TC Brnonejúspěšnější tenisový klub v Jihomoravském kraji a jeden z nejúspěšnějších klubů v České republice

Sezóna 2008

V sezóně 2008 reprezentovalo TC Brno čtrnáct družstev mládeže a dvě družstva dospělých. Všechna byla, na rozdíl od jiných klubů, složena téměř výhradně z vlastních odchovanců a z hráčů trénujících v našem tréninkovém systému a neopírala se o žádné zahraniční posily.

Výsledky družstev i jednotlivců letos jednoznačně potvrdily, že TC Brno patří do absolutní špičky českého mládežnického tenisu.

Soutěže družstev

Mladší žactvo TC Brno obsadilo na MČR družstev hraném v Jihlavě 6. místo.
Složení družstva: D. Vrba, M. Majda, J. Jež, D. Novobilský, M. Mrnka, M. Cikl, M. Komlošová, T. Schmidová, K. Dobšíková, P. Kováčová
Kapitáni: P. Šafránek a J. Bártl

Starší žactvo TC Brno obsadilo na MČR (Praha - TK HAMR) 5. místo.
Náš velmi silný tým, který byl jedním z kandidátů na semifinálové umístění, doplatil na nepříznivé vylosování. Zaznamenal tři jasná vítězství a pouze jedinou porážku.
Složení týmu: V. Šafránek, M. Kratochvíl, D. Varhaník, D. Vrba, J. Bubla , R. Pros, B. Krejčíková, M. Krchová, T. Řiháčková
Kapitáni: J. Bartl a P. Šafránek

Naše B-družstvo staršího žactva suverénně postoupilo do nejvyšší soutěže, což znamená, že TC Brno bude mít v příští sezóně v této věkové kategorii dva ligové týmy!

Áčko staršího žactva TC Brno - 2008 Áčko mladšího žactva TC Brno - 2008

Soutěže jednotlivců

Přehled největších úspěchů:

Vítězství našich hráčů na mezinárodních turnajích Tennis Europe v roce 2008:

Vicemistr ČR v kategorii starších žáků: Václav Šafránek - TC Brno Vicemistr ČR v kategorii mladších žáků: Daniel Vrba - TC Brno

Medailová umístění našich hráčů na turnajích jednotlivců

Jméno hráče, dvojiceTurnajKategorieUmístění
Šafránek Š.-(Bartl)září-Brnodospělí-C/51
Belatka-Kerberzáří-Brnodospělí-C/53
Kerberzáří-Brnodospělí-C/53
Belatkazáří-Brnodospělí-C/52
Jež-(Konečný)září-Brnost. žactvo-C/41
Varhaníkzáří-Letovicest. žactvo-B/82
Varhaník-Bublazáří-Letovicest. žactvo-B/83
Krejčíkovázáří-Letovicest. žactvo-B/83
Krejčíková-(Štefková)září-Letovicest. žactvo-B/82
Cikl-(Malý)září-Letoviceml. žactvo-C/42
Ciklzáří-Letoviceml. žactvo-C/53
Hrabalová-(Bezlojová)září-Letoviceml. žactvo-C/43
Cikl-(Orlita)září-Vsetínml. žactvo-C/42
Cikl-(Rampír)září-Tišnovml. žactvo-C/43
Ciklzáří-Tišnovml. žactvo-C/43
Mrnkazáří-Kyjovml. žactvo-B/93
Dobšíková-Kováčová P.září-Kyjovml. žactvo-B/82
Mrnka-(Motl)září-Kyjovml. žactvo-B/93
Krejčíkovásrpen-TC Brnodospělí-C/41
Šafránek V.-(Hájek)srpen-TC Brnodospělí-C/53
Belatka-Kerbersrpen-TC Brnodospělí-C/53
Šafránek Š.-(Bartl)srpen-TC Brnodospělí-C/52
Jarůškovásrpen-TC Brnodospělí-C/43
Vlčkovásrpen-TC Brnodospělí-C/42
Obhlídalová-Jarůškovásrpen-TC Brnodospělí-C/41
Krejčíková-(Belzová)srpen-TC Brnodospělí-C/42
Figlovská-(Kubíčková)srpen-TC Brnodospělí-C/43
Olejársrpen-Brnodospělí-C/53
Belatkasrpen-Brnodospělí-C/52
Belatka-Penkasrpen-Brnodospělí-C/51
Olejár-(Šmíd)srpen-Brnodospělí-C/52
Krchová-Kováčová H.srpen-Brnodorost-C/41
Kováčová H.srpen-Brnodorost-C/43
Krchovásrpen-Brnodorost-C/41
Nejedlý P.srpen-Brnodorost-C/62
Klobásasrpen-Brnodorost-C/63
Klobása-Hoppesrpen-Brnodorost-C/61
Šafránek Š.srpen-TC Brnodorost-C/63
Klobása-Hoppesrpen-TC Brnodorost-C/61
Šafránek Š.-(Hájek)srpen-TC Brnodorost-C/62
Krchovásrpen-TC Brnodorost-C/42
Kováčová H.srpen-TC Brnodorost-C/43
Krchová-Kováčová H.srpen-TC Brnodorost-C/43
Šafránek Š.srpen-Tuřanydorost-C/51
Šafránek Š.-Kočísrpen-Tuřanydorost-C/51
Krejčíkovásrpen-Ulmst. žactvo-TE 23
Krchová-(Štrynclová)srpen-Tuřanydorost-C/43
Krchovásrpen-Tuřanydorost-C/41
Kováčová H.srpen-Tuřanydorost-C/43
Šafránek Š.-(Štaubert)srpen-Vysoké Mýtodorost-B/81
Komlošovásrpen-Zlínst. žactvo-C/42
Komlošová-Schmidovásrpen-Zlínst. žactvo-C/42
Řiháčkovásrpen-TC Brnost. žactvo-C/43
Schmidová-Řiháčkovásrpen-TC Brnost. žactvo-C/42
Schmidovásrpen-TC Brnost. žactvo-C/42
Majda-(Štěpánek)srpen-Slavkovst. žactvo-C/41
Majdasrpen-Slavkovst. žactvo-C/41
Krejčíková-(Eraydin)srpen-Renningenst. žactvo-TE 23
Novobilskýsrpen-Třebíčst. žactvo-C/43
Novobilský-(Heller)srpen-Třebíčst. žactvo-C/41
Novobilský-(Vitouch)srpen-Tišnovst. žactvo-C/43
Bubla-Prossrpen-TC Brnost. žactvo-C/53
Bublasrpen-TC Brnost. žactvo-C/53
Šafránek V.srpen-Neridést. žactvo-MČR/152
Hrabalovásrpen-Znojmoml. žactvo-C/42
Hrabalová-(Bezlojová)srpen-Znojmoml. žactvo-C/41
Polansrpen-Brnoml. žactvo-C/43
Polan-(Černý)srpen-Brnoml. žactvo-C/41
Dobšíková-(Šterclová)srpen-Brnoml. žactvo-C/42
Dobšíkovásrpen-Brnoml. žactvo-C/43
Hrabalová-(Pekařová)srpen-Slavkovml. žactvo-C/43
Polan-(Schenk)srpen-Slavkovml. žactvo-C/42
Dobšíkovásrpen-Slavkovml. žactvo-C/42
Dobšíková-(Smolinská)srpen-Slavkovml. žactvo-C/41
Dobšíkovásrpen-Poličkaml. žactvo-C/41
Gálsrpen-Poličkaml. žactvo-C/41
Dobšíková-Hrabalovásrpen-Poličkaml. žactvo-C/42
Gál-(Krahulík)srpen-Poličkaml. žactvo-C/41
Vrbasrpen-Sparta Prahaml. žactvo-A/143
Vrba-(Slezák)srpen-Sparta Prahaml. žactvo-A/141
Kováčová P.srpen-TC Brnoml. žactvo-C/41
Hrabalovásrpen-TC Brnoml. žactvo-C/43
Kováčová P.-Hrabalovásrpen-TC Brnoml. žactvo-C/41
Michálek-(Krejčí)srpen-TC Brnoml. žactvo-C/43
Gál-(Rychetský)srpen-TC Brnoml. žactvo-C/41
Šafránek Š.-(Nešpor)srpen-Brnodospělí-C/51
Vlčková-(Vaculínová)srpen-Třinecdospělí-B/82
Vlčkovásrpen-Třinecdospělí-B/82
Šafránek V.srpen-Brnodorost-C/51
Šafránek V.-(Schiel)srpen-Brnodorost-C/51
Klobása-Šmídasrpen-Brnodorost-C/53
Hoppe-(Nejedlý P.)srpen-Kyjovdorost-C/52
Šafránek Š.-(Kracík)srpen-Písekdorost-B/83
Hoppesrpen-Kyjovdorost-C/52
Šmída-(Laštůvka)srpen-Kyjovdorost-C/53
Pros-(Doležel)srpen-Lipůvkast. žactvo-C/41
Prossrpen-Lipůvkast. žactvo-C/42
Ježsrpen-Blanskost. žactvo-C/42
Varhaník-(Krčmář)srpen-Pelhřimovst. žactvo-A/123
Varhaníksrpen-Pelhřimovst. žactvo-A/123
Dobšíková-Kováčovásrpen-Brnoml. žactvo-C/41
Kováčová P.srpen-Brnoml. žactvo-C/43
Michálek-(Kún)srpen-Lipůvkaml. žactvo-C/43
Polansrpen-Lipůvkaml. žactvo-C/43
Micháleksrpen-Lipůvkaml. žactvo-C/43
Cikl-Polansrpen-Lipůvkaml. žactvo-C/41
Gál-(Lampír)srpen-Brnoml. žactvo-C/41
Šmída-(Albrecht)červenec-Šlapanicedorost-C/53
Vlčkováčervenec-Pardubicedospělí-B/82
Klobása-Hoppečervenec-Šlapanicedorost-C/51
Krejčíková-(Neužilová)červenec-Blanskodorost-C/41
Šmídačervenec-Šlapanicedorost-C/53
Krejčíkováčervenec-Blanskodorost-C/51
Vlčková-(Makrlíková)červenec-Pardubicedospělí-B/82
Šafránek V.červenec-Ostravadorost-C/52
Klobásačervenec-Blanskodorost-C/63
Klobása-Hoppečervenec-Blanskodorost-C/61
Krchováčervenec-Kroměřížst. žactvo-C/51
Krchová-(Marcaníková)červenec-Kroměřížst. žactvo-C/51
Bubla-(Kalagasidis)červenec-Ústí n. L.st. žactvo-B/83
Cikl-(Lesák)červenec-Hraniceml. žactvo-C/53
Šafránek V.červenec-Fürstenfeldst. žactvo-TE 21
Šafránek V.-(Čábela)červenec-Fürstenfeldst. žactvo-TE 21
Vlčkováčervenec-Tišnovdospělí-B/82
Vlčková-(Gerlová)červenec-Tišnovdospělí-B/81
Vlčková-(Gerlová)červenec-Tišnovdospělí-B/81
Vlčková-(Makrlíková)červenec-Doksydospělí-A/123
Belatka-(Bedáň)červenec-Čebíndospělí-C/52
Belatkačervenec-Čebíndospělí-C/53
Kováčová H.-(Slováková)červenec-Hodoníndorost-C/41
Klobása-Hoppečervenec-Lipůvkadorost-C/51
Hoppečervenec-Lipůvkadorost-C/52
Klobásačervenec-Lipůvkadorost-C/53
Šafránek Š.-(Kracík)červenec-Dvůr Královédorost-B/82
Klobása-Hoppečervenec-MS Brnodorost-C/73
Šafránek Š.červenec-MS Brnodorost-C/71
Klobása-Hoppečervenec-Ostravadorost-C/63
Nejedlý R.-Nejedlý P.červenec-Letovicedorost-C/52
Nejedlý R.červenec-Letovicedorost-C/51
Šafránek Š.-Šafránek V.červenec-Třinecdorost-B/83
Šmída-(Terziev)červenec-Slavkovdorost-C/43
Šmídačervenec-Slavkovdorost-C/41
Krejčíkováčervenec-Slavkovdorost-C/52
Krejčíková-(Heino)červenec-Meppelst. žactvo-TE 33
Krejčíkováčervenec-Meppelst. žactvo-TE 33
Šafránek V.-(Gorecký)červenec-Bergheimst. žactvo-TE 23
Krejčíková-(Belzová)červenec-Slavkovdorost-C/41
Šafránek Š.červenec-Ostravadorost-C/72
Šafránek V.červenec-Ostravadorost-C/73
Krchováčervenec-Tuřanyst. žactvo-C/42
Pavelkováčervenec-Tuřanyst. žactvo-C/43
Pavelková-(Smolinská)červenec-Tuřanyst. žactvo-C/43
Krchová-(Štrynclová)červenec-Tuřanyst. žactvo-C/42
Bubla-(Elísek)červenec-Znojmost. žactvo-B/82
Kratochvílčervenec-Znojmost. žactvo-B/91
Kratochvíl-(Krčmář)červenec-Znojmost. žactvo-B/83
Krchováčervenec-Znojmost. žactvo-B/83
Krchová-(Štrynclová)červenec-Znojmost. žactvo-B/82
Pros-(Nguyen)červenec-Tuřanyst. žactvo-C/42
Prosčervenec-Tuřanyst. žactvo-C/42
Bublačervenec-Brnost. žactvo-C/51
Komlošováčervenec-Sezimovo Ústíml. žactvo-B/81
Komlošová-(Mauerová)červenec-Sezimovo Ústíml. žactvo-B/83
Šoukal-(Černoch)červenec-Kunštátml. žactvo-C/41
Gálčervenec-Kunštátml. žactvo-C/41
Dobšíkováčervenec-Tuřanyml. žactvo-C/43
Gálčervenec-Tuřanyml. žactvo-C/41
Gál-Polančervenec-Tuřanyml. žactvo-C/41
Šoukal-(Černoch)červenec-Tuřanyml. žactvo-C/42
Cikl-Martínekčervenec-Tuřanyml. žactvo-C/43
Kováčová P.červenec-MS Brnoml. žactvo-C/43
Kováčová P.-(Kolomazníková)červenec-MS Brnoml. žactvo-C/43
Gál-Polančervenec-MS Brnoml. žactvo-C/42
Gálčervenec-MS Brnoml. žactvo-C/43
Šoukalčervenec-MS Brnoml. žactvo-C/42
Gálčervenec-Poličkaml. žactvo-C/41
Gál-(Ondáček)červenec-Poličkaml. žactvo-C/41
červenec-(Černoch)červenec-Žďár n. S.ml. žactvo-C/41
Šoukalčervenec-Žďár n. S.ml. žactvo-C/42
Fenčák-(Černý)červenec-Uh. Hradištěml. žactvo-C/43
Vrba-(Slezák)červenec-Mostml. žactvo-MČR2
Vrbačervenec-Mostml. žactvo-MČR2
Bublačerven-Plzeňst.žactvo-C/62
Dobšíková-(Kuderová)červen-Plzeňst. žactvo-C/43
Michálekčerven-Slavkovml. žactvo-C/42
Michálek-(Schenk)červen-Slavkovml. žactvo-C/43
Šafránek Š.-Šafránek V.červen-Uh.Hradištědorost-př. JTS1
Vrba-(Skřenek)červen-Brnost. žactvo-A3
Vrbačerven-Brnoml. žactvo-A1
Kubičík J.-(Nguyen)červen-Medlánky Brnoml. žactvo-C3
Krejčíková-Krchováčerven-ŽLTC Brnost. žactvo-př. JTS3
Kratochvílčerven-Letovicest. žactvo-př. JTS3
Šafránek V.-Kratochvílčerven-Letovicest. žactvo-př. JTS1
Varhaník-(Cablík)červen-Letovicest. žactvo-př. JTS3
Šafránek V.červen-Letovicest. žactvo-př. JTS1
Belatkačerven-Znojmodospělí-př. JTS3
Belatka-Kerberčerven-Znojmodospělí-př. JTS3
Krejčíkováčerven-Oslost.žactvo-TE 33
Krejčíková-(Tihomirova)červen-Oslost.žactvo-TE 32
Komlošovákvěten-Zlínml. žactvo-př. JTS1
Majda-(Kellovský)květen-Brnoml. žactvo-př. JTS3
Kratochvílkvěten-Havířovst. žactvo-A3
Šafránek V.-Kratochvílkvěten-Havířovst. žactvo-A1
Krejčíková-(Hrubá)květen-Sandefjordst.žactvo-TE 31
Krejčíkovákvěten-Sandefjordst.žactvo-TE 31
Krejčíkovákvěten-Pécsst.žactvo-TE 23
Bublakvěten-Medlánky Brnost. žactvo-C3
Bublakvěten-Medlánky Brnost. žactvo-C3
Vrba-(Černík)květen-Medlánky Brnost. žactvo-C2
Bubla-(Kalagasidis)květen-Medlánky Brnost. žactvo-C1
Vrbakvěten-Medlánky Brnost. žactvo-C1
Šafránek V.-(Pavlásek)květen-Piešťanyst. žactvo-TE 11
Mrnka-Novobilskýduben-Tuřany Brnoml. žactvo-MP1
Mrnkaduben-Tuřany Brnoml. žactvo-MP3
Šafránek V.-(Brenk)duben-Trnavast. žactvo-TE 22
Krejčíková-(Dvořáková)duben-Prostějovst. žactvo-A3
Šafránek V.-(Brenk)duben-Prostějovst. žactvo-A2
Šafránek V.duben-Prostějovst. žactvo-A3
Hoppeduben-Znojmodorost-C1
Hoppe-(Svoboda)duben-Znojmodorost-C1
Šprlák-Pukbřezen-Prahababytenis3
Krejčíkovábřezen-Hranicedorost-C1
Krchovábřezen-Hranicedorost-C3
Krejčíková-Krchovábřezen-Hranicedorost-C1
Vlčkovábřezen-Prahadospělí-C3
Šafránek Š.-(Habada)březen-Tišnovdospělí-C3
Šmídabřezen-Letovicedorost-C3
Nejedlý P.-Hoppebřezen-Letovicedorost-C1
Šmída-(Nešpor)březen-Letovicedorost-C3
Hrušková-(Látalová)březen-Havířovdorost-B2
Šafránek Š.březen-Tišnovdospělí-C3
Šoukal-Gálbřezen-Poličkaml. žactvo-C1
Vlčková-(Havelková)březen-Prahadospělí-C1
Vlčkovábřezen-Prahadospělí-C2
Hoppebřezen-Letovicedorost-C3
Nejedlý P.březen-Letovicedorost-C2
Šafránek V.-Nejedlý P.březen-Hranicedorost-C3
Bublabřezen-Hranicest. žactvo-C3
Bubla-(Kalagasidis)březen-Hranicest. žactvo-C3
Majda-Novobilskýbřezen-Jihlavast. žactvo-C2
Krejčíkovábřezen-Hr. Královést. žactvo-B2
Krejčíková-(Rutarová)březen-Hr. Královést. žactvo-B1
Šafránek Š.-(Štaubert)březen-Orlovádorost-B3
Nejedlý P.březen-Hranicedorost-C2
Šafránek V.březen-Hranicedorost-C3
Klobása-(Krček)březen-Hranicedorost-C1
Vrbabřezen-Žamberkml. žactvo-C1
Vrba-(Janoušek)březen-Žamberkml. žactvo-C1
Pros-(Sochůrek)březen-Prahast. žactvo-C1
Majda-(Kronberger)březen-Prahast. žactvo-C3
Vrba-(Heller)březen-Poličkast. žactvo-C1
Bubla-(Kalagasidis)březen-Prahast. žactvo-C1
Prosbřezen-Prahast. žactvo-C2
Varhaníkbřezen-Tišnovst. žactvo-B2
Šafránek V.březen-Prahast. žactvo-B1
Šafránek V.-(Krčmář)březen-Prahast. žactvo-B1
Vrbabřezen-Poličkast. žactvo-C3
Krejčíkovábřezen-Brnost. žactvo-B1
Krchová-(Štrynclová)březen-Brnost. žactvo-B2
Bublabřezen-Prahast. žactvo-C1
Novobilský-(Hlinka)březen-Prahast. žactvo-C2
Krejčíková-(Dvořáková)březen-Brnost. žactvo-B1
Krchovábřezen-Brnost. žactvo-B2
Jež-(Grund)březen-Prahast. žactvo-C1
Cikl-(Lesák)březen-Vysoké Mýtoml. žactvo-C3
Gálbřezen-Brnoml. žactvo-MP1
Šprlák-Pukbřezen-ČLTK Prahababytenis3
Šoukal-(Guziur)březen-Brnoml. žactvo-MP1
Šoukalbřezen-Brnoml. žactvo-MP2
Gál-Polanbřezen-Brnoml. žactvo-MP2
Cikl-(Novák)březen-Brnoml. žactvo-C2
Schmidovábřezen-Prostějovml. žactvo-B3
Dobšíková-Kováčovábřezen-Brnoml. žactvo-C3
Dobšíkovábřezen-Brnoml. žactvo-C2
Vrba-(Slezák)březen-Rakovníkml. žactvo-A1
Vrbabřezen-Rakovníkml. žactvo-A1
Kubičík J.březen-Brnoml. žactvo-C3
Mrnka-(Brabec)březen-Brnoml. žactvo-C1
Mrnkabřezen-Brnoml. žactvo-C2
Šprlák-Pukbřezen-ŽLTC Brnobabytenis1
Hortovábřezen-TC Brnobabytenis2
Šprlák-Pukbřezen-TC Brnobabytenis1
Nedělkovábřezen-TC Brnobabytenis3
Vlčkováúnor-Hr.Královédospělí-B2
Klobásaúnor-Havířovdorost-C1
Šafránek Š.-(Krček)únor-Jihlavadorost-B2
Hoppeúnor-Havířovdorost-C3
Vlčková-(Havelková)únor-Prahadospělí-C1
Vlčková-(Hladká)únor-Hr.Královédospělí-B3
Klobása-Hoppeúnor-Havířovdorost-C1
Pros-(Petrů)únor-Hranicest. žactvo-C1
Šafránek V.únor-Přerovst. žactvo-A3
Prosúnor-Hranicest. žactvo-C2
Bublaúnor-Poličkast. žactvo-C2
Bubla-(Svoboda)únor-Poličkast. žactvo-C3
Vrbaúnor-Letovicest. žactvo-C1
Komlošováúnor-Prahaml. žactvo-B2
Komlošová-Struhárováúnor-Prahaml. žactvo-B2
Komlošováúnor-Prahaml. žactvo-B2
Jež-(Rinko)únor-Č. Budějoviceml. žactvo-B3
Vrbaúnor-Letovicest. žactvo-C2
Vrba-(Zimek)únor-Letovicest. žactvo-C1
Caban-(Glotzmann)únor-Hr.Královédorost-B2
Krchováúnor-Třebíčst. žactvo-B3
Šafránek V.-Kratochvílúnor-Prostějovst. žactvo-MČR3
Varhaníkúnor-Kyjovst. žactvo-B2
Vrba-(Zimek)únor-Kyjovst. žactvo-B3
Kratochvíl-Varhaníkúnor-Kyjovst. žactvo-B2
Vrbaúnor-Kyjovst. žactvo-B3
Kratochvílúnor-Kyjovst. žactvo-B1
Schmidováúnor-Uh. Hradištěml. žactvo-C1
Kováčová-(Kaplanová)únor-Uh. Hradištěml. žactvo-C3
Schmidová-(Ondrášová)únor-Uh. Hradištěml. žactvo-C1
Vrba-(Slezák)únor-Prostějovml. žactvo-MČR1
Mrnka-(Brabec)únor-Brnoml. žactvo-C3
Majda-Novobilskýúnor-Vestecst.žactvo-C2
Mrnkaúnor-Brnoml. žactvo-C3
Majdaúnor-Vestecst. žactvo-C3
Nerudúnor-Zbraslavminitenis3
Vrba-(Zimek)únor-Letovicest. žactvo-C1
Ježúnor-Stochovst. žactvo-C1
Jež-(Košta)únor-Stochovst. žactvo-C1
Hortováúnor-Letovicebabytenis1
Nedělkováúnor-Letovicebabytenis2
Ježleden-TOP Hotelst. žactvo-C2
Jež-(Grunt)leden-TOP Hotelst. žactvo-C2
Krejčíkováleden-Letovicest. žactvo-př. JTS3
Krejčíková-(Najnarová)leden-Letovicest. žactvo-př. JTS3
Kratochvílleden-Brnost. žactvo-př. JTS3
Šafránek V.leden-Brnost. žactvo-př. JTS3
Bubla-(Maršálek)leden-Brnost. žactvo-př. JTS3
Šafránek V.-Kratochvílleden-Brnost. žactvo-př. JTS1
Šafránek Š.-(Štaubert)leden-Brnodorost-B3
Klobása-Hoppeleden-Brnodorost-B3
Šprlák-Pukleden-Uh.Hradištěbabytenis3
Klobásaleden-Kyjovdorost-C3
Hortováleden-Tišnovbabytenis3
Šmída-(Glotzmann)leden-Kyjovdorost-C3
Klobása-Hoppeleden-Kyjovdorost-C2
Nedělkováleden-Brnobabytenis3
Šafránek Š.-Šafránek V.leden-Kyjovdorost-C1
Šprlák-Pukleden-Brnobabytenis2
Nerudleden-Brnominitenis3
Šafránek Š.leden-Kyjovdorost-C3
Šafránek Š.-(Štaubert)leden-Hranicedorost-C1
Šafránek Š.leden-Hranicedorost-C3
Nejedlý P.-(Nešpor)leden-Hranicedorost-C3
Klobása-Hoppeleden-Hr. Královédorost-C1
Klobásaleden-Hr. Královédorost-C1
Varhaníkleden-Uh. Hradištěst. žactvo-C2
Vrba-(Zimek)leden-Uh. Hradištěst. žactvo-C2
Bublaleden-Poličkast. žactvo-C1
Bubla-(Kalagasidis)leden-Poličkast. žactvo-C1
Komlošováleden-Uh. Hradištěml. žactvo-př. JTS1
Komlošová-Schmidováleden-Uh. Hradištěml. žactvo-př. JTS1
Vrbaleden-Prostějovml. žactvo-A3
Vrba-(Slezák)leden-Prostějovml. žactvo-A1
Gál-Polanleden-Brnoml. žactvo-D2
Cikl-(Nonn)leden - Litomyšlml. žactvo-C2
Majda-Novobilskýleden-Mostkoviceml. žactvo-př. JTS3
Mrnka-Novobilskýprosinec-Brnoml. žactvo-C2
Krejčíkováprosinec-Neridést. žactvo-B2
Dobšíková-Kováčováprosinec-Brnoml. žactvo-C3
Vrba-(Slezák)prosinec-Vendryněml. žactvo-A1
Vrbaprosinec-Vendryněml. žactvo-A3
Obhlídalová-Jarůškováprosinec-Brnodospělí-př. JTS3
Šafránek V.prosinec-Hranicedorost-C3
Prosprosinec-Prahast. žactvo-C3
Pros-(Gorecký)prosinec-Prahast. žactvo-C2
Krejčíkováprosinec-Letovicest. žactvo-C3
Krejčíková-(Najnarová)prosinec-Letovicest. žactvo-C1
Mrnka-Novobilskýprosinec-Brnoml. žactvo-C2
Krejčíková-(Vlčková)prosinec-Neridést. žactvo-B3
Kerberprosinec-TC Brnodospělí-B3
Kerber-Belatkaprosinec-TC Brnodospělí-B3
Klobásaprosinec-Brnodorost-C3
Klobása-Hoppeprosinec-Brnodorost-C3
Šafránek V.-Kratochvílprosinec-Milovicest. žactvo-A3
Řiháčková-(Mončeková)prosinec-Brnost. žactvo-C3
Kerber-Šafránek Š.prosinec-Jihlavadospělí-př. JTS1
Cikl-(Pazdera)prosinec-Vysoké Mýtoml. žactvo-C3
Gál-(Kunický)prosinec-Poličkaml. žactvo-C2
Cikl-(Lesák)prosinec-Hraniceml. žactvo-C3
Kováčová-(Kaplanová)prosinec-Uh. Hradištěml. žactvo-C3
Nedělkováprosinec-Brnobabytenis2
Hortováprosinec-Brnobabytenis1
Hortováprosinec-Letovicebabytenis3
Šprlák-Pukprosinec-Letovicebabytenis2
Copyright © 2002–2017 TC Brno | Poslední aktualizace: 20.11.2017