93
Vrba-Majdačerven-Znojmost. žactvo-př. JTS/91
Vrbačerven-Znojmost. žactvo-př. JTS/11
Jalůvková-Melicharováčerven-Tišnovml. žactvo-D/23
Skutilčerven-Mor. Krumlovml. žactvo-C/41
Skutil-Dosedělčerven-Mor. Krumlovml. žactvo-C/41
Dosedělčerven-Mor. Krumlovml. žactvo-C/43
Schmidová-(Struhárová)květen-Č. Kamenicest. žactvo-A/123
Šafránek Š-Šafránek Vkvěten-Liberecdospělí-A/123
Kováčová H-Krchovákvěten-Letovicedorost-př. JTS/83
Nejedlý Pkvěten-Znojmodorost-př. JTS/103
Nejedlý P-(Doležel)květen-Znojmodorost-př. JTS/101
Gál-(Nguyen)květen-Brnost. žactvo-C/41
Gálkvěten-Brnost. žactvo-C/41
Hortová-Kulhánkovákvěten-Mostkoviceml. žactvo-př. JTS/93
Šprlák-Pukkvěten-Brnoml. žactvo-př. JTS/13
Šoukal-Polankvěten-Brnoml. žactvo-př. JTS/13
Belatka-Kerberduben-Brnodospělí-př. Brna/72
Bartl-Rotalduben-Brnodospělí-př. Brna/71
Bartlduben-Brnodospělí-př. Brna/71
Belatkaduben-Brnodospělí-př. Brna/72
Kerberduben-Brnodospělí-př. Brna/73
Bubladuben-Brnodorost-C/42
Vrbaduben-Brnodorost-C/43
Bubla-Vrbaduben-Brnodorost-C/41
Jež-(Šefr)duben-Brnodorost-C/43
Majda-(Tyllich)duben-Brnodorost-C/42
Hrabalováduben-Brnost. žactvo-C/43
Novobilskýduben-Brnost. žactvo-C/43
Ciklduben-Brnost. žactvo-C/42
Gálduben-Brnost. žactvo-C/41
Šoukal-Gálduben-Brnost. žactvo-C/41
Cikl-Novobilskýduben-Brnost. žactvo-C/43
Skutilduben-Brnoml. žactvo-př. Brna/2
Polan-(Schenk)duben-Brnoml. žactvo-př. Brna/1
Skutil-Dosedělduben-Brnoml. žactvo-př. Brna/3
Hortováduben-Brnoml. žactvo-př. Brna/1
Hortová-(Guziurová)duben-Brnoml. žactvo-př. Brna/1
Kalavská-(Koníčková)duben-Brnost. žactvo-př. Brna/3
Hrabalová-(Bezlojová)duben-Brnost. žactvo-př. Brna/2
Dobšíková-Kováčová Pduben-Brnost. žactvo-př. Brna/1
Dobšíkováduben-Brnost. žactvo-př. Brna/3
Hrabalováduben-Brnost. žactvo-př. Brna/3
Kováčová Pduben-Brnost. žactvo-př. Brna/2
Bartlduben-Tišnovdospělí-C/71
Belatkaduben-Tišnovdospělí-C/72
Šafránek Vduben-Tišnovdospělí-C/73
Šafránek Š-Šafránek Vduben-Tišnovdospělí-C/71
Bartl-Belatkaduben-Tišnovdospělí-C/73
Hortová-(Bezlojová)duben-Uh. Hradištěst. žactvo-C/43
Hrabalová-(Kaplanová)duben-Uh. Hradištěst. žactvo-C/43
Vrba-Majdaduben-Zlínst. žactvo-C/71
Majdaduben-Zlínst. žactvo-C/72
Vrbaduben-Zlínst. žactvo-C/73
Belatka-(Ondrašík)březen-Vysoké Mýtodospělí-C/72
Šafránek Š-Šafránek Vbřezen-Ostravadospělí-B/81
Kováčová Hbřezen-Hodoníndorost-C/41
Kováčová H-Kováčová Pbřezen-Hodoníndorost-C/41
Nejedlý P-(Vodák)březen-Kyjovdorost-B/83
Nejedlý Pbřezen-Kyjovdorost-B/83
Nejedlý P-(Doležel)březen-Prahadorost-A/122
Hrabalová-(Dušková)březen-Hradec Královést. žactvo-C/42
Dobšíková-(Pektorová)březen-Ostravast. žactvo-C/41
Dobšíkovábřezen-Vysoké Mýtost. žactvo-C/41
Dobšíková-(Pyka)březen-Havířovst. žactvo-C/43
Cikl-(Braun)březen-Poličkast. žactvo-C/43
Šimek-(Paulson)březen-Pelhřimovst. žactvo-B/113
Majda-(Neumann)březen-Pelhřimovst. žactvo-B/113
Majdabřezen-Pelhřimovst. žactvo-B/113
Vrba-(Poljak)březen-Prahast. žactvo-A/132
Hrabalovábřezen-Kyjovml. žactvo-B/83
Hrabalová-(Drábková)březen-Kyjovml. žactvo-B/83
Doseděl-(Kalčík)březen-Vysoké Mýtoml. žactvo-C/53
Šprlák-Puk-(Lenoch)březen-Ostravaml. žactvo-B/93
Šoukal-Polanbřezen-Brnoml. žactvo-B/93
Skutilbřezen-Poličkaml. žactvo-C/51
Skutil-Dosedělbřezen-Poličkaml. žactvo-C/52
Schmidováúnor-Žamberkst. žactvo-B/83
Schmidová-(Stepanova)březen-Havířovdorost-B/83
Cikl-(Šebela)únor-Poličkaml. žactvo-C/43
Fajtúnor-Brnobabytenis2
Šafránek Š-(Beneš)únor-Prahadospělí-C/73
Kováčová Húnor-TC Brnodorost-C/53
Krchováúnor-TC Brnodorost-C/52
Kováčová H-Krchováúnor-TC Brnodorost-C/41
Kováčová P-(Šmerdová)únor-TC Brnodorost-C/43
Komlošová-(Hubená)únor-Hodoníndorost-C/41
Schmidováúnor-Žamberkdorost-B/83
Šafránek V-(Krček)únor-Prahadorost-MČR/151
Šafránek Vúnor-Prahadorost-MČR/153
Dobšíkováúnor-Brnost. žactvo-C/43
Novobilskýúnor-Brnost. žactvo-C/43
Cikl-(Šebela)únor-Poličkast. žactvo-C/43
Novobilský-(Hartl)únor-Brnost. žactvo-C/52
Novobilskýúnor-Brnost. žactvo-C/53
Šprlák-Puk-(Koudela)únor-TC Brnoml. žactvo-C/71
Šoukal-Polanúnor-TC Brnoml. žactvo-C/72
Kulhánkováúnor-TC Brnoml. žactvo-C/41
Hortováúnor-TC Brnoml. žactvo-C/42
Polanúnor-TC Brnoml. žactvo-C/63
Kulhánková-Hortováúnor-TC Brnoml. žactvo-C/42
Šprlák-Pukúnor-TC Brnoml. žactvo-C/62
Skutil-Dosedělúnor-Tišnovml. žactvo-C/52
Skutilúnor-Tišnovml. žactvo-C/52
Šprlák-Puk-(Koudela)únor-Ostravaml. žactvo-B/101
Smrčkováleden-Tišnovbabytenis2
Fajtleden-Tišnovbabytenis3
Kováčová Hleden-Mostkovicedorost-př. JTS/83
Kováčová H-Krchováleden-Brnodorost-př. JTS/81
Kováčová H-(Menšíková)leden-Brnodorost-B/83
Komlošová-(Dubská)leden-Brnost. žactvo-př. JTS/81
Kováčová Pleden-Uh. Hradištěst. žactvo-C/42
Kováčová P-(Machalová)leden-Uh. Hradištěst. žactvo-C/41
Dobšíková-(Mančíková)leden-Uh. Hradištěml. žactvo-C/43
Dobšíkováleden-Hodonínst. žactvo-C/43
Kováčová-(Kolářová)leden-Mostkovicest. žactvo-B/83
Šprlák-Puk-(Samek)leden-Tišnovst. žactvo-C/43
Majda-Šimekleden-TC Brnost. žactvo-př. JTS/82
Jež-(Štěpánek)leden-TC Brnost. žactvo-př. JTS/83
Mrnkaleden-Hodonínst. žactvo-C/52
Mrnka-(Pazdera)leden-Hodonínst. žactvo-C/51
Šimekleden-Brnost. žactvo-B/82
Šimek-(Janoušek)leden-Brnost. žactvo-B/81
Jež-(Štěpánek)leden-Brnost. žactvo-B/83
Hortováleden-Brnoml. žactvo-C/43
Hortová-(Husková)leden-Brnoml. žactvo-C/41
Kulhánková-(Kudelová)leden-Brnoml. žactvo-C/43
Hrabalováleden-Choceňml. žactvo-B/81
Hrabalová-(Benáčková)leden-Choceňml. žactvo-B/81
Hrabalová-(Bolfová)leden-Jihlavaml. žactvo-př. JTS/83
Skutil-Dosedělleden-Poličkaml. žactvo-C/52
Skutilleden-Poličkaml. žactvo-C/53
Skutil-(Krejčí)leden-Brnoml. žactvo-C/62
Šprlák-Puk-(Lenoch)leden-Brnoml. žactvo-př. JTS/12
Šoukalleden-Brnoml. žactvo-př. JTS/12
Šoukal-Polanleden-Brnoml. žactvo-př. JTS/11
Šoukalprosinec-Šlapaniceml. žactvo-B/112
Hrabalováprosinec-Mostkoviceml. žactvo-B/103
Hrabalová-(Pleskačová)prosinec-Mostkoviceml. žactvo-B/103
Polišeňský-(Steinhauser)prosinec-Kyjovml. žactvo-př.JTS(203
Šafránek Vprosinec-TC Brnodospělí-B/91
Belatkaprosinec-TC Brnodospělí-B/93
Belatka-Kerberprosinec-TC Brnodospělí-B/82
Šafránek V-Šafránek Šprosinec-TC Brnodospělí-B/83
Skutil-Dosedělprosinec-Prahaml. žactvo-C/53
Jež-(Konečný)prosinec-Karvinást. žactvo-B/93
Šimek-(Brabec)prosinec-Karvinást. žactvo-B/93
Skutilprosinec-Poličkaml. žactvo-C/53
Skutil-(Kment)prosinec-Poličkaml. žactvo-C/53
Schmidováprosinec-Val. Meziříčíst. žactvo-B/92
Schmidová-(Mayerová)prosinec-Val. Meziříčíst. žactvo-B/93
Janečekprosinec-Pardubiceminitenis2
Kováčová H-Kubíčkováprosinec-Mostkovicedospělí-přebor JTS/83
Šimekprosinec-Brnost. žactvo-C/61
Šimek-(Janoušek)prosinec-Brnost. žactvo-C/61
Ježprosinec-Brnost. žactvo-C/63
Šprlák-Pukprosinec-Zlínml. žactvo-C/72
Šprlák-Puk-Polanprosinec-Zlínml. žactvo-C/73
Šafránek Vprosinec-Pelhřimovdorost-B/111
Nejedlý P-(Doležel)prosinec-Pelhřimovdorost-B/113
Šafránek V-(Bulant)prosinec-Pelhřimovdorost-B/112
Šafránek Š-(Zelený)listopad-Havířovdospělí-B/82
Šafránek Š-(Zelený)listopad-Prahadospělí-C/72
Janečeklistopad-Brnominitenis3
Copyright © 2002–2017 TC Brno | Poslední aktualizace: 19.09.2017