TC Brnonejúspěšnější tenisový klub v Jihomoravském kraji a jeden z nejúspěšnějších klubů v České republice

Sezóna 2007

Soutěže družstev

V sezóně 2007 reprezentovalo TC Brno 14 družstev s následujícími výsledky:

Největším úspěchem v soutěžích družstev je třetí místo a zisk bronzových medailí „áčka“ mladšího žactva na mistrovství české republiky družstev.

Od vzniku České republiky se to nepodařilo žádnému družstvu z Brna ani z Jihomoravského kraje!!! Tento úspěch je o to cennější, že všichni členové týmu trénují v Králově Poli a jsou z Brna nebo z jižní Moravy. Převážná většina družstev našich soupeřů byla posbírána z celé republiky a většinou se opírala o jednu nebo více zahraničních posil.

Družstvo hrálo ve složení:
Dominik Varhaník, Daniel Vrba, Roman Pros, Jaroslav Bubla, Jiří Jež, Barbora Krejčíková, Michaela Komlošová a Tereza Řiháčková.

„Áčko“ mladšího žactva - bronzový tým mistrovství české republiky družstev. Před námi se umístilo pouze družstvo ČLTK Praha a Agrofert Prostějov.

Soutěže jednotlivců

Hráči TC Brno vyhráli v roce 2007 více než 120 turnajů jednotlivců různých věkových kategorií v celé ČR.

K největším úspěchům patří:

Foto 1 Foto 2

Foto 3 Foto 4

Medailová umístění našich hráčů na turnajích jednotlivců

Jméno hráče, dvojiceTurnajKategorieUmístění
Šafránek Š.-(Budík)Břeclavdospělí B-31
Šafránek Š.Břeclavdospělí B-33
Krejčíková-(Hönigová)Letovicedorost B-33
Klobása J.Uherský Broddorost B-53
Klobása J.-(Camfrla)Uherský Broddorost B-53
Šafránek Š.TC MJ-Tenisdorost B-83
Krejčíková B.Letovicedorost B-31
Hrušková L.Kroměříždorost B-63
Krchová M.Brno-Medlánkydorost B-32
Krchová-(Pilařová)Brno-Medlánkydorost B-33
Kratochvíl M.-(Kopeček)Letovicedorost B-43
Stehlík Mi.-(Hanák)Letovicedorost B-42
Komlošová M.Kyjovstarší žactvo B-21
Komlošová-(Kostková)Kyjovstarší žactvo B-11
Krchová-(Menšíková)TC MJ-Tenisstarší žactvo B-73
Krejčíková-KomlošováLetovicestarší žactvo B-73
Šafránek V.Letovicestarší žactvo B-61
Šafránek V.-Stehlík Ma.Letovicestarší žactvo B-71
Šafránek V.-Kratochvíl M.K. Varystarší žactvo A-133
Bubla-MajdaLipůvkastarší žactvo B-42
Krejčíková B.Letovicemladší žactvo B-71
Krejčíková-(Muchová)Letovicemladší žactvo B-81
Krejčíková B.-(Kunčíková)Rakovníkmladší žactvo A-122
Krejčíková B.Rakovníkmladší žactvo A-121
Vrba D.-(Zimek)Letovicemladší žactvo B-102
Vrba D.Letovicemladší žactvo B-102
Mrnka-NovobilskýŽLTC Brnomladší žactvo B-22
Kubičík J.BLTC Brnomladší žactvo B-32
Novobilský D.BLTC Brnomladší žactvo B-33
Kubičík J.-NovobilskýBLTC Brnomladší žactvo B-32
Varhaník D.Letovicemladší žactvo A-131
Vrba.-(Slezák)Letovicemladší žactvo A-131
Varhaník-(Gorecký)Letovicemladší žactvo A-133
Krejčíková B.-(Trubačová)TC Brnodorost B-21
Krejčíková B.Moravský Krumlovdorost B-21
Krejčíková B.TC Brnodorost B-52
Krchová-(Kubíčková)Slavkovdorost B-42
Krchová-(Kubíčková)Slavkovdorost B-42
Krejčíková B.Mokrádorost B-21
Krejčíková B.-(Belzová)Mokrádorost B-21
Krejčíková B.-(Nováková)Hranicedorost B-33
Krejčíková B.-(Nováková)Hranicedorost B-33
Krejčíková B.Kunštátdorost B-31
Krejčíková B.-(Belzová)Kunštátdorost B-31
Hrušková-(Hečková)Poličkadorost B-41
Caban M.TC Brnodorost B-51
Hoppe R.TC Brnodorost B-52
Šafránek Š.-CabanTC Brnodorost B-52
Klobása J.-HoppeTC Brnodorost B-53
Klobása J.-HoppePardubicedorost B-51
Klobása J.Pardubicedorost B-53
Hoppe R.Pardubicedorost B-52
Šafránek Š.-CabanHradec Královédorost B-61
Stehlík Mi.-(Zimek)Třebíčdorost B-43
Nejedlý R.Slavkovdorost B-43
Nejedlý R.-(Kostka)Slavkovdorost B-43
Kočí-(Smékal)Mokrádorost B-33
Šmída-(Dopita)VSK VUT Brnodorost B-52
Hoppe R.VSK VUT Brnodorost B-53
Klobása J.-HoppeVSK VUT Brnodorost B-51
Stehlík Mi.-(Terziev)Hodoníndorost B-43
Klobása J.Kyjovdorost B-53
Klobása J.-HoppeKyjovdorost B-51
Šmída-(Nešpor)Kyjovdorost B-53
Nejedlý R.-HoppeTC Brnodospělí B-33
Šafránek Š.TC Brnodospělí B-21
Nejedlý R.TC Brnodospělí B-23
Nejedlý R.TC Brnodospělí B-23
Šafránek V.-Šafránek P.TC Brnodospělí B-31
Nejedlý P.-VarhaníkTC Brnodospělí B-33
Jarůšková J.VSK VUT Brnodospělí B-32
Volejníková J.VSK VUT Brnodospělí B-33
Jarůšková-VolejníkováVSK VUT Brnodospělí B-31
Vlčková Z.TC MJ-Tenisdospělí B-63
Vlčková Z.Tišnovdospělí B-53
Vlčková Z.TC Brnodospělí B-51
Obhlídalová K.TC Brnodospělí B-53
Vlčková-ObhlídalováTC Brnodospělí B-51
Nejedlý P.TC Brnostarší žactvo B-73
Šafránek V.TC Brnostarší žactvo B-71
Šafránek V.-Kratochvíl M.Znojmostarší žactvo B-92
Šafránek V.Znojmostarší žactvo B-93
Stehlík Ma.Uherské Hradištěstarší žactvo B-61
Stehlík Ma.-(Vodák)TC Brnostarší žactvo B-72
Nejedlý P.-VarhaníkTC Brnostarší žactvo B-73
Šafránek V.-BublaTC Brnostarší žactvo B-73
Pros R.Třebíčstarší žactvo B-42
Pavelková K.ŽLTC Brnostarší žactvo B-23
Řiháčková T.-PavelkováZnojmostarší žactvo B-33
Komlošová-(Dvořáková)Znojmostarší žactvo B-32
Komlošová M.Znojmostarší žactvo B-32
Řiháčková T.Moravská Slavia Brnostarší žactvo B-33
Krejčíková B.-(Štefková)Sparta Prahamladší žactvo A-133
Krejčíková B.Sparta Prahamladší žactvo A-133
Krejčíková B.-(Štefková)Val. Meziříčímladší žactvo A-131
Krejčíková B.Val. Meziříčímladší žactvo A-132
Komlošová-(Schmidová)ŽLTC Brnomladší žactvo B-31
Komlošová M.ŽLTC Brnomladší žactvo B-31
Vrba D.-(Zimek)Sparta Prahamladší žactvo A-153
Varhaník D.-(Šulc)TC Brnomladší žactvo B-92
Varhaník D.TC Brnomladší žactvo B-91
Varhaník D.TC Brnomladší žactvo B-91
Varhaník D.-(Bouda)Val. Meziříčímladší žactvo A-133
Vrba.-(Kiss)Val. Meziříčímladší žactvo A-131
Vrba D.Val. Meziříčímladší žactvo A-131
Vrba D.ŽLTC Brnomladší žactvo B-81
Vrba D.-(Zimek)ŽLTC Brnomladší žactvo B-81
Jež-(Urban)ŽLTC Brnomladší žactvo B-83
Varhaník D.Přerovmladší žactvo A-132
Vrba D.Přerovmladší žactvo A-133
Varhaník-(Jochman)Přerovmladší žactvo A-132
Krejčíková B.Chrudimmladší žactvo A-131
Vrba D.-(Zimek)Přerovmladší žactvo A-131
Kratochvíl M.Kroměřížstarší žactvo B-72
Šafránek V.-Kratochvíl M.Kroměřížstarší žactvo B-71
Šafránek V.Kroměřížstarší žactvo B-71
Krejčíková B.Val. Meziříčímladší žactvo TE-21
Krejčíková-(Nepimachová)Val. Meziříčímladší žactvo TE-23
Cikl-(Bradáč)Lipůvkamladší žactvo B-33
Šafránek Š.-(Kunovský)Čebíndospělí B-53
Šafránek Š.-(Urbánek)Blanskodospělí B-53
Hrušková-(Santáriová)Uherské Hradištědorost B-51
Klobása J.-HoppeZlíndorost B-73
Nejedlý P.-Nejedlý R.Znojmodorost B-53
Klobása J.-HoppeZnojmodorost B-51
Hoppe R.Znojmodorost B-52
Klobása J.Znojmodorost B-51
Caban M.Hradec Královédorost B-63
Šafránek Š.-CabanHradec Královédorost B-63
Klobása J.Moravská Slavia Brnodorost B-51
Klobása J.-HoppeMoravská Slavia Brnodorost B-52
Šmída-(Popovič)Moravská Slavia Brnodorost B-53
Hrušková-(Kubíčková)Moravská Slavia Brnodorost B-31
Klobása J.Lipůvkadorost B-53
Hoppe R.Lipůvkadorost B-53
Klobása J.-HoppeLipůvkadorost B-51
Caban-ŠmídaLipůvkadorost B-52
Klobása J.Letovicedorost B-52
Klobása J.-HoppeLetovicedorost B-51
Klobása J.Slavkovdorost B-53
Šmída T.Slavkovdorost B-53
Klobása J.-HoppeSlavkovdorost B-51
Šafránek Š.-(Kobza)Slavkovdorost B-52
Šmída-(Trávníček)Slavkovdorost B-53
Šafránek Š.Slavkovdorost B-51
Caban-(Glotzmann)Ostravadorost B-53
Krchová-(Štrynclová)Brno-Tuřanystarší žactvo B-21
Krchová M.Brno-Tuřanystarší žactvo B-21
Komlošová-(Cváčková)Zlínstarší žactvo B-21
Šafránek V.Třebíčstarší žactvo B-41
Šafránek V.-(Kopeček)Třebíčstarší žactvo B-41
Kubičík J.-NovobilskýSlavkovstarší žactvo B-43
Komlošová M.Hodonínmladší žactvo B-23
Komlošová-(Čechovská)Hodonínmladší žactvo B-21
Krejčíková B.-(Najnarová)Ústí nad Labemmladší žactvo A-131
Kubičík J.Hodonínmladší žactvo B-33
Jež J.Bystřice n.Perštejnemmladší žactvo B-53
Vrba D.Bystřice n.Perštejnemmladší žactvo B-51
Novobilský D.-(Vitouch)Bystřice n.Perštejnemmladší žactvo B-51
Vrba D.-(Kolář)Bystřice n.Perštejnemmladší žactvo B-52
Hartl J.-(Bradáč)Bystřice n.Perštejnemmladší žactvo B-53
Pros R.Uherské Hradištěmladší žactvo B-72
Pros-(Raštica)Uherské Hradištěmladší žactvo B-71
Jež-(Brabec)Brno-Tuřanymladší žactvo B-41
Jež J.Brno-Tuřanymladší žactvo B-41
Kubičík J.-(Nguyen)Brno-Tuřanymladší žactvo B-43
Bubla-(Niče)Zlínmladší žactvo B-83
Hartl J.-(Bradáč)Poličkamladší žactvo B-33
Hartl J.Poličkamladší žactvo B-33
Novobilský D.-(Hladina)VSK VUT Brnomladší žactvo B-32
Novobilský D.VSK VUT Brnomladší žactvo B-33
Hartl J.-(Pazdera)Litomyšlmladší žactvo B-43
Komlošová-(Dvořáková)ŽLTC Brnostarší žactvo B-43
Krchová M.TC Brnostarší žactvo Kids c2
Nejedlý P.ŽLTC Brnostarší žactvo B-71
Stehlík Ma.-(Neumann)ŽLTC Brnostarší žactvo B-72
Nejedlý P.-(Krčmář)ŽLTC Brnostarší žactvo B-71
Nejedlý P.-(Bednář)Letovicestarší žactvo KP-101
Šafránek V.-KratochvílLetovicestarší žactvo KP-102
Šafránek V.Letovicestarší žactvo KP-103
Nejedlý P.Letovicestarší žactvo KP-103
Stehlík Ma.-(Neumann)Letovicestarší žactvo KP-103
Šafránek Š.Třebíčdospělí B-43
Stehlík Ma.-(Budík)Mostkovicedorost B-53
Klobása J.-HoppeMostkovicedorost B-51
Klobása J.Mostkovicedorost B-51
Klobása J.Olomoucdorost B-41
Krchová M.TC Brnostarší žactvo B-42
Vrba D.Prostějovmladší žactvo KP-121
Vrba D.-(Kolář)Prostějovmladší žactvo KP-121
Hartl J.-(Motl)Vysoké Mýtomladší žactvo B-13
Hrušková L.Brnodorost MP-52
Nejedlý P.Brnostarší žactvo MP-61
Stehlík Ma.Brnostarší žactvo MP-63
Stehlík Ma.-(Kopeček)Brnostarší žactvo MP-61
Bubla-VrbaBrnostarší žactvo MP-63
Pros R.-(Gorecký)Brnostarší žactvo MP-63
Krchová M.Brnostarší žactvo MP-42
Nečasová K.Brnostarší žactvo MP-43
Krchová-(Štrynclová)Brno-Classicstarší žactvo MP-42
Nejedlý P.-Nejedlý R.Brnodorost MP-73
Šafránek Š.-CabanBrnodorost MP-72
Klobása J.Brnodorost MP-73
Šafránek Š.Brnodorost MP-73
Dobšíková-(Uhrová)Brnomladší žactvo MP-33
Šafránek V.TC Brnostarší žactvo B-51
Kratochvíl M.TC Brnostarší žactvo B-52
Bubla-(Gorecký)Brnomladší žactvo MP-83
Jež-(Majda)Brnomladší žactvo MP-83
Vrba-ProsBrnomladší žactvo MP-81
Pros RBrnomladší žactvo MP-83
Vrba D.Brnomladší žactvo MP-81
Krchová M.Poličkastarší žactvo B-31
Krchová-(Štrynclová)Poličkastarší žactvo B-31
Klobása J.Hradec Královédorost B-63
Klobása J.-(Brož)Hradec Královédorost B-61
Belatka M.Tišnovdospělí B-53
Šafránek Š.TC Brnodorost B-63
Šafránek Š.-CabanTC Brnodorost B-62
Caban M.TC Brnodorost B-62
Šmída T.TC Brnodorost B-63
Šmída-HoppeTC Brnodorost B-63
Řiháčková T.-(Nováková)Znojmomladší žactvo B-23
Penka-(Černík)Znojmomladší žactvo B-123
Vrba D.-(Kolář)Znojmomladší žactvo B-122
Klobása J.ŽLTC Brnodorost B-51
Klobása J.-(Svoboda)ŽLTC Brnodorost B-51
Nejedlý P.-Nejedlý R.ŽLTC Brnodorost B-43
Šafránek V.Kyjovstarší žactvo B-92
Stehlík Ma.-(Neumann)Kyjovstarší žactvo B-93
Šafránek Š.-(Polák)Vysoké Mýtodospělí B-63
Šafránek Š.-KerberVUT Brnodospělí B-53
Vlčková-(Havelková)VUT Brnodospělí B-61
Hrušková-(Malátová)Litomyšldorost B-52
Hrušková L.Litomyšldorost B-52
Klobása J.Pardubicedorost B-51
Šafránek Š.Pardubicedorost B-53
Šafránek Š.-(Brož)Pardubicedorost B-51
Klobása J.-HoppePardubicedorost B-52
Caban-(Hönig)Uherské Hradištědorost B-63
Klobása J.-HoppeHradec Královédorost B-63
Šafránek Š.-ŠmídaHradec Královédorost B-63
Šafránek Š.Hradec Královédorost B-61
Klobása J.Brno-Slatinadorost B-52
Šmída-Stehlík Mi.Brno-Slatinadorost B-52
Klobása J.-HoppeBrno-Slatinadorost B-53
Komlošová-(Žáčková)ŽLTC Brnostarší žactvo B-43
Krchová-(Belzová)ŽLTC Brnostarší žactvo B-42
Krchová M.ŽLTC Brnostarší žactvo B-43
Krejčíková B.Mostkovicestarší žactvo B-53
Krejčíková B.-(Belzová)Mostkovicestarší žactvo B-63
Šafránek V.-KratochvílPrahastarší žactvo B-93
Stehlík Ma.-(Dubjel)ŽLTC Brnostarší žactvo B-72
Šafránek V.-VarhaníkŽLTC Brnostarší žactvo B-71
Šafránek V.ŽLTC Brnostarší žactvo B-71
Pros RHranicestarší žactvo B-31
Pros-(Kostelník)Hranicestarší žactvo B-31
Bubla-(Karagasidis)Hranicestarší žactvo B-33
Komlošová-(Muchová)TC MJ-Tenismladší žactvo B-62
Řiháčková T.Poličkamladší žactvo B-41
Krejčíková B.VITALITY Březnicemladší žactvo A-133
Krejčíková B.-(Součková)VITALITY Březnicemladší žactvo A-133
Komlošová M.Kyjovmladší žactvo B-53
Komlošová-(Rehušová)Kyjovmladší žactvo B-41
Vrba-(Kolář)TC MJ-Tenismladší žactvo B-132
Jež J.Poličkamladší žactvo B-41
Bubla J.Brno-Classicmladší žactvo B-92
Pros RBrno-Classicmladší žactvo B-93
Bubla-(Niče)Brno-Classicmladší žactvo B-93
Jež-(Mašek)Bystřice n.Perštejnemmladší žactvo B-62
Vrba-(Kolář)Bystřice n.Perštejnemmladší žactvo B-61
Jež J.Bystřice n.Perštejnemmladší žactvo B-63
Vrba D.Bystřice n.Perštejnemmladší žactvo B-61
Vrba D.ŽLTC Brnomladší žactvo B-81
Vrba.-(Kolář)ŽLTC Brnomladší žactvo B-82
Dobšíková-(Uhrová)Uherské Hradištěmladší žactvo B-33
Krejčíková-(Dvořáková)Prahamladší žactvo MČR-141
Dobšíková-(Becková)Česká Třebovámladší žactvo B-33
Dobšíková K.Česká Třebovámladší žactvo B-33
Pros RPrahamladší žactvo B-63
Pros-JežPrahamladší žactvo B-62
Varhaník D.Prahamladší žactvo MČR-153
Varhaník-(Kopeček)Poličkastarší žactvo B-51
Stehlík Ma.-(Makovský)Ostravastarší žactvo B-52
Stehlík Ma.Ostravastarší žactvo B-51
Šafránek V.Prahastarší žactvo B-62
Nejedlý P.Prahastarší žactvo B-61
Nejedlý P.-Šafránek V.Prahastarší žactvo B-71
Šafránek Š.-Nejedlý R.Vysoké Mýtodorost B-63
Šafránek Š.Vysoké Mýtodorost B-53
Klobása J.Vysoké Mýtodorost B-52
Klobása J.-HoppeVysoké Mýtodorost B-62
Caban-(Kunovský)Česká Třebovádorost B-51
Šafránek Š.-(Janoušek)Česká Třebovádorost B-52
Caban M.Česká Třebovádorost B-53
Šafránek Š.Česká Třebovádorost B-52
Dobšíková-(Horáková)Vysoké Mýtomladší žactvo B-33
Vrba D.Letovicemladší žactvo B-102
Vrba-(Kolář)Letovicemladší žactvo B-101
Vrba-(Kolář)Prostějovmladší žactvo A-133
Varhaník-(Zimek)Prostějovmladší žactvo A-133
Jež-(Jelínek)Prahamladší žactvo B-51
Jež J.Prahamladší žactvo B-53
Komlošová-(Dvořáková)Letovicestarší žactvo B-53
Krejčíková B.-(Belzová)Hrotovicestarší žactvo B-73
Krchová-(Najnarová)Brno-Classicstarší žactvo B-42
Krchová M.Brno-Classicstarší žactvo B-43
Komlošová-(Najnarová)Mladá Boleslavstarší žactvo B-63
Krejčíková-(Kauschvitzová)Prahastarší žactvo B-52
Krejčíková B.Prahastarší žactvo B-53
Šafránek V.-Nejedlý P.Mostkovicestarší žactvo KP-113
Stehlík Ma.-(Neumann)Mostkovicestarší žactvo KP-113
Nejedlý P.Brno-Slatinastarší žactvo B-83
Pros-(Hübner)Pelhřimovstarší žactvo B-23
Pros RPelhřimovstarší žactvo B-23
Nejedlý P.-Stehlík Ma.TC MJ-Tenisstarší žactvo B-72
Nejedlý P.TC MJ-Tenisstarší žactvo B-73
Stehlík Ma.TC MJ-Tenisstarší žactvo B-73
Nejedlý P.Prahastarší žactvo B-92
Nejedlý P.-Stehlík Ma.Prahastarší žactvo B-93
Hrušková-(Střasáková)Ostravadorost B-62
Hrušková-(Floriánová)Poličkadorost B-41
Šmída T.Prahadorost B-63
Komlošová-(Žáčková)ŽLTC Brnomladší žactvo KP-83
Šafránek Š.Prahadorost B-73
Šmída T.Prahadorost B-62
Šmída-Stehlík Mi.Kyjovdorost B-43
Stehlík Mi.Kyjovdorost B-43
Šmída T.Kyjovdorost B-41
Šafránek Š.-Nejedlý R.Otrokovicedorost B-73
Šmída-(Hönig)Hradec Královédorost B-62
Klobása J.Hradec Královédorost B-63
Klobása J.-HoppeHradec Královédorost B-63
Krejčíková B.-(Neužilová)Letovicemladší žactvo B-81
Krejčíková B.Letovicemladší žactvo B-81
Krejčíková B.-(Dvořáková)Vendryněmladší žactvo A-131
Dobšíková-(Šterclová)TC Brnomladší žactvo KP-23
Bubla-(Karagasidis)Prahamladší žactvo B-72
Bubla J.Prahamladší žactvo B-71
Jež-(Jelínek)Hranicemladší žactvo B-52
Varhaník-(Zimek)ŽLTC Brnomladší žactvo B-121
Vrba-(Kolář)ŽLTC Brnomladší žactvo B-122
Pros R.-(Gorecký)Zlínmladší žactvo A-143
Varhaník D.-(Zimek)Zlínmladší žactvo A-143
Bubla J.-(Barták)Letovicemladší žactvo KP-82
Martínek-HartlTC Brnomladší žactvo KP-23
Cikl-(Pazdera)TC Brnomladší žactvo KP-23
Komlošová-(Melounová)Třebíčstarší žactvo B-23
Krejčíková B.-(Hrubá)Prahastarší žactvo B-51
Krejčíková B.Prahastarší žactvo B-51
Šafránek V.Olomoucstarší žactvo B-61
Šafránek V.-(Krčmář)Olomoucstarší žactvo B-51
Stehlík Ma.-(Neumann)Brno-Slatinastarší žactvo B-61
Stehlík Ma.Brno-Slatinastarší žactvo B-62
Hrušková-(Vlachová)Prahadorost B-52
Šafránek Š.-CabanBrno-Slatinadorost B-83
Šmída-(Svoboda)Vysoké Mýtodorost B-73
Šafránek Š.-Klobása J.Vysoké Mýtodorost B-73
Šafránek Š.-CabanHranicedorost B-71
Nejedlý R.Letovicedorost B-51
Šmída-(Svoboda)Letovicedorost B-51
Nejedlý R.-HoppeLetovicedorost B-52
Šafránek Š.-(Zahradník)Česká Třebovádospělí C-63
Hrbáč-(Podepřel)Liberecdospělí B-81
Hrbáč-(Nebojsa)Litomyšldospělí B-73
Penka-(Dostál)Jihlavadospělí KP-63
Copyright © 2002–2017 TC Brno | Poslední aktualizace: 13.07.2017