TC Brnonejúspěšnější tenisový klub v Jihomoravském kraji a jeden z nejúspěšnějších klubů v České republice

Naše družstva a výsledky 2005

V sezóně 2005 reprezentovalo náš klub 11 mládežnických družstev, "áčka" mladších a starších žáků hrála nejvyšší tj.ligové soutěže.

Mladší žáci A (v sestavě: Václav Šafránek, Pavel Nejedlý, David Schenk, Dominik Varhaník, Roman Pros, Tereza Suchánková, Michaela Krchová) obsadili 4. místo v jihomoravské skupině.

Starší žáci A (v sestavě: Jiří Klobása, Štěpán Šafránek, Roman Nejedlý, Tomáš Šmída a hostující sestry Moravcovy) vyhráli jihomoravskou skupinu a v celostátním finále obsadili 9-12 místo.

St.žáci C

Na českých celostátních žebříčcích jednotlivých kategorií je umístěno celkem 14 našich hráčů. Umístění nejlepších hráčů ve svých ročnících: 5, 6, 8, 13, 21, 23, 28, 32 atd.

Jihomoravské turnajové okruhy starších a mladších žáků se v sezóně 2005 hrály zcela v režii hráčů TC Brno.
Starší žáci: 1.místo - J.Klobása, 2.místo - Š.Šafránek, 3.místo - T.Šmída
Mladší žáci: 2.místo - M.Kratochvíl, 3.místo - V.Šafránek

Naše družstva a výsledky 2004

V sezóně 2004 reprezentovalo klub 6 družstev

"A" družstvo staršího žactva postupuje do žákovské ligy!!!
Družstvo zvítězilo v krajské soutěži i v podzimní postupové baráži naprosto suverénním způsobem. Převážnou část soutěže odehrála základní sestava: Jiří Klobása, Štěpán Šafránek, Roman Nejedlý, Tomáš Šmída, Marcela Lukášová a Lucie Hrušková.

"A" družstvo mladšího žactva obsadilo ve své letošní “ligové premiéře“ 6.místo.
Toto umístění zajišťuje s přehledem ligovou příslušnost i pro nadcházející sezónu. Sestava družstva: David Horký, Tomáš Jílek, Pavel Nejedlý, David Schenk, Václav Šafránek, Gabriela Marková, Tereza Suchánková a Iva Kubíčková.

Celkem 7 hráčů se umístilo na celostátním žebříčku. ( nejlepší umístění v ročníku: 6., 11. a 19.místo v ČR)

V roce 2004 patřili naši hráči k širší české špičce v kategoriích minitenis a děti do 9-ti let.

Naše družstva a výsledky 2003

V soutěžní sezóně 2003 reprezentovalo klub 5 mládežnických družstev

Největším úspěchem klubu v individuálních soutěžích v roce 2003 bylo 3.místo na mistrovství ČR ve dvouhře mladších žáků. Celkem 8-krát figurují naši hráči a hráčky na českých celostátních žebříčcích, z toho jednou na desátém a jednou na šestadvacátém místě. Hráči našeho klubu patří k širší české špičce i v kategorii do devíti let, kde není oficiální žebříček.