TC Brnonejúspěšnější tenisový klub v Jihomoravském kraji a jeden z nejúspěšnějších klubů v České republice

Sezóna 2006

Soutěže družstev

V sezóně 2006 reprezentovalo náš klub 12 družstev. Největší úspěchy v soutěžích družstev:

Přehled všech družstev

Fotografie 12ti družstev ve výše uvedeném pořadí.

Babytenis A

Babytenis B

Dorost A

Dorost B

Dospělí A

Dospělí B

Minitenis A

Minitenis B

Ml. žactvo A

Ml. žactvo B

St. žactvo A

St. žactvo B

Soutěže jednotlivců

Naši hráči vyhráli více než sto turnajů v celé ČR. Největší úspěchy na turnajích jednotlivců:

Na českých celostátních žebříčcích jednotlivých kategorií je umístěno celkem 17 našich hráčů. Umístění nejlepších hráčů ve svých ročnících: 2, 3, 6, 7, 11, 16, 16, 18, 22, 25, 26 atd.


Fotografie mistři ČR ve čtyřhře.

Medailová umístění našich hráčů na turnajích jednotlvců:

Září

jméno hráče, dvojice turnaj kategorie umístění
Dobšíková K. babytenis - V. Mýto 3.-dvouhra
Polan R. babytenis - Mor. Slavia 3.-dvouhra
Dobšíková K. babytenis - Mor. Slavia 1.-dvouhra
Pros R.-Bubla J. ml.ž. - BLTC Brno B/6 3.-čtyřhra
Šafránek V. ml.ž. - Letovice B/10 1.-čtyřhra
Šafránek V.- Bubla J. ml.ž. - Letovice B/10 1.-čtyřhra
Varhaník D.- (Zimek) ml.ž. - Letovice B/10 3.-čtyřhra
Krejčíková B. ml.ž. - Letovice B/10 1.-dvouhra
Krchová M. ml.ž. - Letovice B/6 3.-dvouhra
Krejčíková B.- ((Weidenhoferová) ml.ž. - Letovice B/5 1.-čtyřhra
Krejčíková B.- ((Weidenhoferová) ml.ž. - Letovice B/5 1.-čtyřhra
Nejedlý P. st.ž. - Letovice B/5 3.-dvouhra
Nejedlý P. - (Prokop) st.ž. - Letovice B/5 2.-čtyřhra
Stehlík Ma. - (Neumann) st.ž. - Letovice B/5 3.-čtyřhra
Nejedlý P. st.ž. - BLTC Brno B/5 1.-dvouhra
Stehlík Ma.-(Neumann) st.ž. - BLTC Brno B/4 2.-čtyřhra
Jílek T.-(Laga) st.ž. - BLTC Brno B/4 3.-čtyřhra
Krejčová B. st.ž. - Lanžhot B/3 1.-dvouhra
Krejčová B. - (Belzová) st.ž. - Lanžhot B/3 1.-čtyřhra
Šafránek V. - Kratochvíl M. ml.ž. - Rakovník A/13 2.-čtyřhra
Šmída T. dorost Brno Medlánky B/5 3.-dvouhra
Klobása J. dorost V. Mýto B/4 1.-dvouhra
Šafránek Š. dorost Uh.Brod B/5 1.-dvouhra
Šafránek Š. - Klobása J. dorost Uh.Brod B/5 1.-čtyřhra
Kubíčková I. dorost Brno Medlánky B/3 3.-čtyřhra
Hrušková L. - (Malátová) dorost Hradec Králové B/4 3.-čtyřhra
Hrbáč J. muži Břeclav B/5 1.-dvouhra
Belatka M muži Břeclav B/5 3.-dvouhra
Hrbáč J. - (Kotov) muži Břeclav B/4 3.-čtyřhra

SRPEN

jméno hráče, dvojice turnaj kategorie umístění
Penka I.- (Řačák) muži TC Brno B/4 3.-čtyřhra
Obhlídalová K. ženy TC Brno B/3 1.-dvouhra
Klobása J. dorost Tišnov B/4 3.-dvouhra
Klobása J. - (Nejedlý) dorost Tišnov B/4 3.-čtyřhra
Šprlák - Puk A. minitenis-TC Brno 3.-dvouhra
Polan R. babytenis Mostkovice 2.-dvouhra
Klobása J. dorost Mokrá-Horákov B/3 3.-dvouhra
Hoppe R. - Nejedlý R. dorost Mokrá-Horákov B/3 3.-čtyřhra
Šafránek Š. - Klobása J. dorost TC Brno B/4 1.-čtyřhra
Jílek T. st. ž. Blansko B/3 3.-dvouhra
Jílek T.-(Polický) st. ž. Blansko B/3 3.-čtyřhra
Jílek T. st. ž. Tišnov B/4 3.-dvouhra
Jílek T.-(Hlinomaz) st. ž. Blansko B/4 3.-čtyřhra
Krejčíková B. st. ž. Blansko B/2 1.-dvouhra
Krejčíková B. - Krchová M. st. ž. Blansko B/2 1.-dvouhra
Suchánková T. - (Nechvátalová) st. ž. Blansko B/2 2.-čtyřhra
Krchová M. st. ž. Tišnov B/1 1.-dvouhra
Suchánková T. st. ž. Tišnov B/1 3.-čtyřhra
Krchová M. - (Netušilová) st. ž. Tišnov B/1 1.-čtyřhra
Suchánková T. - Nečasová K. st. ž. Tišnov B/1 2.-čtyřhra
Šafránek V. ml. ž. TC Brno B/8 1.-dvouhra
Šafránek V. - Pros R. ml. ž. TC Brno B/1 1.-čtyřhra
Šafránek V. ml. ž. Letovice A/13 1.-dvouhra
Kratochvíl M. ml. ž. Letovice A/13 3.-dvouhra
Šafránek V. - Kratochvíl M. ml. ž. Letovice A/13 2.-čtyřhra
Šafránek V. st. ž. Zlín B/4 1.-dvouhra
Šafránek V.- (Laštůvka) st. ž. Zlín B/4 1.-čtyřhra
Klobása J. dorost Znojmo B/4 1.-dvouhra
Kubíčková I. dorost Znojmo B/1 1.-dvouhra
Kubíčková I. -(Bisová) dorost Znojmo B/1 1.-čtyřhra
Krchová M. ml. ž. Zašová B/4 1.-dvouhra
Krchová M. -(Mayerová) ml. ž. Zašová B/4 1.-čtyřhra
Hoppe R. dorost - Lipůvka B/3 3.-dvouhra
Hoppe R. -Šmída T. dorost - Lipůvka B/3 2.-čtyřhra
Šmída T. -(Bohůnek) dorost - Tuřany B/3 1.-čtyřhra
Šmída T. dorost - Komárov B/3 3.-dvouhra
Šmída T. - (Audy) dorost - Komárov B/3 2.-čtyřhra
Stehlík Mi. - (Doležel) dorost - Komárov B/3 3.-čtyřhra
Šmída T. - (Zapletal) dorost - Kyjov B/3 3.-čtyřhra
Stehlík Mi. - (Doležel) dorost - Kyjov B/3 3.-čtyřhra
Nečasová G. - (Figlovská) dorost - Komárov B/3 3.-čtyřhra
Hrbáč J. muži Tišnov B/4 3.-dvouhra
Penka I. - (Bartl) muži Tišnov B/3 1.-čtyřhra
Hrbáč J. - (Koláček) muži Litomyšl B/6 3.-čtyřhra
Varhaník D. - Stehlík Ma. st. ž. ŽLTC Brno B/3 1.-čtyřhra
Stehlík Ma. - (Prokop) st. ž. Mostkovice B/4 1.-čtyřhra
Stehlík Ma. st. ž. Mostkovice B/4 3.-dvouhra
Nejedlý P. st. ž. TC Brno B/4 1.-dvouhra
Stehlík Má. st. ž. TC Brno B/4 2.-dvouhra
Nejedlý P. - Stehlík Ma. st. ž. TC Brno B/4 1.-dvouhra
Krejčíková B. st. ž. ŽLTC Brno B/3 1.-dvouhra
Suchánková T. st. ž. ŽLTC Brno B/3 3.-dvouhra
Krejčíková B. -(Třeštíková) st. ž. ŽLTC Brno B/3 1.-čtyřhra
Suchánková T. - (Nechvátalová) st. ž. ŽLTC Brno B/3 3.-čtyřhra
Nečasová K. - (Vařečková) st. ž. TC MJ Tenis B/3 3.-čtyřhra
Krejčíková B. st. ž. TC Brno B/3 1.-dvouhra
Nečasová K. - (Nygrýnová) st. ž. TC Brno B/3 3.-čtyřhra
Vrba D. ml. ž. ŽLTC Brno B/3 1.-dvouhra
Tvrdoň L. ml. ž. ŽLTC Brno B/3 2.-dvouhra
Vrba D. - Jež J. ml. ž. ŽLTC Brno B/3 2.-čtyřhra
Šafránek V. - Kratochvíl M. ml. ž. Sparta Praha A/14 2.-čtyřhra
Vrba D ml. ž. Tišnov B/6 3.-dvouhra
Vrba D - (Kolář) ml. ž. Tišnov B/6 3.-čtyřhra
Pros R. - (Sova) ml. ž. Tišnov B/6 2.-čtyřhra
Krejčíková B. ml. ž. Zlín B/5 1.-dvouhra
Dobšíková K. babytenis TC Brno 3.-dvouhra

ČERVENEC

jméno hráče, dvojice turnaj kategorie umístění
Pros R. ml. ž.-Brno-Tuřany B/4 1.-dvouhra
Pros R.-Bubla J. ml. ž.-Brno-Tuřany B/4 2.-čtyřhra
Šafránek V.-Kratochvíl M. ml. ž.-Most MČR/16 1.-čtyřhra
Krchová M. ml. ž.-Brno-Tuřany B/4 1.-dvouhra
Nečasová K. ml. ž.-Brno-Tuřany B/4 3.-dvouhra
Krchová M.-Nečasová K. ml. ž.-Brno-Tuřany B/4 1.-čtyřhra
Nejedlý P.-(Doležel) st. ž.-ŽLTC Brno B/6 3.-čtyřhra
Klobása J. dorost-Start Brno B/4 1.-dvouhra
Klobása J.-(Glotzmann) dorost-Start Brno B/4 1.-čtyřhra
Nejedlý R.-Hoppe R. dorost-Start Brno B/4 3.-čtyřhra
Šafránek Š.-Klobása J. dorost-ŽLTC Brno B/5 1.-čtyřhra
Hrbáč J.-Šafránek Š. muži-Blansko C/3 3.-čtyřhra
Hrbáč J. muži-Blansko C/3 2.-dvouhra
Šafránek Š. muži-Blansko C/3 3.-dvouhra
Vrba D. ml. ž.-Milevsko B/2 1.-dvouhra
Vrba D.-(Doroshkevich) ml. ž.-Milevsko B/2 3.-čtyřhra
Vrba D. ml. ž.-Polička B/3 1.-dvouhra
Vrba D.-(Balun) ml. ž.-Polička B/3 2.-čtyřhra
Pros R. ml. ž.-Lipůvka B/4 2.-dvouhra
Bubla J. ml. ž.-Lipůvka B/4 3.-dvouhra
Varhaník D. ml. ž.-Brno Medlánky B/6 2.-dvouhra
Varhaník D.- (Maršálek) ml. ž.-Brno Medlánky B/6 2.-čtyřhra
Varhaník D.- (Zimek) ml. ž.-ŽLTC Brno B/8 1.-dvouhra
Varhaník D. ml. ž.-TC MJ Tenis B/7 2.-dvouhra
Varhaník D.- (Šulc) ml. ž.-TC MJ Tenis B/7 3.-čtyřhra
Šafránek V. ml. ž.-Val.Meziříčí TE 1.-dvouhra
Šafránek V.- Kratochvíl M. ml. ž.-Val.Meziříčí TE 1.-čtyřhra
Krejčíková B. ml. ž.-Kyjov B/4 1.-dvouhra
Šafránek V.- (Slavíčková) ml. ž.-Kyjov B/4 1.-čtyřhra
Kadlčková A. - (Kuderová) ml. ž.-Brno Medlánky B/2 3.-čtyřhra
Krchová M. ml. ž.-ŽLTC Brno B/5 1.-dvouhra
Nečasová K. - (Sorgerová) ml. ž.-ŽLTC Brno B/5 3.-čtyřhra
Krchová M. - (Kamermayerová) ml. ž.-ŽLTC Brno B/5 3.-čtyřhra
Nejedlý P. - (Doležel) st. ž.-ŽLTC Brno B/6 3.-čtyřhra
Šafránek V. st. ž.-Uh. Hradiště B/5 3.-dvouhra
Šafránek V. - Kratochvíl M. st. ž.-Uh. Hradiště B/5 2.-čtyřhra
Nejedlý P. - Stehlík M. st. ž.-Uh. Hradiště B/5 3.-čtyřhra
Krejčíková B. st. ž.-Slavkov B/2 2.-dvouhra
Krejčíková B. - Krchová M. st. ž.-Slavkov B/2 1.-čtyřhra
Nečasová K. - (Kadlčáková) st. ž.-Slavkov B/2 2.-čtyřhra
Krejčíková B.-(Bučková) st. ž.-Brno Medlánky B/2 2.-čtyřhra
Suchánková T. -(Nechvátalová) st. ž.-Brno Medlánky B/2 3.-čtyřhra
Suchánková T. st. ž.-Brno Mor.Slávia B/2 3.-dvouhra
Suchánková T. -(Piknerová) st. ž.-Brno Mor.Slávia B/2 1.-čtyřhra
Suchánková T. st. ž.-Lipůvka B/2 3.-dvouhra
Suchánková T.-(Nechvátalová) st. ž.-Lipůvka B/2 2.-čtyřhra
Hrušková L. dorost Letovice B/3 3.-dvouhra
Klobása J. dorost Letovice B/4 1.-dvouhra
Šafránek Š. dorost Letovice B/4 2.-dvouhra
Hoppe R. dorost Letovice B/4 3.-dvouhra
Klobása J. - Šafránek Š. dorost Letovice B/4 1.-dvouhra
Hoppe R. - Nejedlý R. dorost Letovice B/4 2.-čtyřhra
Šmída T. - (Audy) dorost Letovice B/4 3.-čtyřhra
Šafránek Š. dorost Vyškov B/3 1.-dvouhra
Klobása J. dorost Vyškov B/3 2.-dvouhra
Hoppe R. dorost Vyškov B/3 3.-dvouhra
Šafránek Š. - Klobása J. dorost Vyškov B/3 1.-čtyřhra
Hoppe R. -(Trávníček) dorost Vyškov B/3 2.-čtyřhra
Šafránek Š. dorost BLTC Brno B/4 1.-dvouhra
Šafránek Š. - Klobása J. dorost Vyškov B/3 1.-čtyřhra
Klobása J. dorost BLTC Brno B/4 3.-dvouhra
Šafránek Š. - Klobása J. dorost BLTC Brno B/4 1.-čtyřhra
Klobása J. dorost Mor. Slávia B/4 2.-dvouhra
Šafránek Š. dorost Mor. Slavia B/4 3.-dvouhra
Šafránek Š. - Klobása J. dorost Mor.Slavia B/4 1.-čtyřhra
Hoppe R. - Nejedlý R. dorost Mor.Slavia B/4 2.-čtyřhra
Šmída R. -(Bohúnek) dorost Mor.Slavia B/4 3.-čtyřhra
Šafránek Š. dorost Zlín B/5 2.-dvouhra
Šafránek Š. - Klobása J. dorost Zlín B/5 2.-čtyřhra
Hrušková L. dorost Vyškov B/3 2.-dvouhra
Hrušková L. - (Zapletalová) dorost Vyškov B/3 1.-čtyřhra
Hrušková L. - (Floriánová) dorost Brno Bosonohy B/3 1.-čtyřhra
Kubíčková I.- (Trubačová) dorost Mor. Slavia B/2 2.-čtyřhra
Kubíček V.- (Hajaš) ml.žáci Mor. Slavia B/5 2.-čtyřhra
Kratochvíl M. - (Pavlásek) ml. ž. Praha - Neridé A/14 1.-čtyřhra
Vrba D ml. ž. Mokrá-Horákov B/1 1.-dvouhra
Pros R. ml. ž. Mokrá-Horákov B/1 2.-dvouhra
Vrba D - Pros R. ml. ž. Mokrá-Horákov B/1 1.-čtyřhra
Jež J.-(Jelínek) ml. ž. Mokrá-Horákov B/1 3.-čtyřhra
Stehlík M. st. ž. Vsetín B/4 3.-dvouhra
Stehlík M.-(Krčmář) st. ž. Vsetín B/4 3.-čtyřhra
Klobása J. dorost Blansko B/4 3.-dvouhra
Klobása J. -(Rohan) dorost Blansko B/3 1.-čtyřhra

ČERVEN

jméno hráče, dvojice turnaj kategorie umístění
Hrušková L.-(Floriánová) dorost-Slavkov B/4 3.-čtyřhra
Hrušková L. dorost-Brno-Komín B/2 1.-dvouhra
Hrušková L.-(Vychodilová) dorost-Brno-Komín B/2 1.-čtyřhra
Nečasová G.-Nečasová K. dorost-Brno-Komín B/3 3.-čtyřhra
Bělohlávková J.-(Padalíková) dorost-Uh. Hradiště JMK/7 3.-čtyřhra
Hrbáč J. muži-Brno-VUT C/3 2.-dvouhra
Hrbáč J.-Šafránek Š. muži-Brno-VUT C/3 1.-čtyřhra
Bělohlávková J. ženy-Znojmo JMK/7 2.-dvouhra
Bělohlávková J.-(Padalíková) ženy-Znojmo JMK/6 3.-čtyřhra

DUBEN

jméno hráče, dvojice turnaj kategorie umístění
Bubla J. ml. ž.-Česká Třebová B/3 1.-dvouhra
Bubla J.-(Kalagasidis) ml. ž.-Česká Třebová B/3 1.-čtyřhra
Pros R.-(Šulc) ml. ž.-ŽLTC Brno B/5 1.-čtyřhra
Suchánková T.-(Ambrožová) ml. ž.-ŽLTC Brno B/4 3.-čtyřhra
Šmída T. dorost-Hradec Králové B/5 2.-dvouhra
Šafránek Š. dorost-Hradec Králové B/5 3.-dvouhra
Šafránek Š.-Klobása J. dorost-Hradec Králové B/5 3.-čtyřhra
Šmída T.-Hoppe R. dorost-Hradec Králové B/5 2.-čtyřhra
Hrušková L.-(Jankovičová) dorost-Hradec Králové B/5 1.-čtyřhra

BŘEZEN

jméno hráče, dvojice turnaj kategorie umístění
Šafránek Š. dorost-Vysoké Mýto B/6 3.-dvouhra
Šafránek Š.-Klobása J. dorost-Vysoké Mýto B/6 3.-čtyřhra
Šafránek V. st. ž.-Olomouc B/7 3.-dvouhra
Nejedlý P.-(Prokop) st. ž.-Olomouc B/8 2.-čtyřhra
Hrušková-(Kapustová) dorost-Praha-Vestec B/6 3.-čtyřhra
Šafránek V. ml. ž.-Český Krumlov A/14 3.-dvouhra
Kratochvíl M. ml. ž.-Český Krumlov A/14 3.-dvouhra
Šafránek V.-Kratochvíl M. ml. ž.-Český Krumlov A/14 3.-čtyřhra
Krchová M.-(Nygrýnová) ml. ž.-ŽLTC Brno B/3 3.-čtyřhra
Šafránek Š. dorost-Praha-Cibulka B/5 2.-dvouhra
Šmída T. dorost-Praha-Cibulka B/5 3.-dvouhra
Šafránek Š.-Šmída T. dorost-Praha-Cibulka B/5 3.-čtyřhra
Hrušková-(Plicková) dorost-Praha-Cibulka B/5 2.-čtyřhra
Pros-(Raštica) ml. ž.-Zlín Mladcová B 2.-čtyřhra
Bubla J. ml. ž.-Praha-Cibulka B/4 3.-dvouhra
Bubla J.-(Storrer M.) ml. ž.-Praha-Cibulka B/4 3.-čtyřhra
Šafránek V. ml. ž.-Znojmo B/11 1.-dvouhra
Šafránek V.-Kratochvíl M. ml. ž.-Znojmo B/11 1.-čtyřhra
Kratochvíl M. ml. ž.-Znojmo B/11 2.-dvouhra
Krejčíková B. ml. ž.-Kyjov B/6 2.-dvouhra
Krejčíková B.-(Matějíčková) ml. ž.-Kyjov B/6 1.-čtyřhra
Stehlík M. st. ž.-Brno-Slatina B/4 2.-dvouhra
Stehlík M.-(Neumann) st. ž.-Brno-Slatina B/3 1.-čtyřhra
Klobása J. dorost-Hradec Králové B/6 2.-dvouhra
Šafránek Š.-Klobása J. dorost-Hradec Králové B/6 2.-čtyřhra
Hoppe R.-Nejedlý R. dorost-Hradec Králové B/6 3.-čtyřhra
Hrbáč J. muži-TC-MJ Tenis B/3 3.-dvouhra
Penka I.-(Bedáň) muži-TC-MJ Tenis B/3 2.-čtyřhra
Varhaník D. ml. ž.-Tišnov B/6 3.-dvouhra
Varhaník D.-(Šulc) ml. ž.-Tišnov B/6 1.-čtyřhra
Bubla J.-(Barták) ml. ž.-Tišnov B/6 2.-čtyřhra
Pros-(Čechovský) ml. ž.-Tišnov B/6 3.-čtyřhra
Krejčíková B. ml. ž.--Hradec Králové B/8 3.-dvouhra
Krejčíková-(Látalová) ml. ž.--Hradec Králové B/7 2.-čtyřhra
Kerber M. muži-Česká Třebová B/6 3.-dvouhra

ÚNOR

jméno hráče, dvojice turnaj kategorie umístění
Jež J.-(Borůvka) ml. ž.-Polička B/3 3.-čtyřhra
Šafránek V.-Kratochvíl M. ml .ž.-ČLTK Praha HMČR/15 3.-čtyřhra
Krejčíková B.-(Matějíčková) ml .ž.-TK Neridé HMČR/14 3.-čtyřhra
Krejčíková B.-(Pantůčková) ml .ž.-Praha-Bohemians B/7 1.-čtyřhra
Klobása J. dorost-Litomyšl B/4 3.-dvouhra
Klobása J.-(Nešpor) dorost-Litomyšl B/4 2.-čtyřhra
Varhaník D.-(Šulc) ml. ž.-Tišnov B/7 3.-čtyřhra
Varhaník D. ml. ž.-Letovice B/6 3.-dvouhra
Varhaník D.-(Pilař) ml. ž.-Letovice B/6 3.-čtyřhra
Šafránek V.-Kratochvíl M. ml .ž.-TK Neridé A/14 3.-čtyřhra
Krchová M.-(Dvořáková) ml .ž.-Přerov B/4 2.-čtyřhra
Nejedlý P. st. ž.-Slatina B/6 2.-dvouhra
Nejedlý P.-Stehlík M. st. ž.-Slatina B/6 3.-čtyřhra
Šmída T. dorost-Kyjov B/4 2.-dvouhra
Klobása J. dorost-Kyjov B/4 1.-dvouhra
Hoppe R.-Najedlý R. dorost-Kyjov B/4 2.-čtyřhra
Šafránek Š.-Klobása J. dorost-Kyjov B/4 1.-čtyřhra
Hrušková L.-(Floriánová) dorost-Kyjov B/4 3.-čtyřhra

LEDEN

jméno hráče, dvojice turnaj kategorie umístění
Šafránek V. ml. ž.-Hrotovice JMK/12 1.-dvouhra
Šafránek V.-Varhaník D. ml. ž.-Hrotovice JMK/11 3.-čtyřhra
Krejčíková B.-(Matějíčková) ml. ž.-Uh. Hradiště JMK/10 1.-čtyřhra
Varhaník D. ml. ž.-Classic Brno B/8 3.-dvouhra
Varhaník D.-(Kiss) ml. ž.-Classic Brno B/8 3.-čtyřhra
Pros R.-(Zimek) ml. ž.-Classic Brno B/8 1.-čtyřhra
Krejčíková B. ml .ž.-Praha-Cibulka B/8 1.-dvouhra
Krejčíková B.-(Pantůčková) ml .ž.-Praha-Cibulka B/8 1.-čtyřhra
Nejedlý P. st. ž.-Znojmo B/5 3.-dvouhra
Šafránek V. st. ž.-Znojmo B/5 3.-dvouhra
Šafránek V.-Nejedlý P. st. ž.-Znojmo B/5 2.-čtyřhra
Šafránek Š. dorost-Letovice B/5 3.-dvouhra
Pros R. ml. ž.-Vysoké Mýto B/4 3.-dvouhra
Krchová M. ml. ž.-Classic Brno B/4 2.-dvouhra
Krchová M.-(Nygrýnová) ml. ž.-Classic Brno B/4 1.-čtyřhra
Šafránek Š.-Klobása J. dorost-Slatina B/5 2.-čtyřhra
Hrušková L. dorost-Letovice B/3 3.-dvouhra
Hrušková L.-(Floriánová) dorost-Letovice B/3 2.-čtyřhra
Penka I.-(Bedáň) muži-Polička B/5 3.-čtyřhra
Bělohlávková J. dorost-TC Brno B/5 1.-dvouhra
Bělohlávková J.-Hrušková L. dorost-TC Brno B/4 2.-čtyřhra
Šmída T.-(Vařejčko) dorost-TC Brno B/5 3.-čtyřhra
Klobása J. dorost-TC Brno B/5 3.-dvouhra
Šafránek Š. dorost-TC Brno B/5 3.-dvouhra
Šafránek Š.-Klobása J. dorost-TC Brno B/5 2.-čtyřhra
Krejčíková B.-(Pantůčková) st. ž.-Hrotovice JMK/8 3.-čtyřhra
Pros R.-(Šulc) ml. ž.-Slatina B/8 3.-čtyřhra

PROSINEC 2005

jméno hráče, dvojice turnaj kategorie umístění
Bělohlávková J. ženy-Jihlava JMK/7 3.-dvouhra
Bělohlávková J.-(Strážnická) ženy-Jihlava JMK/7 3.-čtyřhra
Kerber M.-(Šmíd) muži-Jihlava JMK/6 2.-čtyřhra
Šafránek V.-Kratochvíl M. ml. ž.-Milten A/15 3.-čtyřhra
Šafránek Š. dorost-Praha-Vysočany B/4 1.-dvouhra
Šafránek Š.-Šmída T. dorost-Praha-Vysočany B/4 3.-čtyřhra
Šafránek V. ml. ž.-ŽLTC Brno B/12 1.-dvouhra
Šafránek V.-Kratochvíl M. ml. ž.-ŽLTC Brno B/12 2.-čtyřhra
Krejčíková B.-(Hönigová) ml. ž.-ŽLTC Brno B/4 1.-čtyřhra
Nečasová K.-Řiháčková T. ml. ž.-ŽLTC Brno B/4 2.-čtyřhra
Krejčíková B. ml. ž.-Letovice B/10 2.-dvouhra
Copyright © 2002–2017 TC Brno | Poslední aktualizace: 13.07.2017